>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2017 - CZERWIEC

Status
Zamknięty.
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Rzeszów +28,5 @1,85 sts
Czy buki tutaj nie przesadzają?
Co prawda jest Szymko w składzie, ale poza tym Porsing, Grajczonek i Lamparty
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Rzeszów +28,5 @1,85 sts
Czy buki tutaj nie przesadzają?
Co prawda jest Szymko w składzie, ale poza tym Porsing, Grajczonek i Lamparty
Najgorszy typ jaki widziałem w tym dziale :grin:
Rzeszów jedzie w sześciu, w tym Szymko pod nr 2. Berge nie jedzie, Josh nie jedzie. Wody Stal nie zrobi.
-20 Tarnów w b365 wygląda pieknie. ✅
to było za proste ;)
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Najgorszy bet jaki widziałem w tym dziale :grin:
I kto to pisze... kibic Stalówki :grin:
Mecz w Tv, 60:30 w derbach?, nie widzę tego
Aczkolwiek jeszcze nic nie stawiałem
Dopiero widzę aktualny skład... Berge, Allen...???
Jeśli najgorszy bet w dziale to rozumiem że chałupa zastawiona i poszło grubo Tarnów -28,5 ☺
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Stalówke to masz w Stalowej Woli...
Co z tego że mecz w TV? Polsat sobie zamówi wyrównany mecz? No właśnie, dopiero patrzysz na składy, szkoda że najpierw piszesz typ a potem ogarniasz składy.
Tak zastawiona hipoteka, tylko że nie grałem -28,5 z podatkiem u złodziei, tylko o wiele niższą linię u bukmachera.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Gdy patrzyłem na Sportowe Fakty godzinę temu to Grajczonek był w składzie, był Porsing i Lamparty.
Potem pojawił Allen a teraz mówią, że Berge nie dojechał.
Chciałem też zauważyć, że post nie był typem tylko pytaniem. Pzdr
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Dziś miała być petarda, ale trochę się pozmieniało i tylko idzie normalny typ:
Łódź -10 @1,9 b365 ⛔
Rzeszów prawdopodobnie z ustawieniem obco: Porsing, Grajczonek ZZ, Berge. Do tego Lamparty, Wojdyło i Rząsa/Szymko. Tak więc na prawdę jazda we czterech, w tym młody Wiktor.
Łódź wyróanana kadra seniorska, juniorzy pewnie będą w stanie powalczyć z rzeszowskimi (poza Wiktorem).
Smaczkiem oczywiście w tym meczu będzie osoba Ślączki, który jak wiadomo jest cięty na były klub i na pewno nie zamierza odpuszczać. Nie widzę przy tych składach większych możliwości zdobycia 40pkt przez rzeszowian.
 
harryjames 2

harryjames

Użytkownik
#22 || @1,70 x 0,88 w eFortuna || 7/10 ||
|1| Start Gniezno - Motor Lublin 2 (+6,5) @1,70

#23 || @3,25 x 0,88 w eFortuna || 3/10 ||
|1| Start Gniezno - Motor Lublin 2 @3,25

A na Fortunie cały czas wisi piękny kurs na Motor. Wczorajszy mecz Lamberta na Wyspach został odwołany i Robert powinien zdążyć na hit 2LŻ. Na Forbecie i STSie już skorygowane kursy. Pobierajcie jak najszybciej!
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Oskar Ajtner Gollob(-2,5) - TH Jonasson 1 @ 1,67 iForbet⛔

Gollob u siebie bardzo solidny zawodnik i raczej nie zawodzi. Dzisiaj w parze z juniorami, a więc naprawdę mega prosta sprawa, żeby nie tracić punktów na swoich. Po wymieszaniu jedzie z Kułakowem przeciwko Kostygowsowi i Podżuksowi, a zatem też korzystnie dla niego.
THJ powoli wraca do polskiej ligi, ale tydzień temu bez szału, bo 5pkt przeciwko osłabionej Wandzie na nikim nie robi wrażenia. Dzisiaj będzie trudniej, jedzie 3x z Podżuksem, więc będzie coś na nim tracił, a potem jeszcze trudniej, bo pojedzie z Lahtim.
Własny tor, do tego forma i ustawienie w zespołach i dla mnie warto tutaj na młodego Golloba pograć.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła
HANDICAP -8.5 / +8.5
TYP: Lokomotiv Daugavpils -8.5
1.65 forBET

Wynik: 58-32 ✅
41 punktów, tyle Polonia Piła musiałaby uciułać oczek, żeby typ nie wszedł. Dużo, moim zdaniem. Dauga bije wszystkich u siebie. Jeszcze nikt nie dobił tam do 40 oczek. Są w mojej opinii pozytywnym zaskoczeniem. Piła im nie zagrozi, bo kim? Sam Gapiński nic nie zdziała, reszta to zawodnicy z przeciętną formą, juniorzy na korzyść gospodarzy. Wątpię, by nawet Tarasienko coś pokazał na swoim &quot;domowym&quot; owalu. Wszystko wskazuje na pewne zwycięstwo gospodarzy, którzy mają kim punktować. Większość ekspertów z syfów również typuje dość spokojną wygraną Lokomotivu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Kraków - Bydgoszcz 2 @10,59 sts
Pierwsza myśl - ładować się w Wandę. Potem zerknąłem składy i jednak pójdę w drugą stronę, bo jest w tym typie ogromne value. Chociażby iforbet wystawiło @5, co jest dużo bliższym prawdy. Gospodarze jadą drugim garniturem, przecież Vissing i Jakobsen to takie ogóry, że nawet z Adamczakiem mogą przegrać. Wiadomo, że tutaj Szczepaniak będzie dzielił i rządził, juniorka też po stronie Krakowa, ale już dalej nie mam przekonania, że Kraków naprawdę tu odskoczy. Jakoś zestawienie Gollob, Kudriaszow, Kułakow brzmi dla mnie lepiej, niż Vissing, Jensen, Koza. Niewiele, ale jednak. Dla mnie ten mecz spokojnie może być na styku, więc kurs sporo przesadzony.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Wanda Kraków - Polonia Bydgoszcz (+12,5) 2 1,75 STS ✅
Zgadzam sie w typem powyżej. Wanda jedzie w bardzo okrojonym składzie i stwarza to szansę dla Polonii na zdobycie cennych punktów w walce o utrzymanie. Wanda bez Hougarda i Klindta jest naprawdę słaba. Obok Szczepaniaka byli to najlepiej punktujący zawodnicy. Teraz Szczepaniak pewnie zakręci się koło 13 punktów, ale reszta? Jakobsen i Vissing to poziom Adamczaka, a Jensen i Koza to też nie wybitne strzelby i Ajtner-Gollob, Jędrzejewski czy Kułakow spokojnie są w stanie z nimi powalczyć nie mówiąc już o Kudriaszowie. Juniorzy wiadomo słabizna, Szaluderbach zrobi różnicę, ale czy Pióro to już nie byłbym taki pewien. Jeżeli tylko zawodnicy z Bydzi od pierwszego biegu dobrze spasują się z torem to w formacji seniorskiej są w stanie mieć nawet przewagę i powalczyć o zwycięstwo, dlatego dla mnie linia +12,5 jest bardzo dużym handicapem w który mocno wchodzę.
P.S. Ostatni remis z Łotyszami może bardzo podbudować drużynę i tchnąć w nich wiarę w realne utrzymanie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
I teraz szkoda, że Polsat Sport dał dupy i wybrał mecz w Gdańsku ostatecznie. A tam Stal Rzeszów po raz kolejny robi widzów i ludzi w c*uja i wystawia rezerwy. Jadą w 5 tak naprawdę. Morris, Dawid i Wiktor Lampartowie zrobią punkty i pewnie wszyscy pojadą po 7 razy - taktyk + ZZ za Grajczonka, ale Rząsa i Szymko zapewne będą wozić śliwki. Całe szczęście, że u rywali jest Łęgowik, to nie będzie aż takiego pogromu, ale mimo wszystko PS zamiast zostawić mecz w Krakowie, to daje się znowu tej Stali nabrać...
Co do typu na Polonię, to wypada się zgodzić, bo tak osłabionej Wandy grzechem dla nich byłoby nie ruszyć. Szansę mają i jeśli się spasują od początku, to przy dobrych wiatrach nawet mogą powalczyć o wygraną, ale jeśli miałbym grać coś to pewnie zostałbym przy bezpiecznej opcji handi +12,5.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Gdańsk -22 @1,66 b365 ✅
Gdańsk -10 pod 10biegach @1,8
✅
Bez zastanawiania się, tylko trzeba ładować. Rzeszów w pięciu a tak na prawdę w trójkę, Lamparty i Morris. Gdański tor od lat jest zagadką dla zawodników z Rzeszowa, po prostu nie potrafią tam jeździć.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Gdańsk -22 @1,66 b365
Gdańsk -10 pod 10biegach @1,8

Bez zastanawiania się, tylko trzeba ładować. Rzeszów w pięciu a tak na prawdę w trójkę, Lamparty i Morris. Gdański tor od lat jest zagadką dla zawodników z Rzeszowa, po prostu nie potrafią tam jeździć.
A ja się właśnie zacząłem zastanawiać,tym bardziej, że kursy spadły. Z Krakowem też miał być pogrom. Czy Lamparty z Morrisem nie są w stanie trzymać wyniku? 34 punkty na 3, a łącznie dostaną 21 biegów. Po drugiej stronie Łęgowik z Thomsenem. Nie wiem, chciałem grubo załadować, ale naszły mnie wątpliwości.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Nie porównywałbym Krakowa(gdzie wynik tego meczu był dla wszystkich sensacją) z pięcioma seniorami, do Rzeszowa, gdzie jest Lampart i Morris, który chyba(?) będzie debiutował w polskiej lidze a do tego W.Lampart, który co prawda jest talentem, ale jedzie na obcym, twardym torze.
Moje odczucia są takie a nie inne; jeśli Gdańsk nie będzie odpuszczał to problemem dla Rzeszowa będzie wyjście z 30tu.
Aha Thomsen w tym roku jeździ na poziomie 2.063 w I lidze, więc to chyba nie jest ogórkowa średnia.
Kursy spadły z wiadomych przyczyn: value ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Mi się zdaje, że jednak Wybrzeże przy wysokim wyniku może dać szansę w nominowanych juniorom czy Łegowikowi, więc tam mogą coś stracić, ale możliwe, że nawet i to pokryje handi. Wszystko zależy od Morrisa, bo on jest w super formie w Anglii, lata lepiej od Doyle&#39;a, ale tutaj jest Polska i nie wiadomo czy uda mu się to przełożyć. Jeśli tak, to wyjdą ponad 30, a jeśli nie, to pewnie +30pkt będzie na korzyść Wybrzeża.
 
viking 47

viking

Użytkownik
Drużyna z Rzeszowa na dzisiaj to jest śmiech na sali, dno i dwa metry mułu, handi przedstawione powyżej wg. Mnie wejdzie na &quot;mientko&quot; .
A żeby nie było nie na temat
Krosno -10,5 - Opole 1.8 fortuna
Wilki u siebie mocne, u gości nie jedzie Wolbert i jest to poważne osłabienie, Giza swoje pewnie zrobi, ale jak dla mnie gospodarze powinni handi ogarnąć na luzie.
 
L 105

legolas

Użytkownik
Ostrów - Gniezno -2,5 1 @ 2.00 sts ⛔ 46-44 ...

Gospodarze solidnie przygotowali się do tego spotkania, dużo trenowali, odjechali sparing z ekstraligowym Grudziądzem, który zresztą wygrali. W składzie być może pojawi się Sówka ze Ellisa. W tym roku Ostrów u siebie jeszcze nie przegrał, mecz nie jest zagrożony, także ubijania nie było. Gniezno wiadomo, na betonie niszczy wszystkich, ale dziś tor nie będzie im sprzyjał, na kopie powalczy Nowak i może Krcmar. Dla mnie kurs i hcp miodzio.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom