>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi (III, IV) 2010/2011

Status
Zamknięty.
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Moje typy na dzisiaj:
IV liga opolska:
Stal Brzeg - Polonia Głubczyce 2 1.50 7/10
LZS Ligota Turawska - Start Namysłów 2 1.40 6/10
III liga opolsko-slaska:
Oderka Opole - Skalnik Gracze 1 1.25 6/10
Polonia Łaziska Górne - Victoria Chróścice 2 5.00 3/10
Pozdrawiam, powodzenia
Gram na dziś bardzo podobne typy. O Głubczycach w tym dziale pisałem kilka razy. Liga wchodzi w decydującą fazę i ani Start ani Polonia nie mogą tracić punktów, jestem strasznie ciekaw która z drużyn odpadnie w walce o awans;]
Mecz Oderki to pewniak dnia wg mnie. Skalnik gra fatalnie i nic im nie pomoże w utrzymaniu, co było w sumie wiadome od początku rundy. Na wiosnę zdobyli 1 punkt( nie licząc v.o z Krasiejowem) tak więc ten wynik mówi sam za siebie. Polecam w tym spotkaniu zagrać HC na Oderkę w Betsafe bo kurs 1.61 kusi.
Co do Victorii to masz jakieś info o odpuszczaniu meczu? Bo Polonia Łaziska to silna fizycznie ekipa i na własnym boisku nie powinni przegrać z grającą słabo ekipą gości. Wątpię by Łaziska puściły te mecz bo chyba wolą by w lidze utrzymała się ekipa ze Śląska a nie z Opolszczyzny.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Smieszna Ilanka Rzepin co niby chciała walczyc z chrobrym o awans sremisowała z outsiderem 0:0 kurs 1,2 śmiech na sali
Ale mieli szanse na lidera, bo Promień pokonał Chrobrego 2-1 na wyjeździe mimo to że od 39 minuty Promień grał w 10. Brawo dla Promienia za walkę i zmazanie plamy po przegranym meczu z Arką w Pucharze.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Smieszna Ilanka Rzepin co niby chciała walczyc z chrobrym o awans sremisowała z outsiderem 0:0 kurs 1,2 śmiech na sali
Ilanka remis z ostatnią Witnicą, która na 11 spotkań wyjazdowych - 11 porażek.. i nagle remis ????
Chrobry przegrywa z Promieniem Żary po raz drugi w tym sezonie...
Piłka nożna bywa nieprzewidywalna ???? A walka o awans pomiędzy Chrobrym a Ilanką do ostatniej kolejki - aczkolwiek ja jestem zdania, że i tak awansuje Chrobry. [III liga dolnośląsko-lubuska]
 
K 0

kalima88

Użytkownik
Ilanka remis z ostatnią Witnicą, która na 11 spotkań wyjazdowych - 11 porażek.. i nagle remis ????
Chrobry przegrywa z Promieniem Żary po raz drugi w tym sezonie...
Piłka nożna bywa nieprzewidywalna ???? A walka o awans pomiędzy Chrobrym a Ilanką do ostatniej kolejki - aczkolwiek ja jestem zdania, że i tak awansuje Chrobry. [III liga dolnośląsko-lubuska]
Boisko pokaże. Chrobry ma mecze jeszcze z : Celuloza (w), Arką Nowa Sól (D), Czarnymi Witnica (W)
Ilanka natomiast: Polonia Świdnica (W) Orzeł Międzyrzecz (D) Lechia Dzierżoniów (W).
Patrząc na ten rozkład jazdy wydaje się, że Chrobry ma łatwiejszych przeciwników. Chociaż taka Celuloza jest nieobliczalna co pokazała teraz w Trzebnicy przyp. 5:0 wygrana na wyjeździe z Trzebnicą, która strasznie nie leży Chrobremu. Arka również może się pokusić o sprawienie niespodzianki w Głogowie. W Składzie mają paru doświadczonych zawodników, którzy polizali wyższe ligi np. Żmudziński, Wierzbicki, Szulik. Z Czarnymi sobie powinni poradzić, ale jak to mówią dopóki piłka w grze.
Ilanka ma ciężkie wyjazdowe mecze w Świdnicy oraz Dzierżoniowie. Z Orłem teoretycznie powinna sobie poradzić u siebie ale kto wie....
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
⛔Victoria Przecław Vineta Wolin typ 2 1.95 8/10 2:0


Victoria gra w rundzie wiosennej wyjatkowo słabo, pomysłem na gre było zatrudnienie byłych pierwszoligowcow, dzisiaj graczy już zaawansowanych wiekowo po 40, metoda ta nie sprawdziła się i ostatnio Victoria notuje takie wyniki jak 0:9 z Astrą Ustronie Morskie. Vineta ( określana przez kibicow innych druzyn rownież jako Mineta ) natomiast wygrala 5 ostatnich meczow i wciaz ma nadzieje na awans. Kluczową informacja jak dla mnie do grania jest fakt iz sobotnie spotkanie Victorii z Hutnikiem zostało odwołane z powodu licznych absencji w Victorii , przez 3 dni raczej sytuacja nie mogla sie poprawic znacząco, kursy spadly juz z 2.20 na 1.95 co i tak moim zdaniem jest warte grania

Odra Chojna Gryf Kamien Pomorski 2 1.55 6/10
Odra rowniez ma problem z skompletowaniem składu liczne urazy oraz sprawy pozaboiskowe spowodowały iż zostało moze z 13 zawodnikow z pierwszego zespolu, na rezerwy raczej trudno liczyc bo zajmuja ostatnie miejsce w swojej lidze , Gryf raczej za silny by gospodarze mogli cos zdziałac
 
legia 122

legia

Użytkownik
Sparta Jazgarzew-Żyrardowianka 1 10/10 IV liga mazowiecka południe.
Sparta po rundzie jesiennej miała 5 punktów. Wiosną desperacko walczy o ligowy byt. Wiosną zdobyła już 17 punktów. Podczas gdy jej rywal 9. Skąd taka nagła metamorfoza zapytacie ?
Otóż Sparta z jesieni a Sparta z wiosny to dwie zupełnie różne drużyny. Sparta jako że ma pieniądze sięgnęła po rundzie jesiennej po graczy Skry Konstancin czy Piaseczna i to w ilościach hurtowych. Na dzisiejszą chwilę Sparta to pod względem kadry drużyna na pierwszą trójkę.
O sile i potencjale tej drużyny niech świadczą wyniki :
3:0 z Mazowszem Grójec
2:1 z Pogonią Grodzisk
na wyjeździe długo prowadzili z liderującym Orłem Wierzbica, pechowo przegrali ale rozmawiałem z obserwatorem z MZPNu i mówił że wynik nie odzwierciedlał gry-Sparta powinna tam zapunktować.
Żyrardowianka ostatnie 4 mecze 1 punkt 1 strzelona bramka aż 9 straconych.
Wszystko w tym meczu przemawia za dużo lepszymi gospodarzami którzy dysponują lepszym składem , walczą z olbrzymią determinacją o pozostanie w lidze, natomiast goście są piłkarsko słabsi do tego mają swoje problemy kadrowe.
Sparta gra u siebie gdzie wiosną jeszcze nie przegrała, zdobyła niemal dwa razy więcej punktów niż Żyrardowianka (17 do 9).
wystarczy porównać wiosenne wyniki obydwu ekip z ligowymi rywalami na 90minut.pl by nie mieć wątpliwości że warto zainwestować dziś w Spartę.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: Pilka nozna 3 liga lodzko mazowiecka 28.05 17-00
Spotkanie: Radomiak Radom- Ceramika Opoczno
Typ: -1.0 Radomiak
Kurs: 2,49
Bukmacher: betsafe

Analiza
Dziś w spotkaniu dwudziestej siodmej kolejki trzeciej ligi pilkarskiej w polsce grupy lodzko mazowieckiej radomiak radom na wlasnym stadionie podejmie zespol ceramiki opoczno. W rundzie jesiennej w opocznie padl wynik 5-0 dla Radomiaka. Sadze ze dzis jest duzo prawdopodobienstwo jesli nie powtorzenia tego wyniku to napewno zblizenia sie do niego. Radomiak praktycznie stracil juz szanse na awans do drugiej ligi w tym sezonie, sa one tylko iluzoryczne. Jednak Radomian w niedlugim czasie czeka chyba najwazniejszy mecz w sezonie, a mianowicie spotkanie derbowe z Bronia Radom. Radomianie na spotkanie za tydzien musza byc maksymalnie przygotowani. Syngalizuja chyba powoli zwyzke formy. Awansowali do polfinalu rozgrywek pucharu polski na szczeblu mazowsza, wygrali ostatnie spotkanie ligowe na trudnym terenie w Przedborzu 3-0 . Ceramika zajmuje w tabeli odlegle 10 miejsce i nie ma jeszcze pewnego utrzymania sie w lidze. Kadrowo, na papierze o wiele silniejszym zespolem sa dzisiejsi gospodarze- Radomiak Radom. Jesli nie wydarzy sie dzis nic nieoczekiwanego to gospodarze powinni dzis pewnie zwyciezyc.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
4 liga zachodniopomorska
Ina Goleniów Lech Czaplinek 1
1.65 betsafe 1:0 ✅

Ina powoli dochodzi do siebie , ostatnio nie szło im najlepiej a to z powodu duzej liczby kontuzji w zespole, ale sytuacja wyglada coraz lepiej. W srode pokonali na wyjezdzie Darzbor Szczecinek ktory w rundzie wiosennej prezentował sie całkiem niezle, dzisiaj według moich inforamcji Lech ma przyjechac bez kilku zawodnikow z pierwszego składu nie znam dokładnie powodów absencji jednak uwazam ze kurs jest jak najbardzie wart grania. Tobet juz wycofał to spotkanie jak rowniez kilka innych z 4 ligi zach -pom.
 
sierhun 6

sierhun

Użytkownik
IV Liga - Małopolska
Hutnik Nowa Huta - Przeciszovia Przeciszów @ 1,60 Tobet

Mecz między zajmującym 4 miejsce gospodarzami i plasującymi się tuż za nimi tylko ze względu na bilans bezpośrednich spotkań gośćmi z Przeciszowa. Faworytami są niewątpliwie piłkarz Hutnika, którzy grają bardzo dobrą piłkę na wiosnę. W tym okresie zdobyli oni 23 pkt na możliwe 30 i tylko bardzo słaba postawa na początku sezonu wykluczyła ich z walki o awans. Na swoim stadionie na wiosnę tylko niefartowny remis z Orkanem i wysoka porażka ze wzmocnioną 7 zawodnikami z 1 ligowego składu Sandecją.
Uważam, że piłkarze Hutnika i dziś mają dużą szansę na wygraną. Wysoka pozycja rywala oznacza możliwość, że nie zamurują oni bramki, stawiając autobusu w swoim polu karnym. Powinno to być wodą na młyn dla młodych chłopaków Przytuły, którzy jak na tę ligę są bardzo dobrzy technicznie i grają coraz ciekawszą piłkę.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
5 liga szczecin
Pogon II Szczecin : Masovia Maszewo 1 1.28 10/10 5:0 ✅
Kurs nie powala ale wzielem to sobie jako pewniak do systemu. Dwojka u siebie nie przegrywa ostatnio rowniez na wyjezdzie notuja dobra seriie wygrywajac z czolowka ligi tj Stalą oraz Switem. Dzisiaj w składzie Pogoni powinni wyjsc od poczatku zawodnicy z kadry I zespołu : Gwaze , Mandrysz , Dziuba , Majkowski , Wisniewski oraz Petasz. W takiej sytuacji Masovia nie ma szans stawiam na jakies 4 - 5 do 0 . W bramce Masovii powinien stac rezerwowy bramkarz ktory odbiega klasa od pierwszego.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
III Liga OPOLSKO- ŚLĄSKA
MKS Myszkow - LZS Piotrówka 2 2.65 Betsafe✅
MKS Myszkow - LZS Piotrówka(+1.0) 2 1.60 Betsafe✅
W 3 Lidze Opolsko- Śląskiej do końca sezonu pozostały 3 kolejki i niespodziewanie Piotrówka musi walczyć do końca o utrzymanie. Dzieje się tak, gdyż do końca nie wiadomo ile drużyn spadnie, ale to akurat norma w niższych ligach.
Będąca za Piotrówką Victoria Czetochowa otrzymuje dziś 3 pkt v.o za mecz z Krasiejowem i zbliża się na niebezpieczną odległość do LZS-u.
Dla gości jest to najważniejszy mecz sezonu gdyż wygrana daje im spokojny byt, a w przypadku porażki ze słabym ostatnio Myszkowem wszystko będzie w tej lidze możliwe.
Myszków przegrał 4 ostatnie spotkania i wygląda jakby zawodnicy czekali już na koniec sezonu. Mają tylko 2 pkt więcej niż Piotrówka ale nie ulega wątpliwości, że 34-35 pkt powinny dać utrzymanie w lidze. Zdecydowanie bardziej zmotywowana do wygranej jest Piotrówka, która wg mnie ma także silniejszy skład od ekipy gospodarzy. Ogólnie postawa Piotrówki w drugiej rundzie mnie strasznie zawiodła bo jest to ekipa mogąca walczyć o dużo wyższe lokaty.
Dla mnie najpewniejszy typ to HC na Piotrówkę, jednak kurs na zwycięstwo gości również jest kuszący.
Z innych typów w tej lidze polecam jeszcze:
Victoria Chroscice - Skalnik Gracze 1 1.75⛔
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Nie znalazłem tematu dla ligi okręgowej (pewnie dlatego, że od niedawna ma je w ofercie Tobet), ale myślę, że można tutaj parę słów o jednym ze spotkań napisać.
Liga Okręgowa (Warmińsko-Mazurska II)
Syrena Młynary - Osa Ząbrowo 1 2.30
Sytuacja wygląda tak. Osa nazbierała już sporo punktów i mimo że nie ma jeszcze zapewnionego utrzymania jej sytuacja w tabeli jest o wiele lepsza niż potrzebującej punktów jak powietrza Syreny. Na dodatek w ekipie gości nie zagra wielu podstawowych graczy. Wiadomo jest środek tygodnia. Z moich informacji wynika, że na pewno nie wystąpią piłkarze, którzy studiują w innych miastach oraz także ci co pracują. Nie chcę tu wymieniać nazwisk, bo pewnie i tak nikomu one za dużo nie powiedzą. Wiem tylko, że Osa jedzie do odległych Młynar w mocno okrojonym składzie. Kurs dosyć wysoki. Kto będzie chciał, skorzysta.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Flota II Swinoujscie : Jeziorak Załom 0:1 ⛔
typ 1
kurs 1.68
Dzisiaj Flota ma wystapic wzmocniona zawodnikami z 1 zespołu. W ostatnich 3 meczach dwukrotnie korzystano z pomocy zawodnikow z 1 zespolu i były to wygrane po 6:1 i 3:0 . Jako ze jest to srodek tygodnia podejrzewam ze w zespole z Załomia bedzie kilka absencji spowodowanych pracą itd. Flota musi wygrac to spotkanie aby zapewnic sobie pozostanie w okregowce. Na stadionie dzisiaj odbedzie się piknik z okazji dnia dziecka i chyba raczej piłkarze nie beda chcieli go zepsuc
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Wybrałem jedno spotkanie z III Ligi OPOLSKO- ŚLĄSKIEJ, piszę teraz bo kursy spadają.
Pniówek Pawłowice Śląskie - Victoria Chróścice 1 1.65 Tobet✅ 4-0 spokojna wygrana; HC również wchodzi
Victoria to kolejny po Skalniku Gracze spadkowicz. Przyznam, że w środę bardzo mnie zawiedli i w tak ważnym spotkaniu przegrali u siebie ze Skalnikiem, który zdobył dopiero pierwsze 3 punkty na boisku w tej rundzie. To pokazuje, że Victoria jest w bardzo słabej formie, drużyna jest w rozsypce, każdy kolejny mecz nic już im nie daje. Wiadomo jak mogą się czuć zawodnicy ekipy, która już spadła.
Pniówek to zdecydowanie silniejsza ekipa. W środę zremisowali z mocnym BKS-em Bielsko- Biała. Grają mecz u siebie i są zdecydowanie faworytem tego spotkania. Mecz jest o pietruszkę ale Victoria ma zdecydowanie niższe morale i umiejętnościami piłkarskimi także bardzo odstają. Kurs 1,65 jest dla mnie bardzo kuszący, zastanawiam się czy nie zagrać także HC +1.0 na Pniówek.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
III liga dolnośląsko-lubuska
Promień Żary - Orzeł Ząbkowice Śląskie @ Promień Żary - 1,70 w Tobet ⛔ 2:2
Żeby Orzeł Ząbkowice nie spadł z ligi musi być zachowane kilka warunków w wyższych ligach. Przed tygodniem rozgromili 5:0 innego rywala w walce o utrzymanie Twardego Świętoszów, ale przy 1:0 Twardy dostał czerwoną kartkę i pozostałe stracił grając w &#39;10&#39;. Na wyjazdach Orzeł bardzo słabo bilans 0-3-10 i bramki 8-33 mówi sam za siebie.
Promień Żary w tabeli na 5 miejscu. Bilans u siebie 9-1-3 23-11. W rundzie jesiennej 1:1 w Ząbkowicach w trudnym okresie dla Promienia. Teraz Promień dobrze dysponowany, czego efektem wygrana przed kilkunastoma dniami w Głogowie z liderującym Chrobrym 2:1 czy u siebie 1:0 z 6 w tabli Trzebnicą.
Jednakże bardzo istotną informacją jest fakt, że Promień w sobotę będzie obchodził 65 rocznicę powstania klubu. Poza tym trwają Dni Żar i nie wypada nie wygrać z ligowym outsiderem. Promień jak chce to z pewnością potrafi ograć niemal każdego w lidze. Uważam, że kurs mocno zawyżony i Promień pewnie ten mecz wygra.
Chrobry Głogów - Arka Nowa Sól @ Chrobry - 1,30 ✅ 5:0
Chrobry zaczął gubić punkty i ma tylko 1 oczko przewagi na Ilanką. To już końcówka sezonu, ostatnie dwie kolejki... mobilizacja w Głogowie na ten mecz bardzo duża. Nikt nie dopuszcza myśli, że Chrobry nie pokona Arki, która w lidze gra już o przysłowiową pietruszkę. Piłkarsko, kadrowo, organizacyjnie Chrobry zdecydowanie lepszy... Gospodarze powinni wygrać, choć piłka różne znała już przypadki...
Dubel: 2,21
Stawka: duża

EDIT:fatalny mecz w wykonaniu Promienia, przedostatni w tabeli Orzeł potrafił zdominować rywala. Obrona Orła bardzo słaba, a Promien tego nie potrafił wykorzystać. Promien 3 razy ratował słupek i 1 raz poprzeczka.. Promien po golu na 2:1 młody chłopak zdejmuje koszulkę i dostaje drugą żółtą i czerwoną. Promien w &#39;10&#39;. Trzyma się do 88 minuty kiedy pada gol na 2:2. Żeby było śmiesznej... w 91 minucie rzut karny dla Promienia, lekki strzał i bramkarz gości broni. Koniec meczu 2:2.
Wypada przeprosić za taki typ..
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Promień Żary - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Dziś zostanie rozegrana przedostatnia kolejka w sezonie na szczeblu III ligi Dolnośląsko-Lubuskiej. Promień żary dziś obchodzi jubileusz 65-lecia i na dodatek od 3 czerwca do 5 są obchodzone dni Żar. Jest to ostatni mecz w tym sezonie na własnym boisku a wstęp na mecz jest wolny więc myśl że przybędzie duża publika by godnie pożegnać się z piłkarzami a oni z nimi. Kadra Promienia jest bardzo młoda ale jak na taką wąską kadrę bardzo dobrze sobie radzi i obecnie zajmuje 5 miejsce z 44 punktami po 26 spotkaniach. Goście czyli Orzeł Ząbkowice Śląskie już są pewni że spadną(w sumie mają jeszcze szanse ale to zależy od sytuacji w wyższych klasach rozgrywkowych) bo z 14 punktami zajmują przedostatnie miejsce czyli 14. Orzeł na wyjeździe w tym sezonie jeszcze nie wygrał i ma bilans 0-3-10, natomiast Promień u siebie ma bilans 9-1-3. Ostatni mecz Promienia to wygrana 2-1 z liderem na wyjeździe czyli Chrobrym Głogów który musi do końca walczyć o awans z Ilanką Rzepin która ma tylko 1 punkt straty. Myślę że Promień wygra i dobrze się skończą obchody 65-lecia klubu.
Typ:1
Kurs:1.70

tobet​
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Lechia Strawczyn - Hetman Włoszczowa IV Liga Świętokrzyska typ: 2 ✅ 1:2
Gospodarze już od kilku kolejek muszą pogodzić się z tym,że w przyszłym sezonie zagrają w lidze okręgowej,w zespole nie ma już motywacji, zawodnicy czekają już na zakończenie sezonu, a ostatnie wyniki 0:3,2:8 i 1:8 najlepiej to obrazują.Hetman natomiast ma o co grać,przed sezonem zespół gości po spadku z III ligi był wymieniany w gronie kandydatów do awansu,nastąpiła jednak niemiła niespodzianka i Hetman grający w podobnym składzie co w III lidze spisywał się jesienią bardzo słabo.W zimę dokonano kilku transferów i gra wygląda zdecydowanie lepiej w 12 meczach zdobyli 21 pkt,gdy jesienią w 15 tylko 12pkt.Jednak fakt,że z czwartej ligi świętokrzyskiej może spaść aż 5 zespołów spowodował,że Hetman w dalszym ciągu nie może być pewny utrzymania,a gdzie je sobie zapewnić jak nie u najgorszej i rozbitej drużyny ligi??Lepszej okazji już nie będzie.Kurs całkiem dobry ????
2 1.75 7/10
Szczęśliwie bo po bramce w ostatniej minucie ale jest :grin:
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Konfeks Legnica - Bielawianka Bielawa 2 @ 1,80
Wygrywają, mają awans, Konfeks nie gra zaś o nic, spadek im nie grozi, o awansie zapomnieli już dawno, mają dziesiąte miejsce i sezon dla nich mógłby się już skończyć. Ostatnio wyłapali czwóreczkę od Pumy Pietrzykowice, która broni się przed spadkiem, a wcześniej wymęczyli 1:0 z outsiderem ze Szczawna Zdroju. Pozostałe mecze legniczan bardzo w kratkę, ale to już nie jest ten zespół, który był chociażby na jesień. W Bielawie także najlepiej nie jest, kontuzji doznał Boczkowski i nie zagra do końca sezonu, poza tym ostatnia porażka z Kobierzycami lekko skomplikowała sytuację w tabeli. Nastroje w Bielawie są jednak optymistyczne, nie po to zapierdalali cały sezon, żeby teraz frajersko przegrać awans. Do Legnicy jadą po trzy oczka, kurs całkiem ciekawy, więc ja próbuję.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
III Liga Łódzko-Mazowiecka 2010/11 (Zwycięzca)
Pogoń Siedlce 15,00 - Tobet
Jak zobaczyłem kurs to mi wyszły oczy ! Grzech by było nie zagrać.
Przypominam, że w poprzednim sezonie Pogoń Siedlce była beniaminkiem. A zajęli które miejsce ? Otóż aż 4 ! 15 zwycięstw 7 remisów i 8 porażek. 52 punkty. Więc jak na beniaminka 4 miejsce to dość dobrze.
Ciekawym faktem jest to, że zarząd w końcu się wziął za ten klub ! Pogoń Siedlce ma ambicje by awansować do wyższej ligi. A dlaczego ? Otóż w Siedlcach budowany jest stadion na 3 tysiące miejsc ! Więc jak na zespół III ligowy to i tak dużo.
Ale nie tylko stadion jest budowany, bo i obok będą aż 3 boiska treningowe. Więc jak sami widzicie miasto inwestuje w infrastrukturę piłkarską. 4 miejsce w poprzednim sezonie ? W tym musi być lepiej ! Aby już od następnego sezonu grać w II lidze wschodniej na swoim pięknie nowo wybudowanym obiekcie. A jak wiadomo im wyższe wyniki tym więcej kibiców i więcej pieniędzy dla klubu.
Nawet boisko ma mieć podgrzewaną murawę ???? , ale nie wiem czy z tego nie zrezygnowano. Więc jak sami widzicie. W Siedlcach jesteśmy głodni sukcesu i awansu na poziom wyżej.
Przypominam, że w Pogoni Siedlec gra Dariusz Dziewulski który w sezonie 09/10 był KRÓLEM STRZELCÓW III ligi. Zdobył, aż 20 bramek !
Na pewno te argumenty jak i sam kurs zachęca na postawienie na ten typ ;-).
Do tego napiszę jeszcze, że od czasu kiedy Pogoń Siedlce znalazła poważnego sponsora to i pojawiły się również wyniki i awans do III ligi ;-). Polimex Mostostal jest sponsorem, a to bogata firma.
Udało się trafić. Na dwie kolejki przed końcem sezonu Pogoń już jest pewna awansu do II ligi. Dzięki pokonaniu Kutniarzy na wyjeździe 2:3 i przegranej Broni w derbach z Radomiakiem 1:3 Pogoń Siedlce już może myśleć o następnym sezonie.
W następnej kolejce mecz otwarcia nowego stadionu z Wartą Sieradz. Bilety około 2500 rozdane zostały wszystkie za darmo. Stadion zapewne będzie zapełniony do ostatniego miejsca. Do tego w tych Dniach rozpoczynają się Dni Siedlec.
Choć jeszcze parę kolejek temu Pogoń Siedlce była na bardzo długiej drodze do awansu bo nieoczekiwanie w tej rundzie wyprzedziła ich Broń z Radomia.
Teraz ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało w II lidze. Bo czasami Pogoń zawodziła po całej linii, niby walczyli o awans a potrafili przegrać z przedostatnią drużyną Ceramiką Opoczno 0:1 na własnym terenie.
Jeżeli nie wzmocnią składu w okresie letnim to coś czuję, że szybko mogą z tej II ligi wschodniej wylecieć (choć mam nadzieję, że oby nie).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom