>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Niemcy- Włochy] - 1/4 finału, 2 lipca 2016 r. godzina 21:00

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


VS




Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)

Grande Italia! W samych superlatywach można pisać o występie reprezentacji Squadra Azzurra przeciwko Hiszpanii. Zagrali kapitalnie, zespołowo, szczelnie w tyłach. Każdy dołożył cegiełkę od siebie.
Czy Niemcy są w stanie przedrzeć się przez defensywę Juventusu?
A może powtórka z Euro2012 i Stadionu Narodowego, kiedy to błyszczał... Mario Balotelli?


Zapraszamy do dyskusji ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Grałem przeciwko Hiszpanii,gram przeciwko Niemcom.
Oczywiście granie na Włochów drugi raz jest trochę ryzykowne bo moim zdaniem gdzieś się Włochom powinie noga.
Jednak czy stanie sie to w meczu z Niemcami?Nie wiem ale ja gram że Włosi nie przegrają.
Żelazna defensywa południowców powinna wystarczy na Niemców bo Ci są skuteczni przeciwko ogórkom pamiętajmy oni mieli jednego poważnego przeciwnika Polskę.Oczywiście nie zagrali też tam na 100% ale Włosi postawia na swoje i obroną doprowadzą minimum do dogrywki.
Włochy+0.5
1.775
Pinnacle
✅ ✅ ✅
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Oczywiście granie na Włochów drugi raz jest trochę ryzykowne bo moim zdaniem gdzieś się Włochom powinie noga.
Z czasów grania tenisa nauczyłem się, że jedną z lepszych taktyk w wielkich turniejach jest właśnie pójście za ciosem. W tym przypadku mamy do tego idealną okazję. Włochom przed turniejem wysypało się parę poważnych nazwisk a ich gra nie porywała w związku z czym było wiele obaw o ich dyspozycję ale na dzień dzisiejszy spokojnie możemy odstawić to do lamusa. Dwóch najcięższych przeciwników po prostu zjedli. Belgia nie miała do powiedzenia absolutnie nic. Hiszpania? Mieli parę groźnych sytuacji ale w ogólnym rozrachunku Włosi zaprezentowali się kilka razy lepiej. Zachwyty nad ich defensywą nie biorą się znikąd. W końcu jest to bodajże jedyna drużyna, której formacja obronna składa się z kolegów z drużyny(których Conte prowadził). W związku z tym ich zgranie, łapanie na spalone itp jest na najwyższym możliwym poziomie. Tego brakowało wczoraj Anglii. Dodatkowo selekcjoner Włochów to taktyczny mastermind co od wielu lat mówi się w kontekście piłki z półwyspu apenińskiego. Ich ofensywa przecież też nie przedstawia się źle. Największym zaskoczeniem dla mnie jest Giacherrini, który robi niesamowity wiatr. Niemcy niby pyknęli Słowację Ukrainę i Irlandię ale w ogólnym rozrachunku prezentują się gorzej od Włochów. Jest to zbieranina świetnych zawodników ale bez pomysłu i kolektywu co zostało wczoraj obnażone w przypadku Hiszpanii. Można szukać wymówki w postaci deszczu ale czy nie będzie to trochę za bardzo na siłę?

Włochy awans @2.50⛔
Włochy @4
⛔

bet365
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Też popieram typy w stronę Włochów. Im się bardzo chce grać, widać tą zawziętość, determinację, walkę o każdy cm boiska. Do tego do już istniejącej świetnej defensywy stworzyli jakimś cudem bardzo silną formację ofensywną. Z Belgią mógł być przypadek, ale mecz z Hiszpanią potwierdził, że to nie był przypadek. Kursy powinny być ustawione 50/50 a ostro są na korzyć Niemców dlatego warto grać choćby z tego powodu coś w stronę Włochów. Jak najbardziej popieram typ na Włochy lub remis.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Awans reprezentacji Wloch 2.50 bet365
Konsekwentnie na Wlochow. Nie zawiedli mnie w meczu z napompowanymi Hiszpanami, nie zawioda tym bardziej w meczu z Niemcami. Bardzo podoba mi sie gra Wlochow, ich pressing i taktyka. Momentalnie potrafia pojawic sie przy zawodniku z pilka, czasami robia to we 4 po czym po chwili wracaja na swoje pozycje. Z Wlochami nie mozna grac ataku pozycyjnego o czym przekonali sie Hiszpanie. Balem sie, ze Wlochom zabraknie sil, nic z tego. Reprezentacja Niemiec gra swoje... ale czy na pewno? Mecz z Polakami pokazal, ze sa do pokonania. Sile ofensywna maja olbrzymia, dziury natomiast widze w obronie, gdyby nie swietna postawa Neuera to wyniki moglyby byc z gola inne. Licze na dobre widowisko, wyrownany mecz, ale mam przeczucie, ze Wlosi wyjda jeszcze bardziej zmotywowani niz w 1/8 i wygraja z Mistrzami Swiata. Duza stawka ;)
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Z taką obroną włochów nie widze innego wyjścia niż under -2,5 ze względu na równie dobrze wyszkoloną obronę Niemiec i bramkarza ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Thiago Motta zawieszony za kartki, a Daniele De Rossi kontuzjowany. Niestety ale w środku pola Włosi mają wyrwę nie do opisania... -&gt; http://www.gazzetta.it/calcio/europei/2016/italia/29-06-2016/italia-de-rossi-situazione-critica-castellacci-problema-molto-serio-160160973952.shtml#

Przed turniejem przecież wypadło dwóch kolejnych, którzy mieli być liderami, Marchisio i Verratti. Zatem Italia bez czterech środkowych pomocników.

Teraz się rodzi pytanie, czy Conte postawi na Sturaro, czy raczej do środka pola przesunie Florenziego, a wtedy na prawą stronę pójdzie Darmian? Wg mnie ta druga opcja z Darmianem i Florenzim jest bardziej prawdopodobna. Ale zobaczymy co będzie się o tym mówiło w sobotę kiedy mecz będzie rozgrywany.
 
I 25

isacgk1993

Użytkownik
Jest dopiero środa - wstrzymałbym się z tym wykluczeniem go z gry, jak na moje to się wyliże, mega twardy gość, kiedyś grał we Włoskiej ze złamaniem śródstopia bodajże parę chwil, facet wie, że gra w piłkę, a nie szachu.
Zagra moim zdaniem.
Niemcy - Włochy - &gt; X2. (@1,65) 3000zł.
Zapraszam do siebie do tematu - Typy od Isac&#39;a - można dyskutować, chętnie posłucham mądrych i analitycznych rad!
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Jako fan Niemców muszę z bólem przytoczyć jedną ciekawą statystykę dotyczącą tych dwóch drużyn, mianowicie: Niemcy nie wygrali z Włochami ani jednego meczu na turnieju!
W historii pojedynków między tymi zespołami Niemaszki wygrali tylko ostatni sparing, który przez Włochów był odpuszczony (jak większość przed dużymi imprezami).
Biorąc pod uwagę bardzo dobre mecze Włochów oraz przeciętne Niemców + osłabienie środka Włochów stawiałbym na remis. Może nawet jakieś 0-0 albo max 1-1.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
UNDER 1.5 2.56 Oddsring
Wczoraj elegancko trafiłem over gemów w Serenie po 1.95, mam nadzieje ze dziś zanotuję znowu trafny typ i w miesiąc wejdę ze skutecznością 2/2.
Najciekawiej zapowiadający się ćwierćfinał. Idę w tym kierunku bo myślę, że nawet tu może być 0:0, albo max właśnie jedna bramka dla którejś ze stron przesądzi o końcowym triumfie, na początku myślałem o lini 2.5, to absolutny pewniak ale i 1.5 jest mocno pewne.
Wyniki Włochów:
2:0, 1:0, 0:1, 2:0 - (z Hiszpanią w ost. meczu drugi gol padł w 90+1min, a w pierwszym z Belgią drugi gol w meczu padł w 90+3min.)
Wyniki Niemców:
2:0, 0:0, 1:0, 3:0.
I Ci i Ci mają 2 z 4 wyników linię under 1.5, a Włośni gdyby nie gole w końcówce mieli by 4z4, no ale tak nie można patrzeć. Dodatkowo co mnie motywuję za tym typem jest fakt, że nie może grać ani De Rossi, ani T. Motta, czyli dwaj najlepsi chyba na pozycji nr 6 w ekipie Włochów, tym bardziej cały zespół się cofnie jeszcze bardziej nie mając ani jednego z nich i będą czuję całym zespołem okupywać własne pole karne. Czuję 0:0 jak cholera, ale jakiś gol zawsze może wpaść wiadomo, a wyniki obydwu drużyn pokazują, że kursy na to zdarzenie powinny być co najmniej jednakowe. Pozdrawiam!
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Value bet na awans Włochów 2,40 - 2,60 w zależności od buka
Niemcy zespól obecnie niepoukładany , remis ze słabą Polską i efektowne zwycięstwo z jeszcze słabszą Słowacją tylko mydlą oczy i dobrze nam rasowym graczom ????
Włochy , Hiszpania rozbita z genialnym wciąż Innestią , który nie istniał w meczu z Włochami :] , jest taki w zespole niemieckim ? nie ma , zlepek niepoukładanych graczy ..... 9/10 AWANS ITALIA :grin:
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Osobiście nie oglądałem meczu Niemców ze Słowakami ale za to obejrzałem mecz Włochów z Hiszpanami i muszę powiedzieć że makaroniarze pod względem taktycznym są najlepszą drużyną na tych mistrzostwach i myślę że jeśli będą w takiej dyspozycji jak z Hiszpanami, wygrają...
Mój typ Włosi awans @2.30 bet365
 
P 0

padoks

Użytkownik
Od siebie polecam zakład na kartki dla reprezentacji Niemiec którego próg wynosi powyżej 1.5 przy kursie 1.72 na Bet365.
Linia ta była przez naszych sąsiadów pokrywana dwa razy podczas czterech meczy na Euro (mecz z Polską oraz Słowacją). Moim zdaniem tu jest walka o półfinał, jeśli którykolwiek gracz nie jest zagrożony zawieszeniem śmiało może brać z pocałowaniem ręki od arbitra żółty kartonik w zamian za zatrzymanie groźnej akcji Włochów. Ewentualna frustracja tylko spotęguje szanse na kartoniki.
Inną ciekawostką jaką przytoczę jest fakt że w dotychczasowych meczach ćwierćfinałowych każda reprezentacja pokrywała tą linię.

I wszystkich którzy chcą zagrać awans Włochów proszę o powstrzymanie się do momentu podania składów. Występu nie jest pewny Candreva oraz De Rossi a zawieszony jest Thiago Motta więc może być mocno eksperymentalny środek pola który może ułatwić Niemcom zamykanie na własnej połowie graczy Conte. Wiem że Conte jest trenerem nie od parady, ale z ciężko będzie ukręcić bat na Niemców w środku boiska bez wyżej wymienionych. Może Włosi wygrają a gracze którzy dostaną swoją szansę zneutralizują środek pola grając mecz życia, ale poczekajcie do ogłoszenia składów.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Jutro wielki mecz który zapowiadany był w tv jako drugi przedwczesny finał zaraz po meczu Włochów z Hiszpanami. Po raz kolejny szukam wysokich kursów z value i idę w stronę Włochów. Każdy kto oglądał mecze obu drużyn sam widział bezbarwną grę Niemców i rozkręcającą się z meczu na mecz Squadra Azzurra. Włosi pomimo kolejnych osłabień nadal pozostają w moich oczach mocnym faworytem tego meczu, podejrzewam że w jutrzejszym meczu zobaczymy małe rozszady kadrowe, spodziewam się Florenziego na miejsce kontuzjowanego De Rossiego a na jego miesce wskoczy Darmian, który w ostatnim meczu z Hiszpanami zaliczył asystę. Mógłbym wiele pisać przytaczać statystyki ale w obecnej chwili szkoda na to czasu. Pobieram więc podobnie jak w meczu z Polską handi -1 w stronę Włochów i Włochy/Włochy. Drugi typ motywuję tym, że jak włosi coś wpakują to już dowiozą wynik do końca pozostając na zero z tyłu. Licze na mocne otwarcie meczu ze strony Azzurrich.

Italy - Handicap Match Result (-1) @12 - BF Exchange
Italy/Italy - Half Time/Full Time @8.2 - BF Exchange
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
w dupie Włochy tego nie wygrają,to ze zamurują se bramkę i zrobią kontrę czy dwie,strzela bramkę,i awansują,nie ma szans.Jest podpucha od buków,atrakcyjny kurs,pokonali ESP etc bla bla...
Makaraniorze dostana łomot od Szwabów jak nic,Muller odpali i Buffon będzie płakał. W bramce Szkopow Neuer i tyle w temacie.Dziwie sie Adamo,ze zawsze grasz Faworytow,potem jakims cudem kontrujesz i jesteś na plus,a tu widzę grasz na los Italianos....
Ode mnie typ po atrakcyjnym kursie:

Marco Parolo kartka @ 4,5 Unibet---&gt;59min✅✅✅

Wlosi dzis traca Candreva(kontuzja) Motta(kartki),De Rossi(nie wiadomo) wiec Parolo bedzie stalym ogniwem w srodku pola.Swiry nie graja,ktos bedzie musial zajac ich role
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
anotherworld 1

anotherworld

Użytkownik
Witam. I jak, wiadomo już czy absencja DeRossiego jest już pewna ? Brak Danielle to będzie spora stratę ze wzgl. doświadczenie tego zawodnika, i wprowadzanie pozytywnego aspektu psychologicznego - De Rossi właściwie narzuca tempo pressingu, trzyma odpowiedni poziom agresji i dobrego ustawienia w 2giej linii.. stoperów z pomocy :p Jednak zastępstwo przez Sturaru nie będzie jakąś ogromną stratą dla stylu gry Conte. Stefan to zawodnik bardzo wydolny, pracowity i umiejętnie grający w defensywie, potrafiący ustawić się tak że kiedy trzeba wyjdzie do kontry - posiada spore umiejętności techniczne i przegląd pola, to nie jest Krychowiak czy Jodłowiec, którym po złamaniu nogi przeciwnikowi i zabraniu piłki odbija się ona od nóg jak od patyków ???? Szczerze powiedziawszy nie licząc aspektu ogrania w i wielkich imprezach to wolę jego od Motty. Dzis jestem juz na 95% pewien, ze zwycięzca tego pojedynku wygra te ME. Włosi grają specyficzną taktyką z dawnych czasów, która dzis wraca do łask, a przy ulepszonych witaminach i metodach odnowy biologicznej umożliwiających 2x dłuższe granie szalonym pressingiem z natychmiastowym powrotem na pozycje wyjściowe - efekty mamy piorunujące. 3-5-2 świetnie zazębia się przeciwko ustawieniom 4-5-1 gdzie mamy małe odległości pomiędzy zawodnikami, a jeszcze jak ci próbują ataku pozycyjnego z wysoko podsunięta w górę linia obrony, to często dochodzi do masakry - a Niemcy właśnie takk grają ???? Ponad to ustawienie Niemców generuje w dużej mierze grę na skrzydłach i tworzenie akcji do dośrodkowań czy ścinania z pilka do srodka, a to wymaga klasowych, wszechstronnych bocznych obrońców z żelaznymi płucami idących całe 90min na obieg - ani Howedes, ani Hector, ani tym bardziej Kimmich nie są zawodnikami rangi Lahma, czy gryzącymi trawę robotami jak Schmeltzer. Nie wiem z jakiego powodu na boku nie gra Can, ale dla mnie tym lepiej, bo gram na Włochów. Ogólnie, nie wiem jak zniosą takie tempo pressingu fizycznie, bo już trochę czasu minęło od odpoczynku z Irlandią, a styl gry Conte jest strasznie energochłonny, jednak mam nadzieję, że powyższe uwagi znajdą i tym razem choć troche odzwierciedlenia na boisku i makaroniero będa mogli cieszyć się z ME2016 - tym bardziej że oni wiedzą, że dalej najprawdopodobniej czeka na nich juz tylko Islandia w 1.2 i Walia w finale :p Wiec nic tylko gryźć trawę i robić 15km w ciągu meczu na amfetaminie jak Giacherini i Eder.

Mój typ - BetFair @2,58 Włochy przechodzą dalej i zwycięzca całego turnieju Włochy: @7,2 BetFair
 
T 14

themaciek

Użytkownik
No więc tak. Krótko napiszę, Niemcy przy piłce. Włosi znikome posiadanie jak w meczu z Hiszpanią przed strzeleniem gola. Niemcy dwoją się i troją w ofensywie, będą szły kontry, linie na kartki niskie. Niemcy będą liczyć na stałe fragmenty, grać skrzydłami - kartki. Włosi - mam nadzieje na kilka świetnych kontr. Niemcy mają potencjał i doświadczenie, aby wykorzystać strzał z poza 16-tki lub jeden (mam nadzieję z wielu rożnych).
Mecz-hit wyniku się nie podejmę spekulować, choć sercem za Włochami.
Bet365
BTS ------------------------- @2.10
RR handi Niemcy (-2.5) --- @2.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
otobet 115

otobet

Użytkownik

Niemcy - Włochy
Dzisiaj czeka nas kolejny przedwczesny finał, Niemcy zmierzą się z Włochami. W poprzedniej rundzie piłkarze Loewa odprawili z turnieju Słowaków wygrywając 3:0, natomiast Włosi pokonali Hiszpanów 2:0. Antonio Conte nie skorzysta dzisiaj z usług Thiago Motty oraz Candrevy, ponieważ pierwszy z nich cierpi za kartki, natomiast drugi odczuwa skutki spotkania ze Szwedami. Zespół Niemiec nie ma dzisiaj żadnych kłopotów kadrowych na kartki. W spotkaniu muszą uważać Boateng, Khedira, Oezil, Hummels oraz Kimmich. Na obecną chwilę Włosi prezentują na turnieju swój futbol, natomiast Niemcy popełniają masę błędów, które rywale mogą dzisiaj bezlitośnie wykorzystać. Jak będzie? Dowiemy się o 21:00. Spotkanie będzie można śledzić LIVE w naszej ofercie.
▶ Over 1,5 gola
▶ Otobet
▶ Kurs: 1.55
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Niemcy - Włochy
Typ: zwycięzca - Niemcy✅
Kurs: 1.70 (STS)

Chociaż nie jestem wielkim fanem włoskiej piłki to muszę przyznać, że Italia zagrała naprawdę bardzo ładny mecz z Hiszpanią.
Po prostu dobrze poukładana drużyna.
Niemcy, jak już wielu forumowiczów przyznało (w tym i moja skromna osoba) to zespół &quot;turniejowy&quot;, który z czasem się &quot;rozkręca&quot; i myślę, że właśnie w tym, jakże ważnym i trudnym meczu pokażą co potrafią ale nie spodziewam się jednak &quot;szału&quot; jeśli chodzi o bramki. Jeżeli włoska obrona będzie w takiej dyspozycji jak z Hiszpanią to under 2.5 powinien też &quot;wejść&quot;.
(+Dodatkową &quot;motywacją&quot; dla Niemców może być też chęć małej &quot;zemsty&quot; za półfinał Euro 2012;) ).
Edit: Co za mecz! Warto było oglądać każdą minutę!
Dwie świetne drużyny i prawdziwe piłkarskie emocje :].
Niemcy idą po tytuł ale ten mecz naprawdę sporo ich &quot;kosztował&quot;.
Włosi dzielnie walczyli - szacunek :spokodfhgfh:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom