>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Niższe ligi (III, IV) 2010/2011

Status
Zamknięty.
nivet 277

nivet

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo, to ta Pogoń jeszcze ligi nie wygrała:
&quot;Spośród ekip walczących o awans najbliżej tego celu jest Pogoń Siedlce (grupa łódzko-mazowiecka), która na dwie kolejki przed końcem ma sześć punktów przewagi nad Bronią Radom i korzystniejsze wyniki meczów bezpośrednich. Teoretycznie daje to awans do II ligi, jednak Broń Radom otrzyma prawdopodobnie trzy punkty walkowerem za przegrany mecz z Radomiakiem, w którym w zespole rywali w końcówce meczu zagrała zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych&quot;.

http://www.90minut.pl/news/159/news1590577-Analiza-I-II-i-III-ligi.html
Ale tak czy siak są bliżej, niż dalej :cool:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Niby masz rację Nivet. Pogoń dostała już oficjalnie 3:0 z UKS walkowerem. Teraz sprawa toczy się co do meczu Broni Radom z Radomiakiem. Ale też myślę, że zostaną przyznane punkty Radomiakowi i wtedy oficjalnie już Pogoń awansuje.
Tak samo jutro jest mecz Pogoń Siedlce - Warta Sieradz. Takie niby oficjalne otwarcie Dni Siedlec o czym już ostatnio pisałem.
Będzie prawdopodobnie około 3 tysięcy kibiców, zwycięstwo rozpocznie wielką miastową fiestę. Dlatego sugerują wam grać na Pogoń Siedlce 1,40. Awans w zasięgu ręki, bez patrzenia na przeciwników.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Celuloza Kostrzyn - Promień Żary III liga dolnośląsko-lubuska @ 1 - 2,40 Tobet ⛔ 3:4
Celuloza ma w swoich szeregach groźny duet napastników. Budzałek - Anioł, którzy razem zdobyli 23 z 34 bramek zdobytych przez Kostrzynian. Ekipa w końcówce sezonu wygląda dosyć solidnie. Przytrafiały się porażki jak 1:3 z Chrobrym czy wyjazdowe 0:2 w derbach z Ilanką, ale drużyna grała w tych meczach ambitnie i pokazywała się z niezłej strony. Prawdziwy wystrzał formy to wyjazdowa wygrana 5:0 z solidnym ligowcem z Trzebnicy. Celuloza u siebie traciła punkty właściwie tylko ze ścisłą czołówką.
Promień Żary przed tygodniem obchodził 65-lecie klubu i wbrew oczekiwaniom zagrał słaby mecz z outsiderem Orłem Ząbkowice, remisując 2:2. Teraz trener zapowiedział, że da szansę gry zawodnikom, którzy grali w tym sezonie mniej. Już w meczu z Orłem niektórzy dostali szansę i szczerze mowiąc nie pokazali się z najlepszej strony. Co ciekawe tak czy siak trener będzie musiał sięgnąć do rezerw, ponieważ podstawowy defensywny pomocnik, bierze tego dnia ślub i zaprosił na wesele kilku kolegów z zespołu, których również prawdopodobnie [jak podają lokalne media] na meczu w Kostrzynie nie będzie. Sami młodzi nie udźwigną ciężaru gry, a Celuloza ze skutecznym duetem napastników powinna pewnie ograć Promień Żary, który już w meczu z Orłem Ząbkowice grał słabo, a dodatkowo bez kilku ważnych w tym sezonie graczy [w tym skutecznego napastnika] raczej nie będzie w stanie ugrać dobrego wyniku w Kostrzynie.
EDIT: Promień zgodnie z zapowiedzią bez 4 podstawowych zawodników do przerwy rozbijał Celulozę aż 4:0. Końcowy wynik Celuloza - Promień 3:4. Szkoda, że Promień nie zagrał tak na 65-lecie.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Z tego co mi wiadomo, to ta Pogoń jeszcze ligi nie wygrała:
&quot;Spośród ekip walczących o awans najbliżej tego celu jest Pogoń Siedlce (grupa łódzko-mazowiecka), która na dwie kolejki przed końcem ma sześć punktów przewagi nad Bronią Radom i korzystniejsze wyniki meczów bezpośrednich. Teoretycznie daje to awans do II ligi, jednak Broń Radom otrzyma prawdopodobnie trzy punkty walkowerem za przegrany mecz z Radomiakiem, w którym w zespole rywali w końcówce meczu zagrała zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych&quot;.

http://www.90minut.pl/news/159/news1590577-Analiza-I-II-i-III-ligi.html
Ale tak czy siak są bliżej, niż dalej :cool:
Niby masz rację Nivet. Pogoń dostała już oficjalnie 3:0 z UKS walkowerem. Teraz sprawa toczy się co do meczu Broni Radom z Radomiakiem. Ale też myślę, że zostaną przyznane punkty Radomiakowi i wtedy oficjalnie już Pogoń awansuje.
Tak samo jutro jest mecz Pogoń Siedlce - Warta Sieradz. Takie niby oficjalne otwarcie Dni Siedlec o czym już ostatnio pisałem.
Będzie prawdopodobnie około 3 tysięcy kibiców, zwycięstwo rozpocznie wielką miastową fiestę. Dlatego sugerują wam grać na Pogoń Siedlce 1,40. Awans w zasięgu ręki, bez patrzenia na przeciwników.
Awans rozstrzygnie się przy zielonym stoliku.
Jeśli utrzyma się wynik w trwającym meczu Pogoń-Warta (0-1), a Broniarze wygrają swoje spotkanie, taki scenariusz jest oczywisty !
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Awans rozstrzygnie się przy zielonym stoliku.
No niekoniecznie. Raczej w ostatniej kolejce.
Bo dziś Pogoń jak na razie przegrywa 0:2 i ma 57 punktów. A Broń ma 51. Więc jak dostaną 3 z Radomiaka i 3 z 29 kolejki to będą mieli tyle samo co Pogoń Siedlce.
Nie wiem co się liczy przy awansie, ale tak czy siak Pogoń ma lepszy bilans z Bronią i ma lepszy bilans bramkowy.
Ale tak czy siak, lipa, że dziś właśnie przegrywają w Dni Siedlec.
2:2
Broń przegrała 2:0 na wyjeździe i Siedlczanie witają 2 ligę ???? .
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
No niekoniecznie. Raczej w ostatniej kolejce.
Bo dziś Pogoń jak na razie przegrywa 0:2 i ma 57 punktów. A Broń ma 51. Więc jak dostaną 3 z Radomiaka i 3 z 29 kolejki to będą mieli tyle samo co Pogoń Siedlce.
Nie wiem co się liczy przy awansie, ale tak czy siak Pogoń ma lepszy bilans z Bronią i ma lepszy bilans bramkowy.
Ale tak czy siak, lipa, że dziś właśnie przegrywają w Dni Siedlec.
racja, coś mi się *****ało i nie wziąłem pod uwagę bezpośredniego bilansu.
Pogoń w 30. gra z Kutnem, więc nie będzie to łatwe spotkanie.
Hipotetycznie - Siedlce gubią pkt w Kutnie, Bronki robią swoje i o awansie decyduje ... góra.
kto posmaruje, kto ma większe plecy albo komu będzie na rękę jak awansuje Pogoń/Broń, tak rozstrzygnie się sprawa awansu.

Teoria legnie w gruzach, jak Bronki dzisiaj polegną albo w ostatniej kolejce Siedlce wygrają.

edit: Warta, która sensacyjnie wygrywała 0-2 na stadionie lidera, mogącego przypieczętować awans, ostatecznie tylko remisuje 2-2 i tym samym robi sobie ogromną krzywdę, patrząc na to, o co oni grają. Traci niepowtarzalną okazję do odjechania dołowi. Dym przy ławkach, powrót w grobowych nastrojach. Takie hece tylko na polskich boiskach !
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Okręgówka Katowice III
Start Pietrowice Wielkie - Rymer Rybnik 2 2.00 Tobet✅ 1-3
Połowa czerwca więc coraz mniej ciekawych spotkań do grania w niższych ligach z mojego okręgu. Jednak spośród oferty dostępnej na ten moment wybrałem spotkanie Startu Pietrowice Wielkie z Rymerem Rybnik. Nie tak dawno podawałem w tym temacie typ na Start Pietrowice i opisywałem tę ekipę doceniając potencjał i siłę drużyny. Powiem szczerze, że od tego momentu, a w zasadzie w przeciągu całej rundy drużyna ta dosłownie się &quot;stoczyła&quot;. Okazało się, że zły początek rundy rewanżowej nie był wypadkiem przy pracy. Niepojętym jest dla mnie występowanie w ostatnim spotkaniu w 9 z powodów braków kadrowych. Oczywiście to spotkanie zostało przegrane wysoko 6-1. Z informacji, które posiadam powodem złej sytuacji w drużynie jest brak pieniędzy, a drużyna ta bazowała tylko i wyłącznie na najemnikach. Start posiada rezerwy, które grają w C klasie i radzą sobie tam dobrze, jednak nikt z tamtych zawodników nie myśli nawet pomagać 1 drużynie. Ogólnie sytuacja nie wygląda na ciekawą.
Jako, że kurs na gości w dalszym ciągu znajduje się na poziomie 2.00 to decyduję się bez wahania zagrać. Nie sądzę by ekipa gospodarzy pozbierała się i pokazała w ostatniej kolejce ambicję, skoro przez całą rundę grali żenująco, a im bliżej końca to nie potrafili uzbierać 11 zawodników na mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom