>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2017 - CZERWIEC

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dominik Kossakowski(-0,5)-Patryk Rolnicki 1 @ 1,40 iForbet▶ ZWROT
Do dubla typ jak znalazł. Dominik u siebie to naprawdę mocny punkt Wybrzeża. Do tej pory jeździł w Gdańsku tak: 10 vs Loko, 8 vs Wanda i 8 vs Stal. Wyniki zadowalające, średnia powyżej 2 w domu, więc idealnie. Dzisiaj rywal trudny, ale mimo wszystko Unia poza domem aż taka straszna nie jest.
Rolnicki też mocny junior w I lidze, ale wiadomo, że lepiej jeździ u siebie niż na wyjazdach. Miał niezłe mecze w Krakowie i Pile, ale w Rzeszowie już bez błysku.
Mniej więcej porównywalni zawodnicy, ale jednak doświadczenie na torze w Gdańsku tutaj powinno być kluczowe i Dominik powinien okazać się lepszy, a często też dostaje szansę w biegach nominowanych, więc może i dzisiaj przy dobrej postawie to się uda.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (-4,5) iforbet ZWROT
Trochę niska linia mimo wszystko, nawet biorąc pod wzgląd, że Unia jest głównym faworytem do awansu. Kowalik dobrze ustawił pary, zmienił na moje najbardziej niepewną Thomsen-Gafurow, rozbijając oczywiście Fajfera z Gomólskim. Unia ma bardzo silną parę Czaja-Mroczka, ale coś mi się wydaje, że nie każdy z nich poradzi sobie w dniu dzisiejszym. Wśród juniorów Unia ma najmocniejszego w lidze Rolnickiego, ale Kossakowski nie powinien być gorszy, bo on akurat specjalizuje się w jeździe na gdańskim torze. Obawiam się trochę czy deszcz nie przerwie zawodów, bo w takim przypadku kurs się może nie sprawdzić.
P.S. Okazało się, że miałem słuszne obawy. Jednak iforbet uznaje zakład za nierozliczony, a więc problemu nie ma.
 
A 28

andrusek

Użytkownik
Jak totolotek rozliczy mecz Gdańska?

7. Dla wszystkich obstawianych zdarzeń, które się rozpoczęły i nie zostały dograne, a mimo to został ogłoszony przez organizatora ich wynik jako ważny w ciągu dwóch dni kalendarzowych od pierwotnie zaplanowanej daty zdarzenia (licząc od dnia następnego po dniu w którym miał się odbyć), to wówczas dla rozstrzygnięcia zakładu Spółka uzna ten wynik za oficjalny (poza przypadkami ogłoszenia walkoweru).


Z tego punktu by wynikało że wygrana Gdańska, może ktoś potwierdzić?
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Kraków - Piła 1 2,00 Totolotek ⛔ deszcz popsuł plany gospodarzom. słabiutki występ
Chyba jedyny bukmacher który ustawił Piłe jako faworyta ale ja się z tym nie zgadzam. Kraków u siebie jest to mocny zespół na czele z najlepszym zawodnikiem ligi Szczepaniakiem. Mocno wygląda też druga para Koza-Vissing i tutaj upatruje najwiekszej ilości punktów. Rasmus Jensen po powrocie na Polskiej tory też już jeździ coraz lepiej. Juniorsko Szlauderbach-Pióro nie powinni mieć problemów z najgorszą juniorką ligi. Piła oparta głównie na Kościuchu i Gapińskim. Forma Cyfera mocno spadła do tego dochodzi słaba forma Tarasenki i Michała Szczepaniaka na wyjazdach szczególnie. Ja tam Piły zupełnie nie widze i Kraków na moje bierze to lekko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom