>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi ( III / IV )

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ruch Zdzieszowice - Pniówek Pawłowice Śląskie ----&gt;2 @@ 2,75 ⛔
Ogromne pieniądze jakie są w Pniówku prężny sponsor jeżeli w tym sezonie nie wywalcza dobrego miejsca kiepsko będzie w przyszłym, ogromne pieniądze za wywalczenie awansu , spore premie za mecz uwazam że powinni spokojnie wygrać.
Kolejny mecz Pniówka ta sama argumentacja.
Gryf Kamień Pomorski - Piast Chociwel ----&gt;1 @@ 1,75 ✅

Gryf bardzo dobrze spisujący się u siebie , Rozmawiałem z kolega grającym w tamtych rejonach Gryf powinien spokojnie ten mecz wygrać.
UKS SMS II Łódź - Pelikan II Łowicz ----&gt; 1 @@ 2,00 ✅
Pelikan moim zdaniem II drużynę ma bardzo słabą , UKS SMS Łódź jak wiemy to wielka szkółka piłkarska uważam że w meczu tych rezerw lepsi okażą się piłkarze SMSu
Kursik 2,00 ustrzelony ???? Gra UKSu pokazywała wyższość szkółki 6:0 to na prawdę wynik bardzo wysoki , Zdecydowanie piłkarze Pelikana zaprezentowali się co najmniej tragicznie jednak kursy nie były adekwatne do gry
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Doberman, wielka szkółka piłkarska? ja się z tym wcale nie zgadzam. Wielką szkółke to ma Barcelona a nie SMS. Wygrali bardzo zdecydowanie chociaż początek na to nie wskazywał, raz wybili piłke z pustej bramki, raz Pelikan II nie strzelił sam na sam przy wyniku 0:0 mogło się wtedy inaczej potoczyć. Pelikan II nie ma słabej drużyny tylko teraz mecz pokrył się z pierwszą drużyną i dlatego personalnie było gorzej, zawsze kilku z pierwszej drużyny schodzi na mecz rezerw, Ale gratuluję typu ???? kurs 2,00 piechotą nie chodzi
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dyskobolia Grodzisk już bez Zbigniewa Drzymały próbuje wspinać się po kolejnych ligowych szczeblach w górę. Obecnie 4 liga Wielkopolska, miejsce w tabeli 2. W tej kolejce Dyskobolia podejmie lidera - Sokół Damasławek, który fatalnie rozpoczął wiosenne zmagania i nie sądzę aby poprawa miała nastąpić w meczu z Grodziskiem zwłaszcza iż defensywa Sokołu do najmocniejszych mimo liderowania nie należy. Warto podkreślić, że wstęp dla kibiców na ten mecz jest wolny.

Sokół Pniewy przed tygodniem przegrał w derbach z Dyskobolią 0-1. Mecz był bardzo wyrównany, no ale to właśnie siła drużyny z Pniew. Twarda, nieustępliwa gra, solidna defensywa. Mimo tej porażki nadal są jednym z kandydatów do awansu o czym powinniśmy przekonać się w meczu z niżej notowanym Gromem Plewiska.

Promień Żary po dobrych występach w meczach sparingowych źle rozpoczął rundę od porażki z Zagłębiem II, potem przyszła wymęczona wygrana z outsiderem ligowej tabeli Łucznikiem ledwie 1:0, ale jestem zdania, że teraz będzie zupełnie inaczej. Promień obecnie zajmuje zbyt niskie miejsce jak na jego możliwości. Do drużyny wrócili napastnicy Kosman i Czyżyk, w związku z tym wreszcie powinno być komu strzelać bramki. Ilanka jest ekipą, w której gra mieszanka różnych zawodników m.in gra tam Udarevic niegdys gracz Polonii Warszawa. Taka mieszanina nie wpływa budująco na morale zespołu. Promień opiera kadrę na zawodnikach z regionu, którzy zaczynają tworzyć co raz bardziej zgrany kolektyw. Czas najwyższy aby Promień rozpoczął marsz w górę tabeli :wink:

Oleśnica bardzo źle rozpoczęła rundę na dodatek w tygodniu rozgrywała zaległy mecz. Polonia/Sparta Świdnica za cel stawia sobie 2 miejsce &lt;1 raczej będa Polkowice&gt;. Zimą klub został wzmocniony kilkoma ciekawymi zawodnikami i wydaje się, że ten cel mają szanse zrealizować. O fatalnej formie Oleśnicy i tym, że Świdnica ma ciekawy team powinnismy przekonac sie w ten weekend.

Celuloza na papierze jest znacznie lepszą drużyną od LZS-u Bobrówko, który nie ma w swoim składzie zawodnika, który byłby wstanie zdobywać kilka bramek. LZS co prawda ostatni nie jest, ale piłkarsko moim zdaniem drużyna do spadku. Celuloza prezentuje okreslony poziom poniżej, którego zejśc nie powinna co moim zdaniem będzie oznaczało trzy punkty dla teamu z Kostrzyna.

Kurs na Sulęcin mocno przesadzony. Różnica poziomów między Stalą a Dobiegniewem aż tak wielka nie jest, stąd uważam, że x2 jak najbardziej realne.

Moje propozycje na weekend z oferty bukmachera Tobet:
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Sokół Damasławek | 1 - 1,50 ✅ 6-0
Grom Plewiska - Sokół Pniewy | 2 - 1,67 ⛔ 0-0
Promień Żary - Ilanka Rzepin | 1 - 2,10 ✅ 2-1
Pogoń Oleśnica - Polonia/Sparta Świdnica | x2 - 1,39 ✅ 0-1
LZS Bobrówko - Celuloza Kostrzyn | 2 - 2,00 ✅ 0-1
Błękitni Dobiegniew - Stal Sulęcin | x2 - 2,13 ⛔ 4-1
 
mackso 10

mackso

Użytkownik
Może coś z mojego podwórka:
Siarka Tarnobrzeg - Czarni Jasło @1.25 betsafe

Celem Siarki na rundęwiosenną jest powrót do III ligi. W tym celu klub pozyskał 4 zawodników, którzy mają być znacznym wzmocnieniem - Maj, Sałek, Kotwa i Walat. Już w pierwszym meczu tej rundy ci zawodnicy udowodnili swoją wartość; Sałek strzelił 2 bramki, Walat jedna, Kotwa dołożył asystę i tym samym Siafkowcy pokonali Sokół Nisko 3:1. Do bramki powraca Maj, który w zeszłem sezonie uznany był za najlepszego bramkarza podkarpackiej grupy. Czarni to kandydat do spadku, nie powinni sprawićnajmniejszego problemu zawodnikom z Tarnobrzega. Kurs nie zachwyca, ale jeśli ktoś będzie potrzebował do podbicia/dubla, jak najbardziej polecam.

edit:
można do tego dorzucić typ na Stal Sanok. Grają z Sokołem Nisko, który dostał ostatnio baty od Siarki. Koledzy zza miedzy nic ciekawego nie pokazali, a Stal to drużyna zdecydowanie lepsza o przynajmniej o dwie klasy, co moze potwierdzić chociaż ich ostatni mecz z Legią.

Siarka @1.25
Stal @ 1.20

AKO: 1.50
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
4 Lige Lubelska czas zaczac, w koncu :!: :!: :!: :!:
Podlasie Biała Podlaska - Olender Sól 1 @ 1,70 tobet 7/10 ⛔ 1-1
W koncu zainaugurujemy runde wiosenna. Ambicje są w klubie duże, w końcu może uda się w Białej ujrzeć upragnioną III ligę . Na wiosnę nie zostały popełnione wielkie transfery, ale najważniejsze jest to że nie został też skład osłabiony, chociaż miał odejsc nasz bramkarz, uważany na Lubelszczyźnie za jednego z najlepszych, jak nie najlepszego ligi. Chodzi o Dimitrija Jekimowa, który mimo 38 lat jest pewnym punktem drużyny. Podlasie zajmuje po rundzie jesiennej 2 miejsce, za Wisłą Puławy która jest wielkim faworytem do awansu do III ligi z pierwszego miejsca. Olender jest to drużyna która po rundzie wiosennej zajmuje 3 miejsce, i wydaje mi się, że jak na tą druzyne jest to szczyt marzeń. Lepsza drużyna + własny stadion i kibice stawia Podlasie w roli zdecydowanego faworyta a kurs 1,70 jest moim zdaniem bardzo dobry. Jeśli by można było zagrać gdzieś, np. w betsafe bo wiem że tam też jest 4liga, to dobrym typem jest też under 2,5 ponieważ Podlasie jest to bardzo defensywna drużyna. W 15 meczach Podlasie straciło tylko 6 bramek ! co daje srednia 0,4 na mecz. Olender zbyt ofensywnie tez nie gra, moim zdaniem w tym meczu padnie wynik w okolicach 1-0, 2-0 dla Podlasia ????
Wisła Puławy - Sparta Rejowiec Fabryczny 1 @ 1,18 tobet 9,9/10 ;) ✅ 1-0
Tutaj krótko. Wisła zdecydowany faworyt do mistrza ligi. Z średniakiem, jakim jest Sparta zajmująca dopiero 12 miejsce Wisła musi wygrywać, mając zawodników z którymi poradziła by sobie raczej w III lidze. Na tzw. podbicie ????
Lublinianka Lublin - Sokół Adamów 1 @ 1,40 tobet 8/10 ✅ 4-1
Lublinianka średniak ligowy, natomiast Sokół jest to typowy outsider. Ostatnie miejsce w tabeli, 6 goli strzelonych , 41 straconych, 5 punktów w 15 meczach ... Co trzeba więcej? Sokół w sparingach przedsezonowych przegrywał nawet z juniorami pewnej bialskiej drużyny; ) Lublinianka wygrywając może awansować nawet na 7-8 miejsce i sądzę, że piłkarze lubelskiej drużyny tej szansy nie zaprzepaszczą.
Kupon :
Podlasie - Olender 1 ⛔
Wisła - Sparta 1 ✅
Lublinianka - Sokół 1 ✅
AKO : 2,51 5,5/10 ⛔ ⛔ ⛔
EDIT : szkoda ... Podlasie bylo lepsze, mialo m.in. jedna poprzeczke, prowadzili do 63&#39; kiedy to Olender zremisował... trudno ????

Pozdrawiam ????
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Jako, że też pochodzę z Lubelszczyzny to napiszę coś na temat Twoich typów.

Jeśli chodzi o typ na Wisłę, to nie trzeba chyba dużo pisać... Zdecydowany faworyt do awansu, doskonała gra na jesieni i runda skończona bez porażki. Sparta to drużyna z drugiej części tabeli i wywiezienie choćby punktu z Puław będzie bardzo dobrym wynikiem.

Lublinianka - Sokół. Tutaj faworyt też jest z góry określony, lecz Lublinianom zdarzają się słabsze mecze to myślę, że z Sokołem powinni wygrać. Sokół jak napisałeś to typowy outsider ligi i kurs 1.40 jak najbardziej do grania.

Jeśli chodzi o trzeci mecz, o którym napisałeś to trudno mi coś więcej powiedzieć, gdyż słabo znam te drużyny. Potencjał na pewno większy ma Podlasie, oby tylko nie odnieśli kolejnego remisu :jezora:

Ogólnie uważam, że kupon ma spore szanse na powodzenie :-D
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Gra ktoś z was w TOBET? tam są zakłady na IV lige nawet! Ja przykładowo jestem z Międzychodu - 12tys. miasteczka i stawiam sobie na moją drużynę po czym ide sobie obejrzeć meczyk i super jest xD Polecam!
 
prukst 0

prukst

Użytkownik
IV Liga Małopolska ????

Gra ktoś z was w TOBET? tam są zakłady na IV lige nawet! Ja przykładowo jestem z Międzychodu - 12tys. miasteczka i stawiam sobie na moją drużynę po czym ide sobie obejrzeć meczyk i super jest xD Polecam!
Ja go chce przetestować na 4 lidze i zobaczymy jak to pujdzie tylko aby więcej ludzi obstawiało 4 ligę małopolską albo dali jakoś znać że stawiać zamierzeją wymiana inf. by była to może by coś fajnego powstało następny mecz gramy z LKS Mogiliany u nas w składzie wszyscy zdrowi napastnik 19 letni wygląda na to że w farmie obrana tez dobra murawa dobrze przygotowana zawsze latem na sżło lepiej na razie 10 pozycja w tabeli a rywal jest piąty lecz sparingi z drużynami 3-4 ligi było ich kilka tylko jeden przegraliśmy reszta to zwycięstwa. Teraz jesteśmy bardzo mocni a zwłaszcza u siebie zawodnicy przetrenowoli cało przerwę po rozgrywkach jesiennych więc meczu nie powinlismy przegrać i mozna zaryzykowac 2 zwycięstwo w tym sezonie z mogilianami.

Lubań Maniowy - LKS Mogiliany typ: 1 kurs 1,95 5/10 ⛔ 1:2
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

Spotkanie: Wisła Puławy - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:0 ✅✅✅
Typ: 1
Kurs: 1.18
Bukmacher: Tobet
Jutro o godzinie 16:00 na stadionie MOSiR w Puławach, lider rozgrywek Wisła Puławy podejmie drużynę ligowego średniaka - Spartę Rejowiec Fabryczny. Gospodarze tego spotkania są pewniakiem do awansu i na 99,99% nic nie stanie na przeszkodzie. Klub w przerwie zimowej pozyskał Damiana Pietronia z Orląt Radzyń, lecz nie zagra w jutrzejszym mecz z powodu nadmiaru żółtych kartek w poprzednim klubie. Oprócz Pietronia nie zobaczymy Mariusza Abramczyka, który w końcowym etapie przygotowań doznał kontuzji. Także z pierwszej 11 - stki nie zobaczymy dwóch zawodników, ale to nie przeszkodzi w odniesieniu wysokiej wygranej. W poprzedniej rundzie Wisła Puławy wygrała w Rejowcu 2:0, a w poprzednim sezonie u siebie aż 4:0. Goście w tym sezonie będą walczyć o utrzymanie, co wcale nie będzie łatwe. Sparta w jutrzejszym meczu zagra bez Ziarkowskiego (grający trener, który ma za sobą występy w ekstraklasie Polski i Turcji) oraz Góry i Adamca. Łukasz Giza lider klasyfikacji strzelców sprawi, że Wisła w pierwszym meczu w tym sezonie zapakuje gościom kilka bramek.


Spotkanie: Lublinianka Lublin - Sokół Adamów 4:1 ✅✅✅
Typ: 1
Kurs: 1.25
Bukmacher: Tobet
Lublinianka najstarszy klub na Lubelszczyźnie zmierzy się z Sokołem Adamów. Lublinianka po rundzie jesiennej zajmuje dopiero 11 miejsce w tabeli, celem na ten sezon jest zajęcie miejsca w połowie tabeli bezpiecznego od spadku. W jutrzejszym meczu Lublinianka nie może sobie pozwolić na inny wynik niż wygrana, ponieważ grają z najgorszą drużyną w lidze. Goście grają tragicznie, na dodatek w przerwie zimowej odeszło od nich sporo zawodników. Zdobyli tylko 5 punktów, notując 3 remisy u siebie i 2 na wyjeździe - strzelając tylko... 1 bramkę. Goście skazani są z góry na wysoką porażkę.
Wisła @ 1,18 + Lublinianka @ 1,25 = AKO ~ 1,48 @ 10/10 ✅✅✅
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
GLKS Nadarzyn - MKS Kutno 1 (1.60)
Gospodarze rozpoczeli od dwóch porażek z silnymi rywalami (Mazur 1:2, Świt 0:1), teraz podejmują trapiony kontuzjami MKS Kutno. Powodem słabych wynikow GLKS jest odejscie najlepszego strzelca, ale ten mecz powinni wygrac. Tym bardziej, że jak wspomniałem u gosci nie zagra czterech podstawowych piłkarzy, w tym czołowy strzelec. W srode po rzutach karnych GLKS wyeliminował w Radomiu z Pucharu Polski Radomiaka. MKS do tej pory 0:0 z Mazurem i 0:2 w Konstantynowie Łódzkim z Włókniarzem

Stal Niewiadów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki X (4.25)
Widzialem jeden mecz Stali i opierają swoja gre wyłacznie na defensywie i stac ich na bezbramkowy remis. W tej rundzie ograli u siebie 1:0 Narew po golu w 90 minucie i wywiezli 0:0 z Sieradza. Świt wygrał dwa ciezkie mecze u siebie po 1:0 ale nie zachwycił, a ma juz siedem punktow nad wiceliderem i w dalekim Niewiadowie może nastąpic chwila rozluźnienia. 1.33 na gosci to raczej nieporozumienie.

Nadnarwianka Pułtusk - Warta Sieradz NO BET
Bardzo ciezki mecz - Nadnarwianka zwyciestwo i porazka po bardzo dziwnych meczach, Warta po niezasluzonej porazce w Nowym Dworze wydawalo sie że zmiecie u siebie Niewiadow, a zremisowali 0:0. Warta musi bronic miejsca w barazach, a Nadnarwianka ma do nich 5 punktów (co prawda i tak w Pułtusku nie beda grac o awans ze wzgledu na brak pieniedzy). Bez walki jednak nie oddadzą. Gospodarze najsilniejszym składem i choc grają bardzo nierówno to każdy wynik jest mozliwy i nie polecam grania Warty po 1.90
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Promień Żary - Lechia II Zielona Góra III liga dolnośląsko-lubuska
Promień nie osiąga takich wyników jak powinien. Co prawda wygrał w niezłym stylu z Ilanką Rzepin, ale przed tygodniem rozczarował swoją nieudolnością w Świebodzinie gdzie uległ 0-1 grającej przez długi czas w &#39;9&#39; Pogoni. Teraz nadszedł czas na zwycięstwo i zapewnienie sobie radosnych świąt. Lechia II Zielona Góra to drużyna, w której gra wielu młodych chłopaków i co istotne jest zapleczem pierwszej drużyny, która tego samego dnia rozgrywa swój mecz w II lidze. W związku z tym możemy spodziewać się, że najlepsi zawodnicy właśnie zostaną z pierwszą drużyną gdyż ona walczy o utrzymanie, a Lechia II o takowe na III ligowym froncie nie musi się martwić. Promień potrzebuje punktów bo nie jest pewne ile zespołów spadnie z III ligi. Zespół ma conajmniej na środek tabeli co powinien udowodnić w tym meczu. Jesienią w Zielonej Górze, ekipa z Żar wygrała gładko 3:0. Teraz powinno być podobnie, zwłaszcza, że Lechia II to już nie jest ta sama drużyna co w rundzie jesiennej, gdyż część zawodników przeszła do pierwszego składu, a kadrę Lechii II uzupełnili młodzi zawodnicy. O tym, że Lechia II to już nie ta sama drużyna świadczy choćby wysoka wyjazdowa porażka z jedną z najsłabszych drużyn Tęczą Krosno Odrzańskie, a jeśli łatwo wygrała Tęcza, to i Promień powinien to uczynić. Kurs na takie rozstrzygnięcie bardzo dobry i godny polecenia.
Mój typ: Promień Żary - 2,20 w Betsafe / 1,90 w Tobet ✅ 3:1
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
4 LIGA LUBELSKA

Spotkanie: Opolanin Opole Lubelskie - Wisła Puławy 1:2 ✅✅✅
Typ: Wisła Puławy
Kurs: 1.82
Bukmacher: Tobet
Kurs wg mnie trochę przesadzony. Wisła lider rozgrywek IV ligi lubelskiej, ma dziesięć punktów przewagi nad drugim zespołem w tabeli. W ostatnim meczu rozegranym tydzień temu na swoim stadionie Wisła wygrała ze Spartą Rejowiec Fabryczny 1:0 po bramce z rzutu wolnego Dawida Matyjaszka, wynik do końca nie odzwierciedla obrazu gry piłkarzy Wisły. Atakowali przez większość spotkania, ale niestety nic więcej nie wpadło. Jutro piłkarze Wisły będą chcieli nieco podreperować skuteczność i pokonać kilka razy bramkarza Opolanina. Dodatkowo do składu Wisły dołączy po raz pierwszy w tym sezonie Damian Pietroń pozyskany z Orląt Radzyń Podlaski, w pierwszym meczu rundy wiosennej nie zagrał z powodu nadmiaru kartek jeszcze w poprzednim klubie. W rundzie jesiennej Wisła pokonała u siebie zespół z Opola Lubelskiego 5:0. Opolanin tydzień temu przegrał z Chełmianką 1:2, w tabeli zajmują dopiero 12 miejsce. Dodatkowo na trybunach będzie miła atmosfera bo kibice obu zespołów sympatyzują ze sobą.



Spotkanie: Orion Niedrzwica Duża - Sokół Adamów 1:0 ✅✅✅
Typ: Orion Niedrzwica Duża
Kurs: 1.30
Bukmacher: Tobet


Piłkarze z Niedrzwicy Dużej nadspodziewanie dobrze zaczęli rozgrywki w rundzie wiosennej. Tydzień temu pokonali POM - Iskrę Piotrowice 1:0 - drużynę, która w całym sezonie tylko raz przegrała na swoim stadionie. Celem piłkarzy Orionu jest utrzymanie się w lidze, co raczej problemów nie powinno im sprawić. Zajmują 11 miejsce i mają 5 punktów przewagi nad miejscem grożącym spadkiem. Jutro podejmą na swoim stadionie ligowego outsidera - Sokół Adamów. Drużyna ta pomimo, że gra słabo opuścili ją kluczowi gracze. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie pięcioma punktami na koncie. Punkty zdobywali tylko poprzez remisy, trzykrotnie u siebie i dwa razy na wyjeździe. Na wyjazdach grają tragicznie, strzelili tylko dwie bramki tracąc aż dwadzieścia - trzy. W tym meczu zwycięzca może być tylko jeden - zespół gospodarzy.
Wisła Puławy @ 1,82 + Orion Niedrzwica Duża @ 1,30 = AKO ~ 2,37 @ 8,5/10
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Nie patrze na sytuacje ale i tak wiem ze zwyciezca moze byc tylko 1 a mianowicie Pasym. druzyna gospodarzy sypie sie strzasnie w tygodniu zrezygnowalo 5 graczy z pierwszej druzyny a po za tym glowny kierujacy gra pauzuje za kartki. w pierwszym meczy Błekitni rozbili Start 9:0. Sam jestem bylym zawodnikiem Startu i wiem co sie dzieje w klubie.Wiec jezeli ma ktos dostp to warto zagrac na 2 po dobrym kursie 1.70

Moj typ- 2 1.70

IV liga warminsko-mazurska

Start Nidzica - Błękitni Pasym 0:4
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Już dziś o godzinie 17:00 zaczynają się mecze III ligi dolnośląsko-lubuskiej.

Moją uwagę przykuwają mecze Polonii Świdnica z Promieniem Żary oraz Motobi Kąty Wrocławskie z Unią Kunice. W obu spotkaniach upatruję sporej ilości bramek. Polonia wygrywając kilka dni temu w Oławie wyczuła swoją szansę na awans do II ligi i dziś zagra w pełni skoncentrowana na osiągnięciu zwycięstwa. Do jej składu powraca po pauzie za kartki najlepszy strzelec Tomasz Urban (11 bramek), który w parze z Kosztowniakiem (6 bramek) tworza jeden z najgroźniejszych duetów napastników w III lidze. Promień ma utalentowanego skrzydłowego Arkuszewskiego, dobrego napastnika Czyżyka oraz nieobliczalnego Kosmana. Obrona jako tako potrafi funckjonować, ale dużą przewagę moim zdaniem Polonia ma nad Promieniem w środku pomocy, co powinno być w tym meczu widoczne. Upatruję przewagi Polonii co najmniej dwóch bramek z jej strony w tym jednej Urbana oraz groźnych kontr Promienia z udziałem przede wszystkim 18-letniego Gracjana Arkuszewskiego, o którym moim zdaniem jeszcze usłyszymy może w wyższej lidze.

Unia Kunice to ekipa mocno przemeblowana, znajdują się w niej także zawodnicy, którzy niedawno grali w klasach okręgowych stąd nie dziwią ich wyniki jak choćby ostatnia przegrana 2-6 z Górnikiem Polkowice. Unia nie jest drużyną poukładaną taktycznie, stąd takie wyniki. Spodziewam się, że w Kątach Wrocławskich może być podobnie i choć może nie 6-2 to np. 3-1 dla Motobi jak najbardziej realne.

Moje typy:

Polonia/Sparta Świdnica - Promień Żary Typ: over 2,5 - 1,85 ⛔ 0-0
Motobi Kąty Wrocławskie - Unia Kunice Typ: over 2,5 - 1,45 ✅ 5-0
kursy z Tobet

EDIT: Kapitalny mecz bramkarza Promienia oraz trochę szczęścia (poprzeczka) i mecz na 0-0. Unia planowo kolejna porażka...
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
jutrzejsza kolejka trzeciej ligi łódzko-mazowieckiej w tobet.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła II Płock over 2.5 (1.75)
Wystarczającym argumentem są wyniki ostatniej kolejki - Świt wygrał 6:0 z SMS w Łodzi, a Wisła II u siebie 5:2 z Wartą Sieradz. Świt już praktycznie awansował i grając na luzie może postrzelać.

Narew Ostrołęka - Włókniarz Konstantynów Łódzki 1 (1.80)
Narew wygrała w środku tygodnia w Okręgowym Pucharze Polski 3:0 z Legionem Warszawa i awansowała do półfinału. Teraz ma szansę zbliżyć się do czołówki tabeli ligowej. Myślę że pokonają przybyszów z dalekiego Konstantynowa (oba miasta dzieli na oko z 250-300 km). U siebie Narew jest solidną ekipą, choc częsciej remisuje niz wygrywa. Włókniarz na wyjazdach zdobył tylko piec goli (najmniej z całej ligi). Co prawda nie przegrał od trzech wyjazdów ale to dobrze, jest okazja do przerwania passy. Na razie Włókniarz ma 4 punkty przewagi nad strefą spadkową i bardziej skupiają sie na nastepnych meczach u siebie z zespołami z dolnej połówki tabeli.

Stal Niewiadów - SMS Łódź 1X (1.56)
Stal przed tygodniem wygrała na ciężkim terenie w Pułtusku 1:0, a SMS doznał kleski u siebie 0:6 ze Świtem. Stal jesli chce grac o utrzymanie nie moze tutaj przegrac. U siebie potrafią napsuc krwi najlepszym (1:2 ze Świtem, 1:0 z Narwią, 0:0 z Wartą, czy porazka z Nadnarwianką po golu w ostatniej minucie).

Nadnarwianka Pułtusk - GLKS Nadarzyn X (3.65)
Bardzo ciężki mecz. W dotychczasowych pięciu wiosennych kolejkach Nadarzyn zanotował jeden remis, a Nadnarwianka żadnego. Jednak taki wynik wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Obie ekipy w tygodniu graly w cwiercfinale Okr.Pucharu Polski (Nadnarwianka po karnych wygrała z IV-ligową Szydłowianką, a Nadarzyn aż 1:4 przegrał z Mazurem). Jednak to Nadarzyn zajmuje trzecie miejsce i walczy o awans, a gospodarze tracą do nich pięc punktow i raczej juz sie nie licza. Dla mnie jednak nie poniosą drugiej porazki z rzedu u siebie. Nadarzyn jednak nie jest tak mocny żeby wygrać. Oczywiscie jesli mecz bedzie czysty.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Sory, że tutaj piszę, ale może mi ktoś wytłumaczyć, co dzieje się z ŁKS Łomżą ? Dlaczego wszystkie mecze przegrywają tak dużymi wynikami ? Ostatni mecz (bodajże) 1:7 w plecy musi być czymś spowodowany... Wie ktoś co się dzieje ?
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
To co zwykle - brak pieniędzy, nieporadność zarządu, zaleganie z pensjami, skład to w 100% anonimowi juniorzy, którzy debiutują w tej rundzie w lidze, wczesniej grali w ligach juniorskich.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
To w tym sezonie polecą za pewne jeszcze w dół i może rozwiążą wogóle klub... Szkoda, ja pamiętam jeszcze ŁKS za gry w I lidze (dawnej II ), kiedy zajmowali miejsce w środku tabeli, ale później to już okres ciągłej walki o utrzymanie i w końcu spadek. Ostatnio stawiałem mecz Łomży i zdziwił mnie właśnie bardzo wysoki kurs na nich, mimo, że grali u siebie (chyba) 12.00 zł . Ale już wszystko jasne się zrobiło.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Promień Żary - Orzeł Ząbkowice Śląskie (III liga dolnośląsko-lubuska)
Promień Żary najwidoczniej bardzo dobrze przepracował okres przygotowawczy, bo wiosną osiąga korzystne rezultaty. Najwidoczniej jest w tym także i zasługa nowego trenera, który zmienił system gry na 4-2-3-1, w którym Promień funkcjonuje bardzo dobrze zwłaszcza w grze obronnej. Jeśli chodzi o graczy ofensywnych dobrze dysponowani są Czyżyk oraz Dewo a i Bartosz Kosman nie ustępuje umiejętnościami. Motorem napędowym drużyny są akcje skrzydłowego Gracjana Arkuszewskiego, na którego i w tym meczu może liczyć trener Buczyński. Formacja obronna spisuje się bez większych zarzutów, a bramkarz Kowalczyk jest pewnym punktem zespołu. Ogólnie w Promieniu ostanio same pozytywy, a ostatnio wyjazdowa wygrana w ważnym prestiżowym meczu z Arką Nowa Sól 2-0 jeszcze poprawila nastroje w drużynie. Promień ma szanse skończyć ligę nawet w czołowej ósemce, a jesienią nastroje nie były najlepsze. Drużyna z Ząbkowic ma natomiast problemy kadrowe i od kilku spotkań kadrę musi uzupelniac zawodnikami z drużyny juniorów. Orzeł ostatnio szczęśliwie wygrał 4-3 z Chrobrym Głogów po emocjonującym spotkaniu, ale ekipa Chrobrego wiosną rewelacyjnie nie gra. Atutem Promienia oprocz lepszej dyspozycji, jest przede wszystkim własne boisko. Pod tym względem ekipa z Żar jest jedną z najlepszych w lidze. Spodziewam się pewnej wygranej Promienia nad osłabioną ekipą z Ząbkowic.
Mój typ: Promień Żary - 1,85 w Betsafe | 1,65 w Tobet (7/10) ✅ 3-0

Ilanka Rzepin - Lechia II Zielona Góra (III liga dolnośląsko-lubuska)
Ilanka to kadrowo jedna z najmocniejszych drużyn tej grupy III ligi. Zespół przez pewien czas był nawet prowadzony przez Wojciecha Łazarka, ale drużyna nie osiągala oczekiwanych wyników i obecnie Ilankę prowadzi inny szkoleniowiec. Ilanka w ostatnich spotkaniach pewnie wygrywała z Łucznikiem i Pogonią Świebodzin dominując w tych spotkaniach nad rywalem. Teraz podejmie młodych chłopaków z Lechii II Zielona Góra, którzy są uzupelniani przez juniorów UKP Zielona Góra. I o ile jesienią ten system funkcjonował bardzo dobrze, to teraz w kadrze na kazdy mecz jest zbyt duzo rotacji i Lechia II gra slabo i obsuwa się w doł ligowej tabeli. Teraz takze rotacje są nieuniknione, bo druzyna juniorow starszych ma wazny mecz w swojej lidze a i pierwsza ekipa Lechii jedzie na arcywazny mecz do Koronowa w II lidze zachodniej. Stad Lechia II nie moze wyslac mocnego skladu na mecz do Slubic bo tam rozgrywa swoje mecze Ilanka.
Mój typ: Ilanka Rzepin 1,85 w Betsafe } 1,65 w Tobet (6/10) ✅ 3-0

EDIT TBM: Łatwo, miło i przyjemnie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom