>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nie będę pracował, będę imprezował

oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Svetlana Kuznetsova wygra WTA Moscow @4,0 ✅
2j ✅ 6j
Rok 2013, turniej kobiet w Linzu. Angela Kerber zostaje w ostatniej chwili zgloszona do turnieju, musi wygrac, aby zakwalifikowac sie do finalu w Singapuru. Oczywiscie Andzi wygrywa i leci po setki tysiecy dolarow do Azji ???? Licze na deja vu, Sveta wygrywa w Moskwie i leci do Singapuru, a po drodze kolezanki z reprezentacji moga pomoc ????
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
J. Sousa - T. Berdych @4,00 ⛔ ajj blisko bylo
2j ⛔
Po wygranym turnieju w Shenzhen, uważałem że Tomek ma motywacje na występ w Londynie, niestety myliłem się. Następne 2 mecze rozegrane w Azji, to porażki z Mullerem, gdzie Luksemburczyk zagrał kapitalny mecz oraz przegrana w ATP1000 (Shanghai) z Marcelem (nie oglądałem meczu, ale koledzy w TnŻ którzy oglądali, prawie wszyscy grali live na Granollersa, więc pewnie Tomek gral padake).
OK! Powrót do Europy, prawie 2 tygodnie odpoczynku, ATP500 w Austrii miał być &quot;izzi win&quot; i co się okazuje? porażka 1:2 z Gruzinem Basilashvilim...
Moim zdaniem, Berdych jest zmęczony sezonem, i niestety nie widzę go w finałowym turnieju w Londynie.
Na pewno znajdzie się kilka osób, które zarzucą mi że jestem negatywnie nastawiony do Czecha, ale widząc jego ostatnie mecze, inaczej typować nie mogę. Jak nie przegra dziś, to w następnej rundzie leci z kimś z pary Simon/Agut.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
GKS Katowice - Nesta Toruń @1,35 ⛔ bet365 (wchodzę za max&#39;a bo innego wyniku się nie spodziewam)
10j
GKS Katowice - Nesta Toruń 1/1 @2,01 ⛔ (fortuna -&gt; 1,76)
3j

Panowie, takiego sędziowania chyba nikt jeszcze nie widział. Kar nam nie gwiżdże, spalone z dupy, mamy kontre sam na sam, a ten przerywa akcje, po czym później przyznaje się do błędu, i tak przez 2tercje. Zamieszanie pod bramką, nasz uderza na pustą, a obronca z bramkarzem, bramke odsuwają, i oczywiscie zero kary. Teraz ten pe**ł dostał kijem przy znowienia (przypadkowo ???? ) i zjechał, aż hokeiści GieKSy zaczeli &quot;kijami klaskać&quot; jak dostał ????
Sorry za typ, ale kurde nie spodziewałem się, że będzie aż taki wał
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
K. Lowry over 24,5pkt @1,71 bet365 ✅ 32pkt
10j ✅ 7,1
Szybki szpil bo z telefonu, Trzeci mecz z rzedu Raptorsi bez demara, czyli strzelby nr1 w zespole. Wiec punkty zdobywac bedzie Lowry, w meczu z San Antonio zdobyl 30pkt, z Miskami 29pkt, wiec linia 24,5 jest smiesznie niska, dla porownania betano ma linie 28,5.
Typ pograny grubo. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dozarty 9

dozarty

Użytkownik
Nie widzę takiego zakładu na becie.. Jest opcja, że usunęli z oferty?
Tak. Całoroczny często te linie daje, usuwa, albo w ogóle olewa.
Dla przykładu żadnej linii teraz na Chicago - Miami, a over Wade&#39;a chciałem.
 
Do góry Bottom