>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Stanley Cup Playoffs 2017/18

Status
Zamknięty.
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Nashville Predators - Winnipeg Jets godzina 02-00 TVP SPORT !!!!! Bojka w meczu 3,45 ⛔Betsson i Predators win z dogrywka 1,63 Betsson⛔


Dobra to juz dziś...zarywamy nocke i uj... sól krem ala krem siódmy boj.Szkoda ze jedna ekipa musi odpaść...życie - Jets w ogóle graja taki mecz po raz pierwszy i własnie liczę na doświadczenie chłopaków z Nashville. Coz wywinęli sie z opresji zagrali kapitalne spotkanie w Kanadzie gdzie obrona chodziła tak jak zawsze a w ataku...to poezja filmik wyżej jedna z akcji ale to co zrobił Forsberg to głowa mała złamał kij przejął z boksu i wywalczył krążek strzelił gola...poezja. Preds u siebie w tej serii graja słabo moim zdaniem poniżej oczekiwań a jest to świetna hala z niesamowita publika która żyje kibicuje a nie wpierd...popcorn. Coz obie ekipy będą walczyć do końca liczę na ta bójkę w meczu bo po prostu ktoś nie wytrzyma- pewnie zacznie sie spokojnie uważnie ale jak ktoś strzeli odskoczy to...ogólnie predatorzy graja bardzo agresywnie duzo hitów mocna gra ciałem taki twardy hokej. Wiadomo Jets nie pękają ciekawie na co pozwolą sędziowie nikt pewnie nie będzie chcial osłabić swojego zespołu i łapać kar bo...Jets pokazali ze potrafią fantastycznie grac w ataku na lodowisku rywali maja świetny zespól z Scheifelle Laine na czele.Walka i emocje gwarantowane bet jest po dobrym kursie i myślę ze wypali w meczu numer 3 piątkę zaliczyli Jacob Trouba z Nickiem Bonino jest kilku chłopaków którzy chodzą na buzowanii jak...dobrych betów i szczęścia
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHl
Spotkanie: Washington-Tampa
Typ: x
Kurs: 3.75
Bukmacher: Fortuna
Godz: 02:00
analiza: 4 spotkanie pomiędzy ekipami Washington Capitals oraz Tampa Bay. Goście zwyciężyli swoją konferencję i na pewno przed tym spotkaniem byli stawiani w roli faworytów do awansu do finału, jednak ekipa ze stolicy stwierdziła że nie podda się tak łatwo i pierwsze dwa spotkania wyjazdowe niespodziewanie wygrała , Tampa musiała się zmobilizować w 3 spotkaniu i pokonała Washington w ich hali 2:4 i teraz znów są moim zdaniem faworytem do zwycięstwa . Tampa w fazie play off pokonała NY Devils oraz w poprzednim spotkaniu Boston Bruins, co na pewno było swego rodzaju niespodzianką. Washington natomiast wyrzucił za burtę ekipę Columbus oraz Pingwinów z Pittsburga w poprzednim spotkaniu. W tym meczu na pewno będzie niezwykle ciekawie bowiem żadna z ekip nie odpuści, oba zespoły stwarzają sobie mnóstwo okazji do zdobycia bramek i oddają sporo strzałow, szczególnie drużyna ze stolicy jest w tym elemencie zespołem mocnym, bowiem w każdym ostatnim meczu przekraczają 30 strzałów na bramkę . W tym meczu myślę że nie będzie inaczej i oba zespoły stworzą nam bardzo dobre widowisko , co prawda liczę tutaj na bramki, ale pomimo tego że gospodarze oddają więcej strzałów na bramkę liczę na remis po 4 i na rozstrzygnięcie tego 4 meczu w rzutach karnych.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
co ty piszesz....jakie rzuty karne ??????? szablony ci się mylą...hale z lodowiskiem mylisz....strzały sugestie pod inny typ...
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Hokej NHL
Spotkanie: Washington-Tampa Bay
Typ: Tampa -1.5
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Godz: 02:00
analiza: 6 spotkanie pomiędzy tymi dwoma ekipami , Tampa po 5 rozegranych meczach prowadzi 3:2 i jest bliska awansu do wielkiego finału gdzie czek na nich ekipa Vegas Golen Night. W tym meczu na pewno gospodarze są stawiani w roli faworyta do zwycięstwa, bowiem jest to dla nich zdecydowanie ostatnia szanse na uratowanie tego spotkania i doprowadzenie doi remisu, jednak w poprzednim meczu pomimo oddanej większej ilości strzałów na bramkę nie udało się odnieść zwycięstwa. Ja jednak gram w tym spotkaniu w kierunku przyjezdnych, którzy przecież na wyjazdach wygrywają za kazdym razem, zwyciężyli 5 poprzednich spotkań z zespołami Bostonu oraz Washingtonu, teraz moim zdaniem też są w stanie zwyciężyć , bowiem mają skutecznośc na bardzo wysokim poziomie, jestem praktycznie pewien iż to gospodarze oddadzą w tym spotkaniu więcej strzałów na bramkę, ale myśle że to znów do gości uśmiechnie się szczęscie i to oni zameldują się w wielkim finale. Myślę że znów padnie wynik 2:4 jak to miało miejsce w kazdym z tych spotkań wyjazdowych, liczę na bardzo ciekawe i zacięte spotkanie, a mój typ na dokładny wynik jest taki jak napisałem wcześniej.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dyscyplina Hokej NHL
Spotkanie: Washington-Tampa Bay
Typ: Tampa -1.5
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Godz: 02:00
analiza: 6 spotkanie pomiędzy tymi dwoma ekipami , Tampa po 5 rozegranych meczach prowadzi 3:2 i jest bliska awansu do wielkiego finału gdzie czek na nich ekipa Vegas Golen Night. W tym meczu na pewno gospodarze są stawiani w roli faworyta do zwycięstwa, bowiem jest to dla nich zdecydowanie ostatnia szanse na uratowanie tego spotkania i doprowadzenie doi remisu, jednak w poprzednim meczu pomimo oddanej większej ilości strzałów na bramkę nie udało się odnieść zwycięstwa. Ja jednak gram w tym spotkaniu w kierunku przyjezdnych, którzy przecież na wyjazdach wygrywają za kazdym razem, zwyciężyli 5 poprzednich spotkań z zespołami Bostonu oraz Washingtonu, teraz moim zdaniem też są w stanie zwyciężyć , bowiem mają skutecznośc na bardzo wysokim poziomie, jestem praktycznie pewien iż to gospodarze oddadzą w tym spotkaniu więcej strzałów na bramkę, ale myśle że to znów do gości uśmiechnie się szczęscie i to oni zameldują się w wielkim finale. Myślę że znów padnie wynik 2:4 jak to miało miejsce w kazdym z tych spotkań wyjazdowych, liczę na bardzo ciekawe i zacięte spotkanie, a mój typ na dokładny wynik jest taki jak napisałem wcześniej.
Jeśli zakładasz ze beda bramki i wygra Tampa to nie lepszy bet bedzie 2/+4.5 @3.25 lub 2/+5.5 @4.30.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Może i masz rację, zakładam bramki, ale mam obawy że nie otworzą się jak wczoraj Golden w ostatnim spotkaniu i skończy się jakimś marnym 1:2... i tak jest spory kurs na handi.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Czemu w końcu? Przecież on grał w dwóch ostatnich meczach.
Masz racje, oczywiscie że był , przez Mistrzostwa Świata, troche odpusciłem ogladanie PO,i zatrzymałem sie na czwartym meczu serii. Dzięki
Co do samego meczu to chciałbym zeby rywalizacja trwała do siódmego meczu, ale czy Caps sie pozbieraja dzisiaj.
EDIT: martwi słaba jak by nie patrzec dyspozycja Holtbego bo nie ma co ukrywać stać go na więcej, za to jego wizawi broni kapitalnie, czas na popsucie mu statystyk. Wg mnie dzisiaj nastąpi przełamanie w serii i Caps zwyciężą w domu, niestety nie ogladałem dwóch ostatnich spotkań ale Ovieczkin i spółka bedą dzis gryźć lód by wrócić na Floryde i tam rozstrzygać losy awansu.
Zagram typ Caps na mecz kurs 2,47 Fortuna✅
I Ovieczkin over 1,5 pkt kurs 2,5 Fortuna⛔
A w pierwszym odruchu chodzil mi po glowie Backstrom, stad pytałem o niego. A kurs 3.05 byl. I Holtby SO zrobił, wreszcie i to był klucz do siodmego meczu:key:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W czwartym meczu Caps byli dużo lepsi, ale niestety bramkarz Tampy bronił jak natchniony. W piątym meczu Tampa była dużo lepsza w pierwszej tercji, gdzie strzelili dwie bramki, na samym początku drugiej dołożyli jeszcze jedną. Potem Capitals byli drużyną dominującą. W sumie naprawdę mało brakowało, żeby doprowadzili do dogrywki ze stanu 0:3. W samej końcówce mieli pare super okazji na bramkę wyrównującą.
Mam trochę podobne wątpliwości co Ty, czyli czy Caps się pozbierają. Z tego co czytam, to Ovechkin i reszta ekipy jest mega zmotywowana. Ovechkin nawet mówi, że to jest najważniejszy mecz w całej jego karierze... No ale powiedzieć można wszystko. Ja wierzę, że Capitals znowu będą stroną lepszą, pewnie znowu oddadzą więcej strzałów na bramkę. Tampa próbuje mniej, ale niestety jest dużo skuteczniejsza i tak jak mówisz Holtby, który bronił genialnie w tych playoffach nagle stracił formę.
Chciałbym, żeby Caps wygrali, ale coś czuję, że jednak Tampa to zakończy już teraz. Jeszcze nie było żadnego remisu w tej serii, a było blisko w ostatnich meczach, więc może teraz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
W czwartym meczu Caps byli dużo lepsi, ale niestety bramkarz Tampy bronił jak natchniony. W piątym meczu Tampa była dużo lepsza w pierwszej tercji, gdzie strzelili dwie bramki, na samym początku drugiej dołożyli jeszcze jedną. Potem Capitals byli drużyną dominującą. W sumie naprawdę mało brakowało, żeby doprowadzili do dogrywki ze stanu 0:3. W samej końcówce mieli pare super okazji na bramkę wyrównującą.
Mam trochę podobne wątpliwości co Ty, czyli czy Caps się pozbierają. Z tego co czytam, to Ovechkin i reszta ekipy jest mega zmotywowana. Ovechkin nawet mówi, że to jest najważniejszy mecz w całej jego karierze... No ale powiedzieć można wszystko. Ja wierzę, że Capitals znowu będą stroną lepszą, pewnie znowu oddadzą więcej strzałów na bramkę. Tampa próbuje mniej, ale niestety jest dużo skuteczniejsza i tak jak mówisz Holtby, który bronił genialnie w tych playoffach nagle stracił formę.
Chciałbym, żeby Caps wygrali, ale coś czuję, że jednak Tampa to zakończy już teraz. Jeszcze nie było żadnego remisu w tej serii, a było blisko w ostatnich meczach, więc może teraz?
Dzieki za krótki streszczenie 4 i 5 meczu bo ze statystyk nie koniecznie wiele widać. O Ovim też czytałem ze być moze najważniejszy mecz w jego karierze bo raptem tylko dwa mecze od finału a zarazem tak daleko.
Licze , że przebudzi sie Backstrom bo po kontuzji jest potrzebny zespołowi jako sprawny i znów wiele widzący reżyser gry. jezeli Holtby wyciagnie okolo 91% ????strzałów to bedzie win Caps. ( w sumie kurs 1,78 tez do pogrania)✅ I szkoda ze Fortuna( w której uparcie gram) nie daje typu na ilośc strzłów bo mozna by cos w tym kierunku poszukac dla siebie.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Lightning-Capitals
Doczekaliśmy sie siódmego meczu w tej ciekawej serii. Pierwsze cztery padły łupem gości, piąty i szósty to juz zwycięstwa gospodarzy. I mamy remis. Cóż może być w meczu numer siedem? Ano jak to często bywa w takich decydujących spotkaniach dosłownie wszystkiego. Mogą być bramki a moze ich nie byc wcale, mogą wyraźnie wygrac Bolts i tak samo Caps. Dużo będzie zależało od dyspozycji dnia, szczęścia . Mnie sie wydaje ze klucz do finału jest też w rękach a raczej rękawicach bramkarzy. Czy Wasilewski wytrzyma presje ? Czy Holtby złapie wiatr w żagle po ostatnim SO i pojdzie za ciosem . Naprawdę możemy byc świadkami wszystkiego. Każda z drużyn ma ogromną sile rażenia i to miedzy slupkami może sie zdecydować los awansu do finału. Nie bez znaczenia będzie postawa obrońców obu zespolow. Osobiście spodziewam sie wyrownanego spotkania, każda z druzyn będzie chciała zabezpieczyc tyły by wykorzystać błąd rywala. Na ile sie to uda zobaczymy. Za mną od jakiegoś czasu chodzi remis po 60 min . w tej serii jeszcze nie padł taki wynik , okoliczności i presja mogą temu sprzyjać. Tak naprawdę jak juz mówiłem moze byc wszystko. Gdybym miał postawić na zwycięzcę w meczu to poszedł bym w stronę Caps✅ ale i to jak to w NHL nic pewnego.
Takie mecze są trudne do typowania ale ja spróbuję remisu po fajnym kursie 3.95 buk⛔ Fortuna.
EDIT: Jeszcze można spróbować takiego dubla na punkty
Kuczerov⛔+Ovieczkin✅ ako 1,9 Fortuna
Oboje to widące postaci i nalepiej punktujacy zawodnicy sezonu zasadniczego w swoich zespołach i w PO(Owca ma w PO tylko punkt mniej niz Kuzniecow)
Jeżeli będą bramki to jest duże prawdopodobieństwo ze będą mieć w nich swój udział, i dodam ze w poprzednim meczu żaden z nich nie zapunktował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
No to już jest wszystko jasne. Decydujący mecz to wynik 4:0 dla Capitals. Patrząc tylko na wynik, to ten mecz może wyglądać tak, że Capitals wygrali go bardzo łatwo. Było jednak inaczej i to gospodarze byli trochę lepszą drużyną, oddali więcej strzałów. Z całym uznaniem dla Burakovskiego i Ovechkina, to moim zdaniem największym bohaterem meczu był Holtby, w bramce wyczyniał cuda i to głównie jego zasługa, że Waszyngton jest w finale. Również szczęście tego dnia było po stronie gości, jakim cudem oni nie stracili bramki na 1:1 w drugiej tercji tego chyba nikt nie wie;) . To był drugi mecz z rzedu Holtbiego bez straty bramki, brawo.
Awans Capitals cieszy, bo biorąc pod uwagę całą serię, to byli po prostu lepsi, bardziej zasłużyli na awans.
Teraz został już tylko wielki finał, a w nim zagrają Vegas z Waszyngtonem. Po wyeliminowaniu Penguins i Tampy oraz gigantycznej determinacji Ovechkina(a co za tym idzie również reszty drużyny) to moim zdaniem Capitals zdobędą puchar i uważam, że warto na nich postawić zwłaszcza, że kurs na to, że zdobędą puchar jest powyżej 2,00. Trochę się obawiam, że sędziowie mogą pomagać Vegas, bo dla NHL to by było coś niezwykłego jakby drużyna w pierwszym swoim sezonie zdobyła puchar... Mimo wszystko czuję, że Ovechkin w tym roku wzniesie puchar, który bardzo mu się nalezy.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Udało mi sie w koncu obejrzec ten siódmy mecz. Musze powiedzieć ze jestem pod wrazeniem determinacji druzyny Caps. Jak napisał 5xharoldx5 zdecydowanie bohaterem Caps był dziś Holtby, to co wyczyniał miedzy słupkami to cuda. Szczescie tez mu sprzyjało ( słupek, poprzeczka), i czesto niefrasobliwosc rywali, ale tez nie było by tego gdyby nie znakomita gra obronna Caps, to w jaki sposób potrafili zneutralizowac pierwszy atak Bolts to wielka sprawa, szczegolnie w trzeciej tercji. zawodnicy Tampy byli bezradni i popełnili tez wiecej błedów w całym meczu. Przy jednej ze zmian uciekł im Burakowski i był gol na 3-0 a w trzeciej tercji po zdjeciu bramkarza Hedman tak bawił sie krązkiem pod swoja bramka ze ten padł łupem Backstroma i było po meczu. Ovieczkin cały mecz walczył i motywował kolegów , Caps bronili całym zespołem i robili to swietnie, nie pozwalajac Bolt na strzały z dogodnych pozycji. Ich awans do finału całkiem zasłuzony.
Tez uwazam, że to Caps sa faworytem do zdobycia Stana. Po 13 latach gry w NHL Ovieczkin ma szanse po ra pierwszy podniesc puchar do góry. Niech sie dzieje
 
verno 594,2K

verno

Znawca - Hokej
Washington Capitals wygra Stanleya @2.10 myślę że nie ma co czekać aż kursy spadną to jest ich sezon!! Pokonali Tampe która była dominatorem w tym sezonie i myślę że mimo dobrego wejścia do ligi Vegas nie są w stanie zatrzymać Capitals, większość kto śledzi Stanleya widzi co się dzieję mocna obrona Holtby magik a ojciec Ovechkin napędza atak jak i całą drużynę, są po prostu nie do zatrzymania.
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Vegas Golden Knights (vs. Washington Capitals) @2.2 unibet
6-4 ✅

Sen hokeistów z pustyni w Nevadzie trwa. Finał w pierwszym sezonie funkcjonowania klubu w lidze. 8-1 w 9 ostatnich meczach Vegas u siebie, rozniesienie w pył LA Kings czy Jets, oba pojedynki z Capitals w tym sezonie dość łatwe. LV pójdzie na maxa i w mojej opini dokonają niemożliwego biorąc Puchar Stanleya w swoim debiucie, zdecydowanie biorąc pierwszy mecz na własnej tafli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Jak najbardziej popieram kolege wyżej
Vegas - Washington
Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.91

1xbet
Już dawno pograny mam win Vegas.W nocy zaczynamy oby drogę po zwycięstwo.Ide w handi.Mam tylko nadzieje,że ta przerwa w grze nie podziała źle na ekipe z Vegas.
Ogólnie w tych PO zagrali malutko w porównaniu do rywali.Zmęczenie pewnie mniejsze ale i brak tego rytmu meczowego.
No cóż pozostaje trzymać kciuki za gospodarzy pierwszego spotkania finałowego.
Wynik: 6:4
e: szczęśliwie ale siedzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
verno 594,2K

verno

Znawca - Hokej
Vegas Golden Knights v Washington Capitals
over 5.5
@2.10✅✅
Vegas Golden Knights v Washington Capitals
Washington Capitals over 2.5
@2.05✅✅
Vegas Golden Knights v Washington Capitals
Ovechkin gol
@2.40⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Knights - Capitals
To zaczynamy finały. I jak to w finałach bywa lepiej oglądać niż typować(to taka stara bukmacherska prawda). Tylko jak tutaj nie spróbować jak ciągnie wilka do lasu. Wiec próbujemy
Vegas wdarli sie do finału przebojem. Druzyna mogło by sie wydawać, że stanowiąca zlepek indywidualnosci ale trener Gallant dobrze poukładał te klocki i faceci graja jak z nut. Nie stawiałem na nich , ze dojda az tak daleko a jednak, pokonali po drodze soldnych Kings, nieobliczlnych Sharks i rewelacje z Kanady Jets.
W bramce maja doswiadczonego M.A. Fleurego, który wie jak smakuje Stan. W ataku i obronie nie ma gwiazd a zespół stanowi niezły kolektyw.
Naprzeciwko druzyna napedzana prez swojego kapitana Ovieczkina, w bramce doswiadczony Holtby, który wszedł na wysokie obroty. W polu Niklas Backstrom , który wraca do formy i ma oczy dookoła głowy. I obrona która potrafi zneutralizowac najlepszy atak ( z atakiem Tampy w ostatnich dwóch meczach sobie poradzili świetnie, oczywiscie ogromna zasługa w tym Holtbyego)
Co do tego pierwszego meczu, to wszystko sie moze wydarzyc. Kazdy bedzie chciał dobrze zacząć i wygrac ten pierwszy mecz. Ja stawiam tutaj na Caps, którzy wydaja mi sie na ten moment bardzoej kompletna i zbilansowana druzyną, maja tez wiecej indywidualnosci które moga przesadzic o losach tego meczu i dodajac od tego dobra oryganizacje gry w obronie i miedzy słupkami Holtbyego rysuje mi sie wygrana gości, duzo bedzie zalezało od dyspozycji dnia ( wierze, ze Caps nic nie stracili ze swojego rytmu), i odrobiny szczescia.
Typ
Caps ml kurs 2,3⛔
Caps x2 kurs 1,75⛔
mecz under 4,5 kurs 2,49⛔
nie lubie grać bramek ale dzis mozemy być swiadkami bardzo małej ilosci goli bo w bramkach stoja dobrzy golie , którzy złapali forme
wiec tak troche ryzykownie
under 2,5 kurs 8,3⛔
wszystko fortuna
Jak bedzie przekonamy sie.
EDIT: No tak jak napisałem, lepiej ogladać niz typować. Moze nastepnym razem pójdzie lepiej, bo na tym etapie rozgrywek i tej lidzie ciezko trafiać, bo wszystko moze sie zdarzyć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom