>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Anaheim Ducks - Arizona Coyotes Suma gracza. Clayton Keller Suma punktów poniżej (0.5) ⛔ 1.85 1xbet -Tutaj prosta sprawa Anaheim dobrze weszło w sezon, bardzo dobrze broni John Gibson 41 saves. Kaczki maja fajnie zbilansowany skład wybitnie im ekipa z Arizony leży- u siebie zawsze mocna groźna ekipa. Maja sporo kontuzji na początku sezonu ważnych graczy: Ryan Getzlaf (lower body), Corey Perry (knee), Ryan Kesler (hip), Patrick Eaves (shoulder), mimo to forma jest bardzo przyzwoita na początku sezonu, napewno sa faworytem w tym meczu grali kilka dni temu i bylo 0-1 na terenie kojotów.Keller gra w 2 formacji - lewoskrzydłowy mlody chłopak jak na razie bez pkt w sezonie ponad 18 minut na lodzie patrząc na dobra grę formacji obronnej kaczek o punkty będzie trudno.

Rakell R. przynajmniej 1 pkt w meczu reg. czas gry dogrywka i decydujący rzut karny się liczą 1,53⛔ - Silfverberg J. przynajmniej 1 pkt w meczu reg. czas gry dogrywka i decydujący rzut karny się liczą 1,65⛔

Jak na razie RR gol i 2 asysty ale wszystko w meczu otwarcia przeciwko rekinom , myślę ze pora dzisiaj na przełamanie tego lekkiego dołka razem z Jakobem powinien odpowiadać za gole asysty po prostu jeśli kaczki maja wygrać ten mecz przy osłabieniach w przednich formacjach potrzebują punktów tych graczy.Szwed jest w doskonalej formie jeśli możemy tak mówić po kilku meczach jak na razie we wszystkich 3 punktował : 3 asysty przeciw rekinom - 1 asysta w 1 meczu obu ekip i gol z czerwonymi skrzydłami.

fortuna


Washington Capitals - Vegas Golden Knights Kara 5-minutowa - Tak ⛔ 3.58 1xbet Tutaj krotko powtórka z finału i moim zdaniem będzie ostro i twardo.Rycerze będą chcieli cos udowodnić. Stołeczni z nowym szkoleniowcem graja bardziej ofensywnie, agresywnie i szybko. Vegas słabo weszło w sezon. Będzie iskrzyło pomiędzy Reaves a BOWEYem młodzian juz bojkę w tym sezonie zaliczył.... ma 9 minut na lawie kar...plus w obu ekipach wojowników nie brakuje, początek sezonu sędziowie tego nie przypilnują.


Ottawa Senators - Philadelphia Flyers Ivan Provorov Suma punktów powyżej (0.5) ⛔ 2.175 1xbet - Idę w stronę bardzo ofensywnie grającego obrońcy- mlody Rusek jak na razie bez pkt w sezonie... dzisiaj pora sie przełamać. Senatorowie to będzie jedna z słabszych ekip tego sezonu mimo niezłego startu w sezon . 21 latek gra duzo bo ponad 24 minuty Lotnicy forma nie grzeszą ale jest tam potencjał szczególnie w przewagach w tamtym sezonie Ivan miał 82 mecze 17 goli 24 asysty.
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dziś tylko jedna analiza do Tkachuka ( grane dzienne typy ) za dużo meczy aby opisać każdego z graczy, szczerze powiedziawszy chęci też trochę ubywa jak jest 12 spotkań w ciągu jednego dnia ????

Bruins - Marchand B. +1.5 @2.2 1xbet, @2.35 fortuna⛔
Sharks - Couture L. +0.5 @1.65 1xbet, @1.63 fortuna⛔
Sharks - Karlsson E. +0.5 @1.65 1xbet, @1.62 fortuna⛔
Sharks - Pavelski J. +0.5 @1.6 1xbet, @1.58 fortuna⛔
Penguins - Malkin E. +1.5 @2.2 1xbet, @2.5 fortuna✅
Penguins - Crosby S. +1.5 @2.2 1xbet, @2.5 fortuna⛔
Leafs - Marleau P. +0.5 @1.6 1xbet, @1.8 fortuna⛔
Leafs - Larkin D. +0.5 @1.55 1xbet, --- fortuna✅ (Larkin gra w Detroit)
Leafs - Matthews +0.5 @1.5 1xbet, @1.35 fortuna✅
Leafs - Marner M. +0.5 @1.5 1xbet, @1.52 fortuna✅
Jets - Wheeler B. +0.5 @1.5 1xbet, @1.4 fortuna⛔
Jets - Scheifele M. @1.5 1xbet, @1.47 fortuna⛔
Flames - Tkachuk M. +0.5 @1.6 1xbet, @1.55 fortuna✅

Tkachuk -
Dwudziestoletni Amerykanin w poprzednim sezonie pokazał się z bardzo dobrej strony, lecz kontuzja wykluczyła go z gry na ponad 2 miesiące, w sezonie 17/18 rozegrał 68 meczy, w których strzelił 26 bramek i asystował 25 razy co daje łącznie 51 punktów. W presezonie 18/19 rozegrał on 5 meczy, w których uzbierał 6 punktów strzelając 1 bramkę i asystując przy 5. W aktualnych rozgrywkach posiada już na koncie 6 punktów w 3 meczach zdobywając jedną bramkę i pięć asyst. Aktualny sezon wygląda obiecująco dla młodego Amerykanina. Dodatkowo Flames strzeliło już 12 bramek w 3 meczach natomiast Blues straciło ich aż 10 w przeciągu 2.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Też dzisiaj pogram na punkty, ale nie będę nic na ten temat pisał bo już Roshi zrobił porządną listę z której - myślę - można czerpać garściami ???? Pozostało mi wziąć na warsztat spotkanie w Bostonie. Bruins przyjmą u siebie Oilers. Okazuje się, że spotkanie gospodarzy z Capitals było wypadkiem przy pracy. Po wstrząsającej porażce (0-7) Bruins się otrząsnęli i wygrali w Buffalo 4-0, a następnie u siebie ograli Senatorów, którzy wcale zbytnio nie odstawali. Bardzo aktywni obrońca McAvoy, Pastrnak, Bergeron i Marchand. Ten ostatni ma najwięcej punktów z graczy Bruins i myślę, że dzisiaj także nie zawiedzie. Edmonton Oilers z kolei zagrali dotychczas jeden mecz z Devils w Szwecji. Gra poza Stanami może nieco wypaczać pogląd na temat drużyn (zmiana czasu, inny klimat, inny rozmiar hali), ale czy na tyle bardzo żeby sądzić że Oilers zagrają dzisiaj dużo lepszy mecz niż tam? Raczej nie. Dziurawa obrona, na bramce Talbot, który zaliczył przeciętny występ w Europie. Nie wygląda to najlepiej. W zespole Nafciarzy są też plusy: McDavid, Draisaitl i o dziwo - Lucic. Te trio wypracowało jedyne dwie bramki zdobyte przez Oilers. Dziwi mnie brak Draisaitla u boku McDavida, ale widocznie trener widzi to inaczej. Myślę, że brak pomysłu na grę i trzymanie kciuków za McDavida nie pomogą wygrać dzisiaj z Bruins...
Bruins i powyżej 4,5 bramki @2,41 ✅✅✅
Bruins -1,5 @2,57 ✅✅✅
Marchand +1,5 pkt @2,35 ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
typer36 456

typer36

Użytkownik
Panowie a ja z innej beczki... o ile w każdej dyscyplinie potrafię się lepiej lub gorzej odnaleźć o tyle w hokeju nigdy mi to nie wychodziło. Całą tą dyscyplinę kojarzę głównie z tym, że wyniki mają się nijak do kursów i po najbardziej sensownych i rzeczowych analizach padają dziwne wyniki. Za nic nie umiem ugryźć tej dyscypliny. Chciałbym zapytać Was, jeżeli potraficie na tym zarabiać, jak przystępujecie do analizy? Szalenie mnie to ciekawi.
Drugi aspekt to remisy w hokeju. Zastanawia mnie, czy można w jakikolwiek logiczny sposób przewidywać, że ich nie będzie lub że właśnie jest szansa na remis? Pytanie może się wydawać idiotyczne, ale sęk w tym, że sekwencja wyników w ligach hokejowych jest dla mnie tak nielogiczna, że aż odbieram ją jako losową - suma sumarum te lepsze zespoły mające lepszych zawodników mają tych punktów więcej, ale mimo wszystko liczba wyników niespodziewanych jest ogromna.
Przepraszam, że zaśmiecam ten temat, ale jakby ktoś zechciał pochylić się nad powyższym problemem to byłbym wdzięczny.
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
Moim zdaniem wynika to po prostu ze specyfiki sportu. Duża przypadkowość wydarzeń wynika chociaż by że jest właśnie na lodzie tj. niebezpieczny i do tego brutalny sport co może się przełożyć na niedyspozycję kilku zawodników np. bramkarz odgrywa kluczowa rolę z tego co wiem. Ale nie zagłębiając się dalej dzięki temu kursy są wysokie a gra na przeciwnika faworyta łatwiejsza niż np. w piłce nożnej.
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Jak dla mnie to liga NHL jest jedną z najbardziej nieprzewidywalnych pod kątem wyników i jej typowanie przynajmniej w moim wypadku traktuję jako zabawę i nigdy nie postawiłbym na niej większej kwoty z dysponowanego budżetu. Według mnie tutaj główną rolę pełni dyspozycja dnia i dlatego jesteśmy tak często zaskakiwani ostatecznym rozstrzygnięciem. Wiadomo, że za ocean trafiają tylko najlepsi stąd i poziom się wyrównuje. Ostatnio, np. oglądając urywki meczów San Jose byłem zdziwiony jak udało im się wygrać z tak słabą dyspozycją bramkarza, a wiadomo, że w hokeju to często jest klucz do zwycięstwa. Co do remisów, to nigdy nie udało mi się znaleźć jakiegoś logicznego wytłumaczenia, jednak trzeba sprawdzać historię bezpośrednich spotkań i w tym upatrywać szansy( wiadomo, im częściej padał między danymi zespołami, tym większa nadzieja, że i w kolejnym meczu się zdarzy).
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Człeko ma rację. W tej lidze zbiera się najlepszych zawodników z całego świata dlatego liga prezentuje tak wyrównany poziom. Nie ma tam słabych drużyn i kazdy zespół może wygrać z teoretycznie mocniejszym rywalem (wczoraj miałeś przykład. Lightning poległo u siebie z teoretycznie słabszym Canucks 1-4) a kurs na zdarzenie wynosił 5,20 dlatego warto dodać że takie kursy w NHL poprostu trzeba ryzykowac bo większość ma duże value. Jakie czynniki decyduja o zwycięstwie? Przede wszystkim dyspozycja dnia poszczególnych zawodników. Sposób gry zespołów. Współpraca między zawodnikami. Dobra gra formacji specjalnych (przewagi, osłabienia), kontuzje no i niektóre zespoły nie lubią grać z innymi. Poprostu im nie &quot;leżą&quot;. Tak w skrócie. Na koniec dodam że na NHL ciężko jest zarobić, jak wspomniał kolega wyżej, ale niektórzy zarabiają.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Zgadzam się z tym co napisaliście Panowie odnośnie nieprzewidywalnosci tego sportu, ale są jeszcze bardziej nieprzewidywalne np beaseball. Tam dochodzi wiele czynników zew np pogodowych. Ja osobiście na tym zarabiam. Poprostu w tym sporcie trzeba dużo oglądać czytać i mieć trochę szczęścia
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
przede wszystkim bramkarze oni maja największy wpływ na grę -przygotowanie fizyczne taktyka walka ale to juz w późniejszej fazie...tak w skrócie
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Montreal - Pittsburgh
Typ: Pittsburg -1,5 @2,94 eFortuna ⛔⛔⛔
Chciałem napisać coś na temat spotkania w Waszyngtonie, ale jako fan ekipy Stołecznych odpuszczam ten mecz bo mogę tu podświadomie kierować się w stronę gospodarzy. Na warsztat biorę starcie odwiecznych rywali Caps z Kanadyjczykami. Od razu napiszę, że widzę tutaj rewanż za ostatnią porażkę z Montrealem w Pittsburghu kilka dni temu. Nie oglądałem tego spotkania, ale wydaje mi się że był to wypadek przy pracy. Widziałem dwa mecze Pingwinów w tym sezonie (jeden w skrócie) i w obydwóch grali bardzo dobry hokej. Kanadyjczycy też nie grają jakiegoś piachu (chociaż lekki spadek formy widoczny w ostatnim spotkaniu z Kings przegranym 0-3) ale więcej jakości jest w Pittsburghu. Pingwiny prezentują dobrą formę m. in. Malkin, Kessel, Letang, Guentzel, może Crosby dzisiaj odpali w końcu. W ekipie gospodarzy nie ma znacząco wyróżniających się graczy, jest kilku młodych, zdolnych zawodników, ale brakuje doświadczenia i dobrej współpracy. Rywalizacja H2H także pokazuje, że Montreal leży Pingwinom - znacząca liczba zwycięstw po stronie drużyny z Pittsburgha. Dodatkowo można zagrać:
Pittsburgh i over 4,5 @2,68 ⛔⛔⛔
Pittsburgh strzeli powyżej 3,5 bramki @2,29 ⛔⛔⛔
Crosby zdobędzie bramkę @2,45 ⛔⛔⛔
Malkin zdobędzie bramkę @2,45 ⛔⛔⛔
EDIT: Co za noc - kolejna pełna niespodzianek ????
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Boston Bruins - Detroit Red Wings
Boston - David Pastrňák strzeli over 1.5 bramki @6 (tylko fortuna)✅
Boston - David Pastrňák +1.5 pkt @2.1 1xbet, @2.35 fortuna✅
Boston - Brand Marchand + 1.5pkt @2.1 1xbet, @2.35 fortuna✅
Boston over 3.5 @2 1xbet, @1.86 fortuna✅

David w poprzednim sezonie zaprezentował naprawdę wysoki poziom swojej gry, w 94 meczach zdobył on okrągłe 100 punktów, strzelił 41 bramek i asystował przy 59. Pastrňák w aktualnym sezonie zaliczył podwójne trafienie w meczu z Ottawa Senators w zaledwie 2 minuty 56`31 oraz 58`22. Drużyna z Bostonu po przegranym pierwszym meczu ze zwycięzcami Pucharu Stanleya tj. Washington Capitals 0:7, zanotowała 3 zwycięstwa w których to David zgromadził 6pkt, strzelając 4 bramki asystując przy 2. W porównaniu do drużyny z Bostonu Red Wings sezon zaczęło tragicznie 4 przegrane mecze z bilansem 9:15. Drużyna z Bostonu musi wykorzystać słabą formę zawodników i zanotować kolejną wygraną w sezonie.

Ottawa Senators - Los Angeles Kings
Over 6 @2.16▶
LA Kings - Ilya Kovalchuk +0.5 pkt @1.55 1xbet, @1.58 fortuna⛔
LA Kings - over 3.5 @2.22 1xbet i fortuna⛔

Co tu dużo mówić Senators dotychczas jedna z najbardziej overowych drużyn w aktualnym sezonie, w ciągu 4 meczy bilans bramkowy 15:20, na własnym stadionie 7:11 w 2 meczach, natomiast LA Kings jest drużynom z grupy underowych, w ciągu 4 meczy 10:7 na wyjazdach zaledwie 4:2, biorąc pod uwagę przeciętną grę obrońców z Ottawy a dobrą atakujących oba overy powinny wejść. Co do Pana Kovalchuka, który doświadczył już gry w NHL ( 3 lata gry w New Jersey Devils ) zagrał on 4 meczy w których uzbierał 3 punkty, bramka przeciwko Winnipeg oraz 2 asysty w meczu z drużyną z Detroit a w presezonie w ciągu 4 meczy 2 punkty bramka oraz asysta. Moim zdaniem rosyjski zawodnik zdobędzie co najmniej jedną asystę.
Reszta typów wieczorem ;)
Szkoda Kingsów ale ładny plus dzisiaj, zaraz wrzucam typy na noc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
B 0

besla32

Użytkownik
Spotkanie: Montreal - Pittsburgh
Typ: Pittsburg -1,5 @2,94 eFortuna
Chciałem napisać coś na temat spotkania w Waszyngtonie, ale jako fan ekipy Stołecznych odpuszczam ten mecz bo mogę tu podświadomie kierować się w stronę gospodarzy. Na warsztat biorę starcie odwiecznych rywali Caps z Kanadyjczykami. Od razu napiszę, że widzę tutaj rewanż za ostatnią porażkę z Montrealem w Pittsburghu kilka dni temu. Nie oglądałem tego spotkania, ale wydaje mi się że był to wypadek przy pracy. Widziałem dwa mecze Pingwinów w tym sezonie (jeden w skrócie) i w obydwóch grali bardzo dobry hokej. Kanadyjczycy też nie grają jakiegoś piachu (chociaż lekki spadek formy widoczny w ostatnim spotkaniu z Kings przegranym 0-3) ale więcej jakości jest w Pittsburghu. Pingwiny prezentują dobrą formę m. in. Malkin, Kessel, Letang, Guentzel, może Crosby dzisiaj odpali w końcu. W ekipie gospodarzy nie ma znacząco wyróżniających się graczy, jest kilku młodych, zdolnych zawodników, ale brakuje doświadczenia i dobrej współpracy. Rywalizacja H2H także pokazuje, że Montreal leży Pingwinom - znacząca liczba zwycięstw po stronie drużyny z Pittsburgha. Dodatkowo można zagrać:
Pittsburgh i over 4,5 @2,68
Pittsburgh strzeli powyżej 3,5 bramki @2,29
Crosby zdobędzie bramkę @2,45
Malkin zdobędzie bramkę @2,45
Ja zagram czysto na Washington
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Washington Capitals - Toronto Maple Leafs
Capitals - Alexander Ovechkin +1.5 pkt @2.4 1xbet, @2.7 fortuna ( punktacja kanadyjska )✅
Capitals - Evgeny Kuznetsov +1.5 pkt @2.36 1xbet, @2.75 fortuna ( punktacja kanadyjska )✅
Capitals over 3.5 bramki @2.13 1xbet, @2.02 fortuna⛔
Capitals - Alexander Ovechkin strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) @2.3 fortuna⛔
Capitals - Evgeny Kuznetsov strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) @2.7 fortuna✅
Over 1.5 bramki zdobytych w przewadze @2.16✅
Kara 5-minutowa @4.6⛔


Co tu dużo mówić świetny rosyjski duet od dobrych kilku lat Analiza sprzed 3 dni na temat Panów. Co prawda ostatni mecz przegrany 6:0 ale trzeba brać pod uwagę mecz dzień wcześniej oraz pokonanie +/- 250km na lodowisko gospodarzy. Obie drużyny mocno overowe liczę tutaj na dobre widowisko, dużo bramek może jakaś bójka nawet się pojawi ????
Dallas Stars - Anaheim Ducks
Anaheim Ducks over 2.5 @2.04 1xbet i fortuna✅
Kolejne ciekawe spotkanie w nocy Dallas na własnej tafli podejmować będzie drużynę z Kaliforni. Dallas dotychczas zagrało wszystkie 3 mecze u siedzie z bilansem 12:8 natomiast Anaheim 3 raz przyjeżdża do przeciwnika, wygrali oni swoje 2 poprzednie meczy wyjazdowe i posiadają bilans 11:7 (6:2 wyjazd). Również liczę na dobre widowisko i dużo strzelonych bramek ????
Florida Panthers - Vancouver Canucks
Vancouver Canucks over 2.5 @ 1.94 1xbet, @1.85 fortuna✅
Vancouver Canucks over 3 @2.6▶

Tutaj bez większej analizy na wyjazdach Canucks nie wyglądają źle pomimo 1W2P mają 11 strzelonych bramek w każdym z tych meczy padł dla nich over 2.5
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Winnipeg Jets - Carolina Hurricanes
Hurricanes 60` @3.36 1xbet, @3.6 fortuna ⛔
Hurricanes over 3 @2.43 ⛔
Hurricanes -1 @4.4 ⛔
Over 1.5 bramki zdobytych w przewadze @2.18 ⛔

Moim zdaniem kursy na gości mocno zawyżone, Winnipeg dotychczas rozegrało jeden mecz na własnym stadionie, który wygrali 2:1 natomiast Hurricanes na wyjeździe zanotowali 2 wygrane z bilansem 8:5. Co prawda Jets miało 2 dni odpoczynku więcej ale to nie pierwszy raz kiedy drużyna rozgrywa mecz dzień po dniu.
St. Louis Blues - Anaheim Ducks
Ducks 60` @3.06 1xbet, @3 fortuna ✅
Ducks over 2.5 @2.04 1xbet, @1.95 fortuna ✅
Ducks over 3 @2.85 ▶
Ducks -1 @3.98 ▶
Over 1.5 bramki zdobytych w przewadze @2.26 ✅

Tutaj podobnie jak wczoraj Anaheim dalej podtrzymuje over 2.5 na wyjeździe a że kurs jest zadowalający to pobieram. Dodatkowo Blues w 3 meczach na własnym stadionie straciło 13 bramek. Nie wiem jak drużyny czują się po wczorajszych meczach, na social mediach cicho ale jedno jest pewne po przegranych meczach będą walczyć o zwycięstwo.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Devils - Sharks
Typ: Palmieri strzeli @2,80 ✅✅✅ Fortuna
Nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy jeśli chodzi o trzy najbliższe spotkania NHL. Od rana siedzi mi w głowie Palmieri. Devils rozegrali dwa mecze w tym sezonie i Amerykanin w każdym spotkaniu strzelał dwa gole. Czy zdołają wygrać z San Jose? Wydaje mi się że grając u siebie mają spore szanse, bo Rekiny mogą czuć zmęczenie road tripem. Obrona Sharks też jeszcze nie jest na tyle zgrana żeby nie dać sobie nic strzelić (chociaż z meczu na mecz wyglądają coraz lepiej). Devils mają kim postraszyć w ataku. Kyle Palmieri odkąd gra w Devils strzela w sezonie około 30 bramek co jest całkiem dobrym wynikiem i myślę że dzisiaj uda mu się wcisnąć krążek do bramki Jonesa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Cicho tu dzisiaj jakoś ????
Spotkanie: Nashville - Minnesota
Typ: Nashville -1,5 @2,43 Fortuna ✅✅✅
Gospodarze tylko raz polegli w tym sezonie (0-3) z Calgary. Następnie po słabym meczu z Flames wyciągnęli wnioski i pokonali Isles i Jets - oba zwyciestwa różnicą dwóch bramek. Na początku sezonu Nashville wyglądało trochę nepewnie, mimo to pokonali na wyjeździe dwie nowojorskie drużyny - Rangersów i Wyspiarzy. Świetnie spisuje się obrona i bramkarz gospodarzy. Rinne - jeśli ktoś lubi statystyki - puszcza tylko 1,7 gola na mecz a jego skuteczność w obronie strzałów wynosi 94,6%. Minnesota Wild narazie nie gra tak jak chcieli by tego ich kibice. Trzy przegrane na cztery spotkania i dziesięć strzelonych bramek to cienki wynik jak na cztery występy. Pokonani przez Colorado w RT, nieustabilizowane jeszcze Vegas pokonało ich w dogrywce, podobnie jak Hurricanes. Jedynym sukcesem jest wyrwanie zycięstwa Blackhawks po dogrywce. Nielicznym z plusów jest goalie drużyny gości - Dubnik - może pochwalić się skutecznością na poziomie Rinne, ale średnia goli przepuszczonych to już 2,64... No ale bramkarz nie gra sam, a przy słabej grze kolegów z drużyny to i tak niezły wynik. Statystyki nie grają - lecz znaczenie mają ???? Biorąc pod uwagę formę obu zespołów stawiam na zdecydowane zwycięstwo Preds.
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Los Angeles Kings
Toronto - Auston Matthews strzeli 2+ bramki (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) @6 fortuna⛔
Toronto - Morgan Rielly over 1.5pkt (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) (pkt kanadyjska) @3.2 fortuna⛔

Ostatnio gdy podawałem typ na zawodnika, który strzeli przynajmniej dwie bramki zakończył się sukcesem, ba a nawet hat-tricka strzelił. Dla mniej odważnych polecam strzelenie bramki przez tego Pana po kursie 2.2 na fortunie. Jestem co najmniej pewien że 21 letni Auston strzeli dziś swojego okrągłego, 90 gola w barwach Leafs. W ostatnich 6 meczach Matthews strzelił aż 10 bramek ( co daje mu pierwsze miejsce w klasyfikacji króla strzelców ) i asystował przy 3. Dubla zdobył aż w 4 spotkaniach. Zeszłe sezony w barwach Toronto nie wyglądały równie ciekawie jak aktualny, Auston strzelał średnio bramkę na 2 mecze, aktualnie średnia wynosi prawie dwie na jedno spotkanie. Jeżeli Amerykanin będzie dalej prowadził swój styl i sposób gry oraz nie wykluczy go żadna kontuzja spokojnie widzę go w top5 strzelców bramek w sezonie. Dodatkowo grał również młodego bo 25 letniego Morgana, który w obecnym sezonie jest tuż za plecami Auston`a a różnica wynosi zaledwie 1 pkt, Rielly asystował 10 razy i 3krotnie strzelił gola, dodatkowo asystował on przy połowie goli Matthews`a, czyżby szykował nam się podobny duet do Ovechkina i Kuznetsova?
Ottawa Senators - Dallas Stars
Wygrana Stars i over 6.5 gola @4.1 1xbet, @3.7 fortuna⛔
Stars over 3.5 gola @2.1 1xbet, @2.03 fortuna⛔

Tutaj nie ma co dużo mówić obie drużyny mocno overowe, Ottawa na własnym boisku po 3 spotkaniach ma bilans 12:12 co daje nam średnio 8 bramek na mecz, natomiast Dallas na własnym lodzie strzeliło 17 a straciło 11 bramek, jedyną niewiadomą tego meczy jest fakt że Dallas rozegra dzisiaj swój pierwszy mecz na wyjeździe w tym sezonie.
Montreal Canadiens - Detroit Red Wings
Montreal over 3.5 gola @2.32 1xbet, 2.14 fortuna✅
Wygrana Montrealu i over 4.5 gola @2.67 1xbet, @2.39 fortuna✅

Jako że jestem antyfanem drużyny z Detroit a dodatkowo dostają lanie od każdego po kolei gram to że po raz kolejny bramkarz będzie wyjmował krążek z bramki. Co prawda Montreal formą również nie grzeszy ale wydaje mi się że strzelą oni te 4 bramki Detroit, które na wyjazdach posiada bilans 6:15 co daje nam średnią 2:5 na spotkanie. I tym razem wydaje mi się że wynik będzie podobny strzelam w 4:1 / 4:2 dla gospodarzy.
Co do występu Matthews, kilka okazji miał szczególnie przy 2 bramce, w której otrzymał asystę mógł sam strzelać ale podał do kolegi z drużyny który zapakował krążek do bramki, co do Dallas to nie miałem możliwości oglądać więc nie wiem co się tam wydarzyło. Canadiens bez niespodzianki, Detroit dalej słaba gra.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
&quot;Montreal Canadiens - Detroid Red Wings
Montreal over 3.5 gola @2.32 1xbet, 2.14 fortuna
Wygrana Montrealu i over 4.5 gola @2.67 1xbet, @2.39 fortuna

Jako że jestem antyfanem drużyny z Detroit a dodatkowo dostają lanie od każdego po kolei gram to że po raz kolejny bramkarz będzie wyjmował krążek z bramki. Co prawda Montreal formą również nie grzeszy ale wydaje mi się że strzelą oni te 4 bramki Detroit, które na wyjazdach posiada bilans 6:15 co daje nam średnią 2:5 na spotkanie. I tym razem wydaje mi się że wynik będzie podobny strzelam w 4:1 / 4:2 dla gospodarzy.
Ja miełem dylemat - opisać spotkanie Preds - Wild czy właśnie Habs - Wings. Wybrałem pierwsze, ale w drugim chciałem zaryzykować pierwsze w sezonie zwycięstwo Detroit, którzy strasznej tragedii nie grają z kolei Montreal pozytywnie zaskakuje ale nie może robic tego cały sezon ???? ???? ????
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Raz do roku to i księdzu wolno ????
Ja to traktuje jak rzut monetą albo wejdzie albo nie, wiadomo że każdego meczu nie oglądnę bo mam jeszcze życie prywatne, swoje analizy bazuje głównie na statystykach i na artykułach z nhl. A to że Wings nigdy mi się nie podobali to już jakoś zakorzenione jest ???? Ważne żeby dobrze się oglądało.
I oczywiście zawsze się machnę z tym DetroiD ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom