>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Philadelphia Flyers - New York Islanders

Typ: Philadelphia Flyers ML OT✅ WYNIK 5:4
Kurs: 2,23
Marathonbet

Mecz, w którym to gospodarze, czyli Flyers będą chcieli uniknąć sweepa z Islanders. Lotnicy są już bez żadnych szans na playoffy, lecz wciąż pokazują, że nei odpuszczają spotkań i grają do końca, szczególnie w ostatnich spotkaniach z Pittsburgiem gdzie najpierw wygrali na wyjeździe 4:1 a potem powtórzyli ten wynik u siebie, w międzyczasie przegrywając 2:3 po karnych na wyjeździe z Canes. Jeśli spojrzeć na ostatnie mecze Philadelphii u siebie to można dostrzec, że lubują się w zwycięstwach z mocnymi rywalami i paradoksalnie przegrywając z tymi teoretycznie słabszymi. Wygrane na własnym lodzie z wyżej wspomnianymi Pens a także z Blackhawks (4:1), Red Wings (aż 7:2), Blues (3:1), Rangers (4:2), Caps (3:2) i z Preds (3:2) a przegrywając po drodze z Jackets, Sabres, Stars czy słabo spisującymi się w tym sezonie Sharks. Co do ostatniej porażki u siebie z Wyspiarzami to wynik przez większość spotkania był na korzyść Lotników, bowiem wygrywali 2:0 do 17 minuty 3 tercji, jednak ekipie z Nowego Jorku udało się w ciągu zaledwie dwóch minut wyrównać wynik i wygrać po karnych. Myślę, że dzisiaj gospodarze nei będą chcieli popełnić tego błędu i tak jak mają to w naturze, powalczyć z lepszym rywalem, mając po swojej stronie publiczność i własną halę. Islanders ostatnio na wyjazdach gra bardzo w kratkę, a dodajęc do tego, że w historii H2H z Flyers na wyjeździe już od paru ładnych lat zwycięstwo nie przychodzi im z łatwością - od 13 października 2007 roku, Islanders w reg. time w Wells Fargo Center wygrali zaledwie raz na 22 spotkania rozegrane od tego czasu, w tym trzy spotkania po reg. time. Doskanale to obrazuje jak trudnym terenem dla Wyspiarzy jest hala w Filadelfii. Plusem dla gości jest dobra dyspozycja Jaroslava Halaka w meczach z Flyers - 3 mecze - 3 zwycięstwa i średnia 1,90 GAA oraz w ofensywie w wyśmienitej formie jest Jonh Tavares, który ma na swoim koncie już 80 punktów ( 35 bramek, 45 asyst) i to z pewnością nie koniec. Ciekawostką jest, że żaden z zawdoników Islanders od sezonu 97/98 nie zdobył wiecej niż 81 punktów, tak więc możliwe, że także i dziś coś ustrzeli. U gospodarzy w bramce stanie Steve Mason, który jest czwartym bramakrzem NHL ze średnią 2,19 GAA, a prawoskrzydłowy jakub Voracek walczy o prym pod względem asyst w lidze, ma ich już 57 i jest ex aequo z Backstromem, do tego jeszcze dorzucił 22 bramki, a więc łącznie ma 79 punktów i 5 miejsce w rankingu. Z pewnością będzie to żywiołowy mecz i być może wpadnie troche bramek. Ja jednak stawiam na zwycięstwo gospodarzy po dość kuszącym kursie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Calgary Flames- Arizona Coyotes
Flames 60&#39; @ 1,52 Ónibet
✅ 3:2 ✅

Tutaj powinno być bardzo łatwo. Silni Flames, grają z tankującym słabeuszem z Arizony. Dla Płomyków jest to typowy must win bo po prostu muszą dziś wygrać by utrzymać 8 pozycję na zachodzie, na 2 mecze do końca sezonu zasadniczego. Nie ma nad czym się rozczulać, bardzo silna pierwsza linia która w zupełności wystarczy na marnych Kojotów którzy od czasu do czasu wygrają ale nie jest to przekonywujący styl którym mogą zwojować coś w Calgary. Będą łatwe 2 punkty dla gospodarzy.


Edmonton Oilers- Los Angeles Kings
Kings 60&#39; @ 1,62 Ónibet
⛔ 4:2 ⛔ znamy frajerów sezonu

Patrząc na ostatnie spotkanie tych ekip (8:2 dla Kings) które rozgrywano ok tydzień temu, odnoszę wrażenie że Oilers maksymalnie utrudnić chcą, awans do PO, rywalom zza miedzy czyli Flames. Nie szukam tu oczywiście teorii spiskowych bo Kings są w stanie zmiażdżyć Nafciarzy sportowo i patrząc tylko na ten aspekt, ten wynik nie powinien nikogo dziwić. Kto choć troszkę śledzi ligę, wie o tym najlepiej. &#39;Zraniony lecz żywy lew&#39; tak można nazwać obecnych mistrzów NHL bo kto wyobraża sobie bez nich PO? Na pewno nie trener Sutter, który na pewno zmotywuje swoich chłopaków do odniesienia łatwego zwycięstwa w stolicy Alberty.

Oczywiście grane w dublu:
@2,46 Ónibet
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Philadelphia Flyers vs New York Islanders
// {Over 5,5} @ 2,04 Betsson ! ✅ 5:4 ???? ✅

Powoli zbliżamy się ku końcowi, regularnego sezonu a że meczy jeszcze do tego czasu trochę mamy to ja dziś jestem myślami w Pensylwanii. Tutejsi lotnicy, gościć będą wyspiarzy. Którzy lekko spuścili z tonu i ich gra nie jest już taka składna jaka była nie dawno, gdzie &#39;&#39;bili&#39;&#39; wszystkich co stali na ich drodze. Wrócił Okposo, już zaczął strzelać, Tavaresa najlepszy kumpel, z jednej linii wie co zrobić aby takie mecze grać na wysokim poziomie, żeby nie odstępować od reszty. Lee zszedł na trzecią linie, trochę ospale ostatnio pogrywa ale to dalej niebezpieczny gracz który i z niebieskiej potrafi dosadnie przycelować. Lotnicy nieco lepiej zaczęli grać po pierwszych derbach gdzie zdobyli ich teren miażdżąc ich na ich terenie aż 4:1 , w rewanżu już u siebie również przyniosły ostatni mecz owoce bo także wygrali takim samym wynikiem. Pomimo ostatniej porażki z Huraganami, dziś po drugiej stronie kolejny ciężki rywal do wysłania z kwitkiem. Nie miej jednak ich groźna gra na bandach dużo skutkuje, bo grając skrzydłami mogą wiele zdziałać. Voracek - bezzębny twardziel mający nie tylko power, ale charyzmę który budzi strach nie jednemu przeciwnikowi. Lotnicy do finałów nie awansowali, ale jak widać chcą jeszcze pograć i robią to z pełnym luzem, bo mecze z Pingwinami grali na prawdę solidnie. Dlatego, że nie widzę dzisiaj faworyta idę w stronę bramek. Isles też mają to do siebie, że jeśli kilka meczy zagrają marnie, to w każdym późniejszym robią miazgę. Niezależnie gdzie grając, choć myślami są już w finałach to sądzę że dziś też swoje powiedzą i zaznaczą. Dlatego mój kierunek na dziś to over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Calgary Flames- Arizona Coyotes
Flames 60&#39; @ 1,52 Ónibet


Edmonton Oilers- Los Angeles Kings
Kings 60&#39; @ 1,62 Ónibet


Oczywiście grane w dublu:
@2,46 Ónibet
Trudno się nie zgodzić z takim wyborem, są to chyba najoczywistsze typy z pośród wszystkich na dzisiejszą noc. Z tym, że bardzo często takie mecze lubią zaskoczyć dlatego przestrzegam przed graniem wielkimi stawkami. Pamiętam mecz sprzed bodajże 3 sezonów gdzie Wild grali ze Stars i niby miała to być oczywista oczywistość dla Dzikusów, że ograją Dallas a tu niespodzianka i Minnesota miała po PO. Dziś sytuacja może się powtórzyć ale tylko i wyłącznie patrzyłbym w stronę LA ;) Oilers są nieprzewidywalni do tego stopnia, ze nie zdziwi mnie tu OT. Ja dla bezpieczeństwa 2 x ML na faworyta.
Za to bardzo ciekawie zapowiada się mecz w Ottawie gdzie Sens podejmą Pitts. Mecz z cyklu bardzo ważne, jeśli OTT przegra to ich sytuacja bardzo się skomplikuje, jesli polegną Pingwiny to dramatu nie będzie, ale na pewno zacznie się robić wszystkim gorąco w Pittsburghu. Ja nie mam osobiście zdania na temat zwycięzcy, ale kierunek na under 5.5 wydaje mi się być dobrym rozwiązaniem.
 
deepred 669,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
St. Louis Blues - Winnipeg Jets
Over 5,5 OT @ 2,25 betsson ⛔
Dwie drużyny, które walczą o wysokie cele. W pewnym sensie, to co dla Jets jest sufitem dla Blues jest podłogą. Nutki mają już od dawna zapewniony awans do postseason, natomiast Jets cały czas są w grze i walczą o upragnione miejsce w czołowej ósemce. Plan gier bardzo trudny, ale trzeba walczyć. Nie wyobrażam sobie, żeby tutaj odpuścili. Nutki grają u siebie zazwyczaj bardzo skutecznie, natomiast Odrzutowce na wyjazdach grają różnie. Wczoraj zwycięstwo nad Dzikusami, które leciutko graczom z Winnipeg pomogły, bo jakoś wielkiego zaangażowania i chęci do zwycięstwa nie widziałem u ekipy z Minneapolis. Goście wygrali 2-0 i zrobili kolejny mały kroczek w kierunku postseason. Nutki ostatnio overowo, 12 goli w meczu z Dallas przy wydatnej pomocy Lehtonena raczej dzisiaj się nie sprawdzi, ale myślę, że 6 goli jest w zasięgu obydwu ekip biorąc pod uwagę olbrzymi ciężar gatunkowy tego spotkania. Raczej nie wyobrażam sobie wolnej, monotonnej gry, która sprawi, że ktoś na tym meczu uśnie. Raczej będzie szybko i z duża ilością strzałów na bramkę. Różnie się te mecze w St. Louis pomiędzy tymi drużynami układały, ale o taką stawkę w tym momencie sezonu dawno obydwie ekipy nie grały. Wiadomo, że brak Kings w postseason byłoby wszystkim na rękę, dlatego spodziewam się tutaj małego remisiku ze wskazaniem na Odrzutowce w dogrywce bądź rzutach karnych. Dodam tylko, że w dzisiejszym meczu nie zagra Terrorsenko a także Steen, co dodatkowo może pomóc Odrzutowcom w zwycięstwie. Nie gram jednak ich wygranej, bo doskonale pamiętam, jak ostatnio skończył się taki typ. Bez tych dwóch graczy Blues wygrali z Gwiazdami w Dallas 7-5. Dzisiaj wcale bym się nie obraził, gdybym mógł tyle goli obejrzeć, natomiast bardziej satysfakcjonowałoby mnie zwycięstwo gości w tym spotkaniu. Tego jednak nie pogram, jedynie over bramkowy przykuł moją uwagę pod kątem postawienia na to pieniędzy, tym bardziej, że kurs zacny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Anaheim Ducks - Dallas Stars

Stars przed wieńczącym sezon powrotem do Dallas zaliczą jeszcze jedną delegacje na Honda Center. Ekipa z Dallas jest znacznie podrażniona zaprzepaszczoną szansa na gre w playoffach, przez co aktualnie grają bardzo solidnie. Ducks w tych ostatnich meczach nie grają już o nic, ponieważ wygrali już swoją dywizje, a szanse na puchar prezydenta odebrali im Rangers. Do starcia ze Stars podejdą bez większego ciśnienia i sądze że Stars, którzy wygraną w San Jose pokazali że nie myślą jeszcze o wakacjach. W bramce Enroth, który nie ma dobrych wspomnień z spotkań przeciwko temu rywalowi, gdyż przeważnie był dość poważnie dziurawiony. Tym razem pora na poprawe statystyk i zdobycie kolejnego trudnego terenu w Kalifornii. Stawiam na Stars.
Stars OT 2,44 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Montreal Canadiens - Detroit Red Wings

Typ: Detroit Red Wings ML OT⛔ WYNIK 4:3 (po dogrywce)
Marathonbet


Spotkanie z cyklu przełamać się i nie przegrać spotkania poraz szósty z rzędu, a okazja jest dość dobra ze względu na to, iż wypadł z składu Habs ich najlepszy gracz, (oczywiście nie licząc Carey&#39;a Price&#39;a ???? ) Max Pacioretty, który doznał kontuzji w ostatnim spotkaniu z Floridą Panthers i nie zagra ostatnich dwóch spotkań w regular season. Montreal końcówki sezonu nie ma za dobrej, bo na ostatnie siedem spotkań wygrali tylko dwukrotnie i były to dwie wygrane z Panthers. Wyżej w tabeli już na pewno nie bedą, oraz o Presidents&#39; Trophy już raczej nie powalczą, bo najprawdopodobniej wygra je NY Rangers, którzy już mają 111 punktów i 2 spotkania przed sobą. Skrzydła zajmują na tę chwilę 6 pozycję z 97 punktami na koncie i wciąż nie mogą być pewni gry w playoffs, gdyż za ich plecami są trzy zespoły z nadziejami na czołową ósemkę - Penguins (96 pkt), Bruins (95 pkt) oraz Senators (95 pkt), także jeszcze wszystkie te drużyny moga ich przeskoczyć na koniec sezonu zasadniczego, jeśli Detroit powinie sie noga. Muszą zdobyć przynajmniej 2 punkty aby być pewnym gry w post season, a dzisiaj jest względnie dobra okazja pod nieobecność gracza, który notuje najlepszy sezon w karierze z 67 punktami na swym koncie. Jak to powiedział jego kolega z drużyny Dale Weise, iż nie mają osoby, która mogłaby go zastąpić oraz, że jest to dość duży cios dla drużyny, lecz postarają się znależć sposób aby poradzić sobie bez niego. Oczywiście mecz z pewnością nie będzie spacerkiem w parku dla gości z Detroit, tym bardziej, że w bramce gospodarzy stanie Price, który już dwukrotnie wygrywał z Red Wings w tym sezonie,a łącznie czterokronie on bronił w ostatnich pięciu zwycięstwach jego drużyny z Detroit. Goście ostatnie także nie notują dobrych spotkań - na siedem ostatnich tylko trzy zwycięstwa, ale w tym wygrana na dośc trudnym terenie w Minnesotcie 3:2 po karnych, lecz ostatnie wyjazdowe spotkania to więcej porażek niż zwycięstw, lecz potrafią oni wygrywać z najlepszymi a doświadczenie zawodników powinno im w tym pomóc. Niepewny jest występ Justin&#39;a Abdelkader&#39;a z powodu kontuzi ręki, Day-to-Day sa także Gustavsson, Jurco oraz Franzen, lecz możliwe ze zagrają w tym meczu. W tym meczu nie spodziewam się wielu bramek, tym bardziej ze względu na osłabienia oraz wyśmienitą formę bramkarza Habs w tym sezonie, jak i to, że nie są to specjalnie overowe drużyny. U gospodarzy wciąż nie można zapominać o pozostałych graczach, którzy także mogą zmienić wynik spotkania - Plekanec, Subban czy Gallagher, z drugiej zaś storny Zetterberg, Datsyuk, Tatar oraz Nyquist. Mecz jak dla mnie zapowiada się wyśmienicie i oby zwycięsko wyszła drużyna z Detroit.​
 
deepred 669,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Vancouver Canucks - Arizona Coyotes
Under 5,5 @ 1,76 betsson ✅ 5-0 ???? ✅
Dzisiaj do Vancouver przyjeżdżają Kojoty, którym najbardziej opłaca się srogie tankowanie. Wyższego miejsca w tabeli już nie mogą zająć, więc nie sądzę, żeby dzisiaj wypruwali sobie żyły na tym spotkaniu. Ostatnio udało im się wygrać z Rekinami, ale Rekiny też sobie nie radzą zbyt dobrze. Gospodarze z kolei mają w kieszeni awans do postseason i mają wszystko w d. Nie spodziewam się spotkania przesadnie ciekawego i toczonego w szalonym tempie. Kojoty nie mają zbyt wiele do powiedzenia w ataku, dodatkowo ze składu wypadł im dziadzia Shane, więc kolejna postać, która cokolwiek z przodu robiła dzisiaj jeszcze nie pomoże swoim mało rozgarniętym kolegom, którzy mają tragiczny sezon. Nucks u siebie też nie grają jakoś przesadnie ofensywnie. Według mnie wygrają to spotkanie grając dość ekonomicznie, a under 5,5 po takim kursie w miarę mnie satysfakcjonuje.
Calgary Flames - Los Angeles Kings
Jiri Hudler to score @ 2,50 betsson ✅ 2 gole ???? ✅
Szału nie ma, kurs dupy nie urywa, ale gramy. Jiri to lwi pazur tego zespołu, który objawił się już jakiś czas temu. Wraz z Monahanem stanowią bardzo groźną parę dla wszystkich zespołów w lidze. Dzisiaj mecz, który może zadecydować o awansie do postseason. Może, ale nie musi jeżeli Kings wygrają go w reg. time. Jeżeli wygrają Płomyczki, nawet OT to Króli nie ma. Bardzo ważny mecz, w którym zabłysnąć muszą gwiazdy, a przecież obydwie ekipy posiadają takich graczy w swoim składzie. Jiri jako napęd tej drużyny będzie musiał pokazać dzisiaj swoją klasę, o ile gospodarze liczą na postseason. Wierzę głęboko, że tak jest, dlatego decyduję się na ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Carolina Hurricanes
Ktoś patrząc w tabelę może powiedzieć, że typowy mecz o pietruszkę, z jednej strony można się zgodzić, bo oba zespoły marzyć o Play Offach już dawno skończyły. Jednak w Flyers jest jedna osoba, która może na tym sezonie jeszcze coś ugrać. Czech Jakub Voracek ma obecnie na koncie 81 punktów co daje mu czwarte miejsce w klasyfikacji kanadyjskiej. Do liderującego tria traci zaledwie dwa oczka, więc biorąc pod uwagę dzisiejszego rywala jest szansa na zrównanie się z najlepszymi. Widać, że Jakub chce i stara się zdobywać jak najwięcej punktów. W ostatnich pięciu meczach - siedem oczek i trzy mecze z dwoma punktami. Do końca oprócz tego meczu jest jeszcze spotkanie z Ottawą, tam będzie trudniej o punkty, bo Senatorzy ciągle walczą o Play Offy. Carolina ostatnio bardzo słabo wypada na wyjazdach. Pięć porażek z rzędu i aż 21 straconych bramek. Jest to pewnego rodzaju nowość, gdyż mimo słabej pozycji w Konferencji Wschodniej to na defensywę Hurricanes nie mogli narzekać. I sporą nieudolność w obronie powinien dzisiaj Czech wykorzystać. Z pewnością postara mu się pomóc największa gwiazda drużyny Cloude Giroux, który mimo straconego sezonu zespołowo indywidualnie wypadł całkiem nieźle, gdyż też jest w pierwszej dziesiątce klasyfikacji kanadyjskiej. Betsafe wystawia kurs 3.50 na to, że Voracek zdobędzie dzisiaj co najmniej dwa punkty. Kurs w porównaniu z obecną formą Czecha, dzisiejszym rywalem z pewnością nieco za wysoki. Jak dla mnie warto się nad nim zastanowić i ostatecznie zaryzykować.
Typ:
- J.Voracek over 1.5 pkt @3.50 - Betsafe ⛔
Jakub nie będzie najlepszy w klasyfikacji kanadyjskiej ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Calgary Flames vs Los Angeles Kings
// {Under 1,5 @ Pierwsza Tercja} @ 1,80 Betsson ! ⛔ / brawo Flames ????

Od razu zaznaczam, że tym jest mega ryzykowny ale jak najbardziej prawdopodobny do wejścia. Już mówię dlaczego. Dzisiaj obrońcy Stanleya, przylecieli do Calgary, żeby za wszelką cenę ich wyrzucić za burtę z finałów o Puchar Stanleya. Ale nie do końca jednak bym się z tym wszystkim zgodził, bo trochę pogrzebali tą sprawę w meczu z Edmonton gdzie grali, mówiąc szczerze TRAGICZNIE. Dzisiaj też czeka ich ciężkie starcie bo Płomienie chwycili wiatr w żagle i ich gra nabiera rumieńców. Świadomi tego, że są o krok od historycznego wejścia do finałów, ale żeby zrobić to wyrzucając właśnie obrońców tytułu to jest wielki tytuł. Nawet jak w finałach im nie pójdzie. Nie miej jednak tam już nie jeden swoje zrobił i tam nikt się nie oszczędza. Dlatego Płomienie jeśli dziś wygrają to z pewnością uczczą to na swój sposób. Bo i to będzie ogromne poświęcenie z ich strony. Dziś oba zespoły wystąpią w najsilniejszych formacjach, tutaj już nie ma czasu na fuszerki. Walka jest o awans do finałów, dlatego jestem przekonany że w całym meczu będzie koncentracja. Kwestia tylko która ekipa będzie miała bardziej chłodny umysł. Nie miej jednak gram under pierwszej odsłony, dlatego że przeczuwam że i Flames i Kings, będą poznawać ich słabości w pierwszej tercji, na co mogą sobie pozwolić i kiedy w najmniej oczekiwanym momencie zaskoczyć. Nie wydaję mi się, że od razu rzucą się do siebie i będą walczyć zażarcie, bo tu chodzi o prestiżowe finały gdzie każda ekipa z NHL chcę się dostać. Hudler, z Monahanem najlepsi przyjaciele nie tylko w klubie ale i po za nim, obiecali swoim Żonom dziś ich awans już na spokojny do finałów, ale czy to będzie miało pokrycie? Mimo wszystko chciałbym bo Królowie nie zasłużyli według mnie na awans. Dopiero w drugiej i trzeciej tercji spodziewam się wymiany ognia, w całym meczu. Dlatego mój typ taki a nie inny. Under w Pierwszej tercji 1,5 @ gramy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
New York Rangers - Ottawa Senators
Kolejny mecz o wszystko dla Senatorów, którzy mogą w niebywały sposób z drużyny grającej bardzo słaby hokej przemienić się w bardzo solidny, co najważniejsze będący kolektywem team. Wszystko zaczęło się od passy Hammonda, który stał się objawieniem Sens. Do tej pory zagrał w 22 meczach z czego, aż 18 zakończyło się końcowym zwycięstwem Ottawy! Doskonałym przykładem przemiany w drużynie gości był mecz z Pittsburghiem, gdzie wyszli ze stanu 0:3 i zdołali wygrać mecz. Szanse na awans nadal są, bo tyle samo punktów ma Boston, a zaledwie oczko więcej Pittsburgh. Problemem Ottawy może jednak okazać się brak większej ilości zwycięstw w czasie regulaminowym i dogrywkach. Jedynym rozwiązaniem promującym Ottawę będzie zdobycie większej ilości punktów od Pingwinów lub Niedźwiadków. Dzisiaj rywal nadzwyczaj mocny, gdyż zwycięzcy Konferencji Wschodniej New York Rangers. Strażnicy jednak dzisiaj zagrają bez od dłuższego czasu kontuzjowanego Kevina Kleina oraz trójki, która urazów nabawiła się w ostatnim czasie Ricka Nasha, Matsa Zuccarello oraz Marca Staala. I to już osłabienia na pewno zdecydowanie większe. Trener Vigneault zarzeka się, że nie daje swoim podstawowym graczom dnia odpoczynku, tylko, że brak ich w składzie jest spowodowany kontuzjami. Nie zdziwi mnie jednak jak w pierwszej rundzie cała trójka będzie zdrów i w pełni gotowa do walki o Puchar Stanleya. Na ten mecz przygotowałem underdoga, bo trudno przejść obok takiego kursu obojętnie. Mark Stone w ostatnim czasie prowadzi Ottawę w kierunku fazy pucharowej. Jest obecnie drugim strzelcem drużyny, ale tym co rzuciło najbardziej w oczy to jego seria czterech kolejnych meczów z golem. Łącznie zdobył ich pięć, co pozwoliło mu właśnie te drugie miejsce w drużynie zająć pod względem goli. Od meczu z Detroit Mark regularnie bombarduje bramki rywali - oddał, aż 24 strzały w pięciu poprzednich meczach. Jest najjaśniejszą postacią drużyny i dzięki jego dwóm bramkom Pens ostatnio musieli uznać wyższość Ottawy, tym samym dając kanadyjskiej drużynie dalszą nadzieję na udział w fazie pucharowej. Na Stone&#39;a Unibet oferuje 4.70 i tutaj nie ma innego wyjścia jak sobie taki kurs w singlu zagrać. Sens muszą, Stone będzie pewnie powielał schemat swojej gry z ostatnich meczów czyli full ofense. Rangers już z tytułem najlepszej drużyny wschodu, z kilkoma roszadami w składzie. Moim zdaniem naprawdę warto.

Typ:

- M.Stone strzeli gola @4.70 - Unibet ⛔
W ostatnim meczu dwa gole, szkoda, że jedyny mecz w którym ostatnio nie trafił akurat musiałem podać :-(
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Colorado Avalanche - Winnipeg Jets

Na tafli w Pepsi Center w Colorado ekipa z Manitoby spróbuje zapewnić dziś sobie pierwszy awans do play-offów w nowej historii klubu. Rywal który stanie na ich drodze jest jak najbardziej dogodny, by ostatecznie dopełnić dzieła. Avs po zeszłosezonowym wystrzale powrócili do wcześniejszego poziomu i tym samym zabraknie ich w tegorocznych playoffach. W mojej ocenie Jets bedą musieli sie dziś jednak nieco natrudzić. Gospodarze postawią opór i zagrają tak jak najlepiej potrafią, czyli ofensywnie. W bramce Berra, netminder przyzwoity, lecz niestety tylko na warunki europejskie. W NHL sie nie odnajduje i przewiduje że wkrótce zakończy sie jego przygoda z tymi taflami. Vis a vis wyjedzie Pavelec, który w ostatnich dniach znalazł motywacje i chyba pierwszy raz w życiu zanotował dwa shutouty z rzędu. Dziś jednak czeka go bardziej otwarte spotkanie i przyjdzie mu coś wpuścić. Bez wiekszego rozpisywania celuje tu w over.
Over 5,5 2,18 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
No nic chyba nikt takiego scenariusza przed sezonem sobie nie wyobrażał, gdzie tutejsi obrońcy Stanleya będą za burtą tak prestiżowego turnieju jakim jest STANLEY CUP! Płomienie zagrali cały mecz bardzo czujnie, z czego będzie trzeba im pogratulować chłodnego umysłu i pełnej koncentracji. Królowie nie zagrozili praktycznie w żadnym stopniu, a na obrońców Stanleya, chyba wymagać trzeba więcej. Dlatego gratulując Płomieniom awansu, trzeba jeszcze popatrzyć na inne ekipy gdzie ta zaliczka żeby zagrać w PO odchodzi w siną dal. Pingwiny muszą dzisiaj wygrać z Wyspiarzami, żeby przybliżyć awans do PO, powiem więcej jeśli wygrają, awansują. Jeśli nie, pożegnamy się z nimi. Crosby na pewno będzie się dwoił i troił, choć dziwię się czemu tyle ludzi tak częstują go jadem. Wyspiarze na pewno się nie podłożą, bo się nienawidzą z Pingwinami ale pamiętam do dziś jeszcze w tamtym roku PO gdzie to właśnie Pingwiny robili swoją robotę wygrywając serię z drużyną Tavaresa. Strażnicy też się z Pingwinami nie lubią więc wynik był oczywisty, żeby trochę pomóc Senatorom. Dzisiaj zacznie się być albo nie być, założę się że większość tu osób wolałoby akurat Pingwinów wyautować ale ja jednak jestem dobrej myśli i liczę że Pingwiny zagrają w PO, mimo że tam już gra ich nie jest kolorowa, zwłaszcza w drugich rundach... ;) Bo Bruins, mimo że depcze im po piętach, mimo że maj mecz z Błyskawicami...
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - New York Islanders
over 5,5 @ 2,09 Pinnacle
⛔ 1:3 ⛔
Podoba mi się ten kurs. Jak na over w takim meczu, jest bardzo zadowalający i co najważniejszy widzę value i to nie wcale takie małe.
Penguins, na koniec sezonu zasadnicznego, powodują częstsze bicia serc swoich kibiców. I to nie z powodu dobrej gry, tylko niepewnego miejsca w ósemce. Co prawda, dzisiejsze ewentualne zwycięstwo definitywnie zamknie rywalizację na Wschodzie, ale o nie nie będzie łatwo. Po drugiej stronie nastawiona ofensywnie drużyna Islanders, która na pewno będzie chciała wygrać i zafundować kibicom z Pensylwanii jeszcze więcej emocji. Dodatkowo &#39;smaczku&#39; temu pojedynkowi dodaje rywalizacja w klasyfikacji kanadyjskiej Crosbiego i Tavaresa którzy mają obecnie po 83 punkty i zrobią wszystko by odebrać rodakowi zwycięstwo. Stawiam na over dlatego że obydwie drużyny są mocne ofensywnie a defensywnie, na pewno do najlepszych monolitów ligi im brakuje.
Przepraszam że tak po krótce ale nie jestem na swoim komputerze i swojej klawiaturze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - New York Islanders

Isles, podrażnieni utratą punktów w ostatnich sekundach na tafli w mieście Braterskiej Miłości zmierzają do Pittsburgha, by dopełnić dzieła zniszczenia na tamtejszej ekipie. Penguins u schyłku tej kampanii prezentują sie niebywale słabo i awans zapewnią sobie dopiero jutro na First Niagarze. Zespół z Long Island doskonale radzi sobie w starciach z Pingwinami, a ponadto aktualna dyspozycja gospodarzy ułatwi im zadanie. U Pens w bramce ujrzymy dziurawca Fleurego. Starter gospodarzy najwyraźniej przypomniał sobie przypomniał sobie playoffy 2012 i pamiętną derbową serie z Flyers. Miał bowiem wtedy wyraźne problemy z głową. Po przeciwnej stronie oczywiście Halak. W przeciwieństwie do Fleurego doświadczony Słowak jest ułożyny prawidłowo i ciężko go wyprowadzić z równowagi. Isles zagrają to, do czego bardzo dobrze już przyzwaczaili w tym sezonie, a więc graniem do przodu, pewnym mocnym strzałem na niebieskiej oraz dostatecznym goaltendingiem. Na tafli w Consol Energy Center upokorzą rywala i zarazem przedłużą jego niepewność do dnia następnego. Stawiam na Isles.
Islanders OT 2,44 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
deepred 669,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
No dobra, czas na ostatnie spotkania sezonu zasadniczego. Na sesję popołudniową wybieram jedno spotkanie.
Winnipeg Jets - Calgary Flames
Over 5,5 @ 2,13 betsson ✅ 5-1 ???? ✅
Obydwie ekipy w ostatnich swoich spotkaniach zapewniły sobie awans do postseason kosztem Kings. Szczerze mówiąc obydwie te ekipy zasłużyły na ten awans, Kings myśleli, że powygrywają trochę w końcówce i awansują do PO, ale tak się nie stało. Obydwie ekipy bardzo szczęśliwe, bo przed sezonem pewnie nawet nie marzyły o postseason. Dzisiaj zabraknie Pavelca w bramce Jets, nie będzie także Perreaulta, Byfugliena i Little&#39;a. To najpoważniejsze osłabienia. Flames dzisiaj występują bez Ramo i bardzo możliwe, że m.in. bez Boumy. Dzisiaj spodziewam się wesołego spotkania, które mam nadzieję w pełni zrekompensuje kibicom obydwu drużyn nieprzespane noce i zmianę koloru włosów na siwy, bo z pewnością takie ubytki mieli fajni obydwu ekip. Obydwie ekipy mogą sobie pozwolić na odrobinę luzu, bo najważniejszy cel został osiągnięty, walka toczy się o 7. miejsce w konferencji, ale nie jestem pewny, czy którejś z tych ekip zależy na spotkaniu z Nucks, czy Ducks. Stawiam na over bramkowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens

Ten niezbyt udany sezon postanowiłem zakończyć dokładnie tak samo, jak go zacząłem, czyli rzecz jasna postawieniem na zespół z Toronto w słynnych derbach Kanadyjskich. Canadiens są już &quot;ustawieni&quot; jeśli chodzi o pozycje w tabeli i uważam że tym razem nie zagrają z takim zaangażowaniem jak to miało miejsce w poprzednich pojedynkach. Leafs z kolei jestem pewien że dadzą z siebie wszystko. Zwycięstwo na otarcie łez z odwiecznym rywalem będzie godnym pożegnaniem sie z publiką na zakończenie kolejnego nieudanego sezonu. W bramce gospodarzy Bernier, który zanotował najgorszy bilans spotkań w karierze, lecz trzeba zaznaczyć że nie miał na to wiekszego wpływu, ponieważ jego ekipa grała po prostu słabo. W mojej ocenie gospodarze zdobedą sie jeszcze ten jeden ostatni raz na mobilizacje i zakończą sezon pozytywnym akcentem.
Leafs OT 2,67 Pinnacle
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
I Ottawa zakończyła zdobywanie Play Offów z sukcesem. Wygrana 3:1 z Flyers w ostatnim meczu sezonu regularnego zapewniła im bezpieczną przewagę zarówno nad Pittsburghiem i Bostonem. Dodatkowo jeżeli Detroit nie zdobędzie dzisiaj punktów z Caroliną to wówczas Ottawa przystąpi do Play Offów z szóstego miejsca. Co za tym idzie uniknie w pierwszej rundzie zwycięzców Dywizji czyli New York Rangers bądź Montreal lub Tampa. Z drugiej strony przy szóstym miejscu i tak przyjdzie im się zmierzyć z kimś z pary Montreal/Tampa. Warte podkreślenia przede wszystkim to, że od 10 lutego Ottawa wygrała 23 spotkania z 31 rozegranych, zdobywając łącznie 50 pkt czyli więcej niż w pierwszych 51 spotkaniach!
Ostatni dzień niezwykle ciekawy, bo o ile o awans powalczą jeszcze tylko Pens i Bruins, przy czym ci pierwsi mają spotkanie wyjazdowe z Buffalo i muszę tam zdobyć tylko jedno oczko. Nadal nie wiadomo kto wygra całą rywalizacje w Konferencji Zachodniej. Isles powalczą o wygraną, gdyż ta pozwoli im przeskoczyć Capitals i mieć przewagę własnego lodu w pierwszej rundzie Play Off. Pewne natomiast jest to, że czeka nas prawdziwy hit w pierwszej rundzie Play Off, gdyż New York Rangers zagrają w niej z kimś z trójki Boston/Pittsburgh/Detroit. Oj będzie się działo w Play Offach, szerzej o fazie pucharowej pewnie rozpiszę się jutro późnym wieczorem, łącznie z przewidywaniami, typami oraz analizami poszczególnych par.
UPDATE:
Wieczorne mecze rozwiały trochę wątpliwości. Winnipeg wygrało 4:1 z Calgary i tym samym zakończyły marzenia Flames o przewadze własnego lodu w pojedynku z Vancoucer. Minnesota przegrała z St.Louis 2:4 i tym samym mimo, że dorobek punktowy daje jej piątą pozycję w konferencji będzie musiała zagrać z dziką kartą, a rywalem będą albo ponownie ekipa &quot;Nutek&quot; albo Anaheim Ducks. Porażka Wild ucieszyła Chicago, które nie musi się już martwić, że przyjdzie im zagrać z dziką kartą. Jednak mimo wszystko rywal z górnej półki, ale mimo wszystko z małym doświadczaniem w Play Offach Nashville Pradators. I z pewnością to spotkanie będzie hitem w pierwszej rundzie konferencji zachodniej.
Prawdopodobne/potwierdzone pary ćwierćfinałów na zachodzie (na pierwszym miejscu wymieniona ekipa z przewagą lodu):
St.Louis/Anaheim vs Minnesota
St.Louis/Anaheim vs Winniepeg
Nashville vs Chicago
Vancouver vs Calgary
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dallas Stars - Nashville Predators

Wrzucam post pod postem, bo może ktoś będzie chciał skorzystać z typu. Dallas kończy sezon w którym rozczarowali, gdyż mieli ekipę na pewny awans do ósemki, skończyło się dopiero na 10 pozycji. Nashville potwierdzili swoje aspiracje do walki o Puchar Stanleya i pewnie przebrnęli sezon zasadniczy. Teraz prawdziwa walka z Chicago w pierwszej rundzie. Dzisiaj sporo nieobecności wielkich nazwisk, Tyler Seguin dostał wolne po stronie Stars, zaś po stronie gości z powodu urazów wypadli Roman Josi i Shea Weber. Wolne dostał także Pekka Rinne, którego zastąpi backup Carter Hutton. Dla drugiego bramkarza Predators będzie to dopiero trzecie spotkanie od 3 marca. Więc skupię się na bramkach Stars, a dokładniej na punktach Jamiego Benna. W porównaniu do proponowanego ostatnio Voracka Benn ma większe szanse na sięgnięcie po to indywidualne trofeum, bo ma tyle samo punktów co prowadzący John Tavares oraz drugi Sidney Crosby. Z rozkładu ostatniej kolejki wydaje się, że dwaj rywale mają nieco łatwiejsze zadanie, gdyż Pens grają z czerwoną latarnią ligi Buffalo, zaś Isles podejmują u siebie Columbus. Jednak to Benn błyszczy ostatnio najbardziej. W pięciu ostatnich meczach zdobył, aż 11 pkt! Tylko raz nie zdobywając co najmniej dwóch, które będą potrzebne do typu na plus. To zdecydowanie najlepszy sezon tego 25-letniego zawodnika. Ma najlepsze w karierze zdobycze w asystach, punktach i golach zdobytych w przewagach. Do najlepszego osiągnięcia pod względem bramek brakuje mu dwóch trafień. Może nie jakiś pewniak nocy, ale Nashville wyraźnie pojechało dograć sezon w Dallas. Bez podstawowych filarów obrony, mecz do zagrania, bo nic już w tabeli się dla Predators nie zmieni. Dallas stracili sezon, więc pewnie będą chcieli chociaż indywidualnie pociągnąć Benna. Dla mnie value, bo Betsafe daje 3.35, przy tej formie jaką Jamie prezentuje jak najbardziej do gry.

Typ:

- J.Benn over 1.5 pkt @3.35 - Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
Wczoraj, szczęśliwie udało się wygrać na typie: Blue Jackets + Over 5.5 ale w jakich okolicznościach to wiedzą Ci, którzy oglądali ???? Natomiast dziś... zastanawiałem się pomiędzy Jackets a Wings jednak zagram Wings. Staram się nie pisać w tym dziale gdyż zwykle gdy już napiszę to wtedy typ mi nie wchodzi ale skoro ostatnia kolejka no to próbuję :p

Carolina Hurricanes - Detroit Red Wings
TYP: Red Wings @ 2.10 Bet365

Ostatnie spotkanie Red Wings rozegrają w Karolinie Północnej i wciąż mają szansę wskoczyć oczko wyżej w tabeli przed Ottawę oraz uniknąć ewentualnego starcia z Rangers w PO. Szansę mają jednak muszą dziś pokonać Huragan a łatwo nie będzie biorąc pod uwagę obecną formę Skrzydeł. Hurricanes od dawna nie grają już o nic więc ewentualna presja będzie po stronie Skrzydeł, które mam nadzieję zakończą sezon zasadniczy zwycięstwem bo taki optymistyczny akcent im się przyda przed ewentualną wtopą w PO. Gram głównie gdyż widzę fajny kurs, był 2.20 ale tuż przed spotkaniem nieco spadł. Ostatnio gdy dwa razy grałem Red Wings dwa razy niestety nie udało się wygrać. Do trzech razy sztuka. Krótko ale uciekam, udanej nocki panowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom