>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa i 2. Liga Żużlowa 2018

Status
Zamknięty.
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Gniezno-Rybnik.
Mecz na gnieźnieńskim betonie, gdzie przeciętni zawodnicy Startu są zazwyczaj świetnie dopasowani i groźni dla każdego przeciwnika (wysokie wygrane z Łodzią czy Lokomotivem). Świetny sezon Gały, mocni u siebie Nowak, Pavlic czy Krcmar, być może przebudzi się Jabłoński. Jedyny duży minus to formacja juniorska.
Do Gniezna przyjeżdża jeden z faworytów ligi - Rybnik. Mocni juniorzy, liderzy - Woryna i Batchelor, wzmocnieni wypożyczonym z Wrocławia Lebedevsem. Sądzę jednak, że na początku meczu ciężko im będzie się spasować i Start odjedzie.
Myślę, że będzie to wyrównany mecz, w którym jednak zdecyduje znajomość toru i nawierzchni gospodarzy.
Dlatego też typuję : Gniezno-Rybnik 1, kurs 2,55 fortuna, ewentualnie Gniezno (+2.5)- Rybnik 1, kurs 1,9.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Widzę, że kolega mnie ubiegł, ale dopiszę do końca to co strugałem :p
Start Gniezno - ROW Rybnik (-2,5) @ STS 1,8 ✅✅✅ choć było ciężej niż myślałem;)
Faworyzowanie zespołu przyjezdnego chyba tylko ze względu na ostatni ich mecz. W Rybniku gospodarze zmietli gnieźnian 68-22. Dzisiejsze spotkanie to jednak inna bajka. Gospodarze perfekcyjnie spasowani ze swoim torem odprawiają z kwitkiem kolejne drużyny w sposób przekonujący.
Start - Loko 57-33
Start - Piła 58-32
Start - Orzeł 58-31
Start - Wybrzeże 46-44
Tylko ostatni mecz nie zakończył się pogromem. Zasługa pewnie tego, że gdańszczanie również preferują beton i tor nie był dla nich wielką zagadką (pomijam pierwszą serię) - w rewanżu widać było, że i gdańśki owal nie jest żadnym problemem dla Startu.
Reszta drużyn zupełnie pogubiona na tym ultra betonie.
Wyjazdy w tym sezonie Rybnika tylko dwa i oba w plecy.
Loko- ROW 47-42
Motor - ROW 48-42
Niby porażki niewielkie, ale tory zupełnie inne niż ten w Gnieźnie.
W zawodach rozgrywanych na owalu Startu mijanek zazwyczaj niewiele. Jeśli już to właśnie zawodnicy gospodarzy po słabszym wyjściu spod taśmy odbijają lepiej punktowane pozycje. Przeciwnicy pogubieni nie bardzo potrafią zawalczyć na dystansie.
Gała w tym sezonie to klasa sama w sobie. Mirek u siebie bardzo mocny, dodatkowo zmotywowany powinien być po daniu dupska w Gdańsku. Mocne punkty dorzucają Krcmar, Nowak i Jurica. Młodzieżowcy chyba słabsi, ale ostatnio jakby przebudzenie - zarówno w rozgrywkach juniorskich jak i meczach ligowych.
W zespole przyjezdnym mocne nazwiska, ale część z nich nie wywiązuje się z powierzonych zadań. Troy w tym sezonie jedzie wszędzie dobrze. Worynie na wyjazdach zdarzają się wpadki. Reszta bardzo faluje z punktacją wyjazdową. Doszedł Lebioda, ale nie sądzę, że nagle stanie się wymiataczem na ligowych torach. Gdyby był mocny, miał rumaki pod tyłkiem to nie byłby zmuszony schodzić piętro niżej.
Podsumowując
Pewnikiem jest tutaj zdobycie przez ROW punktu bonusowego. Wydaje mi się, że tylko na tyle będzie ich stać.
Gniezno jest piekielnie silne u siebie i dzisiaj odprawi z kwitkiem kolejnego rywala. Mimo wszystko zabezpieczam się handicapem - w myśl zasady aby jeść łyżką, a nie chochlą. Kurs również przyjemny.
Dodatkowo
Krcmar - Lebiediew @ 1,72 forBet ✅✅✅
Jak wyżej pisałem nie wydaje mi się aby Łotysz od razu został armatą na pierwszoligowym froncie. Na to potrzeba czasu. Na tą chwilę może przywozić punkty, ale nie powinny to być zdobycze dwucyfrowe.
Krcmar u siebie raczej nie zawodzi. Odpowiednio 11,10,9,8 punktów. Do tego ustawiony z Gałą więc to naprawdę solidne zdobycze. Jeśli obędzie się bez literek to typ jak najbardziej do zagrania.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Chciałem dziś dać na Wybrzeże w Dauga po ładnym kursie, ale okazało się, że jadą bez Hougaarda, co oznacza 3 juniorów w składzie. Gospodarze wygrają więc na pewno, ale kurs 1,18 w fortunie nie do gry.
Kraków-Lublin.
Lublin bardzo mocny. Jonsson, Lambert w świetnej formie, Dawid Lampart coraz lepiej, dobrze przygotowany sprzętowo, na juniorach przepaść - Wiktor Lampart i wracający do składu Bober (w miejsce Peronia). Plus walczący o skład w końcowej fazie sezonu Miesiąc i Masters, którzy dziś spróbują udowodnić, że to właśnie im należy się pierwszy skład, więc będą bardzo zmotywowani.
Kraków wiadomo - bida z nędzą... Przebłyski Kozy i Palovaary.
Jak dla mnie handicap -22,5 w stronę Motoru do gry. Kurs 1,8 w fortunie. Typuję wynik 32-58.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Kusi mnie bardzo aby pograć na Wybrzeże z handi -6,5. Sporo argumentów mógłbym podać, ale nie wiem ile ich pochodzi z głowy, a ile z serca. Rybnik z przemeblowanym totalnie składem równie dobrze może zaskoczyć (po rozmowach &quot;motywujących&quot; prezesa). Do tego te chmury za oknem mogą spowodować, że tor, który i tak nie jest atutem w tym sezonie może okazać się sprzymierzeńcem przyjezdnych. Wobec rozterek odpuszczam granie na to zdarzenie. Wybieram coś zupełnie innego.
Anders Thomsen under 10,5 @ 1,9 STS ✅✅✅
Według mnie linia ustawiona zdecydowanie za wysoko. Owszem Anders to jeden z liderów Wybrzeża, ale nie jest pewniakiem na trzaskanie samych dwójek i trójek. Większość punktów wyrywa na dystansie po słabszych startach, a w przypadku wyrównanych zespołów o te nie musi być tak łatwo. Ustawiony w parze z Fajferem, który to na gdańskim torze jednak coś dorzuca. Dodatkowo bieg 13, a w nim oprócz Andersa pojedzie Bech, Troy i Woryna. Tu będzie bardzo ciężko o mocne punktowanie na dystansie. Nie wiadomo także czy z liderami zespołu przyjezdnego Thomsen nie spotka się częściej biorąc pod uwagę możliwe rezerwy taktyczne. Jak wiadomo upadki i defekty również wpisane są w ten sport.
Uważam, że kurs zachęcający do grania, a i spore prawdopodobieństwo, że rozliczony będzie pozytywnie.
Piła (-28,5) - Wanda Kraków @ 1,75 STS ▶ ZWROT
Tu za mniejsze pieniążki bo linia dość wysoka. Kraków w tym sezonie pokazał się z dobrej strony tylko dwukrotnie. Pierwszy raz na Łotwie gdzie przekroczył magiczną trzydziestkę i u siebie właśnie w meczu z Polonią gdzie dość sensacyjnie dopisał w tabeli swoje jedyne punkty.Dzisiaj na pewno srogi rewanż. Polonia pewnie wygrywa za trzy i tym samym kupuje Wandzie bilet do PLŻ2. Myślę, że zawodnicy gospodarzy będą gryźli tor. To ich jedna z nielicznych w tym sezonie okazji podniesienia z toru naprawdę niezłych pieniążków za zdobyte punkty. Przyjezdni z kolei przyzwyczajeni do pogromów. Kolejna przegrana do 20 czy 30 nie robi im raczej różnicy.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Dzisiaj linie wydają się być dobrze ustawione przez bukmachera i trudno coś konkretnego przewidzieć, raczej wszystko na styk.
Lublin (-26,5) - Daugavpils. Czyli Motor musi wygrać co najmniej 59-31. Argumenty za : brak w składzie gości Ljunga - zdecydowanego lidera, duża siła rażenia gospodarzy - Jonsson, Lambert, wracający do składu Jeleniewski, juniorzy (!).
Argument przeciwko : nie będzie dużej presji na wysokie zwycięstwo, Motor ma już zapewnione 1. miejsce po rundzie zasadniczej i dziś pewne 3 punkty, nie będzie ciśnienia na śrubowanie wyniku, a paru zawodników gości umie jeździć. Jedynie brak Ljunga powstrzymuje mnie przed graniem handi w stronę Dauga. Ze Szwedem wynik w granicach 54-36, bez może być koło 60-30.
W Rybniku gęsta atmosfera. Prezes Mrozek szaleje zmieniając pół składu. Zawodnicy pod dużą presją, że przy słabym występie - następny mecz w domu albo na trybunach. Brak komfortu i luzu podczas wyścigu, co ma negatywny wpływ na ich morale i wyniki.
Dla Wybrzeża to ostatnia szansa, by powalczyć o play-off. Muszą wygrać z bonusem, duńskie trio w dobrej formie, więc jestem skłonny zagrać Gdańsk (-6,5) po 1,9 w fortunie.
Zgadzam się również z powyższym typowaniem kolegi na under 10,5 Thomsena.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Kacper Woryna +10,5 pkt 1,75
Woryna jest ostatnio w gazie, wygrywa zdecydowaną większość swoich biegów i na gdańskim torze, na którym zawsze męczą się gospodarze, nie powinno być inaczej. Jest zarówno szybki na starcie, jak i potrafi mijać rywali na dystansie, wprawdzie gdański tor nie sprzyja wyprzedzaniom po zewnętrznej, ale ostatnio parę takich mijanek w meczu ze Startem zobaczyliśmy. Woryna jedzie z juniorem, więc zapewne o żadnym jechaniu parą nie będzie mogło być mowy.
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Info z Piły. Zawodnik gości (Palovaara), lider drużyny, miał wypadek samochodowy i nie dojedzie na mecz.
Mecz stoi pod znakiem zapytania, bo goście dodatkowo nie mają drugiego juniora. Trwają starania, aby jednego z juniorów Piły wypożyczyć do Wandy.
Wobec tego handicap -28,5 do grania. Mecz zakończy się wynikiem powyżej 60:30; jeśli się odbędzie.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
W tym Gdańsku chyba jaja jakieś.. Rybnik jedzie na 5:1 a ten przerywa przez swoj blad.. zegar w parku maszyn inny niz na torze... AMATORKA
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Piła - Daugavpils 2 2,87 bet365 ✅
Dauga +2 po 8 wyścigach 1,83 ✅
Po takim kursie grzech nie spróbować... Czwarta drużyna ligi kontra siódma.. zawiłości finansowe w Pile, brak jakichkolwiek sensownych juniorów, no nie widzę tutaj totalnie Pilan. Myślę, że Łotysze jeszcze są mocno zmotywowani, żeby znaleźć się w play offach. Personalnie to na co należy zwrócić uwagę to ogromna dysproporcja na pozycjach juniorskich. Pytanie również o motywację zawodników zagranicznych, bo o Okonia czy Gapińskiego bym się akurat nie martwił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Właśnie myślę nad tym jak ugryźć ten mecz i jaki wpływ będą miały kłopoty klubu z Piły na dyspozycję zawodników. W tabeli mają sytuację wyjaśnioną. 7 miejsce i baraże z II ligą, więc mogą oszczędzać energię na te decydujące mecze, jeśli chcą się utrzymać.
Szczerze mówiąc nie widzę ogromnej przewagi na juniorce na korzyść Loko.
Jeśli Łotysze rzeczywiście chcą pojechać w playoff to powinni dziś wygrać i są w stanie to zrobić. Ljung, Lahti, Tarasenko (poprzedni sezon w Pile).
Powinien być wyrównany mecz, więc kurs na Dauga traktuję jako value.
Wygra Dauga @2,6 fortuna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
W Pile ciężko będzie wygrać Loko, nawet biorąc pod uwage problemy pilskiej Polonii. Poprostu Piła ma bardzo specyficzny tor, jeden z niewielu &quot;czarnych&quot; jakie pozostały w Polsce. Tarasienko fakt, jeździł w Pile ale w tym roku jest poprostu cienki. Uważam, że jedynie Ljung i Lahti będą dzis wstanie wykrecić dwucyfrówke a to będzie za mało na Pilan. Polonia mimo problemów będzie bardzo chciała dziś wygrać o czym świadczy odstawienie słabego Cyfera i powołanie Rissa. Do tego Gapa jedzie w parze z Pontusem Aspgrenem co też wiele mówi. Gdyby olali ten mecz pojechałby młody Laguta i Cyfer. Pograłem zwyciestwo Piły (-2,5) po kursie 1,70 ⛔ i dla frajdy Okoniewski - Ljung 2 kurs 1,70 ⛔ oraz Gapa - Lahti 1 kurs 1,70 ⛔. Tomek dużo się udziela w tematach Polonii i widać, że mu bardzo zależy na losie jego rodzimego klubu, jest kapitanem więc liczę, że pociągnie dzis Polonie do zwyciestwa.
Pozdrawiam.
@edit
Okoń i daleko, daleko nic...
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Witam co powiecie o takich typach na dzisiaj
Okoniewski wiecej 9.5 Rafal lider Poloni Pila dzisiaj jedzie z juniorami w parze wiec na nich raczej pkt nie bedzie tracil w Lokomotivie tez nie jest najmocniejszy sklad z Trofimowem Kostygovem i juniorami Lotyszy powienien sobie poradzic oraz z Podzuksem tez moze powalczyc wystarczy 5x drugie miejsce i tym wchodzi
Koza wiecej 5.5 wiadomo ze dzisiaj Gniezno rozbije Wande ale ktos te pkt musi przywiez doparowy Pioro raczej nie odbierze mu pkt a ma szanse tez dzisiaj juniorow pokonac z Gniezna oraz nie wiadomo jak Nilson i Bertzon beda sie prezentowac mysle ze spokojnie ma szanse 6 pkt przywiesc Ernest typ na plus +
Kosciuch wiecej 9.5 lider Orla Lodz Norbert u siebie na nowo otwartym stadionie powienen przywiez 10 pkt bo Zdunek Wybrzeze na wyjazdach sklabiutcy sa ok Michelsen moze byc trudny do pokonania ale Fajfer Bech i Szczepaniak sa do pokonanaia tak samo juniorka Norbert jedzie z juniorami wiec powienin ze spokojem 10 pkt przywiez
 
B 0

baronvon

Użytkownik
Witam co powiecie o takich typach na dzisiaj
Okoniewski wiecej 9.5 Rafal lider Poloni Pila dzisiaj jedzie z juniorami w parze wiec na nich raczej pkt nie bedzie tracil w Lokomotivie tez nie jest najmocniejszy sklad z Trofimowem Kostygovem i juniorami Lotyszy powienien sobie poradzic oraz z Podzuksem tez moze powalczyc wystarczy 5x drugie miejsce i tym wchodzi
Koza wiecej 5.5 wiadomo ze dzisiaj Gniezno rozbije Wande ale ktos te pkt musi przywiez doparowy Pioro raczej nie odbierze mu pkt a ma szanse tez dzisiaj juniorow pokonac z Gniezna oraz nie wiadomo jak Nilson i Bertzon beda sie prezentowac mysle ze spokojnie ma szanse 6 pkt przywiesc Ernest
Kosciuch wiecej 9.5 lider Orla Lodz Norbert u siebie na nowo otwartym stadionie powienen przywiez 10 pkt bo Zdunek Wybrzeze na wyjazdach sklabiutcy sa ok Michelsen moze byc trudny do pokonania ale Fajfer Bech i Szczepaniak sa do pokonanaia tak samo juniorka Norbert jedzie z juniorami wiec powienin ze spokojem 10 pkt przywiez
Powinno być OK. Sam mam też overy na Okonia i Kozę
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Daugavpils (-22,5) - Piła 1 kurs 1,80
Polonia dzisiaj rezerowywm składem, jak wszyscy powtarzaja w klubie wynik nieistotny, wazne zeby walkowera nie było bo to kolejne koszta dla klubu, który i tak ma wystarczająco problemów. Loko też z juniorami ale to wystarczy na Roweckiego, Gryszpinskiego i Fajfera.
Łódź (-4,5) - Gdańsk 1 kurs 1,70 VOID - przełożony :meet:
Śmiem wątpić w 43 pkt zdobyte przez Gdańsk na wyjeździe.
Ostrów (-12,5) - Opole 1 kurs 1,70 ⛔ (ale pech 1-5 dla Opola w 15stym biegu dalo im.. 39 pkt...)
Faworyt jest jeden, wszystko się rozchodzi o rozmiary porażki. Nie sądzę, że Opole zrobi w Ostrowie 39 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Loko (-22,5) - Piła 1, @1,7 fortuna
Skład Piły z 4 juniorami. Gapiński, Okoń i Cyfer pewnie nadrobią trochę z taktycznych, ale sądzę, że wynik meczu i tak będzie oscylował koło 60-30 i gospodarze lekko pokryją ten handicap.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom