>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Niemcy- Polska] - 2 kolejka grupy C, 16.06.2016 r. godz 21:00

zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Sposób na Niemców? Zagrać tak jak Ukraińcy w pierwszej połowie z nimi (pierwsze 15 i ostatnie 15 minut). Najgorszą formacją jest w tym momencie defensywa Niemców. Howedes nie na swojej nominalnej pozycji, o Hectorze się nie wypowiem bo nie pamiętam jego występu a meczów Kolonii też za dużo nie oglądałem. Boatenga nie uważam za jakiegoś wybitnego obrońcy ale swoje zrobi. Nie wiadomo kto w parze z nim, podobno Hummels jest już zdrowy ale Loew (współczuję Nawałce podania mu ręki) podobno zachwycony MUSTAFĄ (jakiś analityk z Polshitu tak go nazwał- za co my płacimy...). Z przodu jak zwykle, mogą być bez formy a i tak na naszą defensywę starczy i to z nadwyżką. Właściwie nie wiem co może nas uratować przed porażką, będą wchodzić w nas jak w masło. Z Ukrainą zagrali na stojąco a i tak drugą połowę całkowicie zdominowali. Musiałby się faktycznie stać cud, Pazdan zagrać po profesorsku, kto tam będzie na lewej obronie również. Strzelić myślę, że coś strzelimy po jakiejś kontrze. Ale stracić niestety również stracimy zapewne i to może nie raz. Tak czy inaczej, życzmy naszym powodzenia i niech nawiążą do 2014 i zwycięstwa nad Niemcami.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Nie twierdzę, że Polska ugra punkt, ale taka ciekawostka...
Niemcy w drugich spotkaniach, dużych turniejów od 1998 roku
Francja 98 (2-2 z Jugosławią)
Holandia/Belgia 2000 (0-1 z Anglią)
Korea/Japonia 2002 (1-1 z Irlandią)
Portugalia 2004 (0-0 z Łotwą)
Niemcy 2006 (1-0 z Polską w 92min)
Austria/Szwajcaria 2008 (1-2 z Chorwacją)
2010 RPA (0-1 z Serbią)
2012 Polska/Ukraina (2-1 z Holandią)
2014 Brazylia (2-2 z Ghaną)

Bilans 2-4-3, bramki 9-10
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej pokazuje Niemcy ZAWSZE w drugim meczu grają slabiej.

Adamo80
Kurde kopę lat gdzie Ty byles chlopie ????

Właśnie chciałem co do tego argumentu Adamo sie odnieść bo juz się z nim spotkałem ze dzisiejszy mecz powinniśmy potraktować ulgowo a skupić sie nie Ulrainie.
Na poczatku chciałem przyznać racje ale co będzie panowie jesli dzisiaj przegramy a później okaże sie ze po meczu walki przegramy z Ukraina?
Reprezentacja to nie Legia ktora sobie mogla odpuścić mecz z Lechia żeby pojechać Pogoń.

Po drugie czy jest jakiś kibic który przeboleje porażkę z naszymi ukochanymi Niemcami?

Po trzecie to Niemcy mogą odpuścić na remis żeby w 3 meczu dobic słabych Irlandczyków.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Nikt nie odpusci, nie ma bata, odpuscic to sobie mozna z Irlandia, ale nie Polska - Niemcy. Tutaj zawsze jest wojna o wszystko i tak bedzie dzisiaj. Zarowno Niemcy jak i Polska zagraja na 100%, jak sie skonczy, zobaczymy, ale o odpuszczaniu nie ma dzisiaj mowy.
Ja bym dzisiaj szukal handi, zoltych kartek (Glik ma spora szanse), czy rzutow roznych,
granie na czysty win Polakow, to liczenie na duzo szczescia, ale za drobne po kursie 7,5 mozna cos rzucic.
 
ilovpl 0

ilovpl

Użytkownik
Polska over 3.5 RR - 1,66 b365
linia smiesznie niska, duze oczekiwania byly przed euro stawiane na stale fragmenty gry, jak chcemy toczyc walke jak rowny z rownym to obowiazek jest zdobycia 4 rogow, ukraina z niemcami zdobyla ich 12, licze ze linia zostanie spokojnie pokryta za drobne sprobuje:
kto pierwszy 5 POLSKA @ 4,33
7 POLSKA @ 8,50
9 POLSKA @ 21.00
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Różnie się może potoczyć. Piłkarze nie mają jakiejś specjalnej motywacji do nabijania, jak największej ilości rożnych. Równie dobrze może stanąć na 3 rożnych dla nas. To raczej loteria.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja tych różnych zupełnie nie widzę Niemcy nas zgniotą w tej statystyce to będzie obrona Częstochowy takze na Polski różne nie ma co liczyć.
Niech ktos doda to do mojego posta wyżej żeby juz nie robic za dużego śmietnika.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chciałem przyznać racje ale co będzie panowie jesli dzisiaj przegramy a później okaże sie ze po meczu walki przegramy z Ukraina?
Reprezentacja to nie Legia ktora sobie mogla odpuścić mecz z Lechia żeby pojechać Pogoń.
Po drugie czy jest jakiś kibic który przeboleje porażkę z naszymi ukochanymi Niemcami?
Po trzecie to Niemcy mogą odpuścić na remis żeby w 3 meczu dobic słabych Irlandczyków.
1. To jest sport i oczywiście wszystko może się zdarzyć, także przegrana dzisiaj i z Ukrainą, ale na takich turniejach trzeba umieć również kalkulować co robią np. świetnie Włosi. Od tego są jednak tęgie głowy w sztabie szkoleniowym Polski i miejmy nadzieję, że analizują również potencjalne zmęczenie. O ile klasowi gracze jak Lewy, Milik, Grosik, Krycha nie mają problemów wydolnościowych to linia defensywy już owszem tak i w takiej sytuacji czy nie lepiej wyjść na ten mecz defensywnie ustawionym aby środek był bardziej defensywny ? Zostawić np tylko Lewego na szpicy ?
2. Kibic może nie przeboleje, ale jak wyjdziemy z grupy zapomni błyskawicznie, natomiast jak po heroicznej walce dzisiaj przegramy i przegramy z Ukrainą to już nikt nie przeboleje
3. Niemcy są w tej chwili za bardzo wściekli na Polskę, również z powodów pozasportowych żeby tu kalkulować. Pamiętajmy, że to wciąż mistrz świata, może z problemami, ale jednak ekipa ze ścisłego TOPu, a my to nie Hiszpania, Włochy czy nawet Belgia więc oni na pewno nie zagrają na remis. A skład ma być mocniejszy niż na Ukrainę. Wraca np. Bastian.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Linia obrony to się z Irlandia nie zdazyla rozgrzac.
Nikt nie przeboleje porażki z Niemcami my nie możemy przegrać z nimi właśnie z powodów pozasportowych.
Niemcy nie sa ta drużyna sprzed dwóch lat a my nie byliśmy mocniejsi odkąd zyje.
Bastian to kolego nie jest wzmocnienie.

Ps.tesknilem za Toba Adamo ????
 
epic 166

epic

Użytkownik
Niemcy są bardzo mocni to fakt. Jednakże, w mojej czysto subiektywnej opinii nie mają aż tak silnego zespołu jak w poprzednich wielkich turniejach. Kilka absencji zdestabilizowało nieco niemiecki monolit. Ponadto bardziej jako ciekawostkę aniżeli argument dodam, że Niemcy to najmłodsza drużyna na turnieju, kto wie może właśnie brak owego doświadczenia poszczególnych zawodników pomoże Polakom w zdobyciu punktów w tym spotkaniu.

Polska +1 @2,025 Bet365
✅
Ciekawą opcją wydaje się jeszcze gol Arkadiusza Milika. Nasi rywale zawsze w pierwszej kolejności koncentrują się na Robercie Lewandowskim, swoją osobą zawsze absorbuje jakiegoś obrońce, bywały przypadki, że miał nawet podwójne krycie. Taka sytuacja daje pole do popisu drugiemu z naszych snajperów czego argumentem jest poprzedni mecz. Bywały momenty, gdzie Milik miał bardzo dużo miejsca. Wynikło z tego dla niego kilka sytuacji, co potwierdził golem.
Podobnie może być dzisiaj, z tym, że Niemcy nie będą skupiać się tylko na obronie. Mimo wszystko powinno być trochę więcej miejsca w okolicach pola karnego naszych rywali niż w poprzednim spotkaniu.
Arkadiusz Milik strzeli gola @4,00 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 17

strzelec13

Użytkownik
Moim zdaniem Niemcy w tym momencie są jak najbardziej do ugryzienia. Ten mecz z Ukrainą ułożył się idealnie po ich myśli ale mieli również masę szczęścia, bo Ukraina powinna spokojnie strzelić 1 lub 2 bramki. Ja osobiście w ich grze nie widziałem nic, co by mnie olśniło. Jeżeli trafią na drużynę dobrze poukładaną to będą mieć problemy. Bo umówmy się, że Ukraina to zagrała radosny futbol i organizacja gry obronnej to u nich mocno kuleje.

Nie lubię przewidywać wyników Polski, ze względu na to, że zawsze bym postawił, że wygrają ale w tym meczu mam przeczucie, że remis to minimum co wyciągniemy. Trzeba skarcić tych Niemców!!!

POLSKA!!!
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Niemcy są bardzo mocni to fakt. Jednakże, w mojej czysto subiektywnej opinii nie mają aż tak silnego zespołu jak w poprzednich wielkich turniejach. Kilka absencji zdestabilizowało nieco niemiecki monolit. Ponadto bardziej jako ciekawostkę aniżeli argument dodam, że Niemcy to najmłodsza drużyna na turnieju, kto wie może właśnie brak owego doświadczenia poszczególnych zawodników pomoże Polakom w zdobyciu punktów w tym spotkaniu.

Polska +1 @2,025 Bet365
Najmlodsza druzyna na turnieju to Anglicy.
Wg mnie nasi nie sa na straconej pozycji.
Ogolnie fajnie grali z Irlandia.Dobrze ,ze atakowali ale wiadomo ze Niemiaszki to inna półka.
Bedzie bardzo ciezko i jesli mialbym cos stawiac to chyba under lub 0-0 do polowy.
 
lucky-dice 54

lucky-dice

Użytkownik
Bez powielania, lecz w stu procentach popieram granie na BTS i over 3.5 korków dla Polaków, bo argumentów za tymi typami jest sporo. Oprócz ww. myślę, że warto jeszcze spróbować zagrać na kartkę Pazdiego, który moim zdaniem w meczu z Irlandią Płn. był tykającą bombą w pierwszej linii i myślę, że Niemcy będą próbowali grać sporo przez niego. Jak to powiedział Marciniak &quot;Pazdan to taka Kung Fu Panda&quot; - potrafi najpierw zrobić, potem myśleć i wsadza głowę tam gdzie inni nie wsadziliby nogi. Myślałem jeszcze nad Krychowiakiem ze względu na mocny środek pola u Niemców i pozycję DP, który jest najbardziej kartkującą pozycją. Na kartkę Piszczka niby fajny kurs, bo aż coś około 6, ale ja osobiście odpuszczam, bo typ ten jest zależny od wyniku - jeśli pod koniec meczu będziemy mieli prowadzenie to Łukasz powinien się wykartkować, inaczej nie widzę możliwości, będzie raczej ostrożny. Na Unibecie powinny być kartki dla zawodników na live, więc ewentualnie wtedy atakować.
Pazdan dostanie kartkę 2.95 ⛔ Pazdi klasa w tym meczu
Unibet
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Polska +1 @ 2,01 Pinnacle ✅

Fajny kurs i linia.Niemcy moim zdaniem nie przypominają zespołu z MŚ w Brazylii,ich gra nie robi już takiego wrażenia i na tą chwilę wydają się do ugryzienia jak to ktoś już tutaj napisał.Ukraińcy mieli w pierwszym spotkaniu na prawdę bardzo dobre okazje,parę razy świetnie obronił Neuer,raz z linii bramkowej wybił Boateng.Defensywa nie wygląda za stabilnie,zwłaszcza na bokach mają problemy.Ja liczę,że nasi dzisiaj będą skutecznie się bronić i wyprowadzać groźne kontry tak jak to miało miejsce we Frankfurcie.Wg mnie jesteśmy na poziomie obecnie na którym z Niemcami jesteśmy w stanie walczyć jak równy z równym biorąc pod uwagę,że i Niemcy nie są już tak silnym zespołem.Technicznie wiadomo są lepsi od nas,lepiej operują piłką ale to nie przeszkodziło nam ograć ich w eliminacjach a i we Frankfurcie pokazaliśmy kawał dobrej piłki bo po szybkim 2:0 podnieśliśmy się,weszliśmy na wyższy poziom i nie wiele brakowało wtedy a byłoby 2:2 do przerwy bo Lewy miał świetną okazję w końcówce pierwszej połowy.Liczę na wyrównany bój i +1 wg mnie wygląda nieźle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 0

walo22

Użytkownik
Zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie. Od razu można powiedzieć, że jest to mecz o wyjście z grupy z pierwszego miejsca. Nie mniej pewnie obie drużyny zadowolą się remisem, który może zdecydowanie paść w tym meczu. Zdecydowanie mecz zakończy się bramkami po obu stronach.
 
k@jt3k 5

k@jt3k

Użytkownik
Co powiecie na taki zakład: Krychowiak dostanie kartkę, Muller strzeli gola i ponad 11.5 rożnych po kursie @10.
Wiadomo Muller maszyna do strzelania bramek, o Krychowiaku już ktoś się wypowiadał zresztą to chyba najpewniejszy kandydat do zdobycia kartki z polskiej drużyny. A co do rożnych może być różnie tak jak ktoś wyżej napisał, że Polska może postawić autobus a Niemcy będą ładować + Polacy mogą coś nabić, także myślę, że warto zagrać za jakieś drobne bo bardzo przyjemny kurs, jedyna obawa to rożne, ale kto nie ryzykuje ten nie ma ;).
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Polska - Niemcy Jakub Błaszczykowski: Liczba strzałów celnych: over 0,5 2,50 Unibet ⛔ Postawił na defensywę

Błaszczykowski z Irlandią zagrał dobry mecz i był jednym z lepszych na boisku. W reprezentacji zawsze zresztą trzymał poziom i grał dobrze, jak kiedyś Krzynówek. Ma z tyłu Piszczka, który często się włącza do pomocy. Z tego powodu Kuba bardzo często lubi schodzić do środka i chętnie próbuje strzelać na bramkę. Z Irlandią dwa razy szukał szczęścia i dwa razy był zblokowany. Boki obrony niemieckiej odstają od reszty zespołu zdecydowanie. Ukraińcy sporo wiatru narobili w tych częściach boiska.
Wydaje się, że Błaszczykowski szczególnie będzie chciał się pokazać w meczu z Niemcami i udowodnić kilku osobom, że potrafi grać na najwyższym poziomie. Jestem przekonany, że kiedy nadarzy się okazja to spróbuje zaskoczyć Neuera. Wielkim minusem tego typu jest jednak, iż bazuje na statystykach UEFA. Ta z kolei rozróżnia chyba z 5 rodzajów strzałów. Aby strzał był zaliczony jako celny musi paść gol albo bramkarz obronić. To z kolei eliminuje wszystkie strzały niecelne czy zblokowane. Mam jednak nadzieję, że przynajmniej raz zmusi Neuera do pracy.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Ja w tym meczu szedłbym w kartki dla defensywnych zawodników naszej kadry oraz BTS. Przebieg meczu jest raczej oczywisty. Niemcy będą prowadzić grę, a my czekać na kontry. My jednak taką grę lubimy, szybkie kontrataki to zawsze była nasza mocna strona i właśnie w tym upatruję naszej szansy na bramkę. To, że Niemcy coś strzelą to raczej pewniak, więc BTS po kursach oscylujących w okolicach 2.00 wydają się być warte gry. Serce podpowiada bramkowy remis, a rozum porażkę 1-2 lub 2-3. Jednak gdy serce walczy z rozumem, to lepiej pieniędzy nie inwestować ???? Dlatego jak napisałem najlepszym typem na mecz jest moim zdaniem BTS. A co do kartek naszych to już parę osób w temacie napisało podobnie. Krychowiak, Pazdan i Jędrzejczyk - moi faworyci do żółtek ???? Niemcy będą ostro napierać, a my będziemy bronić na granicy faulu. O kartki będzie łatwo. ????
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Niemcy - Polska
Takiej nawijki jaką dziś obserwuje na Polaków to nie widziałem i nie słyszałem chyba nigdy. Za Polską jest dziś prezydent Duda, Chuck Norris surykatki i bodajże angielska królowa. Ktoś kiedyś powiedział, że sztuką rządzenia Polakami jest rządzenie ich emocjami ( Piłsudski ) Wypisz wymaluj pasuje to do dzisiejszej sytuacji. Czytając komentarze niektórych graczy można by odnieść wrażenie że zrodziła się nam po skromnej wygranej 1:0 drużyna marzeń a finał jest już praktycznie na wyciągniecie reki. Nasza ekipa to europejski przeciętniak dodatkowo mający dzisiaj spore luki w obronie. Zdecydowanie lepszą ekipą jest ekipa Niemiec a już z pewnością bardziej wyrównaną. Sam Lewandowski i Krychowiak meczu nie wygrają...Pan Pazdan to nadaje się na polskie boiska ale nie na europejskie salony.
Myślę że Niemcy wygrają to jedną bramką...Kurs na Niemców szybuje bardzo już od wczoraj...a ja lubię grać wzrostu kursowe. Zagrałem to przed chwilą po kursie 2,05.
Niemcy kurs 2,05 STS ( superoferta ) STS
wynik 0:0 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
ja tez cos czuje niespodzianke... tak jak w meczu Portugalii ;) co prawda nie gram, ale sam fakt, ze kurs wyjsciowy wynosil 1.67, a w eliminacjach 1.36 o czyms swiadczy, Nawalka w meczach towarzyskich kazal im przegrac, zeby zawyzyc kursy na Ojro! ???? tak, czy siak wierze w Naszych i mysle, ze cos strzela, szkoda, ze nie mamy lepszej lewej i srodkowej obrony, bo bylbym niemal pewien, ze nie przegramy, a tak duzo zalezy od dwoch obroncow, bo Łukasz i Glik powinni dac rade, ale reszty obrony niestety nie mamy, jak wyjdzie im mecz zycia to czuje zwyciestwo! ????

ajjj, szkoda, ze Arek nie trafil, PAZDAN MECZ ZYCIA - jestem prorokiem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom