>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2017 - Sierpień

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP


Przed nami ostatnia kolejka fazy zasadniczej, a później play-offy. Jeszcze kilka ekip walczy o wejście do czwórki, a w ostatniej kolejce jeszcze Stal Rzeszów może jakimś cudem uniknie baraży. Przypominam, że mecze transmitowane są przez Polsat Sport i Eleven.

Zapraszam do dyskusji i podawania typów
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Do ciekawej sytuacji może dojść z Daugavpils gdzie Gdańsk już pewny 2 miejsca może puścić mecz Łotyszom i wywalić z Play-Offów kogoś z dwójki Piła - Łódź. Gdańsk przegrywający za 3 pkt trafia w półfinale na Loko i gładko jedzie do finału. Wiem że to może naciągane moze ale Kowalik to cwany lis i może sobie tak skalkulować.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sam jestem ciekawy możliwych kombinacji, a tych jest sporo. Tutaj chyba jedynie mecz Wanda-Orzeł będzie taki, że jedni i drudzy pojadą na maksa, żeby się potem nie obudzić z ręką w nocniku. Mimo wszystko tutaj faworytem Orzeł i powinien wywieźć komplet punktów, a to z kolei szansa dla Stali Rzeszów. Może wydaje się to dziwne, ale jakieś szansę dla nich widzę w Pile. Mają dużo mocniejszą formacje juniorską, więc tam nadrobią. Dawid Lampart chyba wraca do formy sprzed roku i tutaj kwestia zagranicznych zawodników i ich postawy, ale może powalczą i w sumie śmiesznie by było, gdyby utrzymali się już po rundzie zasadniczej.
Ciekawi mnie najbardziej ten mecz w Gdańsku. Loko w Rzeszowie zrobiło wszystko, żeby zrobić 0pkt, ale im się nie udało... Teraz, jeśli mieliby wygrać to max. za 2pkt w normalnych okolicznościach, ale w Wybrzeżu też cyrk. Kontuzjowany Fajfer i Kossakowski, do tego co chwila kłopoty z Gafurowem. Dzisiaj czytałem, że logistyczne kłopoty po SEC-u może mieć Gomólski, no chyba że to grunt pod to, żeby nie pojechał w niedzielę i właśnie wpuścić Łotyszy do fazy play-off, bo wtedy zostaliby z Batchelorem i Thomsenem jako pewniakami, a to zdecydowanie za mało. Mimo wszystko tam powinno być ciekawie i fajnie, że Polsat Sport pokaże ten mecz, a i Eleven chyba mecz z Krakowa.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Kolejarz Rawicz @2.41 STS izzi ✅
Duże value na Kolejarza. Działacze zapowiadają, że jak się nie uda, to nie będzie żużla w Rawiczu. Mogę zapewnić, że żużel będzie. Pierwszy raz w sezonie Kolejarz jedzie w swoim najsilniejszym składzie ze Skórą, Niedźwiedziem, Pawlakiem i braćmi Worrall. Niedźwiedź będzie zamiatał u siebie, Pawlak wraca do formy, Steve również zrobi dwucyfrówkę, a Richie dołoży parę punktów. Najważniejsze, żeby Skóra nie przegrywał z juniorami biegów, a wydaje mi się, że Lutowicz i Giera na własnym torze powinni sobie poradzić z juniorami z Poznania. W Poznaniu nie pojedzie Jakobsen, więc duże osłabienie. Jeśli Marcel nie zrobi dziś kompletu, to jestem spokojny o wygraną Rawicza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
cokano 18

cokano

Użytkownik
Kolejarz Rawicz @2.41 STS
Duże value na Kolejarza. Działacze zapowiadają, że jak się nie uda, to nie będzie żużla w Rawiczu. Mogę zapewnić, że żużel będzie. Pierwszy raz w sezonie Kolejarz jedzie w swoim najsilniejszym składzie ze Skórą, Niedźwiedziem, Pawlakiem i braćmi Worrall. Niedźwiedź będzie zamiatał u siebie, Pawlak wraca do formy, Steve również zrobi dwucyfrówkę, a Richie dołoży parę punktów. Najważniejsze, żeby Skóra nie przegrywał z juniorami biegów, a wydaje mi się, że Lutowicz i Giera na własnym torze powinni sobie poradzić z juniorami z Poznania. W Poznaniu nie pojedzie Jakobsen, więc duże osłabienie. Jeśli Marcel nie zrobi dziś kompletu, to jestem spokojny o wygraną Rawicza.
Teraz marny 1,75 kurs, a na forbecie 1,4 ????
 
macieksokol 125

macieksokol

Użytkownik
Kto lepszy? A. Woźniak-P. Wojdyło Handicap -0.5/+0.5 (wszystkie starty się liczą) typ: Wojdyło+0.5 @1.8 zwrot
Jaki poziom prezentują juniorzy Piły - wiadomo. Woźniak średnia biegowa na swoim torze 0,143. Wojdyło na wyjazdach 0,684. Liczę, że bieg juniorski para gości objedzie na 1:5, bo duet Lampart/Wojdyło jest znacznie bardziej doświadczoną dwójką. Woźniak z Patrykiem spotkają się 2x w biegu juniorskim i biegu numer 4. Mam nadzieję, że w obu z nich reprezentant Stali będzie wyżej, ale na wypadek remisu, mamy +0.5 punktu dodane do rezultatu Rzeszowianina, więc zakład też będzie wygrany. W Rzeszowie dziś zabraknie awizowanego Grajczonka, który widzę, że jest zapisany za zawody towarzyskie &quot;czwórek&quot; w Anglii. Nie wiem jak tę sytuację rozwiążą trenerzy Stali, ale jeśli pod numerem 2 będzie brak zawodnika, to Wojdyło pojedzie więcej niż 3 razy. Ponadto prawdopodobne, że nawet jeśli tak się nie stanie, to zastąpi w którymś z biegów Szymkę.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Adrian Cyfer - Nick Morris 1 @1.80 STS 9:10 ⛔ Morris odpalił
Cyfer u siebie dalej solidny i powinien spokojnie tutaj punktów natrzepać na słabszym Rzeszowie. Numer ma dobry bo trójke i przypadają mu lepsze pola ale i też słabszy bieg 12 z juniorami. Morris na pewno coś powalczy ale on jeszcze nigdy nie był w Pile i ciezko powiedzieć czy jest w stanie coś ujechać.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Polonia Bydgoszcz(+20,5) - Unia Tarnów 1 @ 1,90 forBet✅40:50
Sprawa jest prosta - ostatni mecz Polonii w I lidze, do tego u siebie, więc liczę, że godnie pożegnają się z ligą. Na wygraną szans nie ma, ale 35 punktów u siebie powinni zrobić. Jest Kułakow, jest Ajtner-Gollob i Jędrzejewski, do tego druga linia coś niech dołoży i powinno być. Unia nie ma o co jechać, więc też bez sensu piłować budżet klubowy i spodziewam się, że juniorzy dostaną dodatkowy start, a może nawet dwa i wtedy seniorzy po 4 razy pojadą.
Polonia najwyżej u siebie przegrała 19 punktami, a Unia najwyżej na wyjeździe wygrała 16 punktami i liczę, że dzisiaj tych rekordów jedni i drudzy śrubować nie będą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
wroblos 14

wroblos

Użytkownik
Polonia Bydgoszcz(+20,5) - Unia Tarnów 1 @ 1,90 forBet
Sprawa jest prosta - ostatni mecz Polonii w I lidze, do tego u siebie, więc liczę, że godnie pożegnają się z ligą. Na wygraną szans nie ma, ale 35 punktów u siebie powinni zrobić. Jest Kułakow, jest Ajtner-Gollob i Jędrzejewski, do tego druga linia coś niech dołoży i powinno być. Unia nie ma o co jechać, więc też bez sensu piłować budżet klubowy i spodziewam się, że juniorzy dostaną dodatkowy start, a może nawet dwa i wtedy seniorzy po 4 razy pojadą.
Polonia najwyżej u siebie przegrała 19 punktami, a Unia najwyżej na wyjeździe wygrała 16 punktami i liczę, że dzisiaj tych rekordów jedni i drudzy śrubować nie będą.
Popieram typ, dodatkowo za Czaje pod &quot;4&quot; ma jechać junior Kacper Konieczny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 39

bagadyr

Użytkownik
Woźniak - Wojdylo jak zostanie rozliczony zakład w iforbet ? Bo nie widzę by Wojdylo jechał? Chyba że czegoś nie wirm. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom