>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie ...
sam miałem grać Pens ale zapominacie o najważniejszym ... na takich public betach Vegas rządzi.
Penguins kurs 1.65 - public był ok. 72%, wcześniej ponad 80 - jasny sygnał
Toronto kurs 1.55 - public bet 84%
Sytuacja analogiczna z open game gdzie miałem racje, że jest to mina.
Teraz pewnie takie kursy ze 2-3 razy wejdą, a potem ;)
Zgadza sie to jawna podpucha ze strony bukow a ja sie znow jak uczniak dalem nabrać::zoltakartka:
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj trochę poważniej podszedłem do sprawy, obejrzałem skróty, fragmenty spotkań, poczytałem trochę, poszukałem i wymyśliłem sobie dwa typy na dziś.
Spotkanie: Carolina Hurricanes - NY Rangers
Typ: NY Rangers OT/SO @2,88 ⛔
Gospodarze są mocno faworyzowani przez bukmacherów. Kursy rzędu 1,80 (spadły z 2,20) mogą być mylące, natomiast kurs na wygraną Rangersów w RT wynosi aż 4,00. Jak dla mnie mocno przeszacowany. Oglądając fragmenty spotkań zauważyłem, że Carolina nie pokazuje niczego szczególnego. Mają kim postraszyć w ataku, ale obrona popełnia sporo błędów. Gra wygląda nieco chaotycznie. Pierwsze spotkanie przegrane z Isles w dogrywce (1-2) Kolejny mecz to spotkanie z Jackets, które potoczyło się szczęśliwie dla Huraganów i wygrali 3-1, ale Blue Jackets sami sobie zgotowali taki rezultat słabo grając w obronie i nie wykorzystując dogodnych sytuacji. NY Rangers czekają na pierwsze zwycięstwo w sezone. Ponieśli dwie porażki, ale nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić, a Rangersi mieli takich sytuacji bardzo wiele. Dużo strzelają (najwięcej strzałów w lidze ex equo z Caroliną właśnie) potencjał w ataku jest ogromny. Gra wygląda na poukładaną, może oprócz niektórych formacji defensywnych. Bramkarz Erik Lundqvist w wysmienitej formie. Jeśli Rangersi zaczną wykorzystywać dogodne sytuacje (kreują sobie ich sporo) i wykorzystają słabe punkty Hurricanes to mogą zgarnąć punkty nawet w RT. Warto dodać, że Carolina nie lubi grać ze Strażnikami. H2H wyraźnie pokazuje, że zesół z Nowego Jorku nie leży gospodarzom dzisiejszego spotkania. Ostatnie pięć spotkań między nimi to cztery zwycięstwa Rangersów w RT.
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Toronto Maple Leafs
Typ: Blackhawks OT/SO @2,15 ⛔
Zdecydowałem się zagrać na Blackhawks biorąc pod uwagę nie najlepszą formę Leafs. Szczęśliwe zwycięstwo z Canadiens w OT i porażka 3-5 z Senators to nie są wyniki których oczekiwano w preseason. W ostatnim spotkaniu gra Leafs wyglądała nieco lepiej niż w home openerze mimo to przegrali. Mówiło się o Toronto jako ekipie na miarę finału konferencji, ale trener chyba nie do końca poukładał zespół i jeszcze sporo pracy przed nimi. Dzisiaj czeka ich trudne spotkanie bo zagrają mecz w Chicago. Blackhawks najpierw w niezłym stylu ograli Senatorów, a następnie odrobili straty w spotkaniu z solidnymi Blues i także zgarnęli komplet punktów. Ward w niezłej dyspozycji, puścił kilka bramek ale nie wynikało to z jego błędów. Dobre spotkania zagrali Anisimov, Toews, Saad, Kane. Jonathan Toews prowadzi w klasyfikacji strzelców z czterema bramkami na koncie. Tutaj tak jak w poprzednim analizowanym spotkaniu Chicago to ciężki teren dla Leafs. Ostatnie pięć spotkań międy drużynami to cztery dogrywki (dwie dla Blackhawks) i jedna wygrana Chicago w RT, a jeśli wziąć pod uwagę bilans od 2000 roku czyli 17 spotkań o stawkę - 11 wygrali gracze z Chicago.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzisiaj trochę poważniej podszedłem do sprawy, obejrzałem skróty, fragmenty spotkań, poczytałem trochę, poszukałem i wymyśliłem sobie dwa typy na dziś.
Spotkanie: Carolina Hurricanes - NY Rangers
Typ: NY Rangers OT/SO @2,88
Gospodarze są mocno faworyzowani przez bukmacherów. Kursy rzędu 1,80 (spadły z 2,20) mogą być mylące, natomiast kurs na wygraną Rangersów w RT wynosi aż 4,00. Jak dla mnie mocno przeszacowany. Oglądając fragmenty spotkań zauważyłem, że Carolina nie pokazuje niczego szczególnego. Mają kim postraszyć w ataku, ale obrona popełnia sporo błędów. Gra wygląda nieco chaotycznie. Pierwsze spotkanie przegrane z Isles w dogrywce (1-2) Kolejny mecz to spotkanie z Jackets, które potoczyło się szczęśliwie dla Huraganów i wygrali 3-1, ale Blue Jackets sami sobie zgotowali taki rezultat słabo grając w obronie i nie wykorzystując dogodnych sytuacji. NY Rangers czekają na pierwsze zwycięstwo w sezone. Ponieśli dwie porażki, ale nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić, a Rangersi mieli takich sytuacji bardzo wiele. Dużo strzelają (najwięcej strzałów w lidze ex equo z Caroliną właśnie) potencjał w ataku jest ogromny. Gra wygląda na poukładaną, może oprócz niektórych formacji defensywnych. Bramkarz Erik Lundqvist w wysmienitej formie. Jeśli Rangersi zaczną wykorzystywać dogodne sytuacje (kreują sobie ich sporo) i wykorzystają słabe punkty Hurricanes to mogą zgarnąć punkty nawet w RT. Warto dodać, że Carolina nie lubi grać ze Strażnikami. H2H wyraźnie pokazuje, że zesół z Nowego Jorku nie leży gospodarzom dzisiejszego spotkania. Ostatnie pięć spotkań między nimi to cztery zwycięstwa Rangersów w RT.
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Toronto Maple Leafs
Typ: Blackhawks OT/SO @2,15
Zdecydowałem się zagrać na Blackhawks biorąc pod uwagę nie najlepszą formę Leafs. Szczęśliwe zwycięstwo z Canadiens w OT i porażka 3-5 z Senators to nie są wyniki których oczekiwano w preseason. W ostatnim spotkaniu gra Leafs wyglądała nieco lepiej niż w home openerze mimo to przegrali. Mówiło się o Toronto jako ekipie na miarę finału konferencji, ale trener chyba nie do końca poukładał zespół i jeszcze sporo pracy przed nimi. Dzisiaj czeka ich trudne spotkanie bo zagrają mecz w Chicago. Blackhawks najpierw w niezłym stylu ograli Senatorów, a następnie odrobili straty w spotkaniu z solidnymi Blues i także zgarnęli komplet punktów. Ward w niezłej dyspozycji, puścił kilka bramek ale nie wynikało to z jego błędów. Dobre spotkania zagrali Anisimov, Toews, Saad, Kane. Jonathan Toews prowadzi w klasyfikacji strzelców z czterema bramkami na koncie. Tutaj tak jak w poprzednim analizowanym spotkaniu Chicago to ciężki teren dla Leafs. Ostatnie pięć spotkań międy drużynami to cztery dogrywki (dwie dla Blackhawks) i jedna wygrana Chicago w RT, a jeśli wziąć pod uwagę bilans od 2000 roku czyli 17 spotkań o stawkę - 11 wygrali gracze z Chicago.
Myślałem dość podobnie. Może i oba nie wejdą ale któryś dog dzis zabierze win. Rangersi robią rewolucję w skladzie juz od tamtego sezonu. Nash, TJ Miller, McDonagh, Grabner czyli zawodnicy obciazeni dosc wysokim salary cap opuscili kluba na poczatku roku. W ich miejsce przyszli młodsi zawodnicy. Trzeba pamietać ze w NHL poziom jest wyrównany i ogórków tam nie ma.( wide win Habs nad Pens) jedyna zagadką dla tego meczu bedzie pierwszy wystep młodego rosjanina w bramce Rangers Georgijewa. W poprzednim sezonie nie dawał dość dobrych zmian ale to byłjedo debiut w NHL. tez licze na Rangers dzis. Tutaj brałbym typ x2 i do tego dołozył czyste zwyciestwo Kings, bo jest tam sporo doswiadczonych zawodników i mysle ze tym razem bedzie to rehabilitacja przed własna publicznoscią
kursy 2,05⛔i 1,9 ✅warte juz gry
EDIT: Brawo Ilya , dzis 2 pkt
Maple Leafs odpuszczam.
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Po tylu niespodziankach w tak krótkim czasie w ukochanym NHL, przerzucam się na statystyki zawodników.
New York Islanders - San Jose Sharks
Islanders - Bailey J. +0.5 @1.6✅
Boston Bruins - Ottawa Senators
Ottawa - Stone M. +0.5 @1.8✅ ( wysoki kurs w porównaniu do innych buków )
Buffalo Sabres - Vegas Golden Knights
Knights - Karlsson W. +0.5 @1.5✅
Knights - Audy-Marchessault J. +0.5 @1.5✅

Można kombinować AKO, grać solo jak kto lubi.
Moja propozycja : ✅✅✅
Bailey J. - Dobry start sezonu w ciągu 2 meczy 1 gol oraz 2 asysty, zeszły sezon nie najgorszy 71 pkt. w ciągu 76 meczy, w presezonie rozegrał 5/8 meczy w których zgromadził 6 punktów, oddał 6 strzałów w tym 2 skuteczne.
Stone M. - W dotychczasowym sezonie 1 gol, na pustą bramkę, w poprzednim sezonie sporo kontuzji nie zagrał w blisko połowie meczów ale zgromadził 63 punkty w ciągu 58 spotkań, w presezonie rozegrał 4/6 spotkań w których zgromadził 3 punkty. Kurs adekwatny do ryzyka po powrocie z kontuzji w zeszłym sezonie dalej narzekał na ból nogi lub kolana ( nie mogę znaleźć wywiadu ).
Audy-Marchessault J. - W aktualnym sezonie pierwsza bramka strzelona przez tego Pana dla swojej drużyny w meczu z Philadelphią oraz asysta dająca wyrównywającego gola w meczu z Minnesotą, wygranym po rzutach karnych. W presezonie rozegrał 5/7 strzelając 4 gole oraz asystując przy takiej samej ilości. W zeszłym sezonie zgromadził 96 punktów w 97 meczach.
Karlsson W. - Mało skuteczny w presezonie, 0 punktów na 2 mecze i 3 strzały na bramkę, natomiast w poprzednim pogrom, 102 mecze oraz 93 punkt, w sezonach grając w Jacketsach występując w 80-90 meczach zdobywał 20-30 punktów. Widać że młody Szwed przechodząc do nowego klubu odblokował się, kwestia czasu kiedy zacznie gromadzić punkty. W presezonie radził sobie nie najgorzej w 5/7 rozegranych meczach zdobył 6 punktów strzelając przy tym 2 bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
NY Islanders - SJ Sharks
Rekiny fajnie się wzmocniły w tym sezonie i z biegiem czasu ta ekipa wejdzie na jeszcze wyższy poziom. W obu spotkaniach do tej pory dominowali nad swoimi rywalami i brakowało sporo szczęścia.
Mają bardzo duży potencjał z przodu, a przyjście Karlssona daje nową jakość z tyłu.
W obu spotkaniach oddali po aż 33 strzały na bramkę rywali, a już Predators pokazali, że wyspiarze nie są ekipą mocną z tyłu.
San Jose Sharks over 2.5
Buffalo Sabres - Vegas Golden Knights
Rewelacja zeszłego sezonu vs jak to bywa w ostatnich latach, jedna ze słabszych drużyn.
Vegas na razie 1 zwycięstwo i 1 porażka, ale w obu spotkaniach grali naprawdę dobrze, a z Minnesotą byli drużyną zdecydowanie dyktującą warunki na tafli. Szabelki wygrały wczoraj z Rangersami, ale w/w byli strasznie nieskuteczni, co moim zdaniem dzisiaj nie powtórzy się w spotkaniu z Knights.
Vegas Golden Knights over 2.5
AKO: 2.32
Stawka: 7 j
EWK: 16.24 j

Miałem grać czyste 2 na Vegas i San Jose (myślę, że na luzie, ale idę w brameczki)
Punkty: (po 1j)
Audy- Marchessault 1.67

2 mecze, 1 bramka i 1 asysta
Joe Pavelski 1.57
brak punktów, na przełamanie

Logan Couture 1.60

1 asysta
Boston Bruins - Ottawa Senators
1.67 kurs na Boston, Public Bet 86% ... ciekawe co tu się wydarzy.
Boston dostał w palnik w pierwszym spotkaniu aż 7-0 z Caps, potem wygrali 4-0 z Buffalo.
Ottawa postawiła się Hawks bardzo, porażka po dogrywce (3-3) i zwycięstwo z Toronto 5-3.
Sporo strzelali, a linia na dzisiaj ustawiona na tendencję 6+, bo kurs na over 5.5 mamy 1.70.
Ottawa Senators over 2.0
1.55
2j
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Patrzę na to co nam dzisiaj oferuje NHL i nic mi nie przychodzi do głowy oprócz czegoś w kierunku Sharks. Bruins odpuszczę bo kurs zaniżony, co do spotkania Sabres - Knights to chyba szukałbym czegoś w kierunku gospodarzy, gra w ostatnim spotkaniu dobra, a kurs 3,00 ciekawy. Zostało poranne spotkanie Ducks - Red Wings. Kaczki ładnie weszły w sezon notując dwa zwyciestwa w RT nad Sharks i Coyotes. Gibson - goalie gospodarzy w niesamowitej formie - można powiedzieć że to z nim przegrały Rekiny. Ostatnio czyste konto w meczu przeciwko Kojotom. W drużynie Kaczek nie ma wyraźnych liderów, ciężar gry rozkłada się na wielu zawodników. Nie oddają zbyt wielu strzałów ale dobra skuteczność pozwala im zdobywać punkty. Naprzeciwko staną gracze z Detroit. Zespół sezon zaczął źle. Dwie porażki z Jackets i Kings. W obydwu przypadkach strzelili po dwie bramki. Na obronę i bramkarza Red Wings nie można narzekać. Natomiast formacje ofensywne nie zachwycają. Biorąc pod uwagę świetną - jak dotąd grę obronną gospodarzy i solidną pracę bramkarza i obrońców gości poszukał bym jakiegoś underu.
Under 5,5 bramki @1,73 ✅✅✅
Ducks poniżej 3,5 bramki @1,50 ✅✅✅
Red Wings poniżej 2,5 bramki @1,54 ✅✅✅
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis bez analizy bo nie podrodze z czasem.
Taki kurs na czystą 1 Bostonu to jaja. Przecież Senatorowie sie nie poloza na lodzie. Wiem ze potencjal i jakość po stronie Miskow ale bez przesady . tam trafiaja najlepsi gracze na świecie. Może i typ nie wejdzie bo nie ma racjonalnosci w nim ale daje
Senators x2 kurs 2.31 fortuna
Drugi typ
Vegas ml 1.73 fortuna
Vegas tez będzie mocne w tym roku dla mnie wiecej potencjalu u Rycerzy.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Las Vegas - Karlsson W.liczba punktów kanadyjskich (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) / Buffalo - Las Vegas + 0.5 1.55 fortuna ✅
Karlsson w poprzednich meczach wyglądał obiecująco. Dzisiaj wychodzi w podstawowym składzie przeciwko drużynie której LV powinno sobie poradzić bez jakiś większych problemów. Las Vegas ⛔ po 1.71, że wygra całe spotkanie również pobieram. Nie jestem wielkim fanem NHL, ale czasami coś tam oglądnę i poczytam.
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Flyers - Sharks
Po wczorajszym mizernym spotkaniu z New York, Rekiny muszą przemierzyć calutki kraj by zawitać na tafli Lotników. Przeciwnicy czekają sobie już spokojnie i odpoczywają od soboty czasu amerykańskiego na pierwsze domowe spotkanie. Ich lodowisko to zawsze był trudny teren. Bodajże jeszcze w tamtym sezonie lub dwa sezony temu kręcili tam świetny rekord kompletu zdobytych punktów z rzędu. Po meczu z Lotnikami Rekiny mają dzień przerwy by później znowu zawitać w Nowym Yorku. To dużo podróżowania, trzeba jakoś rozłożyć siły. Jeśli dziś wypompują się z Lotnikami braknie ich na następne dwa wyjazdy. Ekipa z Philadelphi w poprzednich spotkaniach spisała się troszkę lepiej niż jej potencjalny rywal. Mimo ostatniej porażki 5-2 z Colorado, nie można powiedzieć, że był to zły występ. Zabrakło skuteczności i kontuzja van Riemsdyka w pierwszej tercji wybiła lekko z rytmu. Jego powrót datuje się na połowę Listopada, więc Lotnicy muszą radzić sobie bez niego. Jeszcze nie wiadomo kto stanie w słupkach, ale nie jest to dla mnie zbyt istotne w momencie startu sezonu gdzie nikt nie złapał jeszcze rytmu i formy. Simmonds, Voracek i Giroux powinni pociągnąć zespół do zwycięstwa.
Pokrótce - liczę na świeżość Lotników, ich homepower i &quot;czystsze&quot; głowy. Meczyk must win.
San Jose - Philadelphia OT (???? uuuu porządne lanie...)
@1.93 fortuna (na takim lvbecie philadelphia stawiana jest w roli faworyta, wszędzie indziej dog)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
UWAGA!
Wszystkich pasjonatów hokeja na lodzie zapraszam do wzięcia udziału w zabawie RANKING NHL 2018/2019. Przewidziane są nagrody (więcej info niebawem). Temat znajdziecie w dziale NHL.​
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Na dzisiaj również przygotowałem lecz bez analizy jakoś nie mam weny dzisiaj. Jedynie do Staal`a coś naskrobałem ????
Winnipeg - Wheeler B. +0.5 @1.5 ✅ 1 pkt ( asysta )
Winnipeg - Scheifele +0.5 @1.5 ✅ 1pkt ( gol )
Carolina - Staal J. +0.5 @1.85 ✅ 1pkt ( gol )
Sharks - Couture J. +0.5 @1.65 ✅ 1pkt ( gol )
Calgary - Gaudreau J. +0.5 @1.6 ✅ 3pkt ( 3 asysty )
Calgary - Tkachuk M. +0.5 @1.65 ✅ 1pkt ( asysta )
Toronto - Marner M. +0.5 @1.55 ✅ 4 pkt ( gol i 3 asysty )

Kolejny raz wszystkie overy na zawodników siedzą ????

Ja gram wszystko solo, nie mam dziś ochoty mieszać się w AKO, powodzenia ????
Staal - Początek sezonu wygląda obiecująco dla tego pana w 3 meczach zanotował 2 bramki, jedna na minutę przed końcem pierwszego meczu przeciwko NY Islanders ( przegrany po dogrywce ) zaś druga w meczu z NY Rangers oraz 2 asysty. Zeszły sezon nie należał do najlepszych wstrząs przez który pauzował Jordan uniemożliwił mu grę na prawie 2 tygodnie, nie mnie zdobył on 46 punktów w 79 meczach. Moim zdaniem Staal oszczędzał się po powrocie z kontuzji aby nie nabawić się kolejnej W presezonie rozegrał wszystkie 3 mecze w których zdobył 4 punkty ( 2 bramki i 2 asysty )
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wczoraj w nocy nieźle poszło z Ducks - Red Wings więc i dzisiaj coś popróbuję, krótko bo napięty grafik:
Spotkanie: Hurricanes - Canucks
Typ: Hurricanes i over 3,5 bramki @1,99 ✅✅✅
Carolina przegrała mecz na inaugurację z Isles, ale wzięli się w garść i dwa kolejne spotkanie wygrali. Zespół posiada ciekawą ofensywę, są młodzi zdolni gracze jak Svechnikov, Aho, Teravainen, jest doświadczony Staal. Canucks słabo wyglądają w obronie. Nie mają też tylu świetnych zawodników co Hurricanes. Jeśli Carolina zagra tak jak w trzeciej tercji z Rangersami to bierze dwa punkty i może zobaczymy kilka bramek.
Spotkanie: Flyers - Sharks
Typ: Flyers OT/SO @1,93 ⛔⛔⛔
Oglądałem ostatnie spotkanie Rekinów z Isles i nawet nie sprawdzając z kim zagrają kolejny mecz stwierdziłem, że można pograć przeciwko nim. Gra się nie układa, moim zdaniem powinno się znaleźć kilka zmian w formacjach. Karlsson wygląda jakby nie bardzo wiedział co ma robić, Kane łapie wiele kar, a Couture gra w przewagach tak jak by nie było go na lodzie. Dzisiaj zagrają z Flyers. Gospodarze zagrają swój home opener. Do tej pory dwa punkty w dwóch spotkaniach wyjazdowych. Nie najgorszy wynik. Z tego co widziałem ich gra wygląda dużo lepiej niż gra Rekinów. Myślę, że doping kibiców i motywacja inaugurcją sezonu w Philadelphii poniesie ich do zwycięstwa.
Spotkanie: Dallas Stars - Toronto
Typ: Stars OT/SO @1,78 ⛔⛔⛔
Gwiazdki w świetnej formie. Ograli 3-0 Kojoty i 5-1 Jets, a więc bilans bramek 8-1. Dzisiaj kolejny mecz u siebie z Leafs, które szczęśliwie zdobyło aż 4 punkty w 3 spotkaniach. Dwa razy po dogrywce. Szczęśliwie, bo moim zdaniem w meczu z Canadiens na zwycięstwo zasłużyli bardziej Habs, a w spotkaniu z Blackhawks to właśnie gospodarzom należało się zwycięstwo. Myślę, że dzisiaj w Dallas nie będzie tak szczęśliwie dla Tavaresa i spółki. To trudny teren, a Seguin, Radulov, Janmark i bramkarz Bishop są w świetnej dyspozycji i powalczą o punkty.
Z pozostałych spotkań:
Nashville - Calgary TYP Nashville &#39;60 @2,02 ⛔⛔⛔
 
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
Ja z kolei gram na przełamanie Rekinów. Również oglądałem ich wczorajszy oklep od NYI, i rzeczywiście wyglądali fatalnie zarówno w ofensywie jak i defensywie (pozdro Nawałka) i gorszego meczu już chyba nie zagrają. SJS to dla mnie jeden z głównych faworytów do wygrania zachodu, i nie ma się co oszukiwać, że będą grali taką chujnię jak w tych pierwszych meczach(w wygranym meczu z Kings też nie wyglądali za ciekawie).
Sharks win 60&#39; - @2.62✅
Do tego gram jeszcze dubelka
Subban +0,5 + Aho z bramką @4.55⛔
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Washington Capitals - Vegas Golden Knights
Typ: Caps i powyżej 5,5 bramki @3,35✅✅✅
Gospodarze zagrali dwa dobre spotkania w jednym ogrywając Bruins 7-0 a w kolejnym po wyrównanym spotkaniu przegrali z Pingwinami po dogrywce. Gra Stołecznych może się podobać. Wydaje mi się że z nowym szkoleniowcem ekipa gra bardziej ofensywnie, agresywnie i szybko. Goście z Vegas słabo weszli w sezon. Nie twierdzę że nie stać ich na podobny sezon jaki rozegrali w ubiegłych rozgrywkach. Nie twierdzę też że nie stac ich na wygraną w Waszyngtonie. Porostu więcej atutów widzę po stronie Capitals. Może gracze z Vegas mają w głowie finał pucharu przegrany właśnie z Caps 1-4 w serii? Myślę, że gospodarze zdołają strzelić co najmniej 4 bramki a goście odwdzięcza sie także conajmniej dwiema lub trzema. Gram taki zakład bo jest to według mnie najbardziej prawdopodobny rezultat, a kurs bardzo ciekawy.
Mnie odważnie:
Capitals &#39;60 @2,03✅✅✅
Capitals OT @1,59✅✅✅
Jak ktoś gra na punkty to można pograc:
Oshie +0,5 @1,67✅✅✅
Carlson +0,5 @1,70✅✅✅
Audy - Marchessault +0,5 @1,50⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dziś kolejny raz próbujemy z punktacją kanadyjską.
Washington Capitals - Vegas Golden Knights
Capitals - Ovechkin A. +1.5 @2.55 1xbet, @2.8 fortuna✅
Capitals - Kuznetsov E. +1.5 @2.54 1xbet, @2.94 fortuna✅
Capitals - Ovechkin A. strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) ??? 1xbet (czekam na zakład), @2.3 fortuna✅
Capitals - Kuznetsov E. strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) ??? 1xbet ( czekam na zakład), @2.9 fortuna✅

Zakłady na 1xbecie się pojawiły ale nie było wyżej wymienionych graczy i wszystkie typy dotyczyły over 1.5 i 2.5 ... żenada.
Pod lupę bierzemy dwóch Rosjan tj. Alexander Ovechkin oraz Evgeny Kuznetsov.
Jeden z lepszych duetów w NHL, moim zdaniem mocne top1 w zeszłym sezonie oraz playoffach. W zeszłym sezonie drużyna zakończyła rozgrywki na 6 miejscu, mimo kilku kontuzji Ovechkin ( 1 ) Kuznetsov ( 3 ) zdołali się wpisać na listę top 20 najlepiej punktujących graczy. Ovechkin 11 pozycja z dorobkiem 87 punktów w 82 meczach ( 49 bramek oraz 38 asyst ) natomiast Kuznetsov znalazł się na przedostatnim miejscu na tej liście zdobywając 83 punkty w 79 spotkaniach ( 27 bramek i 56 asyst ) W rozgrywkach playoff w/w zawodnicy zostali najlepiej punktującymi zawodnikami. Kuznetsov na 1 pozycji z dorobkiem 32 punktów ( 12 bramek 20 asyst ) w 24 meczach, tuż za nim Ovechkin 27 punktów ( 15 bramek 12 asyst ) również w 24 meczach. Dodatkowo w rozgrywkach playoff gracze spędzili wspólnie 85% swojego czasu na lodzie. Podczas 388 minut spędzonych wspólnie na lodzie drużyna Caps`ów zanotowała bilans bramkowy 36:12, podczas 132 minut kiedy na lodzie brakowało jednego z nich drużyna miała bilans 6:5, natomiast podczas 864 minut bez obu zawodników drużyna osiągnęła bilans 34:38. Można zauważyć że jest to podpora drużyny a obaj panowie są świetnie zgrani.
W presezonie obaj panowie rozegrali po 4 mecze Ovechkin uzyskał 6 punktów ( 4 bramki 2 asysty ) a jego kolega Kuznetsov 4 punkty ( 4 asysty ), Kuznetsov aż 3 razy asystował Ovechkin`owi przy golu i raz obaj asystowali przy bramce Bowey`a. W aktualnym sezonie obaj zawodnicy idą łeb w łeb w ciągu 2 meczy uzbierali oni po 3 punkty strzelając po 2 bramki i jeden raz asystując.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom