>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Nice Polska Liga Żużlowa i 2. Liga Żużlowa 2018

Status
Zamknięty.
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils @ 4,65 STS ⛔⛔⛔
Dzisiaj typ, który nie jest w żadnym stopniu pewniakiem, ale nie przejdę obojętnie wobec takiego kursu.
Śmiem twierdzić, że gdyby wczoraj nie przeszła burza to Łódź już miałaby wybite Play offy z głowy.
Nowy tor nie będzie jeszcze długo powtarzalny i przez to nie jest żadnym atutem miejscowych. Mało tego, uważam, że jest w pewnym stopniu atutem drużyn przyjezdnych, które nie miały treningów i nie muszą mieszać w ustawieniach.
Kolejna ważna rzecz to skład gospodarzy. Zarówno Hans Andersen jak i Grajczonek mają dzisiaj mecz w premiership, a slotsystem daje pierwszeństwo jazdy w poniedziałki w lidze angielskiej. Tym samym optymalnego składu gospodarzy nie będzie.
Lokomotiv przyjeżdża w pełnym ustawieniu. Ma przewagę na pozycji juniorskiej i pewnego Ljunga, który będzie ciągnął wynik. Tak naprawdę jedynym słabym punktem jest Kostygow, ale jego można zastępować z rezerw zwykłych uzdolnioną młodzieżą. Może wczorajszy mecz z Piłą nie jest jakimś wyznacznikiem, ale Trofimow na seniorce zdobył 11+1, a Michaiłow 8 punktów co jest bardzo dobrym wynikiem. Dauga może odczuwać zmęczenie, ale jest w trybie meczowym czego nie można powiedzieć o zespole gospodarzy.
Te przesłanki powoduję, że idę w stronę drużyny gości.
Dla grających bezpieczniej polecam handi 8,5 punktów po również niezłym kursie 1,8.
Powodzenia
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Orzeł Łódz v Row Rybnik 41:49✅
Rybnik @ 2.35 forbet
Wczorajszy mecz Orła pokazał ich słabości, miała być zdecydowane zwyciestwo z ekipom z Gniezna skończyło sie remisem i to wyrwanym remisem przez Kosciucha w ostatnim biegu. W pierwszej fazie zawodów gospodarze odjechali na 10 punktów, im dalej w mecz przewaga topniała. Łodzianie w 2 fazie zawodów nie byli dobrze spasowani, widać ze ten tor to dla nich ciągle zagadka. Dla mnie faworytem tego spotkania są goście, Rybnik to mocniejsza drużyna od Gniezna. Mają przede wszystkim liderów w postaci Woryny, Batcha. Świetny mlody Anglik Belwley, który rownież może pojechać jak lider. W Łodzi wczoraj zawiódł młody Miśkowiak, który jest bardzo nierówny od niego bedzie wiele zależało, Hans w tym roku ma wolny sprzet i wczoraj za kombinatorstwo został wykluczony, to już nie ten Hans przed 2 sezonów. Grajczonek bez formy, wolny na trasie woził go junior z Gniezna.
W nocy padało, rano też ale ma być już tylko gorąco, nie wiadomo co z torem. Pojawiają sie głosy, że Łodzianie bedą starali sie nie odjechać tego meczu. Mimo wszystko uważam, ze ten kurs to pomyłka i liczyłem 1.4-1.7 na ROW , a tutaj taka miła niespodzianka. Sądze jednak, że kursy sie zmienią na korzyśc ROW.

Wynik byłby rozstrzygniety juz przed biegami nominowanymi, defekt na prowadzeniu Woryny i z 3:3 zrobiło sie 5:1. Mimo to pewna wygrana Row.:eek:kay:
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Motor Lublin vs Wybrzeże Gdańsk (+14) 1.90 365
42:48 ????
Wybrzeże niedoszacowane. Nawet jak będą przegrywać to wciąż jest kim robić rezerwy. Ja po cichu liczę na zwycięstwo gdańszczan i podjęcie rękawic w walce o Play-Off.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 0

whitered

Użytkownik
Mega typem wydaje sie być postawienie na Gniezno, które jedzie do Piły, która przezywa ogromne problemy finansowe. Gniezno w gazie jest. Stawiacie?

@2,6 Gniezno
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
A mnie dziś zaintrygował mecz w Krakau. Jadąca o życie Wanda jedzie z Loko, które nic nie musi, awans do PO ma w kieszeni, awansować do ekstraligi nie może, a dodatkowe parę groszy zawsze się przyda. Do tego Ljung mega zmęczony po opóźnionym GP i dalekiej podróży. Do tego Loko bez swoich dwóch świetnych juniorów, którzy jada jakieś młodżieżowe zawody! Wanda jest beznadzieja ale Dauga na wyjazdach też sporo traci, kursy z kosmosu.
Wanda win kurs: 25 1/10
Wanda- Loko X kurs: 20 0,5/10
oba Superbet
Mega typem wydaje sie być postawienie na Gniezno, które jedzie do Piły, która przezywa ogromne problemy finansowe. Gniezno w gazie jest. Stawiacie?

@2,6 Gniezno
Moim zdaniem nie warto. Piła jedzie o życie, Gniezno na wyjazdach słabe, na przyczepnym owalu w Pile moim zdaniem nic nie zdziałają. Im styka obronić bonusa, Piła musi wygrać i wygra. A problemy są powoli zażegnane, jest już nowy zarząd akceptowany przez miasto, więc kasa miejska będzie płynąć, więc sytuacja się ustabilizuje i zawodnicy jadą normalnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
B 38K

bosky

Użytkownik
Aspgren - Berntzon 2 1,92
Bydgoszcz - Rawicz +4,5 2 1,83 iforbet
Berntzon ostatnie tygodnie ma kapitalne - wicemistrz Szwecji, solidny mecz w Łodzi, pierwsze eleganckie szlify w GP. Naprzeciwko Aspgren, w przypadku którego jedyna zaleta to własny tor... Pilanie są na ten moment niewypłacalni, więc złamanego grosza bym na ich wygraną nie postawił, a już na pewno nie będzie się o klub zabijać obcokrajowiec. Trochę tu intuicji, bo na statystykach tego typu nie ma sensu za bardzo opierać, ale z drugiej strony suche punkty również wskazują tutaj 2, także fakt, że Okoń jedzie z Aspgrenem w parze dzisiaj.
Co do drugiego meczu - nie wierzę w Bydgoszcz. Rawiczanie mają bardzo solidną parę juniorską, na seniorce też co najmniej na remis jest ten mecz. Bach i piosenkarz Gollob - to jest to, co mają Bydgoszczanie do zaoferowania. Chimeryczni jak kobieta w gorszych momentach miesiąca, moim zdaniem ten mecz to czysta dwójka, ale profilaktycznie gram z podpórką.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Orzeł Łódz v Polonia Piła -26.5 @ 1.8 sts⛔
Tomasz Gapiński ponizej 8.5 punktów @ 1.8 ⛔fortuna
Aleksander Loktajew powyżej 9.5 punktów @ ✅2.06 sts
Ten mecz to zwykła formalność, na pewno nie potrzebny dla bankruta z Piły. Wystarczy spojrzeć na skład, 4 juniorów, dodatkowo beznadziejny Cyfer i Gapa. Oni nie serwisują sprzetu, nie ma za co.Jedyny jasny punkt to Szwed Jonasson, który jezdzi bo mu sie podoba atmosfera i chce jezdzic. Piła zdobyła 32 punkty na Łotwie z Okoniewskim, tutaj przewiduje max 28. Nie bedzie rezerw taktycznych, mecz ma sie odbyc i tyle. Tomek nie wiem jakim cudem ma zdobyć te 9 punktów, on nie ma na czym jechać. Ostatni mecz na swoim torze, 3 punkty w 5 startach. Ostatni typ na Loktajewa ze względu na atrakcyjny kurs, 10 punktów przy tych nazwiskach powinien zdobyć. On debiutuje na nowym stadionie, myślę ze pojedzie 5 razy, aby poznawał tor. Maciej Kumoronow bedzie miał dzisiaj okazje zdobyc jakiekolwiek punkty, ostanie 6 startów 6 zer i to 50m za rywalami.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Jeżeli składy się potwierdzą, tzn Piła z 4 juniorami i bez Okoniewskiego, to handicap 26,5 powinien wejść lekko.
Potrzebny do tego wynik min. 59-31.
Jedyne zagrożenie to nagły wystrzał formy Jonassona albo Gapinskiego lub Cyfera i zmiany taktyczne, których pewnie ze względu na brak kasy i objeżdżanie juniorów, Piła robić nie będzie.
Jedyna dziura w składzie Orła to Kuromonow, ale mam nadzieję, że nie pojedzie więcej niż 3 razy i nie zaważy to na wyniku.
Kolejna wątpliwość to brak szans Łodzi na playoffy, więc wielkiej mobilizacji na śrubowanie wyniku nie będzie. Liczę jednak na to, że zawodnicy będą chcieli zarobić i nie będą mieli litości dla drużyny Polonii.
Obstawiam wynik 62-28.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Start Gniezno - Motor 1X @ 1,8 STS ✅✅✅
Konsekwentnie gram w kierunku dzisiejszych gospodarzy. Gniezno udowodniło, że długa lipcowa przerwa im nie zaszkodziła. Pewnie ograli na wyjeździe co prawda mającą swoje problemy Piłę, ale i ona ostatnio potrafi się postawić. Do tego wyjazdowy remis z drużyną Skrzydlewskiego. Zespół równy bez większych dziur w składzie. Notującego gorsze wyniki Nowaka zastąpi dziś Jabłoński. O świetnym spasowaniu miejscowych do swojego toru pisałem już wielokrotnie więc nie będę się powtarzał.
Motor mimo wszystko dość sensacyjnie doznał swojej pierwszej porażki i to na własnych śmieciach z Wybrzeżem. Nastąpiło może rozluźnienie po odsyłaniu z kwitkiem wszystkich jak leci, a może zmęczenie o czym mówił Lambert. Trzech zawodników przyjezdnych wystąpi będąc po długich podróżach (Lambert, AJ - SEC Dauga, a Wiktor DMŚJ - Outrup).
Do tego wszystkiego może dojść zagrywka pod tytułem &quot;Nie chcemy Wybrzeża w PO&quot;. Wiem, że to sprawa dla detektywa, a ja nim nie jestem, ale takie rzeczy mają miejsce. Pierwszy lepszy przykład z własnego podwórka z zeszłego sezonu gdy Wybrzeże pojechało na Łotwę i celowo nie ugrali nawet bonusa bo tak im pasowało i już.
Lublin zdobywając dzisiaj jeden punkt będzie miało pewne pierwsze miejsce po fazie zasadniczej. Gniezno zdobywając przynajmniej punkt pojedzie na Łotwę w charakterze turystów i nie będzie musiało zabijać się o wygraną - co byłoby korzystne dla zespołu z Gdańska.

Michelsen under 12,5 @ 1,7 STS ⛔⛔⛔ trenerze! w XV miała być zmiana, a nie w XIV...
Tu też konsekwentnie ale z odległych czasów bo z pierwszej kolejki. W meczu ze słabszym rywalem u siebie Tadzio do boju w 15 biegu najprawdopodobniej wystawi młodzieżowców. 4 biegi wygrane i pod prysznic. Jedyna możliwość na spartolenie tego to ewentualność, że dwóch zawodników Wybrzeża będzie lepsza od MM i ten pojedzie w 14. Jednak pozostali zawodnicy Wybrzeża będą wzajemnie odbierać sobie punkty wiec nie biorę tego pod uwagę :p
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Gdańsk - Piła 1 (-26,5) kurs 1,80 ✅
Czy Piła jest w stanie zrobić 32 pkt w Gdańsku? Śmiem wątpić i to bardzo. Skład okrojony, do tego Gdańsk mocniejszy od Łodzi gdzie Piła zrobiła w piątek 37 (!) pkt.
Gniezno - Lublin 1 kurs 1,75 ✅
Betoniarze z Gniezna ostatnio w formie. Remis w Łodzi, pewne zwycięstwo w Pile. Solidny Gała, Brentzon z Nilssonem oraz Pavlic. Czterech równo punktujących zawodników powinno załateić sprawe. Jedyny znak zapytania to forma Jabłońskiego. Lublin chyba złapał małą zadyszke w ostatnim czasie. Lambert już nie punktuje jak na początku sezonu do tego kontuzje w drugiej lini. Pobieram zdecydowanie gospodarzy.
Z opcji punktowych polecam Cyfer -5,5 pkt kurs 1,70. ⛔ Nie wyobrażam sobie nawet na kim te punkty miałby Adrian robić? Chyba nie na Bechu, Thomsenie, Fajferze, Michelsenie? Później pewnie taktyczne będa za niego robione więc daje mu max 2/3 starty.
Ljung +9,5 kurs 1,85. ✅
Szwed rzadko zawodzi, na pewno czeka go dziś 5 startów. Linia niska. Pobieram.
Gała +9,5 kurs 1,75. ⛔
Zastanawiałem się nad Gała albo Nilssonem na którego linia jest jeszcze niższa (+8,5 kurs 1,70 ✅). Padło na Gałe chociaż Nilssona chyba też pogram na innym kuponie. Tak jak wyżej pisałem, myśle że obaj Panowie u siebie zrobią dziś ponad 10 pkt w 5 startach.
Wszystko sts.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
furman19 928

furman19

Użytkownik
Opole + 3.5 @ 1.8 fortuna✅
Na szybko bo w do pracy, Opole dla mnie delikatnym faworytem. Teraz jednak Bydgoszcz bez Berge także nie widzę szans na wygraną Bydgoszczan. Ivacic zastępuje berge i nie spodziewam się więcej niż 4,5 punktów , nie ma sprzetu. Opole walczy o play off, handi już spadło do 1.6 . Warto również grac czysty win gośći.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Witam. Jakie macie przemyślenia odnośnie ostatniej kolejki Nice. Dzis w piatek mamy mecz Daugavpils vs Gniezno. Typ na zwycięstwo gospodarzy jest dość niski 1.3 lecz linia handicap 6.5 i kurs juz 1.8. Zastanawia mnie jak do meczu podejda. Czy będą walczyc o bonus.
Kolejny mecz to Piła vs Rybnik i tu watpliwosci nie mam. Rybnik wraca z 3 pkt.
Orzeł vs Motor mecz o czapke śliwek. Jedynie co przychodzi mi na mysl to typ Tungate z iloscia pkt. Mysle ze te 8 pkt powinien zrobic.
Ostatni mecz Kraków vs Gdańsk i moj typ 3 pkt dla gosci ale moze okazac sie ze to mecz taki sam jak Orła z Motorem o czapke śliwek.
Piszczie jakie sa wasze przemyślenia.
 
unia-leszno-1 13

unia-leszno-1

Użytkownik
Gniezno musi wygrac ten mecz za 3pkt aby zakonczyc na 2 miejscu natomiast Lokomotiv jesli wygra to ma pewne 4 miejsce dlatego mysle ze najlepsze rozwiazanie jest granie handicap 6,5 .Rybnik i Gdansk na luzie biora swoje mecze za 3pkt.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Jakub Miśkowiak under 10 @ 1,7 forBet ✅✅ 6 (2,1,1,2*)
Czwarte podejście do meczu Orła z Wybrzeżem. Goście przyjeżdżają prawie w krajowym zestawieniu i skazywani są na pożarcie. Niewiadomą jest tylko różnica zwycięstwa gospodarzy. Rzucił mi się jednak typ na młodzieżowca Łodzi. Linia dziesięciopunktowa chyba zawyżona. Zapewne przywiezie 3 w biegu młodzieżowym, choć i tego nie byłbym taki pewien (Jakub trochę obniżył loty i w pierwszym podejściu do meczu nie wygrał juniorskiego biegu).
Następnie w biegu IV ma Kościucha, Fajfera i Żupińskiego i tu nie musi jakoś specjalnie zapunktować.
Potem znowu Kościuch oraz Patrick Houggard i Kossakowski, z którym to właśnie w pierwszym meczu przegrał.
Zapewne Kuba pojedzie więcej niż urzędowe trzy razy, ale dobić do 10 punktów może być mimo wszystko trudno.
Powodzenia
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Jakub Miśkowiak under 10 @ 1,7 forBet
Czwarte podejście do meczu Orła z Wybrzeżem. Goście przyjeżdżają prawie w krajowym zestawieniu i skazywani są na pożarcie. Niewiadomą jest tylko różnica zwycięstwa gospodarzy. Rzucił mi się jednak typ na młodzieżowca Łodzi. Linia dziesięciopunktowa chyba zawyżona. Zapewne przywiezie 3 w biegu młodzieżowym, choć i tego nie byłbym taki pewien (Jakub trochę obniżył loty i w pierwszym podejściu do meczu nie wygrał juniorskiego biegu).
Następnie w biegu IV ma Kościucha, Fajfera i Żupińskiego i tu nie musi jakoś specjalnie zapunktować.
Potem znowu Kościuch oraz Patrick Houggard i Kossakowski, z którym to właśnie w pierwszym meczu przegrał.
Zapewne Kuba pojedzie więcej niż urzędowe trzy razy, ale dobić do 10 punktów może być mimo wszystko trudno.
Powodzenia
Chłopaku , Ty pisz więcej - podajesz biegi , składy ich - bez względu na to jak typujesz to jesteś merytoryczny
to skarb !! większość typujących pisze : &quot;bo tak czuje&quot; ???? jestes skarbem tego forum - moze nawet dasz czasem zarobić - ale bankowo będę mógł po Tobie sprawdzić o co kaman i i podjąć decyzję nie &quot;bo czuje&quot; - tylko BO MAM ARGUMENTY !!
gdyby kumaci byli moderatorzy to ludzie piszący merytorycznie byliby skarbami forum ????
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Karol Żupiński over 5,5 @ 1,9 STS ✅✅ 7 (3,1,1,1,1*)
Zabieram się do tego meczu od dobrych trzech godzin i za cholerę nie mogę go rozgryźć. Buki nie pomagają - forBet nie wystawił oferty, a liczyłem, że będzie tak samo zamulony jak sts i fortuna i nie weźmie pod uwagę, że Thomsen w składzie Wybrzeża to atrapa. Dwa pozostałe wystawiły nawet kursy na Andersa, które wisiały parę godzin. Teraz już się pokumały chyba i żonglują kursami w tą i w tamtą. Thomsena nie będzie gdyż ma mecz w lidze duńskiej. Zgodnie ze slot system - środa zarezerwowana jest właśnie dla Skandynawów i za niego w dniu dzisiejszym stosowane będzie zastępstwo zawodnika.
Kwestią której nie mogę rozgryźć jest Summers w Wandzie. Awizowany w składzie, ale dzisiaj miał mieć mecz na wyspach. Mecz odwołano, ale nie sądzę by zdążył na spotkanie w Krakowie. Kwestia kto za niego? Brak zawodnika, Pióro czy też biedna finansowo Wanda szarpnie się i zaprosi innego obcokrajowca aby przytupem zakończyć sezon? Kwestia ważna gdyż Żupiński w biegu dziesiątym miał jechać właśnie z Summersem. Nie będę czekał na potwierdzenie składów przy dynamicznych ruchach kursów i zaryzykuję.
Wczorajszy mecz punktowo może i nie zachwycił (4+1) wpięciu startach, ale wydaje się, że co miał zrobić to zrobił. Wygrał bieg młodzieżowy, potem objechał jeszcze raz młodzieżowca Orła. W pozostałych wyścigach tak dobrze nie było, ale jechał głównie z seniorami zastępując Patryka Beśkę. Dziś seniorzy (juniorzy też) to jednak ciut niższa półka. W biegu II powinien zapunktować.
Następnie bieg IV. Fajfer pewnie poleci do przodu, ale junior Kowalski i senior Lisiecki (średnia biegowa 0,741) już do objechania. Bieg X to właśnie moja dzisiejsza zagadka. Fajfer, Summers? i Łogaczow. O punkty może być ciężko. Tylko może być jakiś punkcik za free - jeśli nie będzie pełnej obsady. Tak się teraz zastanawiam pisząc - czy zdąży Rosjanin na mecz? - wczoraj były mistrzostwa Rosji i zajął tam czwarte miejsce.
To są trzy wyścigi z udziałem Karola, które wpisane ma z urzędu. Kwestia ile wyścigów i w jakiej obsadzie pojedzie dodatkowo. Sądzę, że dwa biegi trener da mu jeszcze odjechać. Mecz o pietruszkę. Może się okazać, że któryś z biegów nominowanych okaże się kolejnym młodzieżowym.
Głowy za to zdarzenie nie dam, ale za długo dzisiaj kminię to spotkanie aby nic u buka nie postawić :p

Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
funias 691

funias

Użytkownik
Szybko, bo mecz za kwadrans.
Kraków - Gdańsk
E.Koza over 8.5 (pierwsze 5 startów) @1.75 efortuna ✅ 11+2


Mecz na pożegnanie z 1 ligą w Krakowie, dla obu ekip o pietruszkę, ale też możliwość pokazania się z dobrej strony na koniec sezonu. Koza ciągnie słaby Krakowski wózek, dzisiaj Gdańsk w okrojonym składzie. Trochę ten 10 numer mi nie podchodzi, ale liczę, że Janek Kołodziej w boksie Ernesta zaprocentuje i zakręci się w okolicach 10 oczek ???? z dużo mocniejszym Rybnikiem pokrywał tę linię.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Długo myślałem nad tym meczem i nic nie wymyśliłem ????
Zobaczyłem składy i dałem remis kurs 13 fortunka.
 
atosbos 330

atosbos

Użytkownik
Karol Żupiński over 5,5 @ 1,9 STS ✅✅ 7 (3,1,1,1,1*)
Zabieram się do tego meczu od dobrych trzech godzin i za cholerę nie mogę go rozgryźć. Buki nie pomagają - forBet nie wystawił oferty, a liczyłem, że będzie tak samo zamulony jak sts i fortuna i nie weźmie pod uwagę, że Thomsen w składzie Wybrzeża to atrapa. Dwa pozostałe wystawiły nawet kursy na Andersa, które wisiały parę godzin. Teraz już się pokumały chyba i żonglują kursami w tą i w tamtą. Thomsena nie będzie gdyż ma mecz w lidze duńskiej. Zgodnie ze slot system - środa zarezerwowana jest właśnie dla Skandynawów i za niego w dniu dzisiejszym stosowane będzie zastępstwo zawodnika.
Kwestią której nie mogę rozgryźć jest Summers w Wandzie. Awizowany w składzie, ale dzisiaj miał mieć mecz na wyspach. Mecz odwołano, ale nie sądzę by zdążył na spotkanie w Krakowie. Kwestia kto za niego? Brak zawodnika, Pióro czy też biedna finansowo Wanda szarpnie się i zaprosi innego obcokrajowca aby przytupem zakończyć sezon? Kwestia ważna gdyż Żupiński w biegu dziesiątym miał jechać właśnie z Summersem. Nie będę czekał na potwierdzenie składów przy dynamicznych ruchach kursów i zaryzykuję.
Wczorajszy mecz punktowo może i nie zachwycił (4+1) wpięciu startach, ale wydaje się, że co miał zrobić to zrobił. Wygrał bieg młodzieżowy, potem objechał jeszcze raz młodzieżowca Orła. W pozostałych wyścigach tak dobrze nie było, ale jechał głównie z seniorami zastępując Patryka Beśkę. Dziś seniorzy (juniorzy też) to jednak ciut niższa półka. W biegu II powinien zapunktować.
Następnie bieg IV. Fajfer pewnie poleci do przodu, ale junior Kowalski i senior Lisiecki (średnia biegowa 0,741) już do objechania. Bieg X to właśnie moja dzisiejsza zagadka. Fajfer, Summers? i Łogaczow. O punkty może być ciężko. Tylko może być jakiś punkcik za free - jeśli nie będzie pełnej obsady. Tak się teraz zastanawiam pisząc - czy zdąży Rosjanin na mecz? - wczoraj były mistrzostwa Rosji i zajął tam czwarte miejsce.
To są trzy wyścigi z udziałem Karola, które wpisane ma z urzędu. Kwestia ile wyścigów i w jakiej obsadzie pojedzie dodatkowo. Sądzę, że dwa biegi trener da mu jeszcze odjechać. Mecz o pietruszkę. Może się okazać, że któryś z biegów nominowanych okaże się kolejnym młodzieżowym.
Głowy za to zdarzenie nie dam, ale za długo dzisiaj kminię to spotkanie aby nic u buka nie postawić :p

Pozdro
Pograłem, dzięki !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom