>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Niższe ligi 2018/2019

Status
Zamknięty.
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Serie A2
Bergamo - Casale Monferrato godz. 20.30
Bergamo poniżej 81,5pkt / 1.80
poniżej 160,5pkt / 1.74
Pojedynek na szczycie grupy zachodniej włoskiej Serie A2 - ekipa gospodarzy druga pozycja (bilans 9-4), goście trzecie miejsce w tabeli (bilans 8-5). O ile pozycja Casale Monferrato nie jest czymś zaskakującym, już w zeszłym sezonie udało im się awansować aż do finału fazy play off (0-3 z Trieste), tutaj możliwości chyba zbliżone do poprzedniego sezonu. To już tak wysokie miejsce Bergamo, jest jednak sporym zaskoczeniem - poprzedni sezon jako beniaminek do końca walczyli o uniknięcie play out, może teraz prezentują się solidniej, ale czy to jest aż taka siła, na jednego z faworytów tej grupy, dla mnie nie - jednak nie można nie docenić świetnych wyników jakie osiągają. Za mocniejszą w tym zestawieniu uważam drużynę Casale Monferrato, ale też nie zdziwiłaby mnie wygrana ekipy gospodarzy, którzy potrafia jednak zaskoczyć, więc spróbuje tutaj inaczej - oba zespoły to jedne z najmocniejszych defensyw w lidze (średnio na mecz tracą około 76pkt), oczywiście sporo też rzucają, ale przede wszystkim z zespołami, które są nastawione mocno ofensywnie i nie mają tak szczelnych obron. Tak mi się wydaje, że to spotkanie może rozegrać się właśnie przy większych przyłożeniach do zadań w obronie, tak jak to miało miejsce w spotkaniach, które te zespoły rozgrywały z pozostałą czołówką tej grupy - dla przykładu, gry z Virtus Roma czy Rieti. (LVBet)
99-85⛔
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
LEB Oro Hiszpania
Castello - Betis godz. 20.45
1(+12) / 1.84
Gospodarze szesnaste miejsce w tabeli z bilansem 4-11, Betis pozycja lidera i bilans 13-2. Faworyt na pewno jest tutaj mocny, Betis jest silniejszą ekipa w tym zestawieniu, ale nie sposób nie docenić potencjału jakim dysponuje Castello, chociaż jak na razie kompletnie tego nie widać w wynikach. Ostatnie trzy przegrane z rzędu, tylko dopełniają ten obraz, ale dla mnie, to nie jest tak słaba drużyna, przynajmniej na papierze, jak mogłyby pokazywać te wyniki. Kiedy, jak nie na tle tak silnego rywala, można podbudować morale i złapać jakąś większą pewność siebie na przyszłość, na pewno stać ich na dobry mecz, jak wspominałem mają sporo solidnych zawodników - Washburn, Juan Gracia, Djukanovic, Sabonis, Fuzaro czy Bas, to ograni już w tej lidze zawodnicy i powinni gwarantować zdecydowanie lepsze rezultaty. Ostatnio dodali też doświadczonego Evaldasa Zabasa (ostatni sezon w belgijskim Leuven - 9,2pkt), ma zastąpić Williamsa, który mocno zawiódł (4,7pkt), przychodził jako potencjalna gwiazda tej ligi, a jednak nie potrafił się tutaj odnaleźć. W dodatku nie ma już problemów z urazami - do dyspozycji są już Gatell, Juan Gracia, Jose Garcia czy Sabonis, którzy sporo tych spotkań musieli jednak opuścić. Betis jednak miał w tym sezonie już trochę problemów z tymi zespołami z dołu tabeli - wyjazdowe potyczki z Caceres (wygrana różnicą 5pkt) czy Prat Joventut (wygrana różnicą 2pkt), a i Castello pokonało już zespół z czołówki (70-66 z Lleida). Może po raz kolejny za bardzo wierzę w ten potencjał kadrowy, ale spróbuję, bo uważam, że Castello ma argumenty na mocniejsze postawienie się faworyzowanej ekipie.
69-74✅
Melilla - Palencia godz. 21.00
2 / 2.35⛔
2(+5,5) / 1.71✅
Pojedynek czołowych klubów tej ligi, Melilla siódma pozycja (bilans 9-6), Palencia czwarte miejsce w tabeli (bilans 11-4). Jako całokształt, za mocniejszą drużynę uważam Palencie, która dodatkowo potrzebuje tutaj zdecydowanie bardziej wygranej - po połowie sezonu dwie czołowe drużyny grają w prestiżowym pucharze Copa Princesa. Betis niemal pewny gry, o drugie miejsce powalczą realnie jeszcze trzy zespoły Palencia, Huesca i Bilbao. Palencia przed najtrudniejszym wyzwaniem, ale zmarnowali wielką szansę w ostatniej kolejce, niespodziewanie przegrywając na własnym parkiecie z Ourense (76-88), gdzie kompletnie nie wyszedł im ten mecz. Może ten mecz zadziała na nich mobilizująco, udowodnią tym samym, że to tylko jeden słabszy mecz i potrafią zagrać zdecydowanie lepiej, co zresztą pokazują w tym sezonie. Ciężki mecz, dwa mocne zespoły i żaden wynik pewnie mocno nie zdziwi, ale Palencia ma tutaj chyba troszkę więcej do stracenia, jednocześnie też powinni coś udowodnić, po tym ostatnim słabszym meczu. (LVBet)
77-74
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
pukon co sadzisz żeby pograć coś takiego
Francja Pro B
Ada Blois - Gries Obwrhoffen
Typ: 2 kurs: 2.11 ⛔
Przeglądając ofertę wpadł mi w oko ten oto mecz. Kursy na gości od rana juz sporo wzrosły a patrząc choćby na formę i miejsce w tabeli to wydaje się, że powinny być całkiem odwrotne. Gries ma ostatnio całkiem fajna passe wygrywają jak leci i wydaje się że ten bet może być fajna opcja na dzisiejszy wieczór
Wynik: 79:72
e: dziwne spotkanie.Raz jedni zdecydowanie raz drudzy odwracają wynik
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
pukon co sadzisz żeby pograć coś takiego
Francja Pro B
Ada Blois - Gries Obwrhoffen
Typ: 2 kurs: 2.11
Przeglądając ofertę wpadł mi w oko ten oto mecz. Kursy na gości od rana juz sporo wzrosły a patrząc choćby na formę i miejsce w tabeli to wydaje się, że powinny być całkiem odwrotne. Gries ma ostatnio całkiem fajna passe wygrywają jak leci i wydaje się że ten bet może być fajna opcja na dzisiejszy wieczór
Wynik:
Zastanawiałem się też nad tym spotkaniem, tylko bardziej myślałem tutaj o zwycięstwie Ada Blois. Ekipa Gries Oberhoffen świetnie się prezentują, lepiej od dzisiejszych rywali, to bez wątpienia, jak na razie to taki trochę odpowiednik Ada Blois z zeszłego sezonu - też nikt pewnie nie spodziewał się po nich aż tak dobrej gry, tylko trzeba pamiętać, że to beniaminek z najmniejszym budżetem ligi i nie wiem jak długo jeszcze będą takim zaskoczeniem dla innych zespołów. Na Ada Blois na pewno negatywnie wpłynęła wiadomość, że jednak nie zagrają w najwyższej klasie rozgrywkowej - musieli trochę pozmieniać w kadrze, do tego wpadło pare kontuzji i te wyniki są zdecydowanie poniżej ich możliwości. Pewnie nie powalczą o awans w tym sezonie, no ale play offy, to już powinien być ich obowiązek, więc takie mecze muszą wygrywać. Do tego ta ostatnia przerwa w rozgrywkach - tutaj pewnie przeszkodzi bardziej Gries Oberhoffen, którzy jednak byli w gazie i może wybić ich to z tego dobrego rytmu, a z kolei Ada Blois, potrzebowali pewnie trochę spokoju i ten czas może być tutaj korzystny. Personalnie Ada Blois nie jest w żadnym przypadku słabszym zespołem w tym zestawieniu, wcześniej czy później, złapią swój rytm, nie wiem czy to będzie już w tym meczu, ja sobie pewnie odpuszczę ten mecz, ale jakbym musiał wybrać, to jednak poszedłbym w stronę drużyny gospodarzy. Ale może kompletnie się mylę i po raz kolejny za bardzo podchodzę do tego czysto sportowo i to Ty masz tutaj dobre przeczucie, więc jak najbardziej życzę Ci powodzenia.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
✅✅✅ Witam, 1 liga kosza Polskiego. Ksiezak vs WKK Wroclaw. Kurs na Ksiezaka okolo 3. Wedlug mnie to oni sa faworytem. U siebie graja zupełnie inny basket niz na wyjezdzie. Po takim kursie zal nie sprobowac. Polecam ! Start 18:30
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
✅✅✅ Witam, 1 liga kosza Polskiego. Ksiezak vs WKK Wroclaw. Kurs na Ksiezaka okolo 3. Wedlug mnie to oni sa faworytem. U siebie graja zupełnie inny basket niz na wyjezdzie. Po takim kursie zal nie sprobowac. Polecam ! Start 18:30[/QUOT Polecam na przyszlosc obserwować ksiezaka jak graja u siebie. Jestem prawie na każdym ich meczu, na wlasnym parkiecie sa mocni. Nastepny mecz z Kutnem powinien byc latwy ale kurs napewno juz taki nie bedzie. Warto dodac ze z WKK nie gral najlepszy ich zawodnik a i tak dali rade
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Pro B
Gries Oberhoffen - Nancy godz. 20.00
2 / 2.55
2(+5,5) / 1.76
Ekipa gospodarzy szósta pozycja, drużyna gości piąte miejsce w tabeli, identyczny bilans 8-5. W ostatnim spotkaniu Nancy przełamało dwie porażki z rzędu i pokonali silny Orleans 76-71, Gries przegrał z Ada Blois 72-79. Drużyna Nancy w tej ostatniej przerwie w rozgrywkach, bardzo mocno wzmocniła swoją kadrę, sprowadzając Sommerville i Diabate, którzy w debiucie rzucili odpowiednio 20pkt i 7pkt. Teraz brak ich ważnego gracza Goodsa, nie musi być tak odczuwalny, szybko zareagowali na kontuzję Goodsa, sprowadzając dwóch naprawdę silnych zawodników i co najważniejsze z doświadczeniem gry w tej lidze. Maja teraz bardzo szeroką i mocno wyrównaną kadrę, co zresztą pokazał ten ostatni mecz z Orleans. Z kolei ekipa Gries Oberhoffen, spore zaskoczenie, ale trzeba cały czas pamiętać, że to beniaminek, do tego z najmniejszym budżetem i mam wrażenie, że im dłużej w sezon, tym mniejszym zaskoczeniem będą dla pozostałych zespołów - na pewno doceniam, że mają solidnie wyglądającą kadrę na swoje możliwości i te zwycięstwa nie wzięły się też z przypadku, ale nie sposób nie zauważyć, że to Nancy ma tutaj zdecydowanie silniejsze zestawienie personalne. Oczywiście to nie zawsze daje wygraną, ale Nancy ma już za dużo tych porażek, gdzie nie potrafili pokonać, jednak słabsze personalnie zespoły i jeżeli chcą realnie włączyć się do pościgu za Roanne czy dogonić Orleans, to naprawdę muszą zacząć częściej wygrywać. Co im przyjdzie ze zwycięstwa z bardzo silnym Orleans, jeżeli nie będą potrafili tej dobrej dyspozycji podtrzymać w kolejnym spotkaniu.
81-84✅

Nantes - Orleans godz. 20.30
2 / 1.70
Nantes siódma pozycja i bilans 7-6, Orleans drugie miejsce z bilansem 9-4. Tak jak w przypadku Nancy, dla mnie, to Orleans jest w tym zestawieniu silniejszą personalnie drużyną - mają bardzo mocną kadrę, mogą tylko narzekać na niezbyt szerokie zestawienie - co trochę pokazał przegrany mecz z Nancy. Ale teraz wraz z dołączeniem do zespołu Giovani Oniangue, zyskują coraz większe możliwości. Ten zawodnik, w większości klubów Pro B byłby pewnie wiodącą postacią, tutaj zapewne będzie wartościowym zmiennikiem, co też może obrazować w jakimiś stopniu ich siłę. O Nantes pisałem już trochę w temacie, na pewno nie są słabym zespołem, ale mimo wszystko, jeżeli Orleans będzie potrafił narzucić tutaj swoje granie, może być za ciężką przeprawą dla nich. W dodatku Orleans jest po porażce, co powinno ich dodatkowo zmobilizować, a to wzmocnienie kadry, też może być tutaj pomocne. (LVBet)
99-100✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Pro A
Nurnberg - Chemnitz godz. 19.30
2 / 1.77
Pojedynek z niemieckiej Pro A - Norymbergia dziesiąta pozycja i bilans 8-8, Chemnitz pierwsze miejsce z bilansem 14-3. Nie będę udawał, że znam dobrze w tym sezonie te rozgrywki, w ogóle raczej słabiej, nie śledziłem ich jakoś mocno, ale trochę nadrobiłem zaległości i poczytałem o obu zespołach, ich aspiracjach czy dotychczasowej grze i spróbuję tutaj zagrać w stronę drużyny Chemnitz - oczywiście to nie musi mieć jakiegokolwiek odzwierciedlenia w poczynaniach na parkiecie, ale widzę tam jakąś szansę powodzenia i sam jestem ciekaw, jak to się rozstrzygnie.
Ekipie gospodarzy przed startem nowego sezonu, odmówiono gry we własnej hali (nadzór budowlany dopatrzył się zagrożenia), z tego powodu tymczasowo musza grać w mobilnej hali ustawionej na terenie lotniska w Norymberdze - co na pewno nie ułatwia im zadania i ten bilans domowy (2-5), chyba jest tego odzwierciedleniem. Jeżeli chodzi o aspekty czysto sportowe, to tutaj na pewno przeszkadzają kontuzję - po dziewięciu grach, do końca sezonu wypadł Sebastian Schröder, kapitan i zawodnik wokół którego miała się kręcić ta gra zespołu, sprowadzono w jego miejsce Juwana Parkera, ale on też odniósł kontuzję - z dużym prawdopodobieństwem, nie zdąży wykurować się na to spotkanie, w dodatku dopiero po długim czasie bez gry przez kontuzje, wrócił Marwin Omuvwie, który według słów trener, nie jest jeszcze w pełnej dyspozycji. Ogólnie bardzo młoda kadra, stąd może własnie bardzo duże wahania formy. Z kolei Chemnitz bardzo dobre wyniki w tym sezonie i tutaj te przedsezonowe aspirację walki o czołowe lokaty, znajdują odzwierciedlenie w grze drużyny. Co prawda w ostatnim czasie (po serii dwunastu zwycięstw z rzędu), przyszły trochę słabsze wyniki (trzy porażki w pięciu grach), ale zbiegło się to trochę z kontuzją Matta Vesta, bardzo istotnego tutaj zawodnika czy też lżejszych urazach Vanka czy Elliotta. Dwóch ostatnich jest już w kadrze zespołu, natomiast w miejsce Vesta sprowadzono Josha Fortune, na razie nie wnosi zbyt wiele, ale z coraz większą integracją, to może być bardzo mocny punkt tej drużyny - pamiętam tego zawodnika w poprzednim sezonie z występów w lidze węgierskiej, co prawda w nie najmocniejszym Szedeak, ale średnie na poziomie 15,4pkt/4,1zb robią dobre wrażenie. Według mnie, kadrowo, to na pewno mocniejsza drużyna od ekipy z Norymbergi, co zresztą odzwierciedla w pełni tabela Pro A, ale zobaczymy, jak to zweryfikuje parkiet. (LVBet)
66-71✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
LEB Oro
Prat Joventut - Castello godz. 18.15
2 / 1.62
Oba zespoły w ostatnim czasie przełamały serię porażek - ekipa gospodarzy po jedenastu porażkach z rzędu, ostatnio dwie wygrane (Oviedo, Barca II), drużyna gości pokonała Iberojet Palma, po czterech porażkach z rzędu. Dla mnie, większe wrażenie robi wygrana Castello, pokonali rywala naszpikowanego bardzo mocnymi zawodnikami w tej lidze, może bez wyników jeszcze, ale z bardzo ogromnym potencjałem. W ostatnim czasie ustabilizowali tez sytuacje w kadrze, nie ma większych braków, do tego wzmocnili się jeszcze o Zabasa, doświadczonego Litwina, który może tutaj sporo wnieść. Z kolei ekipa gospodarzy straciła, na rzecz Iberojet Palma, jednego ze swoich lepszych zawodników Gluditisa (12,8pkt w 15 grach), ostatnio odszedł tez Dama (8 gier i 3,3pkt). Może się mylę, ale dla mnie drużyna Castello, dysponuję zdecydowanie większymi możliwościami, to nie jest zespół na grę o utrzymanie, z kolei ekipa Prat Joventut odwrotnie, tutaj pewnie do końca będą walczyli o utrzymanie. Stawiam na drużynę, która uważam za zdecydowanie mocniejszą, a miejsce w tabeli, nie odzwierciedla ich rzeczywistej siły - po zmianach kadrowych i powrocie zawodników z urazów, powinni coraz częściej punktować i jeszcze włączyć się do walki o play offy. (LVBet)
72-82✅
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
✅✅✅ latwo, praktycznie caly mecz pod kontrolą.Witam, tak jak wspomnialem w poprzednim poscie proponuje dzisiaj ponownie zagrac na Ksiezak Lowicz w meczu z Kutnem. Kursy w granicach 1.65- 1.70. Pewnie byly by mniejsze ale dzisiaj znowu nie zagra Salamonik czyli jeden z filarow Ksiezka. Jednak w poprzednim meczu u siebie Lowiczanie pokazali ze i bez niego da sie wygrywac. Kutno na wyjazdach ostatnio dramat. Polecam, pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Pro B
Paris - Chartres godz. 20.30
2(+8) / 1.86
Francuska Pro B i pojedynek beniaminków - gospodarze jedenasta pozycja i bilans 6-8, goście ostatnie osiemnaste miejsce w tabeli z bilansem 3-12. O ekipie z Paryża pisałem już sporo w tym temacie, nowy zespól ale z mocną kadrą i już zaczyna to powoli dawać efekty - pięć wygranych z rzędu. Z kolei Chartres po wypadnięciu przez urazy dwóch ważnych zawodników (Walkera i Saaka), notują zdecydowanie słabsze wyniki - osiem porażek z rzędu. Ale klub zareagował już na te nieobecności sprowadzając w ostatnim czasie trójkę zawodników, Knowles, Sollazzo i Clerence, z czasem powinny też poprawić się trochę te wyniki - bo może to nie jest najsilniejsze zestawienie kadrowe, ale też na pewno, nie jest to drużyna na same porażki, już na własnym parkiecie potrafią mocno postawić się rywalom, przegrywając przy bliskich wynikach. Paris jest tutaj na pewno faworytem, ale czy aż tak wyraźnym, to mam trochę wątpliwości, bo jednak po raz pierwszy w tym sezonie zagrają jako mocny kandydat do zwycięstwa i ciekawe jak będą sobie potrafili poradzić z taką rolą czy presją, a drużyna gości nie mając nic do stracenia, może im sprawić trochę kłopotów, szczególnie teraz, kiedy już ta sytuacja kadrowa wydaje się być coraz bardziej ustabilizowana.
90-82▶

LEB Oro
Granada - Melilla godz. 21.30
2 / 2.25
2(+3,5) / 1.81
Hiszpańska LEB Oro - Granada siódma pozycja i bilans 11-7, Melilla dziewiąte miejsce w tabeli z bilansem 10-8. Dla mnie, w tym zestawieniu silniejsza personalnie drużyną jest Melilla, do tego po dwóch porażkach z rzędu, więc na pewno będzie większa mobilizacja do przełamania tych wyników. Dodatkowo do składu wraca już kluczowy tutaj zawodnik Dos Anjos (9pkt/4,5zb), co też zwiększy możliwości trenera Alcoby, mając teraz do dyspozycji optymalne zestawienie. Z kolei u gospodarzy prawdopodobny brak Almazana (3,2pkt). Granada to beniaminek, zespół zbudowany na sporym doświadczeniu graczy, do tego nie było wielu zmian w składzie i to większe zgranie daje teraz dobre efekty, ale to według mnie, to jednak cały czas dużo mniejsze możliwości od tego czym dysponuję drużyna Melilly. (LVBet)
76-85✅
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Serie A2
Agrigento - Leonis Roma godz. 18.00
2 / 2.60
2(+5,5) / 1.78
Zachodnia grupa włoskiej Serie A2 - Agrigento dziewiąta pozycja i bilans 9-8, Roma jedenaste miejsce w tabeli z bilansem 8-9. Drużyna gości już trzy porażki z rzędu, ogólnie słabszy okres, który wymusił pewne zmiany kadrowe - pozyskali dwóch mocnych, kolejnych niezwykle doświadczonych zawodników - Andre Jonesa (ostatnio Jesi - 18,6pkt/5,4zb) i Franko Bushati (Roseto - 8,2pkt/3,4as). Zrezygnują prawdopodobnie z Nicka Zeislofta. Ta kadra teraz prezentuję się naprawdę bardzo solidnie - wspomniana dwójka, Fall, Amici, Hollins, Piazza, Loschi czy Infante, nie ma chyba bardziej doświadczonej drużyny w tych rozgrywkach, tak ograni zawodnicy musza przynosić zdecydowanie lepsze wyniki, a kolejne porażki tylko oddalają ich od play offów, które tutaj powinny być celem minimum. Dla mnie, w żadnym stopniu Agrigento nie ma silniejszej kadry, wyniki odrobinę lepsze, ale to z kolei w zdecydowanej większości bardzo młoda ekipa i tutaj te wahania formy, już tak nie powinny dziwić. W ostatnich spotkaniach musieli sobie też radzić bez Zilli (9,7pkt/5,3zb), jego występ dzisiaj też jest niewiadomą. Podchodzę do tego meczu czysto sportowo, wiem, że nie zawsze, a nawet często, nie musi mieć to jakiegokolwiek znaczenia, ale spróbuję w stronę drużyny która uważam za silniejsza personalnie, w dodatku wzmocnioną i na pewno z większą motywacją do przełamania ostatnich słabszych wyników - zobaczymy czy to znajdzie potwierdzenie również na parkiecie. (LVBet)
90-73⛔kolejny &quot;świetny&quot; typ
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
LEB Oro
Castello - Palencia godz. 20.45
2 / 1.88
Hiszpańska LEB Oro - ekipa Castello dwunasta pozycja w tabeli i bilans 8-12, drużyna Palencii dwa miejsca wyżej z bilansem 11-9. Oba zespoły z odmiennymi passami w lidze - dzisiejsi gospodarze cztery wygrane z rzędu, natomiast goście już sześć kolejnych porażek. O obu zespołach pisałem też sporo już w tym temacie - Castello ustabilizowali w końcu kadrę (przyjścia Djukanovica i Zabasa, odejście Williamsa, do tego powroty graczy po urazach) i te wyniki już zaczynają wyglądać bardzo dobrze - dla mnie bardzo solidnie wyglądające zestawienie. Z kolei Palencia ostatnio zupełnie zagubiona i dużo poniżej swoich możliwości, to zdecydowanie drużyna ze ścisłej czołówki i te wyniki nie mogą być ciągle tak słabe. Po tych ostatnich porażkach, w klubie postawili na zmianę trenera, Alejandro Martineza zastąpił Carles Marco (ostatnie trzy sezony w Oviedo - runda zasadnicza w każdym z tych sezonów to ścisła czołówka, play offy - dwa razy ćwierćfinał i raz półfinał - jako ciekawostkę można dodać, że dwa razy Oviedo pod jego wodzą odpadało właśnie z Palencią). Już od dłuższego czasu było można poczytać o możliwej zmianie trenera, zawodnikom chyba nie było po drodze z byłym szkoleniowcem - bo o ile można jeszcze zrozumieć porażkę z mocną Melilla, to już porażki na własnym parkiecie z beniaminkami (Real Canoe, Granada), wysoką przegraną z młodą ekipą Barca II czy nawet z mocnym Oviedo, ale jednak na własnym parkiecie i po bardzo słabej grze - te wszystkie przegrane bez jakiegoś większego przyłożenia tych graczy. Jeżeli faktycznie problemem był tutaj Alejandro Martinez, to maja teraz najlepszą okazję to udowodnić, swoja grą &quot;pozbyli&quot; się trenera i nie pozostaje nic innego jak przełamać tą słabszą dyspozycję i udowodnić, że jednak potrafią zaprezentować się zdecydowanie lepiej. Kadrowo są na pewno mocniejsi od ekipy Castello, może nie jest to ogromna różnica, ale jednak Palencia od ładnych paru lat, to zawsze czołówka tych rozgrywek (w sezonie 2015/16 nawet wygrali całe rozgrywki, ale musieli zrezygnować z ACB, nie udźwignęli tego finansowo) i jeżeli tylko będą potrafili wrócić do swojej gry, to zawsze bardzo trudny przeciwnik do pokonania - mają spore możliwości przy tak szerokiej i mocnej kadrze, a to musi gwarantować zdecydowanie lepsze wyniki niż dotychczas. Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to - Palencia w optymalnym zestawieniu, natomiast w ekipie Castello możliwy mniejszy udział w grze ich lidera Washburna (13pkt/5,5zb) - ostatnie spotkania grał ze złamanym nosem, teraz klubowy lekarz wykluczył go z treningów przed tym spotkaniem, co może mieć wpływ na jego ewentualną grę i pewnie w jakimś stopniu na dyspozycję, albo zwyczajnie zagra w specjalistycznej masce chroniącej nos. Ciężki mecz, ale stawiam tutaj na drużynę, którą uważam za mocniejszą personalnie, dokonali zmiany mogącej dawać nadzieję na poprawę wyników (albo zadziała też tzw. efekt nowej miotły) i na pewno też powinna być u nich zdecydowanie większa motywacja do przełamania tego słabszego okresu. (LVBet)
66-72✅
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Serie A2
Forli - Ravenna godz. 18.00
1(-5,5) / 1.78
Forli powyżej 80,5pkt / 1.84
Wschodnia grupa włoskiej Serie A2 i pojedynek derbowy (region Emilia-Romania) - Forli piąte miejsce z bilansem 11-9, Ravenna dziewiąta pozycja w tabeli i bilans 9-11. W drużynie gospodarzy wydaje się, że ustabilizowała się już sytuacja kadrowa - co prawda zabraknie dzisiaj De Laurentiisa (5,8pkt), ale powinien wrócić już Oxilia (10,1pkt) i może też zadebiutować nowy zawodnik Amerykanin z włoskim paszportem Dane Di Liegro, który bardzo dobrze zna ten klub, w poprzednim sezonie był tutaj jedną z wiodących postaci - 25 spotkań 12,5pk/8,1zb. Mają naprawdę bardzo solidne zestawienie kadrowe w tym sezonie - dwóch mocnych amerykańskich zawodników Lawson i Johnson, z doświadczeniem gry w silniejszych rozgrywkach, krajowa część rotacji - Oxilia, Di Liegro, Donzelli, Giachetti, Bonacini czy przede wszystkim Marini, który otrzymał ostatnio powołanie do szerokiej kadry Włoch, na dwa ostatnie spotkania eliminacji do MŚ. To wysokie miejsce w tabeli nie jest przypadkowe, ciekawie zbudowana kadra plus uznany tutaj szkoleniowiec Giorgio Valli, to powinno im pomóc w powalczeniu o jak najwyższe lokaty w tej grupie. Ravenna w moim odczuciu jest ekipą z mniejszym potencjałem, mają w składzie świetnego Adama Smitha, który w tej lidze potrafi zrobić różnicę i bardzo często, to on jest tutaj głównym architektem, zespół bardzo mocno zależny od jego gry - Forli ma zdecydowanie bardziej wyrównane zestawienie. Drużyna Forli jest po trzech porażkach z rzędu, więc pewnie też będzie spora motywacja do przełamania tego słabszego okresu, a ewentualne zwycięstwo w derbach, zawsze potrafi znacznie podnieść morale, na własnym parkiecie nie powinni odpuścić nawet na chwilę, biorąc jeszcze pod uwagę pierwszy przegrany mecz pomiędzy tymi zespołami. Forli rzuca średnio na mecz około 81pkt (ostatnie słabsze spotkania zaniżyły trochę te średnie), takie same średnie w ekipie Ravenny jeżeli chodzi o stracone punkty. (LVBet)
93-73✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Witam. Moze nie bede zbyt orginalny ale i tym razem proponuje zagrac dzisiaj na Ksiezka Lowicz w I lidze kosza. Standardowo Lowiczanie dostawali baty ostatnio na wyjeździe ale tym razem zagrają u siebie z według mnie najsłabszą ekipa w lidze czyli SKK Siedlce. Kto widzial tutaj moje ostanie wpisy ten pewnie kojarzy ze Ksiezak u siebie jest inna ekipa i jest w stanie wygrac z Kazdym. Dzisiaj jest dla mnie duzym faworytm i warto sprobowac. Kurs okolo.1.60 do jakiegos kuponu w sam raz. Byl by pewnie duzo niższy gdyby nie 2 ostatnie wygarne SKK z wyzej notowanymi rywalami. Jednak sie tym nie zniechęcam i ponownie wierze ze Łowicz da zarobic. Powodzenia i pozdrawiam ???? 103-84. ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
LEB Oro
Caceres - Huesca godz. 21.00
2 / 1.90
Huesca i poniżej 147,5pkt / 3.10
Hiszpańska LEB Oro - ekipa gospodarzy na piętnastej pozycji i bilans 6-15, drużyna dzisiejszych gości siódme miejsce w tabeli z bilansem 13-8. Oba zespoły, to bardzo skromne możliwości finansowe w tym sezonie, ale to Huesca potrafiła zbudować kadrę, która pozytywnie zaskakuję. W ekipie Caceras sporo zmian od początku sezonu - przede wszystkim podziękowano trenerowi Bohigasowi, zespól przejął jego asystent Blanco, zdążyli odejść z klubu już tacy zawodnicy jak Utolin, Johnson czy Cruz, teraz jeszcze Serrano, jeden z lepszych tutaj. Sprowadzono Huffa, Sappa i teraz Trista i Konate - próbują cały czas coś poprawiać, ale przy tylu zmianach zawsze trudno o większą stabilizację, teraz kolejni nowi gracze, więc też pewna niewiadoma czy od razu to da efekt - może jeszcze nie dzisiaj. Huesca cały sezon w tym samym zestawieniu, po urazach są już Gjuroski i DeBlas, co też daje trenerowi Arenas coraz większe możliwości. Nie myślałem, że będą tak wysoko, ale skoro forma dopisuję, jest pełna kadra, to w takich spotkaniach muszą powalczyć o pełną pulę i utrzymania miejsca w strefie play off, bo przed nimi zdecydowanie trudniejsze spotkania - co prawda jeszcze sporo tych spotkań, ale ten sezon jest tak wyrównany, że pewnie do ostatniej kolejki będzie spora liczba zespołów zainteresowanych awansem i każda wygrana jest na wagę złota. Biorąc pod uwagę ostatnią formę, większa stabilizację kadry, spróbuję tutaj pójść w stronę drużyny Huesca, wyglądają na chwilę obecną zdecydowanie lepiej - może znajdzie to też potwierdzenie na parkiecie. Co do sumy punktów - gospodarze średnio rzucają 69pkt na mecz / tracą około 76pkt, Huesca te średnie na poziomie około 77pkt zdobytych / 75pkt straconych na mecz. (forBET)
68-75✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Włochy A2 West
Trapani - Virtus
Typ: 2 kurs: 1.92 ⛔
Fortuna
Probuje rozkminiac o co chodzi z tymi kursami i ..... nic nie mogę wymysleć. Lider przyjeżdża do drużyny na którą ewidentnie ma patent.Do tego czytam ze w ekipie gospodarzy zabraknie ich bodaj nalepszego gracza Clarke tak więc kolejne info na plus. Buki chyba powoli zaczęły rozmowa ze przesadzili z kursami. Z tego co widzę świat gra na gości wiec i ja spróbuje
Wynik: 87:86
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Włochy A2 West
Trapani - Virtus
Typ: 2 kurs: 1.92
Fortuna
Probuje rozkminiac o co chodzi z tymi kursami i ..... nic nie mogę wymysleć. Lider przyjeżdża do drużyny na którą ewidentnie ma patent.Do tego czytam ze w ekipie gospodarzy zabraknie ich bodaj nalepszego gracza Clarke tak więc kolejne info na plus. Buki chyba powoli zaczęły rozmowa ze przesadzili z kursami. Z tego co widzę świat gra na gości wiec i ja spróbuje
Wynik:
Ja spróbuje rzucić jakieś światło na ten mecz.
Widzę tu dwa scenariusze,jeden prosty Buki dowiedziały się że np nie będzie grał jakiś dobry grajek czy może więcej,albo choroba jakaś czy kontuzja albo specjalnie tak zaniżają kursy na gości żeby wszyscy to grali,bo kurs dobry i w mierę pewny,nic tylko grać.Jak pewnie wiesz cała startegia buka polega na manipulowaniu kursami a co za tym idzie także grającymi,bo jak taki typowy grajek zobaczy że cały świat gra to,to wiadomo że to musi wejść.
Dla przykładu podam wczorajszy mecz w lidze serbskiej,Cukaricki grał u siebie,kursu wzrosły z 1.5 na 2 i więcej,do tego że będzie btts kursy spadały,a że będzie over 2.5 rosły,czyli wychodziło na to że wynik będzie 1-1,to tak wychodziło ze spadków czy wzrostów kursu a wynik był 3-0.
Nikt mi nie powie że to nie było celowe działanie,ktoś coś puści w eter,rozejdzie się ,buki reagują itd,ale był ktoś co wiedział jaki wynik będzie i podniósł sobie kursik.Wiele razy takie numery już były i będą.
Ja osobiście nie gram twojego typu ale będę trzymał kciuki żeby ci weszło.
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
LEB Plata
Zamorano - Real Murcia godz. 19.00
2 / 2.25
Hiszpańska LEB Plata (trzeci poziom rozgrywkowy) i spotkanie pierwszej kolejki rundy zwycięzców - Zamorano rundę zasadniczą zakończyli na drugiej pozycji w grupie zachodniej (bilans 14-8) - do rundy zwycięzców przystępują jako lider (bilans 7-3), Real Murcia trzecie miejsce na wschodzie (bilans 14-8) - rundę zwycięzców zaczynają z szóstego miejsca (bilans 5-5). Runda zwycięzców w skrócie przedstawia się następująco - 12 kolejek, mecz i rewanż pomiędzy zespołami ze wschodu i zachodu (spotkania zespołów rundy zasadniczej z tej samej grupy zostały już uwzględnione w tabeli i właśnie z takim bilansem startują) - lider bezpośredni awans, play offy pomiędzy zespołami 2-5 o dwa kolejne premiowane miejsca. Ekipa dzisiejszych gospodarzy, to spore zaskoczenie tego sezonu, już pomijając fakt, że nie powinni występować w LEB Plata - w poprzednim sezonie w sportowej rywalizacji nie utrzymali zespołu, ale tylko dzięki zmianie systemu rozgrywek zachowali miejsce w lidze. Nie zmieniali wiele w składzie i ich priorytetem było pozostanie w lidze. Z kolei Real Murcia w poprzednim sezonie uratowali się przed spadkiem, ale ten sezon ze znacznymi wzmocnieniami jak na ten poziom rozgrywkowy (m.in. Curtis, Mehinti, Beranek czy Nielsen), które realnie pozwalają myśleć o włączeniu się do walki o LEB Oro. W ostatnim czasie, przed startem tej decydującej rundy doszło w tych zespołach do kilku zmian - Zamorano zrezygnowali z Warrena (11,7pkt) i sprowadzili Ibitayo z dzisiejszych rywali, ale nie będzie mógł jeszcze zadebiutować przeciwko byłym kolegom, Real Murcia sprowadzili jednego z lepszych zawodników tego sezonu LEB Plata Jose Gonzaleza z La Rody (22 spotkania i średnia 14,1pkt). Może się pomylę co do możliwości obu zespołów, ale dla mnie Real Murcia ma tutaj zdecydowanie mocniejsze zestawienie kadrowe, do tego wzmocnili się jeszcze. Biorąc pod uwagę, że startują z gorszego miejsca, ta ewentualna wygrana dzisiaj, pozwoliłaby &quot;złapać&quot; rywali i wzmocnić pozycję w walce o play offy. Poza Alicante, które w tej lidze jest trochę ponad resztą stawki, jest kilka też mocniejszych ekip i ta walka o play offy będzie zapewne bardzo zacięta i każda wygrana jest tutaj na wagę złota.
61-76✅
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Pro B Francja
Lille - Nantes godz. 20.00
2 / 2.40
20 kolejka francuskiej Pro B i starcie sąsiadów w tabeli, ekipy Lille z drużyną Nantes. Lille dziesiąta pozycja, Nantes miejsce wyżej, oba zespoły z identycznym bilansem 9-10. Nantes przystępuję do tego spotkania po dwóch porażkach z rzędu (Vichy, Ada Blois), w obu przypadkach ten wynik mógł spokojnie też pójść w drugą stronę, chyba ich główny problem, to że nie potrafili podtrzymać wypracowanej już przewagi - takie porażki, gdzie nie są w żadnym przypadku znacznie słabsi od rywali, potrafią czasami zmobilizować, na takiej sportowej złości udowodnić, że jednak potrafią zagrać skuteczniej i przede wszystkim z większą koncentracją przez całe spotkanie. Z kolei ekipa Lille w ostatniej kolejce przełamała dwie porażki i pokonała Evreux 94-83. Dla mnie, w tym zestawieniu za mocniejsza drużynę, pomimo tych ostatnich porażek, należy uważać Nantes - mocniejsza personalnie kadra, organizacyjnie też większy klub (znacznie większy budżet na ten sezon) i w końcu też aspirację wydają się być zdecydowanie wyższe w tym sezonie - brak Nantes w play off, po raz drugi z rzędu, byłby na pewno ogromnym rozczarowaniem, a kolejne &quot;potknięcia&quot; mogą tylko komplikować tę sytuację. Jeszcze biorąc pod uwagę, że kolejne mecze wyjazdowe będą już tylko trudniejsze - Roanne, Ada Blois czy Orleans, bardzo silne zespoły, gdzie o punkty będzie zdecydowanie trudniej. Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to w Nantes wygląda na ustabilizowaną - po tym jak w połowie stycznia zmarł ich najlepszy zawodnik Jermaine Marshall, w ogóle jeden z lepszych graczy w tej lidze, teraz jest już od trzech spotkań Sterling Gibbs (już średnia 18,7pkt), który z meczu na mecz powinien odgrywać coraz większą rolę w drużynie. W Lille ostatnio kilka zmian - odszedł do Roanne Evtimov, a kontuzjowany jest Ceci-Diop, sprowadzono natomiast Bangura i Mendy - Lille zawsze zyskiwała na mocnej stabilizacji kadry (bardzo mało zmian przed sezonem), teraz jednak troszkę zachwiana ta sytuacja. Liczę na to, że Nantes podrażnieni tymi ostatnimi porażkami, tym razem powalczą skuteczniej o pełną pulę, nie odstają w żadnym przypadku od ekipy Lille, więc biorąc pod uwagę aspekty czysto sportowe, jak najbardziej stać ich tutaj na korzystny wynik, tak przynajmniej mi się wydaje. (LVBet)
71-74✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom