>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Niższe ligi ( III / IV )

Status
Zamknięty.
camillo 9

camillo

Użytkownik
Dziś na stadionie w Morągu miejscowy Huragan podejmie Supraślankę Supraśl. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie.
W rundzie wiosennej piłkarze Huraganu spisują się dobrze, choć w ostatniej kolejce zaliczyli sporą wpadkę, gdyż zremisowali 0:0 w wyjazdowym spotkaniu z outsiderem ligi - Spartą Augustów. Na swoim stadionie Huraganiści spisują się nadzwyczaj dobrze. W tej rundzie z Morąga pokonane wyjeżdżały nie byle jakie drużyny: Mrągowia Mrągowo (2:0), Stard Działdowo (4:0) i Concordia Elbląg (2:1).
Supraślanka jesienią grała w kratkę lecz wiosną spisuje się znacznie lepiej. Obecnie jest jedną z najlepszych zespołów rundy rewanżowej. Dobre wyniki w ostatnim czasie są spowodowane ścisłą współpracą z Jagiellonią Białystok, która wypożyczyła kilku utalentowanych zawodników zawodników do Supraślanki.
W obozie Huraganu bez osłabień. Wszyscy zawodnicy są zdrowi i rozgoryczeni po ostatnim remisie w Augustowie. Dziś za wszelką cenę będą chcieli się zrehabilitować i znając tą drużynę już od dłuższego czasu, jestem niemalże pewien 3 punktów. ;) Początek meczu o 16:00.

POLECAM.

Huragan Morąg - Supraślanka Supraśl
Typ: 1
Kurs: 1.65 (8/10)

Tobet
 
legia 122

legia

Użytkownik
IV liga mazowiecka południe
02.05 12:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Radomiak Radom
Typ: 2 10/10 (100% pewności )
w rundzie jesiennej Radomiak Radom 14-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Radomiak co po rundzie jesiennej wydawało się zadaniem niesłychanie trudnym wciąż ma bardzo duże szanse na prześcignięcia Piaseczna w lidze ( 6 punktów straty w tym mecz zaległy) i awans bezpośredni. W następną środę mecz który będzie kluczowy dla bezpośredniego awansu Radomiak podejmie na własnych śmieciach Ks Piaseczno. Przed tym meczem czeka ich pojedynek z jedną z najsłabszych ekip w tej lidze z Mazovią która ostatni swój mecz przegrała aż 6:1 i jest bardzo ale to bardzo słabą drużyną , w ich przedostatnim meczu który oglądałem na żywo grali u siebie a mimo to Skra Konstancin miała miażdżącą przewagę i powinna wywieźć stamtąd 3 punkty , dodam że Skra też jest jednym z kadnydatów do spadku. Więcej się na temat meczu rozwodził nie będę wynik 14:1 z rundy jesiennej jest chyba aż nadto wymowny. radomiak idzie jak burza 7 zwycięstw na wiosne. W sobote będzie 8me.
 
legia 122

legia

Użytkownik
IV liga mazowiecka południe
2 maja, 17:00
Korona Góra Kalwaria - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Typ: 2 10/10


W obydwu drużynach zgoła odmienne nastroje w poprzedniej kolejce Korona została rozpruta i podziurawiona przez nomen omen Szydłowianke ;)
Szydłowianka Szydłowiec 7-0 Korona Góra Kalwaria
Natomiast Pogoń udzieliła srogiej lekcji futbolu Skrze Konstancin deklasując ją i wygrywając aż 5:1.
W Górze Kalwarii skończyły się pieniądze które jeszcze w rundzie jesiennej płynęły szerokim strumieniem od lokalnego sponsora , który chciał tu zbudować drużynę na miarę III lub nawet II ligi aczkolwiek wiele aspektów zaważyło na tym że drużyna nie odnosiła spodziewanych rezultatów co było dalece niezadowalające dla właścicieli którzy inwestowali bardzo spore jak na warunki IV ligowe pieniądze a drużyna nie osiągała współmiernych do zainwestowanych kapitałów rezultatów , w końcu zabrakło cierpliwości i właściciele którzy mieli mocarstwowe plany odeszli a wraz z nimi skończyły się pieniądze co skutkowało tym że w przerwie zimowej nastąpił masowy exodus graczy i trenerów między innymi odszedł Dariusz Wdowczyk znany ostatnio bardziej jako Dariusz W. Większość obecnych graczy Korony to gracze jej A-klasowych rezerw , a więc kopacze którzy grali jesienią 2 klasy niżej , nawet tam z dość marnym skutkiem sobie poczynali - rychło zmierzając do B-klasy zajmując ostatnie miejsce po rundzie jesiennej z zaledwie 9 punktowym dorobkiem. Więc wirtuozami futbolu to oni nie są.
 
legia 122

legia

Użytkownik

IV liga mazowiecka południe
Skra Konstancin - Pilica Białobrzegi
Kurs: 2.0 8/10

Skra nie przez przypadek ma zawstydzająco żenującą statystykę meczów z drużynami z miejsc 1-10 biorąc pod uwagę mecze jesienne i wiosenne tylko w jednym z 15 spotkań Skrze udało się zejść z boiska nie zaznając goryczy porażki natomiast w aż 14 z nich musiała uznać wyższość rywali Niestety Skra prezentuje się tak fatalnie że większość jej kibiców widzi już ją w okręgówce. Sonda na stronie Skry :/ &quot;Niestety z taką grą to tylko spadek do okręgówki.&quot; 56% wskazań ;)
Składa się na to wiele czynników brakuje charakterniaków prawdziwych walczaków którzy zostawiali w każdym meczu sporo zdrowia - kontuzja kapitana Andrzeja Nogala i rezygnacja z gry największego wojownika w barwach Skry Cezarego Kulczyka.
Młodzieżowcy i wychowankowie którzy ostatnio z konieczności grają bo nie ma innej alternatywy niestety nie podołują wyzwaniom. Niezaciekawa atmosfera w zespole i brak ambicji i walki to główne grzechy jakie można zarzucić sporej części piłkarzy Skry. W dodatku Ci na których najbardziej liczono gładko mówiąc grają poniżej swoich możliwości i zawodzą na całej linii , dla przykładu najlepszy strzelec z rundy jesiennej Piotr Krawczyk na wiosne nie strzelił jeszcze żadnej bramki. Główny mankament który zadecyduje o spadku do okręgówki to brak obrońców , ta formacja już w okręgówce popełniała katastrofalne błędy , tyle że jak Skra dawała sobie strzelić 3 bramki to strzelała 5 ;) wszyscy o tym wiedzieli że bez wzmocnienia tej formacji szanse na utrzymanie będą iluzoryczne i niestety nie sprowadzono zawodników którzy mogli by wzmocnić tą formację , mało tego kontuzje spowodowały że na obecną chwilę blok defensywny wygląda jeszcze gorzej niż rok temu w okręgówce. Karygodne błędy jakie popełnia ta formacja nie pozwalają mi mieć jakichś złudzeń co do wyniku jutrzejszej potyczki.
na jesień 4:1 dla Pilicy
poprzednie typy łatwo weszły :
Korona Góra Kalwaria 0-5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-1 Radomiak Radom
 
legia 122

legia

Użytkownik

IV liga mazowiecka południe sobota g. 17:00
Skra Konstancin-Zwolenianka Zwoleń

Ostatni mecz Skry z Pilicą Białobrzegi i zdobyty w bardzo szczęśliwych okolicznościach remis , między innymi dwa słupki , poprzeczka dla gości oraz niewykorzystane dwa razy 100%we sytuacje sam na sam poprawiły nieco bilans meczów Skry z pierwszą 10ką ligi ;) wygląda sytuacja następująco: na 16 rozegranych do tej pory meczów z drużynami z miejsc 1-10 Skra zdołała wygrać jeden , jeden zremisować i aż 14 razy schodziła z boiska pokonana.

Zwolenianka to solidna ekipa są w gazie ostatni mecz wygrali 5:0 z Warką , wcześniej jako jedna z niewielu ekpip tej ligi urwała punkty Piasecznu , 6:1 wygrali na wyjeździe z Mazovią więc są w wysokiej formie.
Rozmawiałem z kilkoma graczami Skry i twierdzą że o jakiekolwiek punkty w tym meczu będzie niesłychanie ciężko.
kurs 1.85 bardzo dobry biorąc pod uwagę dysproporcje w umiejętnościach graczy obydwu zespołów. Pewnie kursy zaczną mocno spadać. Powyżej 1.4 warto grać według mnie
 
legia 122

legia

Użytkownik


IV liga mazowiecka południe sobota g. 17:00
Skra Konstancin-Mszczonowianka
Po niezwykle szczęśliwym remisie z Radomiakiem w meczu u siebie gdzie goście mieli przygniatającą przewagę ( m.in poprzeczka dwie nieuznane bramki i praktycznie non stop ostrzeliwanie bramki Przemka Ryczki ) w Konstancinie liczono że będzie to bodziec który da niezłego kopa drużynie i tchnie w drużynę wolę walki...liczyłem że w środowym meczu w Piastowie Skra zaprezentuje się przyzwoicie z pewnym już utrzymania w lidze Piastem...niestety Skra zagrała fatalnie prezentując poziom niegodny nawet A-klasowej drużyny...obrona wyglądała jakby grali ślepi we mgle i Piast co i rusz miał bramkowe sytuacje...niefrasobliwość gry obronnej Skry Piast wykorzystał już w 6ej minucie obejmując prowadzenie. Następnie było walenie głową w mur bo Skra nie potrafiła skonstruować sensownej akcji. W pierwszej połowie stworzyła zaledwie jedną ciekawą akcję. Ciężko było patrzeć na poczynania graczy Skry-zagrali oni najgorszy mecz sezonu według mnie. W drugiej połowie Piast powinien strzelić conajmniej kolejne 4ry bramki...między innymi w sukurs Skrze przychodził słupek , przestrzelony karny...czy strzały sam na sam z 5ciu metrów nad bramką...kibice Piasta przecierali oczy ze zdumienia że można takie wyborne i tyle sytuacji zmarnować...jak mawia stare piłkarskie porzekadło niewykorzystane sytuacje się mszczą i w 92ej Skra zdobyła bramkę dającą punkt.
Myślę że w ostatnich meczach Skra limit szczęścia już wykorzystała i o ile na zdobycz punktową z Piastem liczyłem , tak po tym co zobaczyłem jestem pewien że przy takiej grze obronnej i pozwalaniu przeciwnikom na zbyt wiele zdobycz punktowa po sobotnim meczu z mocną ekipą z Mszczonowa będzie zerowa.
Na jesień Mszczonowianka gładko wygrała 3:0.
Mocno dają się we znaki też kontuzje i brak liderów jest zanadto widoczny.
 
legia 122

legia

Użytkownik

IV liga mazowiecka północ , niedziela godzina 13:00
Korona Ostrołęka-Hutnik Warszawa

Może na początek podam śmieszną ciekawostkę...gracze z Bielan przed każdym meczem robią zrzutę i każdy daje po 100 zł i obstawiają własne zwycięstwo ???? nie wiem na ile to ich mobilizuje i motywuje do lepszej gry ale faktem jest że wiosna w ich wykonaniu jest naprawde świetna. Hutnicy odnieśli 10 zwycięstw 2 remisy i zaledwie jedną porażkę.
O ile wiosną Hutnik prezentuje się o wiele lepiej lepiej niż na jesieńo tyle w Ostrołęce sytuacja odwrotna , wiosną jest to zdecydowanie najgorsza drużyna ligi !!! zdobyli zaledwie 3 punkty !!! nie wygrali żadnego meczu !!! ich bilans wiosenny to 9 porażek i 3 remisy !!!
także mamy 10:two:1 do 0:3:9 . Jakby mecz był na jesieni to pewnie grałaby pierwsza drużyna z ostatnią a kurs wynosiłby 1.2-1,3 może na Hutnika. Warto zauważyć że nie tylko wygranie meczu jest dla Korony na wiosne niewykonalne ale również strzelanie bramek przychodzi im niezwykle cieżko...wiosną trafić do bramki przeciwnika udało im się w zaledwie 3 meczach...A TO JEST JUŻ MEGA INDOLENCJA A MOŻE WRĘCZ IMPOTENCJA STRZELECKA...
 
legia 122

legia

Użytkownik
tak więc na weekend z mojej strony dwie perełki :
Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa

i

Skra Konstancin-Mszczonowianka

warto dodać że w Tobet jak zagramy za maksymalną stawkę na zwycięstwo to osobno naliczany jest limit na zwycięstwo z podpórką dlatego proponuje dać dodatkowo :
debel Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa x2 oraz Skra Konstancin-Mszczonowianka x2
Tutaj argumentacja prosta...Korona na wiosnę bez zwycięstwa....natomiast w Konstancinie niestety też już nikt nie pamięta jak wygląda smak wygranej ta sztuka wiosną udała się tylko raz na inaugurację rundy wiosennej w meczu ze Spartą Jazgarzew od 12tu spotkań z rzędu Skra nie potrafi przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.
Tak więc zakład że Korona i Skra nie wygrają swoich meczy wydaje się absolutnie pewny a kurs fantastyczny i moim zdaniem mocno nieadekwatny w stosunku do prawdopodobieństwa. Tak więc radzę grać już teraz bo kursy napewno mocno polecą w dół...trzeba zdążyć zanim swój mecz obstawią gracze Hutnika ???? ????
 
pzk 1

pzk

Użytkownik
3 Liga - Lub./Pod.
Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec 2,35 7/10

Podlasie, w poprzednim sezonie wygrało 4 ligę, nie przegrywając żadnego meczu w całym sezonie, i tracąc jedynie 15 bramek. W czasie przerwy, do bialskiej ekipy dołączyli między innymi: Rafał Borysiuk ( Orlęta Radzyń ), Marek Piotrowicz ( Motor Lublin ), Białorusin Michaił Litwińczuk (FK Smorgoń) oraz kilku młodzieżowców m.in. Kamil Staszczuk i Arkadiusz Maksymiuk. Jeśli chodzi o Stal, w poprzednim sezonie zajęli 11 miejsce w sezonie, strzelając 29 bramek i tracąc 32. Byłem na sparingach Podlasia, chłopaki łapią formę i w niedziele po 10 latach powinni wygrać 1 mecz w 3 lidze.
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Zauważyłem, że troche nam temat przygasł, a napewno jest bardzo ciekawy... Mieszkam na śląsku i żyje śląsk piłk nożną w szczególnści 3 i 4 ligą. Mam wiele spostrzeżeń na te temat, którymi chętnie sięz Wami podzielę. Chciałbm również nawiązać współpracę z osobami, które dobrze orientują się w sytuacji w klubach 3 i 4 ligowych w swoich regionach, o których sam nie mam pojęcia. Również chętnie podzielę się moimi informacjami (brdzo cennymi) na temat 3 i 4 ligi śląskiej, ale szczegóły na prywatnych wadomościach...
Żeby udowodnić, że mam sporą wiedzę na temat śląskiej piłki (większej niż bukmacherzy, u których można te ligi obstawiać) podaje dwa najcieawsze typy na sobotę...

Victoria Jaworzno - Ziloni Żarki typ 1, kurs 1,72 (jeszcze wczoraj okolo 2,0)
Polonia Łaziska Górne - Przyszłość Rogów typ 1, kurs 1,8

obydwa mecze BARDZO warte grania, kursy powinny być dużo niższe. Więcej info na temat tych spotkań na prywatną wadomość jeżeli kogo o interesuje.
Pozdrawiam. wysokich wygraych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom