>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi (III/IV)

Status
Zamknięty.
A 0

atleti

Użytkownik
No i ten trzeci typ.
3 liga dolnośląsko-lubuska
MKS Olawa - Gornik Walbrzych (handicap 1:0) 2.56 ⛔ 0-1
Górnik Wałbrzych lider tabelki przegrał swoje dwa ostatnie mecze. Najpierw w kiepskim stylu z Chrobrym Głogów 4-1, a potem niespodziewanie u siebie 0-1 z Celulozą Kostrzyn grając już lepszą piłkę. Oławianie też potracili w poprzednich dwóch kolejkach punkty ale grając dobrą piłkę. W ogóle Moto-Jelcz schrzanił tylko początek sezonu, potem było już dużo lepiej. Jest to ekipa nieobliczalna. Dziś grają u siebie jednak bez publiki. Co może przemawiać za gospodarzami? A no to że po pierwsze akurat Oława w ostatnich sezonach świetnie sobie radziła z Wałbrzyszanami. Warto dodać że jesienią przegrali u siebie 0-2 z MKS-em. Wtedy bramkę zdobył najlepszy strzelec ligi Łukasz Ochmański który na wiosnę już 3 gole zdobył więc wciąż jest w formie. Górnik jest w lekkim dołku i można to wykorzystać. Jeśli jeszcze mieliby stracić jakieś punkty to właśnie teraz z tym rywalem. Oławianie w najmocniejszym składzie dzisiaj mając patent na gości mogą się pokusić o sprawienie niespodzianki. Ja biorę typ z handi na Moto-Jelcz Oławę.
E: Ponoć słaba gra Wałbrzycha, ale trafili na jeszcze słabiej dysponowanych gospodarzy.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Tęcza Płońsk vs Wkra Żuromin
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betsafe
Godzina rozpoczęcia: 17
Analiza:
Jutro kolejne spotkania w Mazowieckiej Lidze Seniorów. Grafik jest napięty. Piłkarze grają teraz po 2 mecze w tygodniu ale patrząc na zwyżkową formę płońszcan nie widzę innego rozwiązania jak ich wygrana w jutrzejszym spotkaniu. W środę grali z zespołem Przyszłość Włochy. Wygrali po dobrej grze 2-0. W przedostatnim meczu wtedy kiedy nie byli faworyzowani wygrali z drużyną Kryształu Glinojeck. Znakomite spotkania wtedy zagrał Łukasz Barankiewicz. Strzelił 2 bramki. Wkra to obecnie 8 drużyna w MLS-Mazowieckiej Lidze Seniorów. Na wyjazdach mają bilans 4 wygranych, 3 remisów i 3 przegranych. Formą nie zachwycają. Wkra w ostatnim meczu z Hutnikiem wygrała 1-0 na wyjeżdzie ale mam takie odczucie, że ta wygrana nie była taka przekonująca. Do drużyny Teczy w zankomity sposób wprowadzana jest młodzież. Tacy zawodnicy jak Michał Kłodowski czy Ernest Nużyński wnoszą coś nowego do gry. A Wojtek Bluszcz jest ciężkim zawodnikiem do przejścia. Nie widzę innego rozwiązania jak wygrana Tęczowych w jutrzejszym spotkaniu. Więc polecam a stawka 8/10-powodzenia
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
21 Kolejka Czwartej Orange EkstraKASY :)
Witam serdecznie :)

Z braku czasu nie do końca przyłożyłem się do typowania jutrzejszych meczy, ale jest kilka opcji wartych zagrania stąd je polecam.

1 kupon
KS Częstochowa - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza typ 1 wynik 2-4
Zieloni Żarki - Slavia Ruda Śląska typ X2 odwołany
Łączny kurs 2,13

2 kupon
GTS Bojszowy - Rekord Bielsko Biała X2 wynik 0-2
Czarni Sosnowiec - Przyszłość Ciochowice typ 1 odwołany (tu chciałem zagrać 1X stąd różnica kursie)
Łączny kurs 1,93 (kurs zredukowany na 1,42)

Powodzenia, wysokich wygranych :))
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
w tym drugim kuponie kurs powinien być sporo większy. Na samych Czarnych w Tobecie jest 1,95
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kupon #48.
Dyscyplina: Piłka Nożna ⚽
Data: 12.05.2010 17:00

Spotkanie: MKS Kutno - Pogoń Siedlce
Typ: x2
Kurs: 1,52

Wynik:
6:1 ⛔ ???? ???? ????

Analiza:

Dla odważniejszych czysta 2 po kursie 2,75 ;-).
Drużyna siedleckiej Pogoni już od 7 meczy jest niepokonana. Gra bardzo dobrze i gdyby runda jesienna była taka jak początek rundy wiosennej to siedlczanie walczyliby o awans, a warto dodać że jest beniaminkiem w III lidze.

Kibice Pogoni już od dłuższego czasu są w wyśmienitych nastrojach, a to za sprawą gry ich drużyny. Pogoń gra jak natchniona pokonując przeciwników w ligowej tabeli jak i w Pucharze Polski.
W III lidze w grupie łódzko-mazowieckiej zajmują 6 miejsce, lecz jeśli wygrają mecz z MKS Kutno(12.05) i z Mazurem Karczew(15.05) to mają zajmą 5 miejsce w tabeli a mają szansę na 4. Gdyby tabela obejmowała tylko rundę wiosenną to Pogoń plasowałaby się na 1 miejscu z dorobkiem 17pkt tak jak drużyny Radomiaka Radom i GLKS-u Nadarzyn.

W Pucharze Polski na szczeblu mazowieckim również idzie im bardzo dobrze. Pokonali Wisłę Duninów(1:1 - w karnych 3:1 dla Pogoni) i Nadnarwiankę Pułtusk(4:1). W półfinale zmierzą się z Radomiakiem Radom na własnym boisku. Gdyby udało im się wygrać i zwyciężyć w finale to zagraliby w następnym sezonie w Remes Pucharze Polski i tak jak w tym sezonie drużyna np. Piasta Kobylin wyeliminować kluby z 1 ligi czy ekstraklasy.

Za sukcesami Pogoni stoją zawodnicy, trenerzy, działacze którzy dokładają wszelkich starań, aby Pogoń grała jak najlepiej. Poczynione zostały transfery które wzmocniły zespół a i w Pogoni nie brakuje utalentowanej młodzieży o którą zabiegają kluby ekstraklasy takie jak. Legia Warszawa, Lech Poznań czy Korona Kielce.

Spokój finansowy wniósł sponsor - Polimex Mostostal Siedlce, który jest także wykonawcą nowego stadionu Pogoni na błoniach siedleckich.
Wszystko się układa, drużyna gra dobrą piłkę, nowy stadion będzie gotowy w marcu przyszłego roku, lecz zainteresowanie Pogonią nie jest takie jakie powinno być. Siedlce jako miasto liczące prawie 80 tysięcy mieszkańców powinno mieć więcej kibiców. Tymczasem na mecze przychodzi 200-600 osób. Największa frekwencja w ostatnim czasie była na meczu z Jagiellonią Białystok, na mecz z Radomiakiem Radom oraz Na meczach inaugurujących początek tego sezonu. Widzów na stadionie można było się doliczyć ok. 1000.

Czemu siedlczanie nie przychodzą dopingować drużyny, która wydała takich piłkarzy jak Artur Boruc, Jacek Kiełb czy Konrad Gołoś?

Zrozumiałe jest że pewnie nie każdego pasjonują rozgrywki ligowe takiego szczebla lecz przy takiej grze Pogoń już niedługo zapuka do II ligi, a tam już występują naprawdę niezłe drużyny. Przy odpowiednim kierowaniu drużyną za kilka lat w Siedlcach będzie I liga, lecz ilu kibiców będzie przychodzić na mecze? Czy to się zmieni? Co jest nie tak? Jaki jest powód tak niskiej frekwencji na meczach w tak im mieście jak Siedlce?

http://www.tygodnik.siedlecki.pl/t9396-siedlecka.pogon.pedzi.po.sukcesy.htm
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
a o rywalach coś wiesz? bo ja wiem dużo. Dla mnie żadna wygrana Pogoni. MKS Kutno to bardzo solidna drużyna tym bardziej przed własną publicznością. Ostatnio zremisowali 1:1 teraz wracają do składu dwaj bardzo ważni zawodnicy obrońca Znyk i pomocnik Sobczak. W MKS-ie jest kilku dobrych piłkarzy choćby Rafał kubiak który dysponuje bardzo dobrą lewą nogą, jest bardzo groźny napstnik Płacheta który marnuje się w III lidze, ale on gra dla przyjemności, mógł pół roku temu odejść do Dolcanu Ząbki ale wolał grać w III lidze i pracować. Ja tutaj proponuje 1 na gospodarzy
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
3 liga lodzko mazowieckA
Warta Sieradz-Radomiak Radom
typ: 2
2.0
betsafe
12.05 17:00
Analiza:
Dziś w spotkaniu 3 ligi lodzko mazowieckiej warta sieradz na wlasnym boisku podejmie Radomiaka Radom . Druzyna gospodarzy praktycznie w tym sezonie juz o nic nie walczy . Nie ma najmniejszych szans na awans do II ligi , natomiast nad strefa spadkowa ma bezpieczna 10 punktowa przewage . Radomiak natomoast jest aktualnie wiceliderem . Radomianie maja jeszcze szanse na awans do II ligi . Maja tylko 7 punktow straty do lidera , a do konca rozgrywek pozostalo az 7 kolejek . Radomiak w ostatniej kolejce zaprezentowal kawal dobrego futbolu . PRzed wlasna publicznoscia pokonal lidera rozgrywek - glks nadarzyn 3-0 . Pewnie wygrane spotkanie powinno dodac radomianom skrzydel na konczace sezon 7 ostatnich kolejek . Radomianie powinni pokonac dzis nie grajaca praktycznie o nic warte . Tym bardziej , ze w tym sezonie zespol Radomiaka lepiej gra w spotkaniach wyjazdowych
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
nie polecam grania na Radomiak, Warta Sieradz stanie na nogach, głowach, rękach żeby tego meczu nie przegrać...
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
22 Kolejka Czwartej Orange EkstraKASY :)
Witam serdecznie! :))

Na takie mecze i typy zarazem czekam! Już dawno nie polecałem tak bardzo jakiegoś spotkania! Także nie ma się nad czym zastanawiać tylko grać &quot;typ miesiąca&quot; heh:))
Nie będę opisywał 15 spotkań i polecał byle czego tylko skoncentruję się na tym jednym meczu.

Victoria Jaworzno - MKS Myszków typ 1X
kurs 1,83 (tobet) stawka - ALL IN :)
wynik 0-4

MKS Myszków w najbliższym meczu na szczycie wystąpi w znacznym osłabieniu. Niezdolni do gry są: Bartosz Zachara (najlepszy strzelec), Miłosz Bielecki, Przemysław Malczewski oraz Piotr Prusko, który pauzuje za kartki. Nie wiadomo też czy zagra Piotr Trepka. Wymienione postacie są istotne i w dużej mierze decydują o grze Myszkowa także osłabienie jest istotne.
Victoria ma 5 punktów straty do Myszkowa i jest to ostatnia szansa na powrót do bezpośredniej walki o mistrzostwo ligi. Victoria jest w gazie i gra z polotem (dokładnie jak w pierwszej rundzie). Do jutrzejszego meczu przystąpi w optymalnym składzie (wraca Żuraw, Bartkiewicz) i jeśli trener nic głupiego nie wykombinuje będzie mocna. Jedynym osłabieniem Vici będzie brak Okiego. Osłabienie Myszkowa jest szczególnie mocne w lini ataku. Victoria zaś od dwóch kolejek gra bardzo dobrze w obronie i jutro też wystąpią wszyscy podstawowi bardzo solidni jak na ten poziom ligowy defensorzy. Stąd nie spodziewam się żadnych większych problemów z defensywą Victorii no i wspaniałych ataków osłabionego Myszkowa.
Powiem tak... Porównując obydwie drużyny nie mam żadnych wątpliwości, że większy potencjał posiada Victoria. Dodatkowo mecz odbywa się w Jaworznie! no i na koniec jeszcze te osłabienia wzmocniły moją decyzję o typie. Prawdopodobne typowałbym zwycięstwo gospodarzy gdyby nie kursy oferowane przez tobet. Bezpieczna opcja 1X jest mega dobrze płatna dlatego wole w nią zainwestować większe pieniążki niż rzucać się na czystą jedynkę. Goście będą bardzo zadowoleni z remisu stąd ten wynik jest możliwy.

Polecam ten typ !! Żadko zdarzają się takie okazje !!

Powodzenia, wysokich wygranych :))
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
śląskEXPERT pobieram ten typ od Ciebie ;)
Od siebie dorzucam na Prochowiczankę Prochowice, dobrze ostatnio dysponowaną drużynę, która zmierzy się ze Ślęzą II Wrocław. Pierwsza drużyna Ślęzy gra wyjazd w Legnicy z Miedzią o tej samej porze, w związku z tym do drużyny rezerw nie będą oddelegowani zawodnicy, którzy w tamtym meczu nie wystąpią. Ślęza II jest ostatnia w tabeli i nie sądzę aby sprawiła niespodziankę.
Prochowiczanka Prochowice - Ślęza II Wrocław 1 - 1,33 [IV dolnośląska] ⛔
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Aka Shakal... kilka lat temu była ogromna szansa żeby Pogoń Siedlce awansowała do starej 3 ligi (dziś 2). Ale nikt nie chciał łożyć na klub więcej kasy a dodatkowo wyprzedano wszystkich obiecujących zawodników. I tak klub potoczył się do 5 ligi. No ale udało im się wrócić.

Cd kibiców to głównie chodzą gimnazjaliści (przoduje PG 4 i PG 1) plus jakieś grupki z zawodówek. Tam jest taka kultura kibicowania. Oczywiście nie zawsze ale często taka jest obsada kibicowska. A szkoda bo zespół ma tradycje... kto by pomyślał że kilkadziesiąt lat temu MKS Pogoń Siedlce jako TS 22 pułku piechoty (mogłem coś przekręcić bo dokładnie nie pamiętam opowiadań dziadka) grał w pucharach z Rapidem Wiedeń (przegrali 2:7)....

Cd stadionu... tam cały kompleks sportowy robią nie tylko stadion. Wg mnie lokalizacja tam w pobliżu szpitala nie jest najlepsza ale tak szczerze to inne miejsca też średnio pasują. Tylko jest jedno ale... czy się wyrobią do marca to ja śmiem wątpić. Odkąd prezydentem jest Pan Kudelski i pomaga mu jego świta to miasto się rozwija. Ale on niedługo odchodzi. Raz że lata swoje ma, dwa że ma zaawansowaną miażdzycę i inne zdrowotne problemy. Bez jego żelaznej ręki realizowanie projektów może już nie być tak efektywne jak do tej pory.

Cd mediów to Tygodnik Siedlecki pisze to (mówie o MKS) co kibic lub lokalny patriota chciałby usłyszeć bo w praktyce to rzeczywistość bywa brutalna (relacje, komentarze, wywiady itp przeprowadzają w dużej mierze uczniowie z mojego byłego liceum - ja też mam kilka swoich publikacji ale nie w dziale sportowym - dlatego trudno oczekiwać aby jakieś ukazywanie prawdy miało miejsce). Ze względu że kilku obecnych zawodników to koledzy moich kolegów mam informacje (na 99% nie przekłamane) że okazjonalne podkładanie się zawodników ma miejsce. O częstych libacjach alkocholowych w klubie nie wspomne. Chociaż ostatnie wyniki trochę przeczą temu. Przeniosłem się tymczasowo do tego zaściankowego zadupia o nazwie kraków i straciłem trochę kontaktów. Ale dowiem się co i jak wygląda na dzień dzisiejszy i postaram się tu skrobnąć coś na ten temat niedługo
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dwa mecze, nie mam za wiele czasu żeby to opisać

IV liga łódzka

Boruta Zgierz - Mazovia Rawa Maz 1 @ 1,60 @ 4 ✅ Wynik 5:0

Boruta walczy o utrzymanie, Mazovia też ale na tą chwilę dla mnie goście to najsłabszy zespół w lidze, bardzo słabo grają w obronie. Boruta mi kilku ciekawych zawodników, mają duże boisko i myślę że to wykorzystają.

Unia Skierniewice - WKS Wieluń 1 @ 1,55 @ 4 ✅ Wynik 5:1

Unia walczy wciąż o awans, mają dobry zespół jak na warunki czwartoligowe, atut własnego boiska, z Wielunia daleka droga do Skierniewic tutaj zmęczenie podróżą też może mieć duże znaczenie. Piłkarsko Unia lepsza musi to tylko udowodnić
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Karpaty Krosno - Wisła Puławy
Karpaty w dalszym ciągu bez formy, zajmuje 14 miejsce w strefie spadkowej tracąc 1 punkt do bezpiecznego miejsca, które zajmuje Stal Kraśnik. Krośnianie nie wygrali już od 10 spotkań (w tym 9 wiosennych), zdobyli tylko 4 punkty, wszystkie poprzez remisy. Ostatnio na swoim terenie ulegli drużynie Orlęta Radzyń Podlaski, która od początku sezonu zajmuje ostatnie miejsce. Wisła powoli wraca na dobre tory, obecnie kontynuują serię 5 meczy bez porażki. W znakomitej dyspozycji jest ostatnio Wojciech Kępka, który w 4 meczach (w 3 wystąpił w podstawowej 11) zdobył 4 bramki powracając po kontuzji. Wygrana w dzisiejszym meczu praktycznie zapewni Wiśle utrzymanie w trzeciej lidze. Wisła znacznie lepiej prezentuje się na wyjeździe niż u siebie. Pod względem meczy na wyjeździe są na 6 miejscu w lidze. Karpaty Krosno - Wisła Puławy 2 @ 2.60 6/10 Tobet lub w STS @ 2.75 ⛔

Stal Sanok - Stal Kraśnik
Do tego polecam wspaniale spisującą się na wiosnę Stal Sanok, ze Stalą Kraśnik. Sanoczanie poprzez swoje znakomite występy na wiosnę zajmują 3 miejsce w tabeli. Natomiast goście nieuchronnie zbliżają się do IV ligi. Ostatnio w zespole z Kraśnika trenera Sławomira Adamusa zastąpił Dariusz Matysiak, co nie uchroniło ich przed porażką z Avią Świdnik 0-3.
Stal Sanok - Stal Kraśnik 1 @ 1.55 Tobet 8/10 ✅
Oba typy z III ligi lubelsko-podkarpackiej. Statystyki do obu meczów:
Karpaty Krosno - Wisła Puławy
Stal Sanok - Stal Kraśnik
 
geneeric 0

geneeric

Użytkownik
Derby Podlasia
Już dzisiaj w Radzyniu Podlaski Wielkie Derby III - ligowego podlasia


ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - PODLASIE BIAŁA PODLASKA




Pełne trybuny przy Warszawskiej, głośny doping kibiców obu drużyn i atmosfera prawdziwego futbolowego święta - to wszystko czeka nas już w najbliższą niedzielę. Na derbowe spotkanie pomiędzy Orlętami i Podlasiem (godzina 17) sympatyków właściwie nie trzeba zapraszać, ponieważ takie mecze - oprócz pojedynków z drużyną z Łukowa - zawsze przyciągają na stadion liczną widownię. Tym razem jednak walka toczyć się będzie nie tylko o prestiż i &quot;panowanie&quot; w regionie bialskim. Od wyniku potyczki z lokalnym rywalem zależeć może w dużej mierze los radzynian na trzecim froncie. Miejscowi zrobią zatem wszystko, żeby wreszcie przełamać niekorzystną passę na własnym obiekcie i pokusić się o pierwsze zwycięstwo w sezonie. W obecnej sytuacji, gdy &quot;biało-zielonym&quot; brakuje zaledwie czterech punktów do miejsc nad strefą spadkową, każda zdobycz jest na wagę złota i piłkarze Orląt doskonale o tym wiedzą. Nikomu nie trzeba natomiast wyjaśniać, że derbowy triumf smakuje wyjątkowo i może stanowić jedyną w swoim rodzaju mobilizację przed następnymi starciami.

Aby jednak sukces w potyczce z bialczanami stał się faktem, trzeba wpierw &quot;obłaskawić&quot; własne boisko. Piłkarze z Radzynia obiecują to sobie przed każdym kolejnym spotkaniem, lecz, jak na razie, potrafią zwyciężać wyłącznie na wyjazdach. Nad przyczynami takiego stanu rzeczy zastanawiają się chyba wszyscy kibice &quot;biało-zielonych&quot;, spragnieni wygranej również na swoim obiekcie. Sami zawodnicy nie mogą natomiast sobie zbyt wiele zarzucać, zwłaszcza po ostatnim pojedynku. Przeciwko Siarce Orlęta zagrały naprawdę bardzo przyzwoite zawody, ale niestety nie znalazły sposobu na kapitalnie interweniującego Łukasza Ćwiczaka. Można zatem śmiało stwierdzić, iż jedyną rzeczą, którą należy poprawić w niedzielę, jest skuteczność. Kibice życzyliby sobie z pewnością, żeby pomógł w tym powracający po kontuzji Paweł Klimkiewicz, lecz jego występ stoi pod znakiem zapytania. Decyzja odnośnie gry popularnego &quot;Konusa&quot; należeć będzie do szkoleniowca.


Orlęta - Podlasie
kurs: 2,50
bukmacher: STS

Pozdrawiam
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Ursus Warszawa vs Tęcza 34 Płońsk
Typ: 2
Kurs: 4,50
Buk: Betsafe
Godzina rozpoczęcia: 11-00
Analiza:
W dniu dzisiejszym spotykamy tak dużą liczbę spotkań, że ciężkim zadaniem jest wybranie typy sprawdzone i oby zwycięskiego. Ja wybralem spotkanie z rodzimej ziemi a mianowicie z Mazowieckiej Ligi Seniorów. Będzie to spotkanie, które rozpocznie się za około godzinę i z pewnością zastanawiacie mnie co skłoniło mnie do tego typu.
Po pierwsze z poewnością wysoki kurs :wink:. Kurs wystawiony przez firmę zajmującą się podawaniem kursów z dalszych okręgów polskich uważam, że jest za wysoki. Trzeba również zauważyc, że zarząd Tęczy ma nowego trenera. Jest nim Ukrainiec Anatolij Krawczuk. A oto krótka charakterystyka tego trenera.
Anatolij Krawczuk ma 54 lata, ukończył lwowską AWF (1981), posiada wyższą kategorię trenerską na Ukrainie. Od 2000 roku był dyrektorem szkoły sportowej, a ostatnio trzej jego wychowankowie zostali Mistrzami Ukrainy w Ogólnokrajowej Lidze Juniorów w barwach Szturmu Rowno.
Jako zawodnik grał w wielu klubach ukraińskich m.in.: Karpaty Lwów, Awangard Rowno, Wołyń - Cement Zdołbunow.
Jako szkoleniowiec prowadził różne kluby ukraińskie oraz polskie. Pracował już w płońskiej Tęczy oraz w Żbiku Nasielsk. Obecnie znowu w Tęczy Płońsk. Od razu można zauwazyc, że nie jest to byle kto. Ma już jakies doświadczenie w tym fachu i mam nadzieję, że dzięki niemu Tęcza odniesie sukces w tym spotkaniu, bo jak wiadomo często tak się zdarza, iż za zmianą trenera przychodzą lepsze wyniki. Jak słychac na mieście więcej zawodników angażuje się w treningi. Poniedziałek i Wtorek są to bardzo ciężkie treningi. Trener nie odpuszcza zawodnikom. Środa jest dniem odpoczynku. Czwartek to trening stałych fragmentów gry, a piątek jest dniem na dopracowanie skutecznosci i dobre przygotowanie na każde spotkanie.
Ostatnie spotkanie Tęcza grała na własnym stadionie z Huraganem Wołomin. Pierwsza połowa nie była najlepsza w wykonaniu gospodarzy. Do przerwy przegrywali 0-1, jednak w 2 połowie obudzili się i strzelili bramkę wyrównującą. Pragnę zauwazyc ze strzelcem bramki był Michał Klodowski zawodnik, który strzelil bramke kilka chwil po wejsciu na plac gry. Mielismy wynik 1-1, ale jednak to goscie zachowali zimną krew, wytrzymali napór naszych i wyprowadzili kontrę na 1-2. Porażka boli pomimo ogormnych starań naszych. 5 ostatnich spotkań Tęczy przedstawiają się następująco:
Tęcza Płońsk 0-0 Błękitni Gąbin
Kryształ Glinojeck 1-2 Tęcza Płońsk
Tęcza Płońsk 1-1 Wkra Żuromin
MKS Mlawa 0-0 Tęcza Płońsk
Tecza Płońsk 1-2 Huragan Wołomin
Z formą Teczy jest róznie. Wyraźnie widac, że postęp w grze nastąpił po spotkaniu z Kryształem Glinojeck. Teraz nadszedł czas by wygrywac.
5 ostatnich spotkań Ursusa:
Bug Wyszków 1-0 Ursus Warszawa
Ursus Warszawa 1-1 vs Hutnik Warszawa
Podlasie Sokołów Podlaski 1-3 Ursus Warszawa
Ursus Warszawa 7-0 MKS Przasnysz
Okęcie Warszawa 0-1 Ursus Warszawa
Jak widac pilkarze Ursusa utrzymują świetną formę, są w tak zwanym gazie ale ewentualna przegrana w dzisiejszym meczu sczerze móiwąc nie zaszkodzi im. ZAjmują pierwsze miejsce w Mazowieckiej Lidze Seniorów Północy. Mają na swoim koncie 56 punktów, a co za tym idzie 6 pkt-ów przewagi nad MKS Mławą-drugą druzyną. Warszawscy zawodnicy na 25 rozegranuch kolejek zanotowali 18 wygranych, 2 remisy i 5 porażek. W domu są niepokonani. Wygrali 12 spotkań i jedno zremisowali. Świadczy to o tym jak mocną drużyną są u siebie, ale przecież musi kiedyś przysc czas na porażkę u siebie, o ile w domu zawodnicy Ursusa są mocni to na wyjazdach trzeba zauważyc ze słabiej sobie radzą. 6 zwyciestw, 1 porazka i 5 przegranych to ich bilans. Tecza jak narazie na 7 miejscu. Na wyjazdach bilans 6 wygranych, 2 remisy i 4 przegrane, wierzę w zwycięstwo drużyny z mojego miasta i udowodnic ze dysponuja potencjałem na IV ligę. W rundzie jesiennej Tęcza przegrała u siebie z Ursusem 1-2 a więc czas na rewanż, oraz liczę, że w małym stoponiu pikarze przyczynią się do zrobienia prezentu w postaci wygranej dla byłego trenera a obecnie zawodnika Roberta Jadczaka z okazji 40 urodzin-powodzenia
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
vs

Typ: Spartakus @ 1.40 Tobet ✅ 2:1
Spartakus (-1.0) @ 2.10 Tobet ⛔
Jutro o godzinie 17:00 na stadionie wiejskim w Szarowoli, lider 3-ligowej tabeli miejscowy Spartakus podejmie puławską Wisłę.
W tym roku Spartakus wygrywa mecz za meczem, gra wspaniałą, kapitalną piłkę, która robi wrażenie na postronnych obserwatorach ich meczów. Wisła niestety nie może pochwalić się ani tak dobrym bilansem, ani tak efektowną i skuteczną grą jak gospodarze.
W ostatnim tygodniu oba zespoły rozegrały dwa mecze. Bilans tychże meczów jest diametralnie różny: Spartakus wygrał ligowy mecz w Świdniku oraz puchar w Szczebrzeszynie, Wisła przegrała w Krośnie 3:2, i w Poniatowej 1:3.
Oba zespoły w historii mierzyły się 3-krotnie, wszystkie mecze wygrali szarowolanie.
Statystyki
vs

Typ: Under 2.5 @ 1.45 Tobet ⛔ 3
Bardzo ciekawe spotkanie czeka nas na stadionie w Białej Podlaskiej, który jest najchętniej odwiedzanym stadionem 3 ligi. Dziś o godzinie 17, zmierzą się niemalże sąsiedzi w ligowej tabeli, Podlasie podejmie Siarkę.
Siarka z tego co się orientuję, na wyjazdach gra piłkę zachowawczą, gra bardzo spokojnie , nie forsuje tempa. Bialczanie słyną ze znakomitej defensywy, mają prawdopodobnie najlepszego bramkarza w lidze, Dimę Jekimowa. Na 5 ostatnich spotkań wyjazdowych, Siarka zanotowała jeden over w Zwoleniu, w meczu z puławską Wisłą.
Podlasie u siebie chce przede wszystkim strzelić bramkę, a w nieco dalszej kolejności jej nie stracić. Mój typ: 1:0, 1:1, 0:0.
Statystyki
vs

Typ: Stal Sanok @ 2.65 Tobet ✅ 1:2
Stal Sanok lub remis @ 1.39 Tobet ✅ 1:2
W Mielcu Stalowe derby- ta z Mielca podejmie Stal z Sanoka.
W ostatnio rozegranych meczach, to właśnie Stal Sanok obok Spartakusa Szarowola jest najlepszą drużyną ligi. Wygrywają mecz za meczem, w efektownym stylu.
W meczach wyjazdowych Stal Sanok w ostatnim czasie nie ma sobie równych- wygrane w Zwoleniu (Wisła Puławy), w Tarnobrzegu i Białej Podlaskiej, czyli z solidnymi ligowymi średniakami. Mielczanie wciąż walczą o utrzymanie, muszą szukać punktów, ale myślę, że nie dziś, bo na ten moment sanoczanie są po prostu drugą ligową siłą.
Statystyki
vs

Typ: Orlęta @ 2.85 Tobet
Orlęta lub remis @ 1.49 Tobet
Jutro o godzinie 17, na stadionie w Kraśniku, rozegrany zostanie mecz o wszystko zarówno dla gości , jak i dla gospodarzy. Stal Kraśnik podejmie radzyńskie Orlęta.
Dla mnie faworytem tego meczu są goście. Niby są niżej w tabeli, ale... tabela jest bodaj jedynym argumentem, który nieco przeważa szalę na korzyść Stali. Inne fakty zdecydowanie sprzyjają Orlętom.
Otóż, Kraśnik nie wygrał meczu na własnym boisku w całym sezonie :!: co wygląda wręcz zatrważająco, a śmiesznie zarazem. Być może ktoś powie &quot;w końcu wygrają&quot;, ale chyba Orlęta są w tym momencie nieco lepszym zespołem od Stali. Orlęta w 5 wyjazdowych ostatnich meczach, przegrały tylko raz- w Szarowoli. W pierwszej rundzie wyraźnie coś w Radzyniu zostało zepsute, zimą ratowanie składu i drużyny. Aby plan uratowania 3 ligi dla Radzynia powiódł się, Orlęta muszą wygrać w Kraśniku.
Statystyki
vs

Typ: Unia @ 2.00 Tobet ⛔ 1:2
Unia walczy o miejsca 3-4 na koniec sezonu, o czym mówią w samej Nowej Sarzynie. Tomasovia w praktyce utrzymała się w lidze, spełniając przedsezonowy cel.
Home/away jest remisowe. 12 meczów 20 punktów- taki jest bilans Unii na własnym boisku, taki sam Tomasovii na innych boiskach.
Unia nie wygrała od 2 tygodni, gdy pokonała Stal Poniatowa, Tomasovia ostatnio notuje serię remisów, jak dla mnie- czas ją przerwać porażką. Unici chcą odnieść wygraną w tym meczu, by utrzymać 4 pozycję w tabeli. Myślę, że kurs 2.00 jest wart grania.
Statystyki
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
22.05 17:00 ŁKS Łomża - Sparta Augustów 1.10 6.00 12.65

1


Kurs niski ale w 100% pewny , tu nie będzie niespodzianki ,więc bez ,żadnego ryzyka można dać do podwyższenia ako .
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Sparta Jazgarzew-Bron Radom
typ: 2
1.90
Tobet
22.05 18:00
Analiza:
Dziś w spotkaniu 4 ligi mazowieckiej z poludnia sparta jazgarzew na wlasnym boisku podejmie lidera rozgrywek bron radom . Radomska bron jest juz o krok od powrotu na boiska trzecio ligowe . Jesli dzis wygra a mszczonowianka nie pokona naprzodu zielonki broniarze bedzie swietowac awans . Broniarze sa zdecydowanym faworytem tego spotkania . Sparta zajmuje aktualnie odlegle 9 miejsce w ligowej tabeli . W porownaniu do rundy jesiennej z zespolu sparty ubylo kilku kluczowych zawodnikow . Radomianie natomiast graja ostatnimi czasy bardzo poprawnie . Zespol ten sklada sie z bardzo doswiadczonych zawodnikow . Bron wygrala trzy ostatnie spotkania i sadze , ze podtrzyma ta znakomita passe .
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
III liga łódzko-mazowiecka

Warta Sieradz - Legionovia Legionowo

Sieradz zalany, ,mecz na neutralnym boisku w Kleszczowie tam małe boisko. Warta nie grała w weekend, nie trenowała w poneidziałek i wtorek łącznie nie trenują od...piątku bo nie mają gdzie. Przyszedł nowy &quot;trener&quot; bo tak naprawdę trudno go nazwać trenerem bo nie ma zielonego pojęcia w tej dziedzinie, piłkarze się z niego śmieją. Kurs na Legionovie zachęcajy można spróbować

Wisła II Płock gra w Ostrołęce, pierwsza drużyny gra z Sandecja na wyjeździe wiec rezerwiści nie zostaną nikim wzmocnieni, Narew wygra to spotkanie

Legionovia 3,00 ✅ Wynik: 0:3
Narew 1,85 ✅ Wynik: 5:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom