>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi (III/IV)

Status
Zamknięty.
reeq 73

reeq

Użytkownik
Spotkanie: Narew Ostroleka - Nadnarwianka Pultusk (Handicap Azjatycki 0:1)
Typ: 1
Kurs: 2,68
Buk: Betsafe
Analiza:

Jutro o godzinie 16:00 rozpocznie się mecz w ramach 20 kolejki 3 ligi Łódzko-Mazowieckiej. Narew ma świetnych piłkarzy , Truszkowski wraca po kontuzji niegrał z Mazurem Karczewem , zapewne wszyscy pamietają &quot;Marianka&quot; kiedy grał w Ekstraklasie &quot;Jaga&quot;. Do składu wrócili także Lelujka po kontuzji i Zaniewski z Młodzieżowej Jagieloni. Ostrołęczanie zajmują 12 miejsce w tabeli lecz do 4 miejsca tracą tylko 6 pkt. W Narwi niezagra jutro Grabowski a także podstawowy stoper drużyny Malanowski z powodu kontuzji. Nie udał się piłkarzom Narwi wyjazd do Karczewa. Narew przegrała po raz pierwszy w rundzie wiosennej. Pogromcą niebiesko-czerwonych okazała się drużyna tamtejszego Mazura, a zwycięską bramkę zdobył w 31. minucie Zieliński. Po rundzie Jesiennej szeregi narwi opóściło dwuch podstawowym graczy Uwadizu , był na testach w Cracovi a także Kaliszewski (najszybszy piłkarz w 3 lidze) . Nadnarwianka 15 miejsce w tabeli , słaby klub , w histori Narwi napewno w meczach jest dla Niebiesko Czerownych. Narew jest dobrym klubem jednak brakuje im często szczęscia. Wygrali kiedys 3-2 z młodzieżową reprezentacją Polski U 21 , przegrali minimalnie w Pucharze Polski ze Zniczem Pruszków 4-3. Z Narwi poszło dużo piłkarzy do Ekstraklasy , 1 ligi , np. Grzeszczyk - Widzew Łódz , Truszkowski - Jagielonia , Odra Wodzisław , Tęcza Płońsk , Zaniewski - Jagielonia , - Sudi Ozua - Tęcza Płońsk . Sądze że Narwianie wygrają jutro z łatwością stawiam na nich 9/10 . Powiem jeszcze że jestem ich wiernym Kibicem
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Janowianka- Cisy
1 ✅ 2:0
1.4
Tobet
7 w tabeli Janowianka zmierzy się z walczącymi o utrzymanie się w IV lidze Cisami. Faworytem tego spotkania są gospodarze, kapitalnie na własnym boisku spisujący się. Przeciwnikiem jest zespół, który zdobył 4 punkty na obcych boiskach. Jasne, to Cisy walczą o utrzymanie, a Janowianka może odpuszczać spotkania. Takie rzeczy w niższych ligach dzieją się zwykle pod koniec sezonu. Za 10 minut to janowianie powinni wygrać, zwłaszcza, że w tym roku zremisowali z Huraganem i Łukowem. Cisy przegrały 1:0 z Lublinianką i zremisowały z Orionem. Dziś muszą wygrać gospodarze, by dać sobie spokój do końca sezonu.
 
mara_1986 3

mara_1986

Użytkownik
Sobota 24 kwietnia godzina 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski - Start Krasnystaw
typ 2 2.65 ⛔⛔⛔ mimo prowadzenia 1:0, Start niestety przegrywa 2:1...
tobet
Start zajmuje obecnie 6 lokatą w lidze i jest wśród drużyn, które walczą o miejsce premiowane awansem. W tej rundzie Start przegrał na wyjeździe z Olendrem i zremisował na własnym terenie z Lewartem. W ostatnim spotkaniu jednak zaprezentował się o niebo lepiej i wygrał w Biłgoraju z miejscową Ładą 1:0. Huragan to drużyna walcząca o utrzymanie, w tym sezonie bilans na własnym terenie to 3-3-3 przy bramkach 9-11. W ostatnim spotkaniu Huragan zremisował na wyjeździe z drużyną (POM Piotrowice) o zbliżonym potencjale 1:1. W sobotę faworytem jest Start i powinien poradzić sobie z miejscowymi.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Wisła- Stal Sanok ⛔ 1:2
1 @ 1.75 Tobet
Jutro o godzinie 16 na stadionie przy Parkowej 1 w Zwoleniu odbędzie się mecz sąsiadów w tabeli- 9 Stali i 10 Wisły. Faworytem do wygranej są Wiślacy.
Co prawda, Wisła wygrała zaledwie 2 mecze na &quot;własnym&quot; boisku, ale potencjał tego zespołu jest wielki. Sanoczanie pozbyli się 5 zawodników w tym swojego najlepszego strzelca. Kadrę uzupełniono juniorami. Wisła pozyskała 5 nowych graczy- Rafała Raka i Patryka Krupę- zdolnych 18-letnich juniorów, oraz Nazara Lituna i Kamila Beszczyńskiego ze Stali Kraśnik. Na wypożyczeniu z Motoru znajduje się Michał Budzyński.
W tej rundzie wiślacy zdobyli 4 punkty- przegrali, zremisowali i wygrali. Sanoczanie przegrali ze Spartakusem i Orlętami , oraz zremisowali z Tomasovią.
AZS - Górnik II
X2 @ 1.4 ✅ 0:0
V-ceLider tabeli kontra 5 w tabeli zespół. Podlasie kontra Górnik.
Bialczanie zagrają bez najlepszego gracza- Patrika Magiera, który wróci do rodzinnej Szwecji i będzie grał w tamtejszej 2 lidze.
Podlasie jest beniaminkiem 3 ligi, a Górnik II gra w tej lidze od kilku sezonów.
Na własnym boisku Podlasie spisuje się kiepsko- 3-3-3. Górnik gra najlepiej na wyjazdach w całej lidze - 7-0-2. Na chłopski rozum najbardziej prawdopodobnym wynikiem będzie remis. Moim zdaniem tak właśnie będzie, ale jest to remis ze wskazaniem na gości.
 
grabazary 2

grabazary

Użytkownik
Tęcza Krosno Odrzańskie - Promień Żary
Promień wciąż w bardzo wysokiej formie ???? pokazały to dwa sparingi w czasie przerwy związanej z żałobą , oba spotkania wygrane 3:0 oraz 7:1. Tęcza w rundzie wiosennej zdobyła narazie 2pkt.( wyjazdowe remisy 0:0) Ich gra nie zachwyca i z 14 pkt. zajmują 15 pozycje &quot;premiowaną&quot; spadkiem:razz:
Zwycięstwo w Krośnie może dać Promieniowi miejsce w środku tabeli (bardzo na tym zależy piłkarzom) tym bardziej , że żaranie wystąpią w swym optymalnym składzie.Mimo iż piłkarze z Krosna zapowiedzieli walkę o każdy punkt to Promień jest jednak faworytem. Poprzedni mecz na własnym boisku wygrał Promień 1:0 .

Tęcza Krosno Odrzańskie - Promień Żary | 2 | 1,60⛔⛔ 0:0
Również liczyłem na Czyżyka , ale w ok. 90 min nie wykorzystał akcji sam na sam z bramkarzem ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Tęcza Krosno Odrzańskie - Promień Żary | 2 | 1,60
Tym razem trochę niski kurs dali na Promień. 1,60 na wyjeździe to mimo wszystko nie jest dużo, aczkolwiek jak nie wydarzy się nic niespodziewanego to typ jak najbardziej powinien okazać się skuteczny. Czyżyk skuteczny w tej rundzie, może i tym razem coś ukłuje ;) Prawdopodobnie też skuszę się na ten typ.
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
18 Kolejka Czwartej Orange EkstraKASY :)
Witam serdecznie!

Zbliżająca się kolejka 4 ligi śląskiej zapowiada się o wiele ciekawiej niż poprzednie w temacie typowania wyników spotkań. Widzę, że bukmacherzy bardzo sugerują się wynikami ostatnich kolejek... nawet bardziej niż tabelą. Stąd pojawiło się kilka niezłych okazji na zagranie ciekawego kursu, którego niewykorzystanie byłoby błędem. Podaję kilka kuponów, które sam gram i Wam również gorąco polecam, ale uczciwie przyznaję, że tylko jeden (pierwszy) typ jest poparty szerszą dokładną analizą.

1. kupon

Górnik Wesoła - Slavia Ruda Śląska typ X2 - kurs 1,89 tobet
stawka 10 jednostek (jak nie więcej) heh:))
wynik 0-1

Slavia jest o wiele wyżej w tabeli od Wesołej i nie ma w tym przypadku. Slavia jest lepiej poukładaną drużyną, bardzo dobrze grającą w defensywie. Ostatnie wyniki Slavi są bardzo zgubne, gdyż doszło w niej do zawirowań kadrowych. W pierwszej kolejce nie mogła zagrać prawie połowa pierwszego składu. Ostatnio nie wystąpiło 4 podstawowych zawodników stąd brak zwycięstw w tych meczach. Uważam, że bukmacherzy sugerując się tymi wynikami faworyzują Wesołą co jest błędem. W najbliższej kolejce Slavia po raz pierwszy w tej rundzie zagra optymalnym składem. Kto się leczył to się wyleczył, a kto pauzował to odpauzował i w końcu na boisko wyjdzie Slavia z pierwszej rundy.
Wesoła na nasze szczęście akurat w tej kolejce ma problem w ofensywie ponieważ nie zagra Kroczek i Marko co stanowi jak dla mnie 80% siły ataku Wesołej. Nie wierze, że słabsza Wesoła z eksperymentalnym atakiem poradzi sobie z solidną defensywą Slavi. Kurs jest niesamowicie wysoki. Jak dla mnie mecz kolejki. Gram to grubo i jestem spokojny o wynik. Polecam to grać bezpiecznie X2 za większe pieniążki, a nie czystą 2 za drobne.

Pozostałe kupony zamieszczam bez analizy.

2. kupon
Gwarek Ornontowice - Rekord Bielsko-Biała typ X2 - kurs 2,46 betsafe
stawka 4 jednostki
wynik 2-0

3. kupon
Sarmacja Będzin - Skra Częstochowa typ 1X - kurs 1,71 tobet
stawka 5 jednostek
wynik 1-0

4. kupon
GTS Bojszowy - GKS Grunwald Ruda Śląska typ 1X wynik 0-2
MRKS Czechowice-Dziedzice - Unia Redziny typ 1X wynik 3-1
Łączny kurs 1,82
stawka 6 jednostek

Powodzenia i wysokich wygranych :))
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Tęcza Płońsk vs Błękitni Gąbin
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betsafe
Godzina rozpoczęcia: 17
Analiza:
Dziś o godzinie 17 na stadion MCSiR w Płońsku przy ulicy Kopernika dojdzie do spotkania miejscowych z zawodnikami z Gąbina. Ofertę z IV ligi ma tylko Tobet i Betsafe, a kurs wystawiony przez tą firmę jest taki, że aż żal nie sprobowac. W rundzie jesiennej Płońszczanie na wyjeździe wygrali z Gąbinem 3-2. Z pewnoscia był to ciekawy mecz. Tęcza Płońsk to klub który walczy/walczył o awans do III ligi, jednak opcja awansu z każdą kolejką maleje, bo nie ma co ukrywac, że czasami zdarzają się im wpadki. W klubie zaczęła panowac zła atmosfera jak wynika z nieoficjalnych informacji. Na spotkania są powoływani zawodnicy, którzy nie wychodzą na spotkania w wyjsciowym składzie w swoich rocznikach. Ale to jest mniej ważne. Dziś najważniejszym celem dla Płońszcan powinno byc odniesienie zdecydowanego, wysokiego zwyciestwa. Jak będzie zobaczymy. Zarówno Tęcza jak i Błękitni mieli dużo czasu na przygotowanie się do tego spotkania. Około 2 tygodni nie grali ze względu na żałobę. Zawodnicy powinni wyjsc i wypluc pluca. Po 19 kolejkach Tęcza zajmuje 7 pozycję z 29 pkt-ami na koncie. Do końca rundy pozostało 9 kolejek wiec myslac o awansie takie mecze z przeciętnym rywalem po prostu trzeba wygrywac. W meczach u siebie Płońszczanie odnieśli 4 zwyciestwa, 1 remis i 4 przegrane. Zdobyli 18 bramek przy czym 16 stracili. Kilka słów o ekipie z Gąbina. Z pewnością nie będzie z nimi łatwo wygrac, jest to druzyna zagrożona spadkiem wiec musi walczyc o kazdy punkt. Po 19 kolejkach Błękitni zajmują 13 pozycje. Na wyjazdach nie zachwycają formą. Wygrali 2 spotkania, 2 zremisowali i 5 przegrali. Mam wrażenie, że ,,śmierdzi&#39;&#39; mi tu remisem, ale Tęcza to spotkanie po prostu musi wygrac. Kurs 1,90 się opłaca i z tego względu proponuję stawkę 8/10 powodzenia
 
swizz 22

swizz

Użytkownik
24.04.2010 godz. 16:00
Obra Kościan vs Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Typ: 1
Kurs: 2,40 Tobet

wynik: 2-2

Obra Kościan to drużyna której pozycja w tabeli w ogóle nie odzwierciedla gry. Grają dobrą piłkę. Ostatnie wyniki to wygrana m.in. z wiceliderem ligi Sokołem (warto powiedzieć że była to wygrana 1:3, Obra grają na wyjeździe) oraz minimalna przegrana z liderem Stalą Pleszew 1:2) Ostatnia kolejka to wygrana z bardzo słabym Zagórowem 6:0 (wygrana ta podbudowała zespół). Natomiast drużyna Białego Orła mimo to że jest faworytem w tym meczu myślę że nie będzie miała dużo do powiedzenia w tym meczu. Jeżeli w tobecie była by opcja że Biały Orzeł nie strzeli gola z pewnością bym to gral. Atutem Obry będzie także gra na własnym boisku.

Dlaczego taki wysoki kurs?
Myślę, że buki zasugerowały się pozycjami w tabeli: Biały Orzeł - miejsce 7, Obra - miejsce 12, ale tylko 6 punktów rózni te drużyny wiec mamy świadomość że w tabeli jest dość ciasno. Według mnie Obra wygra ten mecz ????

stawka 6/10
 
A 0

atleti

Użytkownik
Na jutro wynalazłem moim zdaniem 2 fajne kursiki.
Pierwsze spotkanie to Hetman Włoszczowa - Juventa Starachowice, czyli pojedynek ostatniej w tabeli ekipy z trzecią w 3 lidze małopoolsko-świętokrzyskiej. Bilans gospodarzy u siebie: 2-2-7 oraz 8-19 w 11 spotkaniach, goście z kolei na wyjazdach prezentują się słabo: 4-0-7 i 12-24 po 11 meczach. Z tą grą Juventy na wyjazdach jest różnie, potrafili pokonać Czarnych Połaniec (4 msc), wygrali na ciężkim terenie w Andrychowie, a z dolnych rejonów tabelki pokonali Glinika Gorlice (0-1), ale potrafili też dostać baty 5-0 od Górnika Wieliczka (nie było przeciw Juvencie podyktowanego karnego, swojaka czy czerwonej kartki, więc nie można napisać, że przegrali pechowo), ale to było dawno bo w 1 kolejce sezonu. Trener gości potrafi mobilizować drużynę do lepszej gry czym udowodnił wygraną z Czarnymi u siebie 2-0. Hetman na wiosnę przegrał 3 i zremisował 2 spotkania z drużynami z dołu tabeli. Juventa od początku tego roku ma bilans 3-1-1. W formie u przyjezdnych jest Dariusz Anduła, fajny trener, ekipa zmotywowana no i różnica klas na tyle duża żeby postawić na Juventę po kursie 1.65 w Tobet. ✅ 0-4
Drugim spotkaniem jest mecz z 4 ligi małopolskiej, pomiędzy 12-tymi Karpatami Siepraw, a ostatnią Skawą Wadowice. Miejscowi u siebie poprawnie 4-3-3, ale słabo strzelają 10-9 czym udowodnili m.in. w ostatnim meczu (0-0 z Olkuszem). Po tym spotkaniu zrezygnował trener Wiącek, ale prezes rezygnacji nie przyjął. Trener już wcześniej zapowiadał, że jeśli nie będzie kompletu punktów z Olkuszem to odejdzie, a skoro nie chcą się go pozbyć, a nie udało się zdobyć wcześniej 3 pkt to czemu by nie zdobyć ich z takim rywalem jak zespół z Wadowic?
Skawa w całym sezonie gra fatalnie (bilans 0-2-17), zdecydowanie ostatnie miejsce w tabeli, a na wiosnę potrafili przegrać u siebie nawet z równie słabą przedostatnią Olimpią Wojnicz. Bilans wyjazdowy Skawy: 0-1-10 i 2-47. Z tego co czytałem Skawa się stara jednak im więcej minut upływa tym zaczynają grać coraz gorzej i w końcu tracą gole. Myślę, że jak trener Karpat nieco wstrząśnie zespołem (któremu zarzuca się brak ambicji w ostatnich meczach) to powinien pokonać Skawę różnicą kilku goli. Kurs na gospodarzy 1.4 w Tobet. ✅ 4-1
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Typ: Siarka @ 1.90 Tobet ⛔ 0:4
W środowe popołudnie rozegrana zostanie 19 kolejka III ligi lubelsko-podkarpackiej, w jednym z ciekawiej zapowiadających się meczów w Tarnobrzegu miejscowa Siarka podejmie sanocką Stal. Ekipy te niespodziewanie są w tabeli po sąsiedzku. Sanoczanie po wygranej w Zwoleniu z puławską Wisłą czują się podbudowani, wiedzą już, że mają praktycznie pewne utrzymanie, co w przypadku beniaminka jest bardzo cenne. Co prawda, Siarka także jest beniaminkiem, ale przed sezonem poczyniła kilka cennych wzmocnień i jej skład pozwalał myśleć o wysokiej pozycji na koniec sezonu. W ostatniej kolejce Siarka po podobno nie najgorszych zawodach uległa w Szarowoli tamtejszemu Spartakusowi, a sanoczanie wygrali w Zwoleniu, o czym wspominałem wyżej. Miałem tę &quot;przyjemność&quot; i oglądałem to &quot;widowisko&quot;, Stal nie grała najgorzej, ale przy tak kiepskim rywalu, którego trener nie ma żadnego pojęcia o taktyce, nie trudno jest być drużyną lepszą.
Moim zdaniem Siarka po wyrównanym boju zwycięży 2:1.
&lt;div align=&quot;center&quot;&gt;

&lt;div align=&quot;left&quot;&gt;%
 
A 0

atleti

Użytkownik
IV liga Dolny Śląsk, 01.05.2010.
Nysa Kłodzko - Twardy Świętoszów 1.7 w Tobet. ✅ 0-5
Nysa ogólnie w lidze słabo, broni się przed spadkiem, no może próbuje się bronić bo jakoś im nie wychodzi. Przegrali u siebie ze Szczawnem (4 msc), z Lechią na wyjeździe (2msc), ostatnio rozbici przez Kuźnię w Jaworze 4-1. Właśnie w tym ostatnim spotkaniu trener Sobczyk do dyspozycji miał tylko 12-tu graczy, a w najbliższym meczu kiedy podejmować będą lidera ma być niewiele lepiej.
Twardy Świętoszów to ekipa złożona m.in. z zawodowych żołnierzy stacjonujących tam. Są to piłkarze zdyscyplinowani i o żelaznych płucach. Twardy nie dość, że ma mocniejszy skład to jeszcze dłuższą ławkę rezerwowych. Piłkarze motorycznie są świetnie przygotowani.
Nawet jeśli gospodarze będą w stanie się postawić to w końcu pękną gdzieś w drugiej połowie z niedoboru sił i w końcu bramki się posypią. W ostatnim meczu Nysa przeprowadziła oczywiście tylko jedną zmianę, a jak to będzie w najbliższym meczu? Ponoć ma być szersza ławka, ale gracze którzy mają już być do dyspozycji trenera dopiero co wyleczą (nawet nie w pełni) urazy.
Twardy na wyjazdach z drużynami z dolnej części tabelki po za remisem w Jeleniej odniósł same zwycięstwa.
Kurs aż 1.7 mając te informacje wysoki i godny polecenia!
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
19 Kolejka Czwartej Orange EkstraKASY :)
Witam serdecznie!

Zbliżająca się kolejka nie przyniosła nam zbyt wielu meczy ciekawych do obstawienia. Zdecydowałem się jednak coś zagrać i podzielić się z Wami swoim typkiem na forum. Proponuję podejść spokojnie do tego kuponu i nie szaleć ze stawką ze względu na brak zdecydowanych ku temu przesłanek. Na &quot;ostre&quot; granie jeszcze przyjdzie czas, a okazje na to same przyjdą:)) Nawiasem mówiąc zastanawiam się już jak zachowają się bukmacherzy w końcowej fazie rozgrywek, w której cuda się zdarzają, drużyny odpuszczają, itd...

1 kupon
Górnik 09 Mysłowice - Skra Częstochowa X2 wynik 1-4
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Wyzwolenie Chorzów X2 wynk 1-0
Łączny kurs 1,77 betsafe

W pierwszym jak i drugim przypadku obstawiamy na zdecydowanych faworytów. Według mojego dobrego kumpla i &quot;informatora&quot; (przy okazji) Zagłębiak wygląda mizernie i popełnia szczególnie w obronie sporo błędów. Wyzwolenie ostatnio przerwało niesamowitą passę Victorii, która przegrała pierwszy raz w tym sezonie! Jako jedyna na szczeblu 4-to ligowym w Polsce była niepokonana przez 18 kolejek. No, ale stało się Wyzwolenie zasłużenie wygrało czym pokazało, że jest w gazie i nie wyobrażam sobie żeby w tej dyspozycji przegrało w Dąbrowie.
Skra jest na 3 miejscu i ciągle liczy się w walce o awans. Górnik 09 przeciwnie, odpuścił ligę już po pierwszej rundzie. Wiele osób opuściło klub co widać w ich słabszej grze. Skra jest lepsza, ale i motywacyjnie zupełnie inaczej podchodzi do tego spotkania. Nie wierzę w niespodzianki w tych dwóch meczach stąd polecam ten tym.

Pozdrawiam, wysokich wygraych :))
 
K 0

kalima88

Użytkownik
3 liga dolnośląsko-lubuska
Arka Nowa Sól - Chrobry Głogów 2 1.4 scandic
Kurs bez fajerwerków ale do jakiegos combosa warto dorzucic. Obie ekipy mają zdoła inne cele. Arka walczy o utrzymanie i przetrwanie. Nowy zarząd i troche składu w porównaniu z rundą jesienną. Fakt, że Arka trochę punktów zdobyła w tej rundzie.
Chrobry chce awansować jednak nie wiem czy im się uda. Ostatnio wygrali w meczu na szczycie z liderem Górnikiem Wałbrzych 4-1 i strata stopniała do bodajże 5 punktów.
Mimo iż jest to mecz derbowy , obie miejscowości dzieli niespełna 40 km myślę, że Chrobry spokojnie sobie poradzi.
Innym typem na to spotkanie jest postawienie powyżej 2.5 bramek 1.6
Życzę powodzonka.
i niestety katastrofa 1:1 w 88 min Arka wyrównała wg strony Chrobrego w dość kontrowersyjny sposób. PRzepraszam za typ i mam nadzieję, że następny już będzie skuteczniejszy...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
III liga łódzko-mazowiecka

Warta Sieradz - Włókniarz Zelów 1 1,60 ⛔

Warta nie wygrała meczu, Zelów wszystko przegrał. Warta personalnie niezly skład ale cos nie idzie, dzisiaj piłkarze muszą wygrać i doskonale zdaja sobie z tego sprawe. Ja stawiam na Sieradz mam tam koleżke co tam gra i mówi mi że muszą wygrać i że wygrają, nie gra tylko jeden zawodnik dwóch wróciło po kontuzjach. tyle na ten temat

Omega Kleszczów - Wisła II Płock 1 2,00 ✅
Kleszczów solidny zespół, Wisła II Płock wahania formy, nikt nie schodzi z pierwszej drużyny, broni drugi bramkarz rezerw bo pierwszy ma kontzuje.
 
A 0

atleti

Użytkownik
3 liga małopolsko-świętokrzyska
Lubrzanka Kajetanów - Nida Pińczów 2.45 Tobet ✅ 0-1
Myślę, że kurs jak najbardziej warty zagrania. Grają dwie drużyny, które dzieli przepaść. Zarówno w tabelce jak również patrząc na poziom sportowy. Lubrzanka nie poprawiła wiosną swojej gry przez co wczoraj zwolniono trenera Stanisława Maja. Nida po za kompromitacją z Hutnikiem (u siebie 2-5) pokazuje się w tym roku z dobrej strony. Pińczowianie na wyjazdach spisują się dobrze co jak na takiego przeciwnika wystarczy. Gospodarze już raczej nawet nie powalczą o utrzymanie no chyba, że nowy (jeszcze nie ustalono kto) trener coś zmieni na lepsze ale to dopiero po tym meczu ???? Nie wynalazłem nigdzie info na temat osłabień u gości, a po ostatnich dwóch wygranych z rzędu na pewno się zmotywowani. Kurs na Nidę super!
 
A 0

atleti

Użytkownik
4 liga dolnośląska
Dzisiaj zrobimy dubelek z faworytów w Betsafe.
Polonia Sroda Slaska - Twardy Swietoszow 1.7 oraz ✅ 0-3
Lechia Dzierzoniow - GKS Kobierzyce 1.35 . ✅ 3-2
Kurs ako: 2.3✅
Zarówno lider jak i wicelider w formie. Jedni i drudzy w optymalnych składach (no może tylko bramkarz w Lechii). Twardy podejmuje słabą Polonię która to jednak ostatnio wygrała dwa spotkania z nie byle słabymi ekipami. Czas się jednak na kimś zatrzymać i będzie to właśnie zespół dzisiejszych gości którzy to wbili pięć bramek sąsiadującej z Polonią w tabeli Nysie Kłodzko w ostatniej kolejce.
Lechia Dzierżoniów wciąż goni Twardego ale narazie pozostaje pięć punktów straty. Kobierzyce na wiosnę baty dostają od każdego, bez względu na to jakie miejsce zajmuje rywal w tabelce. Dzierżoniowianie których nadrzędnym celem jest awans do III ligi nie będą mieć problemów z takim przeciwnikiem.
ps. zastanawiałem się jeszcze nad typem na Konfeks Legnica po 1.7 ze Ślęzą II ale jednak zrezygnowałem. Za mało info na temat meczu.
edit: A co do tego meczu. Konfeks prowadził już 0-2, ale dostali bramki w 86min i 90 no i się skończyło na 2-2.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
vs

Typ: Górnik II Łęczna @ 2.15 Tobet ✅ 0:3
Na Podkarpaciu utarła się teoria, iż rezerwy Górnika &quot;odpuszczają&quot; drużynom z Lubelszczyzny, jednocześnie wygrywając z reprezentantami Podkarpacia. Coś w tym musi być, gdyż Górnik traci dużo punktów z zespołami z woj. Lubelskiego. W ostatniej kolejce pokonali u siebie w bólach walczącą o utrzymanie Stal Kraśnik. Mielczanie zremisowali w Poniatowej ze swoja imienniczką Stalą. Z zespołem z Mielca przed obecną rundą pożegnało się wielu ważnych zawodników, co jest widoczne w tej rundzie. Stal będzie walczyć o utrzymanie w tej lidze do końca, ale moim zdaniem jutro zwycięży Górnik.

vs

Typ: Orlęta Radzyń @ 2.65 Tobet ✅ 1:2
Mecz dwóch walczących o utrzymanie drużyn. Biedne Orlęta kontra jeszcze biedniejsza Wisłoka. W tej rundzie Wisłoka jeszcze nie wygrała. Orlęta wygrały dwa razy i raz zremisowały.
Orlęta przed tą rundą postawiły wszystko na jedną kartę- zatrudniły kilku ogranych zawodników, którzy mieli stanowić o sile tej drużyny na wiosnę. Z Wisłoki uciekał każdy, kto potrafi kopnąć piłkę- dosłownie i w przenośni. Moim zdaniem z tej ligi spadną obydwie drużyny, z tym zastrzeżeniem, że to Orlęta mogą być wyżej w tabeli na koniec sezonu, do czego przybliży ich wygrana w jutrzejszym spotkaniu.
vs

Typ: Unia Nowa Sarzyna @ 1.80 Tobet ✅ 1:0
Jak dla mnie kurs nieco przesadzony, gdyż Unia jest zespołem wyraźnie lepszym, co doskonale pokazuje tabela, w której jutrzejszy gospodarz jest na 4 pozycji, a goście na 11. W tej rundzie Poniatowa zremisowała bodaj 5 razy, ale moim zdaniem ich przeciwnicy nie byli tak mocni jak UNS. Grali ze Stalą Mielec, Karpatami Krosno, Wisłą Puławy, Wisłoką Dębica (wygrana 2:0), Stalą Kraśnik i Siarką Tarnobrzeg. Są to drużyny będące wyraźnie niżej w tabeli od Unii. Moim zdaniem jutro czas na pierwszą w tym roku porażkę Stali.
vs

Typ: Stal Sanok lub remis @ 1.43 Tobet ✅ 0:1
Regularnie obstawiam III i IV ligę. Myśląc Podlasie- myślę under. Ale w sobotę bialczanie podejmą jedną z bardziej bramkostrzelnych drużyn w całej grupie-Stal Sanok. Ostatnio sanoczanie są w kapitalnej formie- przed dwoma tygodniami byli na 9 pozycji w tabeli, dziś są już na 3 miejscu. Moim zdaniem w tym meczu można śmiało ryzykować remis, ale ja zagram nieco bezpiecznej- z podpórką na gości. Dlaczego remis? Ponieważ remisy Podlasia u siebie są praktycznie na porządku dziennym. Dlaczego Stal, nie Podlasie? Forma, home/away- to jedyne argumenty ;)
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
20 Kolejka Czwartej Orange EkstraKASY :)
Witam serdecznie!

Ostatnie dwie kolejki potraktowałem mało poważnie i nie przyłożyłem się do typów cood razu odbiło się na wynikach... W celu poprawy solidniej przeanalizowałem zbliżające się mecze i powinna być poprawa heh:))

1 kupon
Sarmacja Będzin - Górnik 09 Mysłowice typ 1 wynik 4-0
Gwarek Ornontowice - GKS Grunwald Ruda Śląska typ 1 wynik 3-0
Łączny kurs 2,0 betsafe

Górnik 09 został totalnie wykartkowany w otatnich dwóch kolejkach i w najbliższym meczu wystąpi w mocno osłabionym składzie bez kilku filarów drużyny. Z drugiej strony już w poprzednich meczach sięgał po zawodników juniorskich teraz sprawa się jeszcze nasili.
Sarmacja to drużyna w największym gazie z całej ligi. Po wpadce w pierwszej kolejce wygrywa wszystko i zaskakuje w każdym meczu na plus ogrywając ścisłą czołówkę.
Gwarek jeszcze przed ostatnią kolejką był liderem. Niestety po zamieszaniu jakie powstało przez nieopłacone kartki drużyna straciła 4 pkt (dwa walkowery) i spadła na drugie miejsce. Awans zdecydowanie się oddalił, ale Gwarek napewno będzie walczył do końca i wygrywał co się da. Zawodnicy tego klubu mają płacone &quot;grosze&quot; ale premie są wysokie i w każdym meczu Gwarek lczy o pełną pulę. Mecze z Grunwaldem są tym bardziej emocjonujące i motywujące ponieważ kilku piłkarzy z Gwarka kiedyś grało w Grunwaldzie i ma sporo do udowodnienia piłkarzom z Rudy (szczególnie jej prezesowi i niby trenerowi)... Grunwald to dziwna drużyna grająca radosny futball, który nie sprawdza się z solidnymi drużynami takimi jak Orna.

2 kupon
Czarni Sosnowiec - Zieloni Żarki typ 1 wynik 3-1
ŁTS Łabędy - Victoria Jaworzno typ 2 wynik 0-4
Łączny kurs 1,82 betsafe

Czarni tak jak nie raz pisałem okupwali dół tabeli i było tylko kwestią czasu kiedy się z niego wydostaną. W tej chwili są w środku tabeli i są prawie spokojni o utrzymanie. Miło zaskakują w tej rundzie i zdobywają dużo punktów. Zieloni to drużyna, która powoli godzi się tym, że ze strefy spadkowej się już nie wydostanie. Mecze przegrywa w sporych rozmiarach, a gra wygląda fatalnie. Według wielu osób jest to najsłabsza drużyna w tej rundzie. Największą bolączką tego zespołu jest defensywa... Każdy rywal stwarza sobie po kilkanaście sytuacji co mecz.
ŁTS Łabędy to miłe zaskoczenie tej rundy. Drużyna bardzo młoda przegrywała wszystko na jesień i zbierała solidne lekcje. Z tego co widze lekcje się przydały, a Łabędy grają coraz lepiej i urywają punkty dobrym drużynom.
W Victorii dzieje się źle... Grający trener zrezygnował z posady po pierwszej w sezonie porażce. Po kilku remisach Vicia straciła fotel lidera i w tej chwili traci już 5 pkt do prowadzącego Myszkowa. Prezes Victorii postawił sprawę jasno, albo wygrywamy najbliższe 3 mecze (m.in. z Myszkowem) i wracamy o gry, albo zakręcamy kurek z kasą i gramy amatorkę dla przyjemności. Nowy trener Vici to jakieś nieporozumienie! Dotychczas prowadził juniorów i przeskok do vicelidera IV ligi to dla niego za dużo. Po kilku rozmowach z piłkarzami powiem tak... Piłkarze chcą awansować! i zrobią wszystko by to osiągnąć! Są wkur...ni na prezesa, na trenera, na pogubione punkty, na swoją niemoc w ostatnich meczach. Ponadto w najbliższym meczu nie zagrają: Gabiga, Gadaj, Twardawa, Czapla, Stawowy i są to poważne osłabienia. Generalnie wiele osób twierdzi, że Victoria jutro przegra i zakończy walkę o cokolwiek, ale ja po dzisiejszych rozmowach twierdzę (i nie mam żadnych wątpliwości), że nadchodzi przełamanie i powrót do gry!

Powodzenia, wysokich wygranych :))

Heh :)) wystarczyło tylko trochę się przyłożyć... przełamałem sie razem z Victorią. W przyszłym tygodniu rozstrzygnie się typ na zwycięstwo ligi, bo Victoria zagra u siebie z prowadzącym Myszkowem.
Następna (zaległa) kolejka w środę, zapraszam do typowania....
 
A 0

atleti

Użytkownik
Na dzisiaj i jutro trzy typki, wszystkie w Betsafe.
Na początek dubelek - mix z 3 ligi lubelsko-podkarpackiej oraz 4 ligi dolnośląskiej.
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 1.3 ✅ 1-0
Polonia Sroda Slaska - Chrobry Nowogrodziec 1.85 ⛔ 4-3
ako: 2.4 ⛔
Lider 3 ligi podejmuje broniące się przed spadkiem Karpaty. Typ z marnym kursem ale pewny. Ukraiński zaciąg Spartakusa spisuje się fenomenalnie i pewnie zmierza do 2 ligi. Bardzo dobra gra, świetny atak i defensywa. Ostatnio awans do finału Okręgowego Pucharu Polski, po prostu drużyna bez skazy. Karpaty niedawno w meczu o 6pkt przegrały u siebie z ostatnimi Orlętami, nic dodać nic ująć.
W 4 lidze wykrystalizowała się ścisła czołówka. Twardy, Lechia i właśnie Chrobry, który grać będzie ze słabiutką Polonią Środa Śląska. Tuż za zespołem z Nowogrodźca są ekipy Szczawna Zdroju oraz Kuźni Jawor. Ekipy których prezesi wprost mówią że nie walczą o awans bo ich na to nie stać, czego nie można powiedzieć o Chrobrym. Zespół ten to czołówka ligi pod względem ataku jak i obrony czego przeciwieństwem jest Polonia. Chrobry po tym spotkaniu czekają dwa trudne spotkania z Kuźnią i Twardym tak więc wypadałoby ze Środą Śląską wygrać. Ostatnio typowałem przeciwko Polonii i teraz też tak robię.
Ten trzeci typ później podam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom