>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2017 - Lipiec

Status
Zamknięty.
F 129

fascio

Użytkownik
Mateusz Szczepaniak under 12.5 w iforbet postawiłem ale teraz jak tak sobie myślę, że z RT raczej to ogarnie... Tylko przed postawieniem nie wiedziałem, że liczą się wszystkie biegi w forbecie. A co wy myślicie o tym typie? Ma racje bytu?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mateusz Szczepaniak powyżej 12,5 - 1,67✅
J.Grajczonek powyżej 10,5 - 1,65✅

= 2,59 ✅ iforbet

Mateusz jeździ świetnie w ostatnim czasie dlatego niestety mamy tak wysoką linię. Liczyłem na 11,5 no ale i taką zagram. Dzisiaj wszystko na to wskazuje,że pojedzie 6x. Srednia na poziomie 2,269 na wyjeździe pokazuje jak świetnie sobie radzi na obcych torach. Z rywali to Kościuch i Gapiński będą groźni dla Mateusza. Bo Cyfer ostatnio zjazd z formą. Michał pomimo ostatniego dobrego wyniku nie sądzę aby był w stanie zagrozić bratu. Dzisiaj jak tak liczę wychodzi mi koło 15oczek Szczepaniaka w 6 biegach.
Grajczonek 2,091 na torze w Rzeszowie. Rywale dzisiaj nie zbyt wymagający bo Polonia na wyjazdach sporo traci na wartości. Dzisiaj Josh powinien pojechać blisko kompletu i nie zdziwie się jak tą linie pokryje już w pierwszych 4 startach.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Co myślicie o kursie
Mi.Szczepaniak - Mat.Szczepaniak 2 @1,70
Michał odpalił w Krakowie (tam był remis 10-10 między nimi)
ale u siebie z Orłem czy Unią to tylko po kilka punktów zrobił
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Rzeszów - Bydgoszcz +14,5 @1,70 stsy
Mecz na śmierć i życie. Kurdiaszow i Cook wczoraj w DPŚ nie błyszczeli, ale to nie ta liga była. Dziś jak gospodarze nie spreparują toru to będzie walka na żyletki o utrzymanie.
Batchelor poniżej 9,5 @1,75 stsy x2
Jakoś nie przypominam sobie dobrego występu Troya na tym torze, on lubi pod koło, a w Tarnowie suchy piach, jakoś nie widzę dzisiaj Australijczyka. Jak na moje skończy na 3 punktach te zawody.
Michał Szczepaniak poniżej 10,5 @1,75 stsy x3 promo dnia!
Jeden dobry występ i już linia na Michała 11 oczek? Przeciwnik nie jest jakiś topowy, ale nie sądze by chłopak dziś był liderem Polonii jak w zeszłym roku. Wszyscy wiemy, że w Krakowie jechał na brata silniku i była mała afera rozdmuchana przez media. Dziś Michał nie przekroczy 10 oczek, możemy być o to spokojni.
Tarasienko - R Jensen @2,70 stsy
Widze tutaj value, Wladimir 3 zawody z rzędu, a Rasmus będzie chciał wszystkich pokazać, że Piła go nie potrzebnie skreśliła i ukarała rok temu. Nie mówię, że to wejdzie na 100%, ale widzę tutaj wartość dodaną.
Tsigalko wal na Mateusza.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Rzeszów - Bydgoszcz +14,5 @1,70 stsy
Mecz na śmierć i życie. Kurdiaszow i Cook wczoraj w DPŚ nie błyszczeli, ale to nie ta liga była. Dziś jak gospodarze nie spreparują toru to będzie walka na żyletki o utrzymanie.
Batchelor poniżej 9,5 @1,75 stsy x2
Jakoś nie przypominam sobie dobrego występu Troya na tym torze, on lubi pod koło, a w Tarnowie suchy piach, jakoś nie widzę dzisiaj Australijczyka. Jak na moje skończy na 3 punktach te zawody.
Michał Szczepaniak poniżej 10,5 @1,75 stsy x3 promo dnia!
Jeden dobry występ i już linia na Michała 11 oczek? Przeciwnik nie jest jakiś topowy, ale nie sądze by chłopak dziś był liderem Polonii jak w zeszłym roku. Wszyscy wiemy, że w Krakowie jechał na brata silniku i była mała afera rozdmuchana przez media. Dziś Michał nie przekroczy 10 oczek, możemy być o to spokojni.
Tarasienko - R Jensen @2,70 stsy
Widze tutaj value, Wladimir 3 zawody z rzędu, a Rasmus będzie chciał wszystkich pokazać, że Piła go nie potrzebnie skreśliła i ukarała rok temu. Nie mówię, że to wejdzie na 100%, ale widzę tutaj wartość dodaną.
Tsigalko wal na Mateusza.
Cook czytałem, że ma nie jechać
 
F 129

fascio

Użytkownik
Rzeszów - Bydgoszcz +14,5 @1,70 stsy

Mecz na śmierć i życie. Kurdiaszow i Cook wczoraj w DPŚ nie błyszczeli, ale to nie ta liga była. Dziś jak gospodarze nie spreparują toru to będzie walka na żyletki o utrzymanie.

Batchelor poniżej 9,5 @1,75 stsy x2

Jakoś nie przypominam sobie dobrego występu Troya na tym torze, on lubi pod koło, a w Tarnowie suchy piach, jakoś nie widzę dzisiaj Australijczyka. Jak na moje skończy na 3 punktach te zawody.

Michał Szczepaniak poniżej 10,5 @1,75 stsy x3 promo dnia!

Jeden dobry występ i już linia na Michała 11 oczek? Przeciwnik nie jest jakiś topowy, ale nie sądze by chłopak dziś był liderem Polonii jak w zeszłym roku. Wszyscy wiemy, że w Krakowie jechał na brata silniku i była mała afera rozdmuchana przez media. Dziś Michał nie przekroczy 10 oczek, możemy być o to spokojni.

Tarasienko - R Jensen @2,70 stsy

Widze tutaj value, Wladimir 3 zawody z rzędu, a Rasmus będzie chciał wszystkich pokazać, że Piła go nie potrzebnie skreśliła i ukarała rok temu. Nie mówię, że to wejdzie na 100%, ale widzę tutaj wartość dodaną.

Tsigalko wal na Mateusza.

Tarasienko nie jedzie
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
No z Joshem niby wszystko pasuje jest jedno ale.. Facet nie zarabia w Rzeszowie nic więc jeśli nie będzie sianka nie będzie granka, dziwi mnie ze wgl przyjechał na mecz.. Dziś może sie wiele wydarzyć również nie spodziewanego dla nas wszystkich.
Alesandr Loktajew under 9,5 forbet 2,00
Albo mnie nie puściło po wczoraj albo nie wiem.. Rywal raczej mocny w parze Hans wiem że swój tor ale no 10 pkt?? Saszka to wielki talent troche pogubiony chłopak,pewnie cięzko pracuje ale no dziś chyba tej 10 nie ustrzeli ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jak myślicie, Kraków spuści dziś Polonię do II ligi? Kurs na Rzeszów w okolicach @6 kuszący, ale argumentów czysto sportowych raczej brak. Zastanawia też wysoki kurs na Lokomotiv, który w tym samym składzie zremisował w Łodzi, a u siebie powinien być zdecydowanie mocniejszy.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Loko faktycznie kusi, ale w takim składzie wystarczy, że jeden senior zawiedzie i już raczej po meczu, a Podzuks jest bardzo chimeryczny, choć te 10pkt powinien zrobić.
Kacper Gomólski - Aleks Łoktajew 1 @ 1,65 iForbet▶ Sasza nie pojechał
Ginger u siebie mega mocny. Średnia 2,444 robi wrażenie i liczę dzisiaj na dobry występ i bycie liderem Wybrzeża. Sasza ostatnio dobry występ przeciwko Loko, ale mimo wszystko na wyjazdach to nie jest taki pewniak. Jesli chodzi o pary to obaj mogą cos tracić na swoich kolegach - Fajferze i Mazurze. Potem jadą z Gafim i Andersenem i spotkają sir drugi raz. Ale dla mnie w Gdańsku to Ginger nie powinien mieć kłopotów i wygrać taki pojedynek kilkoma punktami.
 
macieksokol 125

macieksokol

Użytkownik
Oskar Fajfer poniżej 10.5 @1.95 (iforbet) ✅ 3 pkt

Średnia Fajfera w Gdańsku 1,938, ale niekiedy to on jechał jako prowadzący parę. Dziś w parze z Gomólskim, z którym podzieli się punktami w biegach. To silna para, ale to &quot;Ginger&quot; jedzie z numerem 9 i teoretycznie jest w lepszej sytuacji. W biegu 11. Fajfer jedzie z liderem Wybrzeża, czyli Thomsenem. Ponadto liczę, że Oskar straci jakieś punkty z gośćmi - chociażby z Andersenem czy Łoktajewem. Rezerwy ze strony Gdańszczan dziś nie ma co się spodziewać, więc zapewne 5 startów Fajfera, bo w nominowanych powinien pojechać.
 
A 47

adrianooo

Użytkownik
hehe juniorzy z Bydgoszczy to juz najwiekszy poziom patologii jaki sie da osiagnac, przegrywaja 5:1 z pilskimi,ktorzy praktycznie co mecz sami sie klada na torze albo wjezdzaja w siebie...
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Straszny widok w tej Bydgoszczy. Chwilę popatrzyłem na relację w TV i pustki na stadionie (bardziej ruinie) totalne. Moim zdaniem lepiej dla Polonii będzie, gdy spadną do 2-ligi. Władek chciał być honorowy i spłacać długi jednocześnie jeżdżąc śmieciowym składem. Pewnie dług się od paru lat niweluje, ale co z tego, skoro na trybunach jest coraz mniej kibiców.
Żużel w Bydgoszczy według mnie nie umiera, ale Władek jest taką osobą, że nikt nie chce mu powierzyć swoich pieniędzy. Może wychował synów na fajnych chłopaków, ale kierownik, prezes z niego żaden. Póki on jest sternikiem Polonii, nikt tam nie wjedzie z dużą kasą, taka jest prawda. Dlatego liczę, że spadną do 2-ligi i w końcu ktoś powie stop i klubem, nowym podmiotem, startującym bez długów, zajmą się profesjonaliści, bez starego Golloba. Wiadomo, wydymanie firm którym wisi się pieniądze nie jest niczym honorowym. Ale nie jest też niczym nowym w naszym żużlu. GKM czy Rybnik sami przecież przeszli tę drogę. Od 2-ligi do Ekstraligi. Można mieć różne sympatie, ale miejsce Polonii Bydgoszcz jest w ekstralidze. Takie moje zdanie. I kibicuje im, żeby zaczęli iść do przodu, bo póki co toną coraz bardziej z idiotą Władkiem, który uważa się za najważniejszą postać w historii bydgoskiego żużla. Przepraszam za wywód bez typu.
 
zdar 571

zdar

Użytkownik
Moją uwagę przykuł dzisiaj pojedynek w Gdańsku. Wybrzeże podejmuje pilską Polonię, która ostatnio trzyma dosyć dobry poziom. Pilanie wygrywając w Gdańsku mogliby realnie myśleć o II miejscu na zakończenie rundy zasadniczej, co postawiłoby ich w dość korzystnej sytuacji przed play-offami. Dzisiaj nie są bez szans, bo Thomsen, Łęgowik i Gafurow mogą przegrywać z seniorami Polonii. Thomsen już w meczu z Orłem zasygnalizował słabszą formę. Gafurow po kontuzji nie jest w optymalnej formie, a Łęgowik ma zbyt mało startów. Polonia może ten mecz wygrać, tym bardziej, że w ekipie gospodarzy zabraknie podstawowego juniora Dominika Kossakowskiego. Wysoki kurs na pilan jest moim zdaniem wart ryzyka. Dla ostrożnych całkiem przyzwoity handicap na Polonię (10,5) po kursie 1,75. Wcześniej złapałem (12,5). Podobnie było z dwójką, gdzie STS wystawił kurs 8,27. Teraz jest 4,97.
Wybrzeże - Polonia Piła 2
Thomsen - Mich. Szczczepaniak 2 @ 1,80
Wybrzeże - Polonia + 10,5 2 @ 1,75
 
P 11

pietraseq

Użytkownik
Panowie typ na dziś : Łódź - Tarnów - 1 , kurs na stsie wynosi ponad 2,5 i nie polecam tego zmarnować gramy dziś pewna 1. W zeszłym tygodniu mecz w Gdańsku udowodnił że Łódź jest mocna. Andersen będzie dziś niekwestionowanym liderem i poprowadzi Orzeł do wygranej. Nad torem od rana czuwa bacznie trener Ślączka a to jednak jest agent dzisiaj Łódź wygra zdecydowanie , nawet śmiem twierdzić że różnica 10-15 pkt. Sam zagrałem 2 zakłady i czekam z niecierpliwością na ten mecz. Uważam że to jest świetny typ na zarobienie kasy w weekend
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
Panowie typ na dziś : Łódź - Tarnów - 1 , kurs na stsie wynosi ponad 2,5 i nie polecam tego zmarnować gramy dziś pewna 1. W zeszłym tygodniu mecz w Gdańsku udowodnił że Łódź jest mocna. Andersen będzie dziś niekwestionowanym liderem i poprowadzi Orzeł do wygranej. Nad torem od rana czuwa bacznie trener Ślączka a to jednak jest agent dzisiaj Łódź wygra zdecydowanie , nawet śmiem twierdzić że różnica 10-15 pkt. Sam zagrałem 2 zakłady i czekam z niecierpliwością na ten mecz. Uważam że to jest świetny typ na zarobienie kasy w weekend
No dobrze, a może jakiś argument? ????
Bo to, że w zeszłym tygodniu Łódź była mocna to trochę za mało.
 
P 11

pietraseq

Użytkownik
Argument? walka o play off , Łódź musi wygrywać takie mecze u siebie pozatym drugim mocnym argumentem to wynik z tarnowa , gdzie łódź przegrała tam 7 czy 8 pkt już nie pamietam , wiem jedno dzisiaj Łódź bierze ten mecz za 3 pkt.
 
A 0

axe

Użytkownik
Mecz na styku. Argument, że Łódź wygra bo zremisowała w Gdańsku można na tym samym poziomie skontrować - u siebie zremisowała z Daugavpils, które śmigało 4 juniorami ;) Kluczowa postawa będzie tutaj R.Miśkowiaka, który jedzie kaszane. Dlatego postawiłem w parze Miśkowiak - Czaja (+0.5) 2 1.95 w iforbet. Do tego ma Hansa w parze, który mu będzie punkty urywał. W meczu Wybrzeża z Piłą, typuje spokojną wygraną Gdańska. 49-41 w tych okolicach wynik się zakręci. Jedyne co by mogło pomóc powalczyć pilanom to dobra postawa Gapy, z którą jest różnie i narazie pod formą. W jednym kuponie dorzuciłem Kościuch powyżej 10.5 1.62 (iforbet), który jest w formie i raczej pewne 6 startów, więc lina powinna spokojnie siedzieć. Do drugiego dorzuciłem Batchelor powyżej 10.5 1.65 (iforbet). Zdecydowanie lider, który na spokojnie osiąga wyniki powyżej 10 punktów. Dzisiaj w parze z juniorem a w 4 starcie jedzie z Łęgowikiem, więc ekhm najsłabszym ogniwem w zestawieniu seniorskim.
Zaraz zaczynają się mecze, więc trzymam kciuki za wasze typy i czas na spektakl ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom