>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL

topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Do rozpoczęcia sezonu będę wrzucał różne ważne informacje, które mają znaczenie przy typowaniu spotkań.
BYE WEEK - czyli przerwa od hokeja (meczów i treningów) dla poszczególnych drużyn. Przerwa trwa minimum 5 dni, a maksymalnie 7 (w tym roku tylko Ottawa).
Rok remu bye week był rozrzucony w czasie, teraz mamy większą kumulację, więc będzie ciężej znaleźć perełkę, ale na pewno ta informacja jest bardzo istotna.
W zeszłym sezonie ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ drużyn przegrała swoje spotkania po bye week. Oczywiście nie jest to regułą, że po takim okresie warto grać zawsze przeciwko odpoczywającej drużynie, ale na pewno jeden z czynników, które trzeba wziąć pod uwagę.

Each of the 31 NHL teams will have a mandated bye week of at least five days in the 2017-18 season.
ANAHEIM DUCKS: Jan. 7-12
ARIZONA COYOTES: Jan. 7-11
BOSTON BRUINS: Jan. 8-12
BUFFALO SABRES: Jan. 12-17
CALGARY FLAMES: Jan. 15-19
CAROLINA HURRICANES: Jan. 15-19
CHICAGO BLACKHAWKS: Jan. 15-19
COLORADO AVALANCHE: Jan. 7-12
COLUMBUS BLUE JACKETS: Jan. 13-17
DALLAS STARS: Jan. 7-12
DETROIT RED WINGS: Jan. 8-12
EDMONTON OILERS: Jan. 14-19
FLORIDA PANTHERS: Jan. 13-18
LOS ANGELES KINGS: Jan. 7-12
MINNESOTA WILD: Jan. 15-19
MONTREAL CANADIENS: Jan. 8-12
NASHVILLE PREDATORS: Jan. 10-15
NEW JERSEY DEVILS: Jan. 8-12
NEW YORK ISLANDERS: Jan. 8-12
NEW YORK RANGERS: Jan. 8-12
OTTAWA SENATORS: Jan. 11-17
PHILADELPHIA FLYERS: Jan. 8-12
PITTSBURGH PENGUINS: Jan. 8-12
SAN JOSE SHARKS: Jan. 8-12
ST. LOUIS BLUES: Jan. 10-15
TAMPA BAY LIGHTNING: Jan. 12-17
TORONTO MAPLE LEAFS: Jan. 11-15
VANCOUVER CANUCKS: Jan. 15-19
VEGAS GOLDEN KNIGHTS: Jan. 8-12
WASHINGTON CAPITALS: Jan. 13-17
WINNIPEG JETS: Jan. 14-19
---
NOTES: Teams with six-day breaks: Anaheim, Buffalo, Colorado, Dallas, Edmonton, Florida, Los Angeles, Nashville, St. Louis, Tampa Bay, Winnipeg. ... Ottawa is the only team with a seven-day break.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
System I NHL - HOME WIN

Gram NHL na różne sposoby od 3 lat, zwykłe typy, under/over, ale od 2 sezonów gram również systemem home win/away loss, który przynosi mi wymierne zyski.
W tym roku system nie będzie właściwie systemem, a wskazówką do wytypowania określonych drużyn do zwycięstwa.
Rok temu wziąłem pod lupę więcej drużyn na serii home win i WSZYSTKIE SPOTKANIA SERII SKOŃCZYŁY SIĘ PO MOJEJ MYŚLI - BILANS HOME WIN - 43-0 ????
W tym roku zrobiłem znacznie większy przesiew drużyn i wybrałem na ten moment zaledwie 5 teamów:
Zachód:
Chicago Blackhawks 23-3-4-11
Anaheim Ducks 21-4-6-10
Los Angeles Kings 20-6-3-12
Wschód:
Washington Capitals 26-6-2-7
Pittsburgh Penguins
24-7-4-6
Punktem odniesienia jest tylko regular season. Wybrałem drużyny szczególnie mocne w ostatnich latach na własnej tafli, które miały bardzo dobry bilans na własnej tafli i nie zawaliły systemu w ostatnich sezonach.
I tu jest mały haczyk ! Pittsburgh Penguins zawalili system w zeszłym sezonie, ale ja tej serii nie grałem, bo Pingwiny miały w tej serii chyba więcej zawodników kontuzjowanych niż zdrowych. Nie można iść w ciemno i grać tego za każdym razem, badamy trendy, formę, kontuzje, składy, sytuację b2b, bye week i wiele wiele innych.
Chodzi o to, że wybieramy te drużyny w sytuacji gdy grają serię minimum 3 spotkań na własnej tafli i gramy progresją na ich zwycięstwo - z założeniem określonego zysku, tak aby po danej serii zamknąć ją na czysto z ustalonym zyskiem.
Można oczywiście grać 60&#39;, ale to każdy gra według własnego uznania. Czasem warto odpuścić jakiś próg i uderzyć od razu od 2 albo od 3, gdy założymy z ww. czynników, że drużyna może przegrać swoje spotkanie #1 czy #2 w domu, ale potem i tak przynajmniej 1 spotkanie wygra.
Przy wyborze tych spotkań brałem pod uwagę dużo więcej czynników, ale myślę, że chodzi Wam o to, żeby to mieć, a nie znać dokładne źródła ich pochodzenia.
Niedługo przygotuję inne wskazówki do NHL, a ten kto podeśle mi na priv terminarz ww. drużyn na serii domowej - ze wskazaniem z kim grają 2 spotkania przed serią i z kim 2 spotkania po serii - dostanie kilka dodatkowych informacji na priv + otrzyma serię away loss.

Sezon 2017/2018 coraz bliżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Dzisiaj przedstawię przewidywania bukmacherów i znawców espn - na zdobycie Pucharu Stanleya w tym sezonie.
Kursy podam z Unibet:

Według bukmacherów, kolejny sezon z rzędu faworytem do wygrania całego sezonu jest drużyna z Miasta Stali, czyli Pittsburgh Penguins - kurs 8.50.
dalej mamy takie ekipy jak:
Washington Capitals - 11.50
Edmonton Oilers - 12.50
Tampa Bay Lightning - 14.00
Chicago Blackhawks - 15.00
Nashville Predators - 15.00
Toronto Maple Leafs - 15.00
Dallas Stars - 16.00
Anaheim Ducks - 18.00
NY Rangers - 18.00
Minnesota Wild - 18.00
Montreal Canadiens - 18.00

Rewelacją zeszłego sezonu okazało się Edmonton. Popularni Nafciarze w końcu powrócili do grupy topowych drużyn i w tym roku według bukmacherów mają całkiem spore szanse na PS.
Połowa ekspertów espn typuje Penguins, a druga połowa Predators.
Nawet ww. typy zawsze należy brać pod uwagę, bo to też w pewnym sensie stanowi o sile danego zespołu.

Chicago Blackhawks

Postanowiłem dzisiaj w niewielkim stopniu przybliżyć Wam moją drużynę z Wietrznego Miasta.
Rok temu fatalna postawa Jastrzębi, bowiem odpadli już w 1 rundzie PO nie wykrywając żadnego spotkania.
Ten sezon jest sporą niewiadomą dla ekipy z Chicago. Stan Bowman po kompromitacji w zeszłym sezonie zapowiedział sporą rewolucję w składzie i te zmiany nastąpiły w szatni Hawks.
Do zespołu przybyli:
Brandon Saad, Anton Forsberg (wymiana z Kurtkami), Conor Murphy (wymiana z Kojotami), Patrick Sharp, Tomy Wingels, Berube, Bouma
Odeszli:
Hjalmarsson (wymiana z Kojotami), Panarin (Kurtki), Darling i Kruger (Huragany), van Riemsdyk (VGK), Campbell, Oduya i Rasmussen
Dużo znaków zapytania pojawia się po odejściu Artema Panarina, który stanowił o sile zespołu z Chicago. Do tego mamy odejście weterana Mariana Hossy i Krugera, którzy również byli bardzo ważnymi elementami układanki trenera Joela Quenneville&#39;a.
Są też na pewno pozytywy w nowych nabytkach Chicago Blackhawks. Wracają Saad i Sharp. Trzeba zwrócić uwagę, że Jonathan Toews, a więc kapitan Jastrzębi średnio sobie radził, gdy u jego boku nie grał właśnie Brandon Saad, a właśnie w tym sezonie mają tworzyć duet w pierwszej formacji ataku.
Druga linia Jastrzębi będzie znowu bardzo silna, bo do gwiazdy #1 Chicago, czyli Kane&#39;a w tej formacji zagra Anisimov i ww. Patrick Sharp.
Dużo będzie w tym roku zależało oczywiście od postawy Crawforda i jego nowych zmienników, jak również od liderów defensywy Seabrooka i Keitha, którzy w zeszłym sezonie zdobyli bardzo dużo punktów w ofensywie i mocno wspierali linię ataku - Seabrook 3G-36A, Keith 6G-47A.
W tym roku Chicago Blackhawks powinno przejść minimum 2 rundy PO, a w Regular Season liczę na poprawienie wyniku z zeszłego sezonu, gdzie zajęli #1 w swojej konferencji.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Rusza dzisiaj sezon NHL ????
Mam przygotowane typy na wszystkie dzisiejsze mecze. Na początek:
#1
Calgary Flames - Edmonton Oilers

Flames under 2.5 ✅
1.68
Unibet
3j
✅ 2.04 j

Płomienie mają mocną defensywę, ale z przodu wygląda to mocno średnio. Tak naprawdę tylko 1 formacja jest silna, a pozostałe bardzo przeciętne. Ściągnęli Jagra, ale minie trochę czasu jak zatrybią konkretnie z przodu.
Nie ma dzisiaj Sekery u Nafciarzy, ale mimo tego liczę na ich dobra postawę z tyłu.

#2
Sharks 60&#39; ⛔
2.10
2j ⛔

# 3
Pens - Blues
Under 6.5 ⛔
Jets - Leafs
Over 4.5 ✅
2.10
2j ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Mamy #1 spotkanie na serii HOME WIN

Anaheim Ducks - Arizona Coyotes

Desygnowani między słupki są Gibson i Domingue.
Generalnie drużyna Kojotów standardowo będzie jedną z gorszych drużyn w lidze.

System zakłada oczywiście zwycięstwo, a więc typ OT, ale tak jak mówiłem, to będzie baza do typów, ale będę podawał wynik systemu. Tak jak napisałem, jak ktoś chce grać tym system - to zakłada określoną stawkę, jaką chce wygrać na serii danej drużyny i zwiększa ją tak odpowiednio, żeby przy zwycięstwo osiągnąć ten wynik.

Specjalnie nie informowałem Was wcześniej, o systemie AWAY LOSS, bo jedna z drużyn już wczoraj rozpoczynała swoją serię, a dzisiaj gramy typ systemowo.
Prawdopodobnie nie zagra dzisiaj Getzlaf, co jest bardzo dużą stratą po stronie Kaczek, ale nie widzę szans dla Kojotów mimo tego.

Los Angeles Kings - Philadelphia Flyers

Philadelphia Flyers jest jedną z drużyn, które gramy na serię porażki na wyjeździe, gdy gra minimum 3 mecze na wyjeździe pod rząd.

Dzisiaj mamy tutaj wypadkową kilku czynników, po pierwsze - właśnie Fila zawsze przegrywała minimum 1 z 3 spotkań w serii Away, wczoraj wygrali z Rekinami, no i właśnie grają b2b, więc dzień po dniu, więc jest to kolejny czynnik ważny dla tego typu.

Pomiędzy zakończeniem spotkania, a rozpoczęciem dzisiejszego starcia z Kings zostało około 20h, a do tego dochodzi godzinny lot z San Jose do LA.
Co więcej, jak widać powyżej, Królowie są drużyną, którą gramy w systemie HOME WIN, co znaczy, że są szczególnie mocni na własnym podwórku ;)

Wierzę, w oba typy, więc nie idę systemowo z dogrywkami, ale zachęcam do wzięcia OT ;)

Anaheim Ducks 60&#39; ✅
Los Angeles Kings 60&#39; ✅

@ 4.28
Unibet
4j
EWK 17,13j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Buffalo Sabres - Montreal Canadiens
Podstawowa argumentacja do tego typu -&gt; między słupkami Habs stanie dzisiaj Price ;)
W 6 ostatnich bezpośrednich spotkaniach Szable nie zdobyły więcej niż 2 bramki vs Habs.

under 2.5 Sabres ✅ 2 bramki
Unibet
1.67



Ottawa Senators - Washington Capitals
Tutaj podobnie jak wyżej - po stronie Caps między słupkami HOlbty, więc znowu topowy bramkarz na świecie.
Senators są mocno underową drużyną i wątpię, żeby strzelili więcej niż 2 bramki Stołecznym.
Dodatkowo:
WASHINGTON is 5-1-0 straight up against OTTAWA over the last 3 seasons
4 of 6 games in this series have gone UNDER THE TOTAL over the last 3 seasons

under 2.5 Senators ⛔ 4
1.68
Unibet

@ 2.81
3j⛔
EWK: 8,41 j

Osobno:
Montreal Canadiens 60&#39; ⛔ wygrana OT
2.25
2 j
EWK: 4.5 j


NY Rangers - Colorado Avalanche
Lawiny znowu będą jedną z gorszych drużyn w tym sezonie, a Strażnicy są bardzo mocni u siebie.
NY RANGERS is 3-1-0 straight up against COLORADO over the last 3 seasons
NY Rangers 60&#39; ???? porażka 4-2
Chicago Blackhawks - Pittsburgh Penguins
Trochę niespodziewanie dla mnie wczoraj Pingwiny przegrały, ale mieliśmy świetne widowisko okraszone masą goli. Hawks otwierają sezon na własnej tafli i mamy dzisiaj święto w Chicago, do tego przyjeżdża aktualny mistrz, który gra b2b, po porażce, gdzie w meczu padło aż 8 bramek w 60&#39;. Pingwiny celowniki już mają nastrojone, a Hawks u siebie na pewną dadzą z siebie maxa.

over 4.5 60&#39; ✅ 11 ???? 10-1 dla Hawks ????
@ 2.53
3 j
EWK: 7.58 j

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Boston Bruins - Nashville Predators
NEWS:
BOSTON -- Center Patrice Bergeron and forward David Backes will not play for the Boston Bruins in their season opener against the Nashville Predators at TD Garden on Thursday (7 p.m. ET; FS-TN, NESN, NHL.TV).
Trend:
NASHVILLE is 3-1-0 straight up against BOSTON over the last 3 seasons
Nashville Predators 60&#39; było grać bramki Preds
2.70
Unibet
3j
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
No i jesteśmy po 2 spotkaniach z systemu i mamy 2 zwycięstwa w 60&#39;
System: 2-0

Wczoraj trochę zły dobór spotkań, bo rozważałem zwycięstwa Habs i Caps 2x OT, a dałem te undery, no ale trudno, ważne, że główny kupon siadł i aktualnie jesteśmy na 0.
Dzisiaj między słupkami Stars zapewne zobaczymy Bena Bishopa, który został ściągnięty, żeby zabezpieczyć bramkę Gwiazd. Pozycja bramkarza była problemem w ostatnich latach i teraz powinno być tylko lepiej.
Golden Knights przynajmniej na początku sezonu nie powinni mieć podjazdu do mocnych ekip, a taką zdecydowanie jest ekipa z Dallas.

Dallas Stars 60&#39;⛔
1.73
Unibet
2 bramki Neala który przeszedł z Dallas ;)
5j
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Próbuje dzisiaj nietypowo
Alex Ovechkin jest w niesamowitej formie - w 2 spotkaniach strzelił 7 bramek - w jednym 3 bramki a w drugim 4. W każdym spotkaniu miał 50% skuteczność.
Bilans Caps vs Bolts jest bardzo korzystny, więc próbuję:
Strzeli jako 1 - kurs 9.50
Strzeli jako ostatni - kurs 9.50
2x po 2j
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Chicago Blackhawks

Obie drużyny serwują jak na razie wielkie widowiska i mase goli. Ostanie pojedynki również były pełne bramek. Kursy są w kierunku Toronto, ale Hawks dzisiaj na pewno powalczą.
Over 6.0 - kurs 3.0 - stawka 4j
Over 9.0 - kurs 9.0 - stawka 1j

Bardzo dobra inauguracja po stronie Brendona Saada - 5 punktów w 2 spotkaniach - 4 bramki i asysta.

3 bramki w pierwszym spotkaniu a potem bramka i asysta. Super duet z Jonathanem Toewsem będzie przynosił sporo punktów w tym sezonie ekipie Jastrzębi.
Saad zdobędzie punkt ✅ asysta w 8 minucie 1t
1.80
4 j

Dubel na noc

Oilers OT
Over 4.5 w Toronto
@2.13
10j
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Detroit Red Wings - Washington Capitals

Bardzo duży PB na to spotkanie, bo aż 77%, tylko większy mamy na Pingwiny dzisiaj.
Mimo wszystko moim zdaniem dzisiaj Caps powinni spokojnie wygrać.
Ostatnie 5 spotkań stołecznych to tylko 1 zwycięstwo, a mega bramkostrzelny Owca dzisiaj powinien ukłuć i poprowadzić ich do zwycięstwa.
WASHINGTON is 4-2-0 straight up against DETROIT over the last 3 seasons
Do tego już na jutro potwierdzony jest backup w bramce Caps, więc nastawiają się mocno na dzisiejsze spotkanie, żeby już dzisiaj przełamać złą passę ;)
Ovechkin zdobędzie punkt✅
1.50
10 j

Strzeli jako pierwszy⛔
6.25
1 j
Strzeli jako ostatni✅ :cool:

6.25
1 j

________________________________________________________________________
Caps w końcu powinni wygrać, więc:
Capitals 60&#39;⛔ wygrana OT
2.20
7 j

NJ Devils - San Jose Sharks

Na Rekiny mamy mały 56% PB.
W bramce Diabłów dzisiaj Kinkaid, grają b2b - a generalnie 3 spotkanie w ciągu ostatnich 4 dni. Wczoraj i 2 dni wcześniej grali dogrywki, gdzie wygrywali swoje spotkania.
No bez jaj, to nie jest tak mocna ekipa ;) czas ich dzisiaj pożreć ;)
Sharki zaczynają sezon na wyjeździe, ale na razie grają średnio - dzisiaj okazja do ukąszenia Rywali.
SAN JOSE is 3-1-0 straight up against NEW JERSEY over the last 3 seasons
Sharks 60&#39;✅
2.32
10 j

Sharks -2.0 ✅ 3-0 :cool:
5.0
2 j

____________________________________________________________________

Anaheim Ducks - Montreal Canadiens

Obie ekipy jak na razie grają poniżej krytyki. Kaczki wygrały 2 z 6 spotkań, a Habs 1 z 7 ... no kuuwa bez komentarza.
Habs grają dzisiaj 3 spotkanie w ciągu 4 dni i to jest na ich niekorzyść, ale dam im dzisiaj szansę.
Kaczki mają trochę bye week, bo grali ostatnio 16, a co pokazał zeszły sezon, takie przerwy działają źle na ekipy.
Kursy mocno poszło do góry, bo nie zagra też dzisiaj Getzlaf, który dołączył do sporej listy swoich kolegów.

Liczę dzisiaj w końcu na przełamanie Habs, mimo tego, że fatalny bilans z Ducks, no to okoliczności mamy sprzyjające.
Habs over 2.0 :eek: zwrot 2 bramki
1.52
10 j

 
Otrzymane punkty reputacji: +14
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Capitals over 2.5
1.75
6 j
Blackhawks OT
1.68
6 j

Blues 60&#39;
2.18
5 j
Blues -1.5
3.05
1.5 j
Flames OT + Stars OT
@2.75
2j
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
No i zaczynamy nowy sezon !!
Nie będę podawał regularnie tutaj typów, gram głównie zza firanki.
# 1

Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens

Mamy tutaj spotkanie na inaugurację na bardzo duży PB, bo aż 83%.
Habs mają słabszy skład, Toronto ma bardzo silną ofensywę, ale śmierdzi mi kurs 1.70.
Po drugiej stronie (jeszcze niepotwierdzony) prawdopodobnie zagra Price.
Poprzedni sezon miał średni, to mało powiedziane - 16W, 26L - 7OTL, 9.00 SV%, 3.11 GAA

4 of 6 games in this series have gone UNDER THE TOTAL over the last 3 seasons . (Under=+1.7 Units)
Linia ustawiona równo na poziomie 6.0
Spróbujemy:
Leafs under 3.5 ✅ 2-2
1.81

# 2

Washington Capitals - Boston Bruins
WASHINGTON is 66-41 ATS (+14.2 Units) in all games over the last 2 seasons.
WASHINGTON is 16-5 ATS (+7.3 Units) in home games first half of the season over the last 2 seasons.
BOSTON is 202-159 ATS (+362.9 Units) in a road game where where the total is 5.5 since 1996.
Head-to-Head Series History
WASHINGTON is 6-0 (+6.2 Units) against the spread versus BOSTON over the last 3 seasons
WASHINGTON is 6-0-0 straight up against BOSTON over the last 3 seasons
4 of 6 games in this series have gone OVER THE TOTAL over the last 3 seasons . (Over=+1.8 Units)
Caps OT ✅ 7-0
1.74
Edit: Podliczam swoje typy:

AKO: 3j
EWK: 9.45j
Bilans: 6.45 j
✅
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
No i ładny dubel za 3j siadł w pierwszej nocy bez żadnego problemu.
Taki public bet na kursie 1.7-1.8 w open game był mocno przesadzony. Sam przebieg gry tez nie wskazywał na przewagę lisci.
Caps klasa, tak jak czułem pewny win tak nie spodziewałem się takiego pogromu.
Lecimy dalej !!
Pittsburgh Penguins zaczynają serie 3 spotkań u siebie, ciężki terminarz - zaczynają dzisiaj spotkaniem z Caps, którzy grają b2b po rozniesieniu Miśków 7-0.
Dzisiaj odpuszczam granie systemu, tak samo jak nie wygrają 2 spotkania z Habs, bo potem bardzo ciężkie spotkanie z Golden Knights.
Jeżeli dzisiaj Pingwiny nie wygrają, to idę mocno w zwycięstwo z Habs, którzy są mocno osłabieni w tym sezonie.
# 3

Buffalo Sabres - Boston Bruins
Miśki zagrały wczoraj tragicznie, porażka 7-0 z Caps, bardzo słaba postawa obu bramkarzy, do tego grają dzisiaj b2b. Wiadomo, początek sezonu, ale mimo wszystko spróbujemy do dubla zagrać Szabelki.
W zeszłym sezonie ostatnie 2 spotkania wygrali właśnie zawodnicy z Buffalo.
Buffalo Sabres +1.5
1.40
# 4

DRW - Columbus Blue Jackets
COLUMBUS is 6-0 (+6.0 Units) against the spread versus DETROIT over the last 3 seasons
COLUMBUS is 6-0-0 straight up against DETROIT over the last 3 seasons
4 of 5 games in this series have gone UNDER THE TOTAL over the last 3 seasons . (Under=+2.8 Units)

Kurtki OT
1.80
AKO: 2.52
Stawka: 2j ⛔
EWK: 3.04

# 5
Dallas Stars - Arizona Coyotes

Gwiazdy mają patent na kojoty, które kolejny raz będą jedną ze słabszych drużyn w lidze. PB na poziomie 70%, więc dla mnie jeszcze do gry.Szpital w Arizonie, nie zagra Hossa, Galchenyuk i kilku innych zawodników.
Kojoty zeszły sezon najgorszy w konferencji na wyjeździe 10-3-8-20.
Widzę pewne zwycięstwo ekipy z Dallas
DALLAS is 6-0 (+6.0 Units) against the spread versus ARIZONA over the last 3 seasons
DALLAS is 6-0-0 straight up against ARIZONA over the last 3 seasons
4 of 6 games in this series have gone UNDER THE TOTAL over the last 3 seasons . (Under=+1.7 Units)
Dallas Stars 60&#39;
1.90
3.5 j
✅ 3.15 j

Widzę dzisiaj jeszcze zwycięstwo Vegas, ale na razie nie idę w tym kierunku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Dzisiaj wiele osób się nadziało na PB, mi udało się dubla na 3.0 wybrać i $$ wpadły.
Dzisiai mam 3 opcje:
Toronto - Chicago
Over 5.5 ✅
1.75

3 j
✅ 2.25 j

Miodzio kurs

Carolina Hurricanes - NY Rangers
under 6.5
1.65
2j ⛔

za wysoka ta linia
Edit: ostatnio tak mam, że wybiorę coś mega i na luzie wejdzie, a potem kombinuje

Dzisiaj 2 bety z NHL i trochę KHL ;)
na jutro 2 mega bety, w które wchodzę w dublu za 5j na kursie ok. 5 ;)
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
miałem grać dubla na 60, ale po udanym weekendzie, zagram (moim zdaniem) bezpieczniej, a za większą stawkę.

NY Islanders - SJ Sharks
Rekiny fajnie się wzmocniły w tym sezonie i z biegiem czasu ta ekipa wejdzie na jeszcze wyższy poziom. W obu spotkaniach do tej pory dominowali nad swoimi rywalami i brakowało sporo szczęścia.
Mają bardzo duży potencjał z przodu, a przyjście Karlssona daje nową jakość z tyłu.
W obu spotkaniach oddali po aż 33 strzały na bramkę rywali, a już Predators pokazali, że wyspiarze nie są ekipą mocną z tyłu.
San Jose Sharks over 2.5

Buffalo Sabres - Vegas Golden Knights
Rewelacja zeszłego sezonu vs jak to bywa w ostatnich latach, jedna ze słabszych drużyn.
Vegas na razie 1 zwycięstwo i 1 porażka, ale w obu spotkaniach grali naprawdę dobrze, a z Minnesotą byli drużyną zdecydowanie dyktującą warunki na tafli. Szabelki wygrały wczoraj z Rangersami, ale w/w byli strasznie nieskuteczni, co moim zdaniem dzisiaj nie powtórzy się w spotkaniu z Knights.
Vegas Golden Knights over 2.5
AKO: 2.32
Stawka: 7 j
EWK: 16.24 j

Miałem grać czyste 2 na Vegas i San Jose (myślę, że na luzie, ale idę w brameczki)

Punkty: (po 1j)
Audy- Marchessault 1.67

2 mecze, 1 bramka i 1 asysta
Joe Pavelski 1.57
1 asysta

Logan Couture 1.60

brak punktów, na przełamanie
Boston Bruins - Ottawa Senators
1.67 kurs na Boston, Public Bet 83% ... ciekawe co tu się wydarzy.
Boston dostał w palnik w pierwszym spotkaniu aż 7-0 z Caps, potem wygrali 4-0 z Buffalo.
Ottawa postawiła się Hawks bardzo, porażka po dogrywce (3-3) i zwycięstwo z Toronto 5-3.
Sporo strzelali, a linia na dzisiaj ustawiona na tendencję 6+, bo kurs na over 5.5 mamy 1.70.
Ottawa Senators over 2.0
1.55
2j

Standardowo zaczynam kombinować, ciekawe czy tu własnie przekombinuje, ale taki PB, więc delikatnie ;)


Do tego dzisiaj gram z KHL:
Jokerit over 2.5 ✅
18&#39; 1t i już 3 brameczki
Kazań over 1.5 ✅ 14&#39; 1t
Soczi - Podolsk - over 3.5 (ciekawe czy to siądzie, trochę na siłę to było)

AKO: 2.41
Stawka: 4 j
EWK: 9.65 j
 
Do góry Bottom