>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Niemcy- Polska] - 2 kolejka grupy C, 16.06.2016 r. godz 21:00

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wielki mecz się nam dzisiaj szykuję. Według bukmacherów dość wyraźnym faworytem są Niemcy. Według naszych mediów mamy spore szansę, kibice jak zwykle optymistycznie za Polską. Ja osobiście spodziewam się wyrównanego spotkania jednak to chyba Niemcy są faworytami. Oglądałem oba spotkania w pierwszej kolejce tej grupy i co sądzę? Niemcy zagrali bardzo dobrze z Ukrainą, bo pomimo tego, że bramkę na 2-0 strzelili dopiero w doliczonym czasie gry to byli po prostu lepsi. Ukraińcy mogli ten mecz zmienić strzelając gola w pierwszej połowie jednak raz zabrakło szczęścia a w innym momencie Neuer udowodnił dlaczego jest jednym z lepszych bramkarzy na świecie jeżeli nie najlepszym. Co do naszej reprezentacji to nie można im odbierać tego, że zdominowali Irlandię Północną i byli dużo lepsi jednak czy ktoś widział gorzej grającą reprezentację na tym turnieju niż właśnie &quot;Irlandczycy z Północy&quot;? W mojej opinii nawet Albania, która preferuję podobny styl a ma lepszych zawodników pokazała się z lepszej strony. Dziś mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej. Będziemy zmuszeni do bronienia się oraz kontr. Do tego nasz super snajper Robert Lewandowski będzie miał dużo więcej miejsca oraz okazji do gry. Jednak czy mamy warunki sportowe żeby wygrać to spotkanie? Osobiście nie wydaję mi się, ale ten turniej pokazał nam, że nikt tutaj nie może być pewny zwycięstwa. Spodziewam się dobrego spotkania, które przyniesie nam parę bramek. Obie drużyny będą chciały coś strzelić i BTTS wydaje się fajną opcją ja jednak idę w przedział bramek. Kurs na 2 lub 3 bramki jest fajny a dla mnie to najlepsza opcja do gry. Niemcy strzelą na pewno. My też powinniśmy a jeżeli my strzelili to Niemcy za wszelką ceną będą chcieli jeszcze coś strzelić. Turniej bardzo underowy i jeszcze w żadnym spotkaniu nie było 4 bramek. Mam nadzieję, że dziś także będzie tak samo.

Przedział bramek: 2 lub 3 bramki - 2.05/sportingbet ⛔

Za drobne próbuję jeszcze 3 kombinacje z DW oraz bramkami. Strzelcy to Muller i Lewy, którzy są najlepszymi strzelcami swoich reprezentacji a żaden jeszcze nic nie strzelił.

Lewandowski strzeli i Niemcy wygrają 2-1 - 21.0/bet365 ⛔
Muller strzeli i Niemcy wygrają 2-0 - 12.0/bet365 ⛔
Muller strzeli i Niemcy wygrają 2-1 - 13.0/bet365
⛔
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zdecydowanie lepsza ekipa jest ekipa Niemiec...bzdura Niemcy maja większe indywidualności ale ekipę maja bez jaja.
Jak to Radek Majdan dzisiaj powiedzial:
&quot;Oezil? Na niego jak się spojrzy to widac ze on sie boi&quot; ????
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Niemcy vs Polska Typ: Under 1,5 gola @4,26 Oddsring ✅

Niemcy i Polska rozpoczęła swoją przygodę w tym turnieju od wygranych w swoich pierwszych meczach. I podobnie jak w kwalifikacjach bd się bić o czołowe miejsca w grupie.
Niemcy pokonali Ukrainę, ale ich gra była daleka od ideału. Wygrali po bramkach Mustafiego, oraz Schweinsteigera. Zachowali czyste konto, ale naprawdę Neuer musiał się namęczyć, i szczerze nwm. co się z nimi działo, bo szkopy zawsze słynęły z dyscyplinie w obronie. A tu taki Boateng musiał ratować zespół przed stratą gola, a brakowało bd mało, wyjął piłkę praktycznie z bramki. Obrona jest moim zdaniem najsłabszą formacją w dorużynie Löwa. Jest to chyba spowodowane brakami kluczowych zawodników, oraz tym że, taki Höwedes miał sporo problemów z kontuzjami. Ale pomimo tego nie wolno zapomnieć, że to czołowa reprezentacja globu. I zespół jest naszpikowany mocnymi zawodnikami.
Polska rozpoczęła turniej od wygranej z Irlandią Północną, oczywiście byliśmy faworytami ale to nie był łatwy mecz. Pomimo dominacji naszego zespołu, rywale się mocno bronili. Ale całe szczęście byliśmy na tyle cierpliwi że, wywieźliśmy komplet pkt. za sprawą Milika.
Naszym mankamentem jest również obrona, zwłaszcza Pazdan który jest nieobliczalny. Za to z przodu mamy już mocną pakę, szybkie skrzydła, i asów na napadzie. Złą wiadomością jest z pewnością brak Szczęsnego, lecz z drugiej str. mamy wybór na tej pozycji.
Trener naszych rywali powiedział że, jesteśmy lepszym zespołem od Ukraińców i z pewnością oni nie zagrają tak otwartej piłki jak z nimi. Coś czuję że, podejdą z dużym respektem do tego meczu. Jak dla mnie nasza kadra jest najlepiej zorganizowanym zespołem jeśli chodzi o grę z kontry, przynajmniej w tej grupie. Co to oznacza ?? Pewnie to że, Niemcy jeszcze bd. bd. zwracać uwagę w grze z tyłu. Myślę że, nie zobaczymy tutaj dużo goli. Szczególnie jeśli to Niemcy strzelą pierwsi, wtedy bd. kontrolować przebieg meczu i możemy mieć problem nawet ze strzeleniem jednej bramki gdyż nie bd. już tak szarżować na naszą bramkę, a o gola jak nie z kontry bd ciężko. Dla mnie max 1 gol !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ostatnia próba kartkowa w fazie grupowej:
Pazdan kartka TAK 2.95 Unibet
Błaszczykowski żółta kartka TAK 5.00 Betsson
Piszczek żółta kartka TAK 6.00 Betsson
Pazdan bo tak, dla mnie to tykająca bomba. Przy takim partnerze to i Glik może wyłapać kartonik. Z Piszczkiem teoria spiskowa w związku z kartką z pierwszego meczu i korzystnym dla nas wyniku Ukraina-Irlandia. Błaszczykowski bo moim zdaniem brakuje mu rytmu meczowego a i będzie musial pracować dziś mocniej defensywnie.
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Balonik napompowany juz na maksa. W telewizji slysze, ze Niemcy sie nas boja xd Zadnego zadowolenia sie remisem nie bedzie, bo my wygrywamy z Ukraina, a Irlandia sie postawi mocno Niemcom dzieki zwyciestwu dzis.Takze szwaby dzis zalatwiaja sobie 1 miejsce w grupie
Niemcy 1.60 Bwin
 
bodzys 22

bodzys

Użytkownik
Zawodnik meczu
Neuer@34
Fabian@41
Bet365
Nie okłamujmy się nikt z Nas nie jest do końca obiektywny w ocenie tego spotkania.W skrócie jeżeli Fabianski ma swój dzień to jest mu bardzo ciężko strzelić bramkę, licze na kilka parad po strzałach z drugiej lini Krossa i innych. Co do Neuera to zapewne jego obrońcy &quot;pozwolą&quot; mu kilka razy sie wykazac. Oczywiscie licze, ze chociaz ten jeden gol dla Nas padnie. Gram na kazdego z nich za drobne. Polska!!!
 
M 0

mikenzo

Użytkownik
Od czego bedzie zalezec kolejnosc druzyn w naszej grupie jesli my wygramy swoj ostatni mecz 2:0, a Niemcy 1:0?
Art. 18.01 wyjaśnia, jakie kryteria decydują o układzie tabeli, jeśli dwa zespoły (lub więcej) zakończą fazę grupową z jednakową liczba punktów. W pierwszej kolejności liczy się liczba punktów wywalczonych w bezpośrednich meczach tylko z tym rywalem (lub tymi rywalami), następnie - różnica bramek w tych meczach, a później - liczba strzelonych goli.
Jeśli po zastosowaniu tych kryteriów wciąż nie da się rozstrzygnąć kolejności, bierze się pod uwagę różnicę bramek ze wszystkich spotkań grupowych, a następnie liczbę zdobytych goli. W dalszej kolejności decyduje wskaźnik fair play, obliczany na podstawie liczby żółtych i czerwonych kartek, a w ostateczności - współczynnik UEFA, któremu za podstawę do wyliczeń służą kwalifikacje i turniej finałowy Euro 2012 oraz mistrzostw świata 2014, a także kwalifikacje Euro 2016.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
  1. większa liczba punktów zdobytych w meczach pomiędzy tymi drużynami (tzn. drużynami dla których rozstrzyga się kolejność);
  2. lepszy bilans (większa różnica) bramek zdobytych i straconych w meczach pomiędzy tymi drużynami;
  3. większa liczba bramek zdobytych w meczach pomiędzy tymi drużynami;
  4. jeżeli, po zastosowaniu kryteriów 1-3 pozostają drużyny dla których nie rozstrzygnięto kolejności, kryteria 1-3 powtarza się z udziałem tylko tych drużyn[g], jeżeli kolejność jest nie rozstrzygnięta stosuje się dalsze punkty;
  5. lepszy bilans (większa różnica) bramek zdobytych i straconych we wszystkich meczach w grupie;
  6. większa liczba bramek zdobytych we wszystkich meczach w grupie;
  7. klasyfikacja fair play turnieju finałowego;
  8. pozycja w rankingu reprezentacji UEFA do którego liczone są mecze Mistrzostw Europy 2012 (eliminacje i turniej finałowy), Mistrzostw Świata 2014 (eliminacje i turniej finałowy) i Mistrzostw Europy 2016 (grupowe mecze eliminacji);

Jesli dobrze to rozumiem, to w takiej sytuacji najpierw fair play, a potem ranking UEFA.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Myślę, że zastanawianie się dziś kto zajmie 1 miejsce jest przedwczesne. Fakt awans na wyciągnięcie ręki, ale to jest football i dopóki piłka w grze nie można być pewnym wyniku. Oby tylko to nie udzieliło się naszym zawodnikom i zagrali z Ukrainą &quot;mecz o wszystko&quot;. Turniej jest bardzo wyrównany, Niemcy niczym specjalnym w tych dwóch meczach nie błysnęli także nie można dziś mówić, że nasz awans to formalność.
Co do wczorajszego meczu, druga połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu. Pazdan to przeciwieństwo Pazdana z meczu z Irlandią (może ma sobowtóra? ). W końcu możemy być w pełni zadowoleni z postawy defensywy. Niepokoić może słaba skuteczność. Tyle sytuacji co w dwóch meczach zmarnował Milik nie powinno się zdarzyć.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Turniej jest bardzo wyrównany, Niemcy niczym specjalnym w tych dwóch meczach nie błysnęli także nie można dziś mówić, że nasz awans to formalność.
Kolego, Irlandia musialaby wygrac z Niemcami a my przegrac z Ukraina by stracic drugie miejsce. A nawet jesli takie cuda francuskie stalyby sie, to zapewne wychodzimy z 3 miejsca. Takze slowo formalnosc jest jednak na miejscu. Zakladajac, ze Niemcy wygraja spokojnie z Irlandia to nasz mecz z Ukraina jest o nic, bo 2 miejsce zaklepane.
Mecz bardzo dobry, przed spotkaniem kazdy bralby 0:0 w ciemno, ale po meczu jest niedosyt, bo spokojnie Milik czy nawet lewy mogli strzelic. Jednoczesnie Niemcy steorzyli sobie maksymalnie tylko 2 dogodne sytuacje. Inna sprawa, ze po straconym golu mogliby mocniej przydusic.
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Nie chcę szerzyć teorii spiskowych, ale dla mnie wczorajszy meczy wyglądał tak, jakby żadnej ekipie krzywda stać się nie miała. Niby była walka, akcje, ale tak naprawdę to żadnych stuprocentowych sytuacji poza kiksami Milika. Kartki też się posypały, ale prawie wszystkie za faule taktyczne, a nie za twardą grę. Nikt wczoraj nie umierał na boisku, wszystko było takie poprawne i grzeczne. Remis satysfakcjonuje obie ekipy. Gdzieś w połowie II połowy na live były wpisy, że skończy się na 0-0 i scenariusz się sprawdził. Nie mam za złe Polakom, że kalkulowali, a nie szli na żywioł, ale nie ma co gloryfikować naszej postawy.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Milik fatalnie gra na tym euro.
Jako napadzior to marnuje akcje ,ze glowa mala a jak ma strzelic to sie masakrycznie spoznia.
Nie wiem co jest z tym chlopakiem ale poki co to raczej ,zadna wielka firma raczej nie bedzie chciala go kupic.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Jak dla mnie to w meczu z Ukrainą powinien dostać szansę Stępiński, ew gra z jednym napadziorem.To co Milik odwalał w obu spotkaniach to trochę za dużo i szansę powinien dostać ktoś inny, jedyne co go ratuje to wynik w obu spotkaniach.
Wczoraj już po tych dwóch setkach spalił konkretną cegłę i chyba bardziej przeszkadzał na boisku (aż Lewy się wkurzył po jakimś lipnym dograniu)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Nie chcę szerzyć teorii spiskowych, ale dla mnie wczorajszy meczy wyglądał tak, jakby żadnej ekipie krzywda stać się nie miała. Niby była walka, akcje, ale tak naprawdę to żadnych stuprocentowych sytuacji poza kiksami Milika. Kartki też się posypały, ale prawie wszystkie za faule taktyczne, a nie za twardą grę. Nikt wczoraj nie umierał na boisku, wszystko było takie poprawne i grzeczne. Remis satysfakcjonuje obie ekipy. Gdzieś w połowie II połowy na live były wpisy, że skończy się na 0-0 i scenariusz się sprawdził. Nie mam za złe Polakom, że kalkulowali, a nie szli na żywioł, ale nie ma co gloryfikować naszej postawy.
Rozbawiłeś mnie...
Iść na żywioł przeciwko takiej ekipie jak Niemcy to można odrazu dostać szybkie 2 brameczki i po meczu jest. Z takim rywalem właśnie tak należy grać jak to wczoraj zrobiliśmy. Gdybyśmy swoje okazje wykorzystali to mecz dla nas. Nie ma co szukać teorii spiskowych. Dobry mecz w naszym wykonaniu. Niemcy mieli 1 no może 2 okazje na zdobycie gola.
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Nie chcę szerzyć teorii spiskowych, ale dla mnie wczorajszy meczy wyglądał tak, jakby żadnej ekipie krzywda stać się nie miała. Niby była walka, akcje, ale tak naprawdę to żadnych stuprocentowych sytuacji poza kiksami Milika. Kartki też się posypały, ale prawie wszystkie za faule taktyczne, a nie za twardą grę. Nikt wczoraj nie umierał na boisku, wszystko było takie poprawne i grzeczne. Remis satysfakcjonuje obie ekipy. Gdzieś w połowie II połowy na live były wpisy, że skończy się na 0-0 i scenariusz się sprawdził. Nie mam za złe Polakom, że kalkulowali, a nie szli na żywioł, ale nie ma co gloryfikować naszej postawy.
No to chyba mamy inną interpretację piłki nożnej, Lewandowski walczący o każda piłkę nawet jeśli się wydawało że nie ma szans, naładowani Krychowiak ,Pazdan, pracujący w defensywie Kuba i by nie pominąć reszty naszych zawodników. Wiadomo, że w takim meczu nikt nie rzuci się na przeciwnika jak szalony w 70 minucie skoro remis jest dobrym wynikiem dla obu drużyn, ale żeby twierdzić że nie było walki to lekkie nadużycie.
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Rozbawiłeś mnie...
Iść na żywioł przeciwko takiej ekipie jak Niemcy to można odrazu dostać szybkie 2 brameczki i po meczu jest. Z takim rywalem właśnie tak należy grać jak to wczoraj zrobiliśmy. Gdybyśmy swoje okazje wykorzystali to mecz dla nas. Nie ma co szukać teorii spiskowych. Dobry mecz w naszym wykonaniu. Niemcy mieli 1 no może 2 okazje na zdobycie gola.
Sam Lewandowski w wywiadzie po meczu przyznał, że Polacy zagrali za bardzo cofnięci, ze zbyt dużym respektem i powinni bardziej się zaangażować w akcje ofensywne i mocniej otworzyć. Więc dostrzegł tą kalkulację będąc na boisku. Chyba, że Nawałka zapomniał mu powiedzieć jaki jest plan na to spotkanie i chłopak myślał, że będzie obok niego w polu karnym Niemców biegać 3-4 kolegów.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Tak patrząc na mecze Niemców na ME i przed, to śmiało można stwierdzić, że to najsłabsza drużyna od co najmniej 20 lat. O tytule to oni co najwyżej mogę pomarzyć , półfinał to maks czego mogą oczekiwać...
Takiego zjazdu jak po MŚ 2014 to ta repra chyba jeszcze nie miała...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Sam Lewandowski w wywiadzie po meczu przyznał, że Polacy zagrali za bardzo cofnięci, ze zbyt dużym respektem i powinni bardziej się zaangażować w akcje ofensywne i mocniej otworzyć. Więc dostrzegł tą kalkulację będąc na boisku. Chyba, że Nawałka zapomniał mu powiedzieć jaki jest plan na to spotkanie i chłopak myślał, że będzie obok niego w polu karnym Niemców biegać 3-4 kolegów.
Dobrze zagraliśmy i nie ma co narzekać. To nie jest Bayern że Lewy myśli że jak pójda większą ilością to coś zdziałają itd.
Taktyka dobrana pod rywala i się sprawdziła. Gdyby Milik strzelił lub Lewy to byś nie pisał że mogliśmy się bardziej otworzyć itd tylko bys był zadowolony.
Trudno się mówi okazje były ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać taka piłka.
A z takimi rywalami i podczas takich imprez najwazniejsze jest żeby nie stracic bramki i to właśnie uczyniliśmy w dwóch meczach.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dopiero co ludzie krzyczeli,że Irlandia Płn najsłabsza na turnieju bo nie umiała zagrozić nawet Naszej bramce,tymczasem ograli Ukrainę do zera.
Teraz się zaczyna,że Niemcy słabi i za parę dni dostaną łomot od jakiejś Rumuni czy innej Albanii.
A prawda jest taka,że gra się na tyle na ile przeciwnik pozwala - Irladnii nie pozwoliliśmy na nic,a Niemcom też na niezbyt wiele,owszem,może nie byli mega zdeterminowani,ale to drużyna turniejowa i będą się rozkręcać,a My nie zagraliśmy tak dobrego meczu z tak klasową drużyną od dawna.
Gdyby jeszcze Boateng był w takiej formie jak Milik a Milik w takiej jak Boateng to byłby pogrom,obrońca Bayernu zagrał jak profesor,a Milik chyba jednak wbrew temu co opowiadał jest myślami przy swoim transferze,ale póki co to robi sobie antyreklame.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
A z takimi rywalami i podczas takich imprez najwazniejsze jest żeby nie stracic bramki i to właśnie uczyniliśmy w dwóch meczach.
Dlatego trzeba uznać, że to był bardzo dobry mecz, tylko szkoda tych sytuacji z przodu. Porównując to spotkanie ze wcześniejszymi z Niemcami, nawet tym wygranym, to widać poprawę w defensywie. Tam mieliśmy sporo szczęścia, a wczoraj Niemcy nie mieli żadnej setki. To jest klucz, jak się chce coś ugrać w turnieju. Trzeba poprawić skuteczność, bo w eliminacjach strzelaliśmy gęsto, a tutaj na razie słabo.
Co do awansu to mamy już pewny, teraz idzie gra z jakiego miejsca. Nawet gdybyśmy mieli 3. miejsce to z 4 punktami na pewno wyjdziemy.
 
Do góry Bottom