>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nie mogę zalogować się na konto

bigone 2

bigone

Użytkownik
Hej, pierwszy raz mam taki problem z bwinem - po wpisaniu loginu i hasła wyświetla się komunikat - Logowanie nie powiodło się, prosimy spróbować ponownie. Niezależnie od przeglądarki. Co dziwne, po x próbach nie wyświetla się komunikat o zablokowaniu konta. Nie wiem o co chodzi. Ma ktoś podobny problem?
 
I 0

ins88

Użytkownik
tak, dzisiaj nikomu nie działa, odradzam granie u tego buka, czysta mafia i złodzieje. Wypłaty to kuriozum, ja na swoją czekam 13 dni już, nie odpoisują, dodzwonić się nie moge.
To jest moja ostatnia wypłata u nich.
 
cz-devel 0

cz-devel

Użytkownik
Trzeba masowo olać tego buka, tyle kasy co ostatnio zablokowali to jakaś paranoja. Ja na swoją czekam 14 dzień.
 
bigone 2

bigone

Użytkownik
Trzeba masowo olać tego buka, tyle kasy co ostatnio zablokowali to jakaś paranoja. Ja na swoją czekam 14 dzień.
Niestety na innych bukach wcale nie jest lepiej. Np. na unibecie też zdarzają się &quot;awarie&quot;, nawet trwające kilka dni. Ja planuje się przenieść do STS w internecie, przynajmniej to firma w Polsce, co na pewno jest dużym plusem jeśli chodzi o jej odpowiedzialność. Minusem wiadomo, podatek, ale co tam ;)
 
Do góry Bottom