>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Czy u któregoś buka jest opcja stawiania zakładu w rodzaju &quot;zawodnik strzeli i jego zespół wygra&quot;?
Napewno nie ma tego w Fortunie i LV Bet, nie wiem jak u inncyh. Kojarzę, że w Unibet było coś takiego i mozliwe, że nadal jest. Sprawdź tam.
EDIT: Mam chwilę więc sprawdziłem Unibet. Jest taki zakład. Musisz wybrać zdarzenie, później zakładkę Scorecast / Wincast - następnie Wincast w dowolnym czasie - wybrać zawodnika który uważasz że strzeli a następnie zespół który uważasz, że wygra. Brzmi trochę skomplikowanie ale nie jest ????
Dla przykładu: Kurs na zdarzenie, że Kotkaniemi strzeli kiedykolwiek a Montreal wygra wynosi 6,50, a na to że Kotkaniemi strzeli a wygra Detroit @17,00
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
No hejka hokejowe świry ????
Jako że moje wczorajsze typy zysku nie przyniosły, polecam niektórym nie grać moich typów albo nie pisać mi głupot na PW ????
New Jersey Devils - Dallas Stars
Devils i over 4.5 @2.67 1xbet, @2.6 fortuna⛔
Devils i over 5.5 @3.46 1xbet, @3.35 fortuna⛔

Co tu dużo mówić Devils w aktualnym sezonie niepokonane co prawda są to 3 mecze w roli gospodarza ale zdążyli spotkać się już z Capsami, których rozjechali 6:0 Pomimo kontuzji prawie że podstawowego bramkarza Devils straciło zaledwie 4 bramki strzelając przy tym 14. Wczorajszego meczu Dallas nie oglądałem ale czytając fora wiele osób mówiło o fatalnej grze w defensywie.
Philadelphia Flyers - Florida Panthers
Philadelphia 60` @2.35 1xbet, @2.38 fortuna⛔
Philadelphia over 2.5 @1.56 1xbet, @1.53 fortuna✅
Philadelphia over 3.5 @2.35 1xbet, @2.32 fortuna✅

Tutaj jakiś czas zastanawiałem się nad typem, który będę chciał zagrać, koniec końców wybrałem wygraną bądź over Philadelphii co prawda drużyna ta nie grzeszy strzelaniem bramek na swoim lodzie bo zaledwie w 2 meczach zdobyli aż 2 tracąc przy tym 9 to jednak uważam że drużyna przyjezdna prezentuje się znacznie gorzej. Na dotychczasowe 3 spotkania nie wygrali oni ani jednego fakt faktem, że w pierwszym ich spotkaniu wygrali prawie z Tampą ale skuteczność w ataku pozostawiała wiele do życzenia na co wskazują również statystyki zaledwie 7 bramek strzelonych przez pantery w ciągu 3 spotkań daje nam średnią ledwo ponad 2.
Pittsburgh Penguins - Vancouver Canucks
Over 6.5 @2.18 1xbet, @1.91 fortuna⛔ ( jednak dobrze myślałem aby ominąć )

Szczerze powiedziawszy nie wiem co tutaj napisać, obie drużyny mocno overowe, wszyscy bukmacherzy mocno faworyzują Pingwinów. Orki w tym sezonie grają przyzwoicie chociaż ostatnie zwycięstwo przeciwko Panthers strasznie wymęczone. Wiemy jak to jest w hokeju a już w tym sezonie mieliśmy kilka niespodzianek. Albo grać over albo omijać szerokim łukiem ( moim zdaniem kurs z fortuny nie warty ryzyka )
Vegas Golden Knights - Buffalo Sabres
Vegas i over 4.5 @2.39 1xbet, @2.29 fortuna✅
Vegas i over 5.5 @3.2 1xbet, @3 fortuna⛔
Vegas over 3.5 @2.16 1xbet, @2.11 fortuna✅

Byli finaliści Pucharu Stanleya? Z taką grą to oni do playoffów nie wyjdą jeżeli Panowie nie obudzą będą mogli zobaczyć puchar w telewizorach co najwyżej. Drużyny w aktualnym sezonie spotykają się po raz kolejny. Pierwsze spotkanie wygrało Buffalo 4:2 w roli gospodarza następne mecze wyjazdowe w wykonaniu Vegas również słabo 5:2 z Washington, 4:2 z Pingwinami i wygrana z Philadelphią zaledwie 1:0. W roli gospodarza również słabo przegrana 2:5 z Philadelphią. Tak jak napisałem wyżej, jeżeli chcą oni powalczyć o Puchar muszą już dziś pokazać na co ich stać. Nie ukrywam że bet grany trochę na siłę także można omijać.
Jeżeli nie opisałem tutaj innych spotkań nie analizowałem ich wcale. Nie proście mnie na PW abym Wam coś o nich napisał albo podał typy. Nie ruszam nie gram, proste. Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj z braku czasu zagrałem sobie za dwójkę taśmę z listą strzelców. Miałem nic nie wrzucać ale się pochwalę ????
Palmieri @2,60 ✅
McKinnon @2,30 ✅
Crosby @2,45 ⛔
Aho @2,50 ⛔
Kyle Connor @2,70 ⛔
Kucherov @2,30 ⛔
AKO @227,46
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie wiem czy ktoś z was już sprawdzał ofertę NHL na dzisiejszą noc, ale kurs na zwycięstwo Washington Capitals to chyba jakiś żart. Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem kursy &lt;1,60 na zwycięstwo jakiej kolwiek drużyny z Ameryki Północnej...
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Ducks - Isles
Typ: Isles OT/SO
Kurs: @2,33 ⛔
Spróbuję pójść w kierunku gości. Kaczki zaliczyły dobre wejście w sezon, ale ostatnio ich forma trochę spadła. Liczę również na dobry mecz zespołu z Nowego Jorku. Przyjrzyjmy się wynikom spotkań Ducks:
- wygrana 5-2 z Sharks na inaugurację gdzie Kaczki oddały jedynie 15 strzałów na bramkę Jonesa z czego wpadło aż 5 i o porażkę obwiniał bym właśnie bramkarza i obronę Rekinów.
- wymęczone zwycięstwo z Kojotami, gdzie Arizona oddała dwukrotnie więcej (40 do 20) strzałów, mimo to więcej szczęścia po stronie Ducks
- następnie zwycięstwo w OT z przeciętnym Detroit i porażka w OT w rewanżu z Kojotami
- porażka ze Stars w Dallas gdzie ofensywa Ducks ponownie nie zachwycała
- zwycięstwo z St. Louis które jest zdecydowanie pod formą i obrona popełnia straszne błędy.
Opisałem krótko spotkania gospodarzy, żeby pokazać, że Kaczki miały do tej pory więcej szczęścia niż im się należało. Zespół z Nowego Jorku grał do tej pory z solidnymi przciwnikami - mimo to ich bilans nie wygląda najgorzej. Zwycięstwo z Huraganami w OT, 4-0 z Sharks i dwie porażki z solidnym Nashville. Warto dodać, że w bramce Isles stanie dzisiaj Greiss, który według zachowuje większy spokój niż Lehner. Trener Barry Trotz poukładał nieco formacje obronne Isles i jeśli Kaczkom nie dopisze tyle szczęścia co w ostatnich spotkaniach to goście mogą to wygrać w RT jeśli ofensywa spisze się dobrze.
Obie drużyny wyglądają na mocno underowe, więc można zagrać coś poniżej 5,5 może nawet niższa linia. Under 5,5 padł w czterech z pięciu ostatnich spotkań Kaczek i w dwóch z czterech ostatnich spotkań Isles. Podobnie z underem 4,5 - 3/5 w meczach Kaczek i 2/4 w spotkaniach Isles.
Under 5,5 @1,90 ✅
Under 4,5 @2,80 ⛔
Dla ryzykantów:
Remis @4,00 ⛔
Remis i poniżej 4,5 bramki @6,20 ⛔
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Panowie eksperci co myślicie o Malkin strzeli gola @2.5?? Cos przeczuwam dzis niespodzianke i porażkę Toronto. Zapowiada się ofensywny hokej.
Po głowie chodzi mi też gol Pavelskiego @2.7. Rekiny u siebie mocne więc kilka goli powinni wbić.
Ewentualnie jakie macie propozycję do kanadyjki +1,5.? Mój typ Marner z Toronto @2.5
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Panowie eksperci co myślicie o Malkin strzeli gola @2.5?? Cos przeczuwam dzis niespodzianke i porażkę Toronto. Zapowiada się ofensywny hokej.
Po głowie chodzi mi też gol Pavelskiego @2.7. Rekiny u siebie mocne więc kilka goli powinni wbić.
Ewentualnie jakie macie propozycję do kanadyjki +1,5.? Mój typ Marner z Toronto @2.5
Jeśli chodzi o Pavelskiego to można zaryzykować, ale co do Pingwinów to przez kilka kolejek wstrzyał bym się z zakładami w ich kierunku.
 
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
Cos przeczuwam dzis niespodzianke i porażkę Toronto.
Osobiście postawiłem na Leafs dzisiaj :champagne:[ML (OT&amp;PEN incl.) @ 1,6700]
(...)pittsburgh has problems that arent gonna be fixed anytime soon. their 2 wins came against teams on the second leg of back to back games. in a speed vs speed matchup toronto is in better form and the Pittsburgh d is very suspect. goal tending situation for tampa is a concern as well as it is with pittsburgh but for now pitt is a good fade imo at least early in the season.
⛔⛔⛔ :meet:
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Za drobne pograłem strzelców:
Małkin @2,5(Pittsburgh)✅
Pastrnak @2.2(Boston)✅
Point @2.55(Tampa)✅
Pavelski @2.7(Sharks)✅
Kuznecov @2.45(Caps)⛔
Hall @2.5 (Devils)✅
ako 231.94
Analizowac nie ma co bo to duza loteria.Typy na strzelców jak zwykle są obarczone dużym ryzykiem. Za drobne można spróbować. Ciekawa kolejka się zapowiada bo dużo spotkań .Powodzenia
Edit1: No to teraz albo 8.8 zł albo 408 zł. Wszystko zależy od Kuznecova.
Edit2: niestety spodziewałem się tego że z moim szczęściem będzie 8.8...2 asysty ale żadnego gola, strzelony karny ale nie decydujący Kuznecova....????:#%$#:
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Za drobne pograłem strzelców:
Małkin @2,5(Pittsburgh)✅
Pastrnak @2.2(Boston)✅
Point @2.55(Tampa)✅
Pavelski @2.7(Sharks)✅
Kuznecov @2.45(Caps)⛔
Hall @2.5 (Devils)✅
ako 231.94
Analizowac nie ma co bo to duza loteria.Typy na strzelców jak zwykle są obarczone dużym ryzykiem. Za drobne można spróbować. Ciekawa kolejka się zapowiada bo dużo spotkań .Powodzenia
Edit1: No to teraz albo 8.8 zł albo 408 zł. Wszystko zależy od Kuznecova.
Edit2: niestety spodziewałem się tego że z moim szczęściem będzie 8.8...2 asysty ale żadnego gola, strzelony karny ale nie decydujący Kuznecova....????:#%$#:
Jakim cudem minus jak w karnych strzelił? ????
Aaa dobra decydującym nie decydujących ???? Mój bład ale i tak ładny kuponik :yes::yes:
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
player1st 229

player1st

Użytkownik
Jakim cudem minus jak w karnych strzelił? ????
Aaa dobra decydującym nie decydujących ???? Mój bład ale i tak ładny kuponik :yes::yes:
Kuponik ładny, fartowny a zarazem pechowy...boli ze ostatni typ uwalił, bo nadzieja że wejdzie rosła...2 asysty to nie gol :facepalm:
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Colorado Avalanche
Obie drużyny rozegrały po 7 meczy i posiadają po 4 wygrane i 3 przegrane. Hurricanes na swoim lodzie odnieśli 2 wygrane i 1 porażkę z bilansem 14:10 , drużyna gości na wyjazdach zwyciężyła 2 raz i zarówno przegrała 2 spotkania z bilansem 15:12. Carolina dwa ostatnie spotkania przegrała natomiast Colorado przełamał zwycięską passę drużyny z New Jersey wygrywając z nimi 3:5. W obu zespołach zabraknie nam po jednym kluczowym graczy w Hurricanes jest to bramkarz Scott Darling a w drużynie z Colorado J. T. Compher, napastnik który w tym sezonie zdołał już wbić 3 gole. Liczę tutaj na dobre spotkanie, obie drużyny mocno overowe także polecam zagrać :
Colorado powyżej 2.5 bramki✅
Powyżej 6.5 gola ( łącznie z OT i PEN )⛔
Philadelphia Flyers - New Jersey Devils

Kolejne ciekawe spotkanie rozgrywane o tej samej godzinie które opisałem wyżej. Nie ciekawe wyglądającą drużyna gospodarzy na własnym lodzie z bilansem meczowym 1:2 oraz bramkowym 8:12, natomiast drużyna z New Jersey poraz pierwszy zagra na wyjeździe dotychczas mają 4 wygrane i 1 porażkę ( prowadzili 3:2 i w 12 minut do końca meczu wyłapali 3 bramki ) na koncie a bilans bramkowy 20:8. Tutaj polecam zagrać over albo handicap w stronę gości. Dodatkowo można pograć gola Kyle Palmieri
Devils over 2.5⛔
Devils over 3.5⛔
Devils -1.5⛔
Kyle Palmieri strzeli bramkę⛔

/
Trochę chaotycznie ale w pracy jestem ????
//
Trzeba było odpuścić pierwsze spotkanie na wyjeździe Devilsów
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Wieczorkiem próbuje strzeców za drobne:
Rantanen Mikko (Colorado)@3⛔
Voracek Jakub (Flyers)@3✅
Buk: Fortuna
Na noc również w formie zabawy wytypowałem strzelców. Jak nie będzie chociaż 3/6 to więcej swoich tasiemek nie będę tu wrzucał i zaśmiecał tematu:
Marner(Toronto)@2.7⛔
Horvat(Vancouver)@2.9✅
Penarin(Blue Jackets)@2.55⛔
Dadonov(Florida)@2.6⛔
McDavid(Edmonton)@2.25⛔
Connor(Jets)@2.6⛔
ako:303.69(bezpieczny)
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
A nie lepie ci tu w system wrzucić a nie grac bezpiecznych szansa trawienia 3-4 strzelców w hokku to...wiem marudzę a to zabawa ale dolozysz pkt strzelców i masz fajny system z którego parę groszy na granie wyciągniesz bo czute masz a takich nocy weekendów z 6-9 spotkaniami jest uj....Pozr.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
A nie lepie ci tu w system wrzucić a nie grac bezpiecznych szansa trawienia 3-4 strzelców w hokku to...wiem marudzę a to zabawa ale dolozysz pkt strzelców i masz fajny system z którego parę groszy na granie wyciągniesz bo czute masz a takich nocy weekendów z 6-9 spotkaniami jest uj....Pozr.
Tak naprawdę dopiero zaczynam grać strzelców. Następną taka duża kolejkę polskiego czasu spróbuje jakis system. Prawdopodobieństwo trafienia 6 strzelców jest podobne do 6 w totka
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Na dziś bez analizy, bazowałem głównie na H2H i statystykach.
Colorado i under 6.5 gola @5.75✅
Carolina i over 5.5 gola @4.2⛔
Winnipeg -1 @2.35⛔
Capitals -1 @2.34✅
Do tego strzelców :
MacKinnon ( Colorado ) @2.25⛔
Landeskog ( Colorado ) @2.6✅
Ferland ( Carolina ) @2.8✅
Staal ( Carolina ) @3.1⛔
Ovechkin ( Washington ) @2.1✅
Kuznetsov ( Washington ) @2.4✅
Maxikombi 4/6✅
Zgodnie z planem szkoda Staala niecelny strzał na pustą bramkę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dziś tak samo, luźne przemyślenia bazowane na H2H i statystykach.
Columbus - Arizona
Columbus i over 4.5⛔
Canadiens - Flames
Obie drużyny over 2.5 ⛔
Ottawa - Boston
Boston -1✅
Chicago - Anaheim
Chicago over 3▶
Edmonton - Pittsburgh
Pittsburgh -1⛔
No i zawodnicy ????
Panarin ( Columbus ) @2.4⛔
Lindholn ( Calgary ) @3✅
Monahan ( Calgary ) @2.7⛔
Pastrnak ( Boston ) @2.2✅
Kane ( Chicago ) @2.4✅
Kessel ( Pittsburgh ) @2.6⛔
Maxikombi 4/6⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Witam, jestem tutaj na forum nowy, ale NHL stawiam z większymi lub mniejszymi sukcesami od dobrych 10 już lat. Teraz wracam do tego po roku przerwy, po początkowym szoku związanym z nowymi dla mnie realiami - w kwestii braku możliwości grania u moich ulubionych bukmacherów (pinnacle). Zwykle podaje jednostki za ile gram, nie operuje dużymi wartościami, postaram się podawać mój bilans przy typach.
Na dzisiaj proponuję:
Ottawa Senators ML - Boston Bruins , 2.25 , 7j
dla mnie kurs jest niezrozumiały. Ottawa po 3 wygranych (niby ze słabszymi Kings i Stars ale zawsze to wygrana i to efektowna), strzela bardzo dużo bramek (28 goli w 7 meczach). Natomiast Bruins ostatnio grają słabiej, przegrali 3 mecze (w tym 2 po dogrywkach), do tego słabo grają na wyjazdach - wygrali tylko raz na 5 spotkań na obcym terenie. Kurs 2.25 na Senators to według mnie zdecydowana przesada. Do tego w bramce Bruins Rask, który notuje raczej marny początek sezonu (87%)
do tego:
Florida ML , 1.74, 5j
Columbus -1, 2.20, 5j
Dallas -1 , 2.45, 5j
Sharks ML, 2.08, 4j
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Może ja dorzucę trzy grosze.
Predators- Sharks (4-5)
Mozna powiedzieć ze oba zespoly weszly na wysokie obroty. Preds niepokonani od 5 spotkań, znakomita postawa w bramce Sarosa , który bedzie dzis bronił i niekoniecznie jest to osłabienie, bo narazie cztery wygrane na cztery wystepy i około 1,5 bramki wpuszczonej, Rekiny tez juz wróciły do wygrywania a przede wszystkim dobrej gry, obrona ze znakomitymi nazwiskami juz pracuje jak nalezy Karlsson wkomponowany, ostatnie dwa spotkania to totalna dominacja nad Sabres i Islanders, ktos powie ze to słabe druzyny, ale bardzo niewygodne i nieobliczalne. Preds u siebie mocni, od ostatnich pieciu meczy niepokonani przez Sharks na własnej tafli. Napewno sa faworytami tej potyczki. Jednak ja licze na przerwanie tej passy pieciu meczy bez porazki, popsucie troche statystyk Sarosa i zwyciestwo w regulaminowym czasie, bo podobnie jak Preds , Sharks tez dysponuja bardzo dobrym jakosciowo składem
typ Sharks 60&#39; kurs 2,82✅
Edmonton Oilres - Pittsburgh Penguins (5-6) win po dogrywce-zachłanność mnie zgubiła
Pingwiny po powrocie do bramki Mata Murraya odzyły, obrona zaczeła grac pewniej i cały zespół jakby zaczął funkcjonować, a mamy tam wielu znakomitych doswaidczonych zawodników. Edmonton z kolei to nieobliczalna młoda druzyna , którą stać na wiele, jednak mysle ze dzis nie daja rady Pens nawet majac w składzie McDavida.
typ Pens 60&#39; kurs 2,3⛔

Rangers - Panthers (5-2)
Tutaj widze sporo bramek . Po obu stronach słabi bramkarze ( Georgijew i Hutchinson) i obrona jak ser szwajcarski wiec tutaj typ
over 7,5 kurs 3,35⛔ tu tez zachłanność over 6,5 tez ładny kurs miał
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom