>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2012/2013 - Stanley Cup Playoffs

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja również sobie pozwolę, dołożyć kilka groszy, na temat sezonu i działu.
Jest mi niezmiernie miło, że Odi, tutaj tak ładnie wszystkim dysponuje i jest &#39;dyscyplina i kultura. Jeden z lepszych działów gdzie panuje ład i porządek. Odi, wie co robi.. ???? i wielki szacuneczek dla Ciebie. Co do sezonu, pierwszy taki mój sezon oddany również meczom, gdzie wygrywało się spore pieniądze ale również i traciło bo przecież nie można zawsze wygrywać. Najlepszą ekipą okazała się Chicago, po boju w Bruins i bardzo, ale to bardzo mnie to cieszy. Niedźwiadki z lekceważyli ostatnie minuty i skutkowało to przegraniem pucharem Stanleya. We wrześniu kolejne mecze i kolejny sezon. Również, dziękuję panu Challenger, który również subiektywnie, stawiał mecze na mecz, i razem wspólnymi siłami, wymienialiśmy się poglądami, na mecz. Kto by się spodziewał że w tym sezonie, który już minął, Devils, tak zanotują się słabo, teraz to Historia, pozostaję liczyć, na nowy sezon że wyciągną odpowiednie wnioski i zaczną grać nieco lepiej. Oczywiście, jeszcze dzięki wielkie Lutek, choć były czasem tam jakieś zgrzyty, najważniejsze, że do &#39;przodu!&#39;
Także Odi, Challenger i Lutkowy :razz: , macie po piwku ode mnie. ???? i Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
siema!
to kiedy pijemy to piwko???
dziex za miłe słowo, przecież po to funkcjonuje forum aby podyskutować i pomagać sobie w jak najtrafniejszym wyborze spotkań. Do dziś nie mogę uwierzyć jak Bruins przegrali wczorajszym mecz...szkoda...ale Stanley należał się Chicago za cały sezon...
pzdr
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
Ja dodam tylko coś odnośnie draftu. Yem i Odi są dalecy od ekscytowania się sobotnimi wyborami - ja zupełnie odwrotnie (może to przez spędzenie roku na śledzeniu wątku na HFB w dziale Canadiens ???? . Nie powiem, że celowo zarzucałem streamy z rozgrywek juniorskich żeby oglądać prospectów, ale trochę czasu poświęciłem na czytanie i kompilacje z YT (mogę sobie na takie żródło pozwolić - w końcu nie jestem scoutem pracującym dla ekip NHL ???? . Kanadyjczycy porównują ten draft do jednego z najlepszych w ostatnich czasch (2003) i uważają że w tym roku kluby mogą pozyskać bardzo zdolną młodzież. Poza tym ten off season powinien być ciekawy jeśli chodzi o wszelkie ruchy kadrowe - wymiany za zawodników, wymiany za picki - w końcu czapka płac solidnie opadła po podpisaniu nowej CBA więc pewnie będziemy świadkami wielu ciekawych roszad w składach. Sobota - 21.00, warto będzie spędzić trochę czasu przed tv (w tym roku wszystkie rundy jednego wieczora). Ja czekam z niecierpliwością i ten wieczór będzie dla mnie zwieńczeniem sezonu 2013.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom