>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi w/g dziadka

zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Po ostatnich wpadkach dzisiaj zaświeciło słonce. dawno nie miałem tak udanego dnia typując niższe ligi Angielskie.
Tutaj ✅ 9.42, a dodając do tego jeszcze typ dnia to po prostu:champagne:????

Stan konta w temacie: ⛔ 4.86
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Co do dzisiejszego dnia w moim temacie będzie bardzo skromnie, bo i oferta trochę niewyraźna na dzisiaj, a piłki młodzieżowej i towarzyskiej nie grywam wiec takie coś wymyśliłem sobie.

▶ National League South
Gloucester (19) – Woking (4) 14/11/2018 godzina 20.45
Typ: Woking wygra @ 1.79
Stawka : 5/10
Bukmacher : Unibet
FT: 3-4
Gospodarze mają tragiczny okres. Piec ostatnich meczy ligowych to porażki i strata 10 goli. Woking spadł dość nieoczekiwanie z National League teraz z automatu jest dla mnie kandydatem co najmniej do playoff. Co prawda tylko jedna wygrana w ostatnich pięciu meczach ale na wyjazdach całkiem przyzwoite 3-3-1.
✅ 3,95
Dubel:

Lecco (1 ) – Chieri (8) ▶ (Serie D grupa A) FT: 2-1
Typ: Lecco wygra @ 1.55
Taunton (3) – Walton Casuals (12) ▶ (Southern League) FT: 4-0
Typ: Taunto wygra @ 1.45
AKO: @ 2.24
Stawka: 5/10
Bukmacher: Unibet
Włoska Serie D i lider tej grupy Locco które ma bilans 7-1-0 bramki 21-5. Poprzednio grali w innej grupie tej ligi i tam byli również w czołówce. Chieri cztery porażki z rzędu.
W drugim meczu goście to typowy zespół własnego boiska, gdzie zdobyli 16 z 18 punktów ligowych. Taunton cztery wygrane w pięciu meczach. Mało prawdopodobne aby w środku tygodnia wydarzyła się tutaj jakaś niespodzianka.
✅ 6,2

Stan konta: ✅ 5,29
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Wczoraj mimo że poległem w &quot;Typie dnia&quot; nie mogę dnia uznać za nieudany, bo tutaj był tylko kolor zielony ????
Co dzisiaj?
Dzisiaj nie gra w piłkę w zasadzie nikt poza Ligą Narodów, która dla mnie jest sztucznym tworem, który już mnie trochę nudził po pierwszej kolejce rozgrywek, a teraz kiedy się kończą te rozgrywki przyjmuje to z dużą radością.
Nie mniej jednak coś tam dzisiaj właśnie z tej Ligi Narodów wymyśliłem, choć na pewno nie będą to mecze z grupy A, a i wybory mogą trochę zaszokować
▶ Liga Narodów – wszystkie mecze o 20.45
Grecja (2) – Finlandia (1) FT: 1-0
Typ : under 2 bramki @ 1.86
Stawka : 5/10
Bukmacher: 1xbet
Grecy są bardzo nieprzewidywalni. Przegrali miesiąc temu w Finlandii 0-2, ale nie znaczy to, ze tutaj nie będą chcieli wygrać tym bardziej, że za plecami Węgry i widmo spadku z trzeciego miejsca bo w tabeli trzecich miejsc to akurat Grecja nie jest silna. Finlandia ma awans w kieszeni i jest to dla mnie spore zaskoczenie. Własne boisko powinno być decydujące tutaj, ale bramek nie powinno paść wiele.
✅ 4.3
Luxemburg (1) – Białoruś (2) FT: 0-2
Typ: Białoruś wygra @ 2.55
Stawka: 4/10
Bukmacher: Unibet
Do czego to doszło? Luksemburg prowadzi w grupie rozgrywkowej. Oczywiście jedynie ze względu na formułę tych rozgrywek. Oczywiście postęp piłkarski reprezentacji pod wodzą Luc’a Holtz’a jest bezdyskusyjny, ale jednak trzeba pamiętać, ze sześć z dziewięciu punktów zdobyli przeciwko San Marino, wiec trochę ostudźmy głowy. Białoruś nie przegrała jeszcze meczu w grupie. Co więcej nie stracili jeszcze gola. Dwa remisy z Mołdawia jest pewna skazą na wizerunku ale oparta na zawodnikach BETE i Dynamo Mińsk drużyna na pewno ma wiele więcej jakości niż zawodnicy Luksemburga, wiec po prostu gram.
✅ 6.2
▶ Dubel:
Kazachstan (2) – Łotwa (3) FT: 1-1
Typ: Kazachstan wygra @ 1.62
Andorra (4) – Gruzja (1) FT: 1-1
Typ: Gruzja wygra @ 1.32
AKO : @ 2.13
Stawka 5/10
Bukmacher Unibet
Co prawda w tej grupie jest wszystko jasne ale Kazachstan na swoim boisku jest zawsze groźnym rywalem nawet dla lepszych ekip niż Łotwa, a na pewno na koniec rozgrywek będą chcieli sprawić radość kibica tym bardziej, ze w sumie tylko raz przegrali w grupie.
Co do Gruzji to zdaję sobie sprawę, że mają już awans w kieszeni ale to nie zmienia faktu, ze tutaj kursy powinny być na granicy @ 1.15, wiec widząc te @ 1.32 po prostu nie zastanawiam się nad resztą.
⛔ 5
-------------------------------------------------------------------------------
Bilans dnia : ✅
5.5
Bilans ogólny mojego tematu : ✅ 10.79
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Choć „Typ Dnia” po raz drugi z rzędu zawodzi to przynajmniej tutaj jest zielono, co rekompensuje całokształt.
Dzisiaj w moim temacie będzie podobnie jak wczoraj. Dwie propozycję i dubel.
▶ Liga Narodów godzina 20.45
Słowacja (3) – Ukraina (1) FT: 4-1
Typ: BTtS – NIE @ 1.76
Bukmacher :1xbet
Stawka : 5/10
Mecz o przysłowiową pietruszkę, wiec raczej wielkiego zaangażowania nie zobaczymy tutaj. Ukraina pewna awansu i z wieloma nieobecnościami w składzie. Dla Słowacji raczej następny mecz z Czechami jest najważniejszym tej jesieni. Jak dla mnie under 2,5 bramki to tzw. bankier. BTtS również wygląda ciekawie.
⛔ 5
Cypr (3) - Bułgaria (2) FT: 1-1
Typ: Bułgaria wygra @ 2.40
Bukmacher: Fortuna
Stawka : 3/10
Gospodarze na własnym boisku zazwyczaj robią sporo wiatru i są trudnym rywalem, ale akurat Bułgaria jakoś sobie z tym radziła do tej pory wygrywając dziewięć z dziesięciu bezpośrednich pojedynków z imponującym stosunkiem bramek 23-3. Teraz byli w dobrej formie wygrywając cztery kolejne mecze i dopiero ostatnio minimalna porażka z Norwegią. Ciągle w walce o awans wiec motywacja na najwyższym poziomie.
⛔ 3
Dubel:
Brinkumer (7) – Borgfeld (9)▶ Oberliga Brema FT: 7-3
Typ: Brinkumer wygra @ 1.52
Brumminghausen (6) – Schermbeck (13)▶ Oberliga Westfalen FT: 4-4
Typ: Brumminghausen wygra @ 1.63
AKO: @ 2.47
Stawka: 5/10
Brinkumer solidna ekipa tej ligi od lat. Goście to beniaminek. Jak na razie wiedzie im się nawet dobrze ale wyjazdy to nie ich klimat. Podobna sytuacja w drugim meczu. Goście to beniaminek. Ostatnio trzy porażki w czterech meczach i strata ośmiu goli przy jednym strzelonym rywalom.
⛔ 5
------------------------------------------------------------------------
Bilans dnia ⛔ 13
Bilans ogólny tego tematu ⛔ 2.21
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Po wczorajszym bezsensownym dniu, gdzie czerwono się zrobiło w moim temacie, z wyjątkiem zakładu w &quot;typie dnia&quot; odechciało mi się już zupełnie interesować Ligą Narodów.
Jest weekend wiec grają też tam gdzie czuje się najlepiej. W niższych ligach Anglii, Niemczech.
Nie gra Europa i dzisiaj trochę więcej czasu na to co lubię wiec będzie trochę więcej niż zwykle, choć oczywiście nie zawsze musicie się z moimi wyborami zgadzać.
Podzielę ten dzień na trzy części.
Teraz Anglia i mecze które dla mnie powinny zadziałać na plus.
Potem trochę Niemiec i w końcu duble, wiec zaglądnijcie później a teraz na pewno dyskusyjne dla wielu zakłady, ale je gram...
▶ National League North
Boston United (9) – Southport (20) FT: 1-2
Typ: Southport wygra @ 3.30
Stawka: 4/10
Bukmacher: Unibet
Będę w dalszym ciągu wspierał Southport. Przyniósł mi fajny zysk w środku tygodnia kiedy również z pozycji nie docenianej drużyny wygrali swój mecz z Hareford. Napisałem wówczas , ze widziałem ich jako jedna z ekip wałczących o tytuł w tej lidze i ostatnie ich mecz po zmianie trenera pokazują że mają potencjał. Choć daleko tabeli to jednak 15 punktów straty do liderów nie jest rzeczą nie do odrobienia tym bardziej, ze nie ma jeszcze nawet połowy sezonu. Boston ostatnio tylko jedna wygrana w pięciu meczach i trzy porażki, wiec…
✅ 9,2
Darlington (14) – Hareford (21) FT: 2-2
Typ: Darlington wygra @ 1.93
Stawka: 6/10
Bukmacher: Unibet
Po raz kolejny będę przeciwko zespołowi Hareford. Przegrali w środku tygodnia na własnym boisku z Southport gładko i bez żadnej kreatywności, no może z wyjątkiem czerwonej kartki dla Greenslade w 29 minucie. Teraz muszą mierzyć się z całkiem przyzwoitą ekipą która nie przegrała od pięciu meczów ligowych.
⛔ 6
FC United (18) – AFC Telford (6) FT: 1-2
Typ: FC United wygra @ 2.70
Stawka: 5/10
Bukmacher: Unibet
Gospodarze ostatnio złapali fajną formę. Nie przegrali od pięciu ligowych meczy w tym trzy wygrane i aż mi trudno uwierzyć, że do tej pory nie wygrali meczu na własnym boisku !!! Gdyby punktowali tutaj to na pewno nie byli by na 18 pozycji w lidze. Telford wygląda na silną ekipę ale 21 z 28 punktów to dorobek własnego boiska. Jeżeli FC United ma w końcu wygrać u siebie to chyba najlepszy moment ku temu. Mają dobrą formę ostatnio wiec próbuje.
⛔ 5
▶ National League South
Dulwich Hamlet (15) – Oxford City (17) FT: 0-1
Typ: Dulwich wygra @ 2.07 Unibet
Stawka: 5/10
Bukmacher: Unibet
Byłem zaskoczony porażka Dulwich z Truro w zeszła niedziele, bo spodziewałem się przynajmniej jednego punktu z ich strony. To był drugi mecz w którym zawiedli bo wcześniej remis u siebie z Weston, wiec teraz motywacja powinna być na najwyższym poziomie. Oxford ostatnio gra duża ciężkich meczy. Remis w FA Cup z Tranmere 3-3, potem kolejny ciężki mecz z Dartford (3-2) teraz liga, a we wtorek powtórka meczu FA Cup, a kadra zespołu nie jest jakaś specjalnie wielka. Dulwich jest generalnie lepszą ekipa i biorę ich wygraną tutaj.
⛔ 5
▶ Southern League Central Division
Barwell (11) - King’s Lynnn (8) FT: 1-3
Typ: King’s Lynn wygra @ 2.25
Stawka: 4/10
Bukmacher: Unibet
King’s był jednym z zespołów w których widziałem kandydata do zdobycia mistrzostwa tej ligi, ale nie zrozumiałe odejście trenera Ian’a Culverhousa, spowodowało ciężki start tej ekipy w lidze (jedna wygrana w sześciu meczach i piec porażek) Jednak od jakiegoś czasu gra ich zaczęła przypominać dobre czasy. Co więcej na ławkę trenerska powrócił Culverhous I teraz piec kolejnych meczy w lidze bez porażki w tym trzy wygrane. Dziewięć punktów straty doli dera jak najbardziej do odrobienia. Barwell co prawda cztery mecze bez porażki w tym dwie wygrane, ale rywale z miejsc 14 ,20, 22.
✅ 5
Redditch (17) – Lowestoft (20) FT: 4-2
Typ: Redditch wygra @ 2.20
Stawka: 6/10
Bukmacher: Unibet
Nie tak dawno Redditch zmienił trenera. Po pierwszym przegranym meczu wodą nowego menadżera mieli cztery wygrane spotkania ligowe. Co prawda ostatnio przegrali z Stoubridge 0-4, ale to wicelider a Lowestoft to na pewno nie ten poziom co Stoubridge wiec liczę na powrót do wygrywania meczy w ich wykonaniu.
✅ 7.2
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
A jednak zaglądnąłem do Ligi Narodów ale tylko z sentymentu dla Szkocji gdzie mieszkałem przez prawie osiem lat i były to bardzo fajne i miłe czasy.
▶ Liga Narodów „C” grupa 1
Albania (3) – Szkocja (2) FT 0-4
Typ: Szkocja wygra @ 2.48
Stawka: 4/10
Bukmacher: Unibet
Albania nie ma opcji ataku bez takich osób jak Sokol Cikalleshi i Armando Sadiku. Albańczycy mają różnicę 1-4 bramek i potrzebują wygrać różnicą co najmniej trzech bramek, aby zachować teoretyczne szanse na awans do ligi B przed ostatnim meczem, wiec chyba nikt zdrowy na umyśle nie wierzy w takie rozwiązania, tym bardziej kiedy zobaczymy przerażającą formę tej drużyny w ostatnim czasie.
Szkocja ma problemy. Drużyna Alexa McLeisha będzie bez Steven Naismith, Leigh Griffiths i Roberta Snodgrassa, ale znając tych ludzi im gorzej tym bardziej są zmotywowani. Generalnie to będzie ze strony Szkocji bitwa jak za czasów wojen z Anglią. Oni mają wszystko w swoich nogach. Dzisiaj wygrają mają tyle samo punktów co Izrael i mecz u siebie z Izraelem. Albania zrobiła trochę wiatru ostatnio ale jak to z wiatrem bywa… ucicha z czasem..
✅ 5.92

------------------------------------------------------------------------
Bilans dnia :
✅ 11.32
Bilans tematu : ✅ 9.11
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Wczoraj zrobiłem sobie przerwę. Pojechałem na chwile w góry aby przewietrzyć głowę po dość udanej sobocie.. Dzisiaj jednak czas na powrót do zawodu. Będzie skromnie. Dwa zakłady i starczy.
Liga Narodów „D” grupa 1
Andora (4 ) – Łotwa (3)
Typ: Łotwa wygra @ 2.45
Stawka: 4/10
Bukmacher: Betclic
Andora już na początku była skazana na pożarcie w tej grupie wiec ich ostatnia lokata nie dziwi, ale co do Łotwy to ich wyniki i brak wygranej w grupie jest nie miłą niespodzianką. Co gorsza oni nie zachowali w żadnym meczu czystego konta bramkowego. Nie mniej jednak dla mnie jakość po stronie Łotwy i tutaj oni są dla mnie faworytem.
⛔ 4
Anglia Isthmian League Premier Division

Haringey (14) – Dorking (1)

Typ: Dorking wygra @ 2.02
Stawka: 4/10
Bukmacher: 1xbet
Kilka tygodni temu zagrałem przeciwko Haringey w meczu z Tonbrige i przegrałem, ale w dalszym ciągu pamiętam, ze gospodarze dzisiejszego meczu nie grali nigdy wcześniej na tym poziomie rozgrywek, a forma Tonbrigde pokazuje, że dzieje się z nimi coś złego. Dorking przegrał tylko raz, a ostatnia forma to cztery wygrane i remis wiec …
⛔ 4

Bilans dnia ⛔ 8
Bilans tematu ✅ 3.32
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Czas coś napisać w moim temacie bo kilka dni było tutaj cichutko, ale po prostu nie było niczego co mnie interesuje, a poza tym reinstalacja systemu Windows dla dziadka była trochę kłopotliwym przedsięwzięciem. No cóż „starość nie radość” ????
Dobrze więc, to dzisiaj proponuje coś takiego.
Rosja, Premier League - godzina 16.00
Akhmat Grozny (8) – CSKA Moskwa (5) FT: 0-2
Typ: CSKA wygra @ 2.23
Stawka: 4/10
Bukmacher: Betclic
Akhmar co prawda na własnym boisku jeszcze nie przegrał (2-4-0) ale dzisiaj maja sporo kłopotów z nieobecnościami. Zawieszony jest obrońca Andrei Semenov. Kontuzję złapał drugi podstawowy defensor Dantas Bispo, a poza nimi zabraknie również kontuzjowanych Zoran Nizic, Wingers Bernard Berisha i Odise Roshi.
CSKA Moskwa w doskonałym nastroju przez ich przekonującą wygraną 2: 0 nad liderami ligi Zenit St. Petersburg dwa tygodnie temu. Ostatnie cztery mecze wyjazdowe to 3-1-0 i bramki 6-0. Spodziewaj się, że CSKA Moskwa będzie kontynuować swoją dobrą wyjazdowa formę i dzisiaj pokona Akhmat Grozny.
✅ 4.92
Niemcy, 2 Bundesliga – godzina 18.30
Greuther Furth (8) – 1FC Magdeburg (17) FT: 3-2
Typ: Furth wygra @ 2.37
Stawka: 4/10
Bukmacher : Betclic
Gospodarze niepokonani na własnym boisku w dotychczasowych meczach ligowych, ale ich mankamentem są remisy. Nie mniej jednak ciągle w walce o awans i cztery punkty straty do 2 pozycji w tabeli, która nie tak dawno już zajmowali.
Magdeburg gra tak jak po beniaminku można by było się spodziewać. Dobry początek ligi, a potem już z meczu na mecz coraz gorzej. Teraz piec kolejnych meczy bez wygranej w tym cztery porażki i druga najgorsza defensywa w lidze.
✅ 5.48
Dubel:
Nordhausen (5) – Altglienickie (9) – Regional Liga Nordost FT: 2-0
Typ: Nordhausen wygra @ 1.55
TuS Osdorf (7) – Condor Hamburg (16) – Oberliga Hamburg godzina FT: 4-2
Typ: TuS wygra @ 1.45
AKO : @ 2.24
Stawka: 5/10
Bukmacher : Unibet
Nordhausen to jeden z faworytów ligi. Po dwóch meczach na własnym boisku bez wygranej dzisiaj na pewno będzie to jedną z dużych motywacji dla nich.
W drugim wypadku siła gospodarzy jest wystarczającą na odniesienie wygranej tutaj.
✅ 6.2

--------------------------------------------------------------------

Bilans dnia ✅ 16.6
Bilans tematu ✅ 19.92
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj tutaj bardzo zielono ????
Furth trochę mi nerwów napsuł ale na koniec pozytywne rozwiązanie. Niższe ligi w Niemczech też nie zawiodły wiec jest się z czego cieszyć. Troch humor popsuł mi &quot;Typ dnia&quot; ale generalnie nie mogę narzekać.
W tym miesiącu już chyba odpuszczę sobie Typ dnia, bo szans na sukces nie ma a tylko administracja liczyć musi. Chyba że napiszecie, żebym jednak dodawał dalej moje propozycję.
Czekam na opinie.
Już teraz jeden mecz z jutrzejszego zestawu bo zaczyna się wcześniej rano o 10.00, a większość czasu przed południem chcę poświecić na poczytanie o niższych ligach Niemiec, Anglii i Puchar Szkocji. Oczywiscie kilka propozycji znajdziecie u mnie około południa.
Rumunia, 2 Liga - godzina 10.00
Aerostar (14) - Sportul Snagov (4) FT : 0-2
Typ: Sportul wygra @ 2.25
Stawka: 4/10
Bukmacher: Fortuna
Gospodarze to absolutny debiutant na tym poziomie rozgrywek. Wcześniej grali czasami we wstępnych rundach pucharu ale bez większych sukcesów. Ostatnio co prawda wygrali trzy z czterech meczy ligowych ale przeciwnicy to zespoły z miejsc 10, 17 i 20.
Goście solidna ekipa w poprzednim sezonie na 9 pozycji w lidze a teraz jak widać mają ochotę na coś więcej. Bilans 11-4-2 bramki 28-13 to jest dla mnie dostateczny powód, aby uważać ich tutaj za faworyta, tym bardziej, że motywacja powinna być duża po ich stronie, bo przy ewentualnej wygranej meldują się na czele tabeli, gdyż ekipy przed nimi mają jeden mecz więcej rozegrany.
✅ 5
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj podzieliłem swoje zakłady na trzy części. Pierwszy zakład był już od wczoraj dostępny. Teraz niższe ligi niemieckie z małym dodatkiem ligi Rumuńskiej, a około południa będzie Anglia ze Szkocją, a potem … idę na małe co nieco i jak wrócę mam nadzieję, że humor będzie dopisywał, jakkolwiek to rozumieć.
Niemcy, Regionalliga Sudwest – godzina 14.00
Ulm (3) – Mannhaim (1) FT : 0-2
Ulm wygra @ 3.42 Fortuna
Stawka : 5/10
Czym tutaj kierowali się bukmacherzy ustalając takie kursy to jest ich tajemnicą. OK Augsburg to rezerwowy zespół drużyny z wyższej ligi ale to jedyne, za w tym wypadku. Nie przekonują zupełnie w lidze, a trzy porażki w ostatnich czterech meczach to jedynie potwierdzenie mojego myślenia tutaj.
⛔ 5
Duble:
#1
VfL Osnabruck (1) – Energie Cottbus (13) – 3 Bundesliga FT : 3-1
Osnabrusk wygra @ 1.61
Pullach (4) – Ismaning (15) – Oberliga Bayern Sud FT : 4-3
Pullach wygra @ 1.55
AKO : @ 2.49
Stawka : 5/10
Bukmacher : 1xbet
✅ 7.45
#2
Constanta (16) – Braila (19) - Rumunia 2 FT : 2-0
Constanta wygra @ 1.37
Rain/Lech (5) – Sonthofen (13) – Oberliga Bayern Sud FT : 3-0
Rain wygra @ 1.74
AKO : @ 2.38
stawka : 4/10
Bukmacher : 1xbet
W pierwszym meczu to 50 straconych goli przez gości mówi mi wiele,, a druga pozycja w AKO to po prostu fatalna forma wyjazdowa gości którzy w ostatnich pięciu meczach przegrali cztery razy i stracili 17 bramek.
✅ 5.52
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Jak widzę dzisiaj już Rumuńska piłka nożna z godziny 10.00 przyniosła fajny zysk. więc dzień zaczyna się z uśmiechem ????
Mam nadzieję, ze po 18 będzie podobne.
Obiecana trzecia cześć moich zakładów na dzisiaj.
Tym razem Anglia z mała pomocą Szkockiego East Kilbride gdzie mieszkałem przez kilka lat. Sentyment pozostał więc widząc ich w ofercie dodałem do jednego z moich dzisiejszych dubli.
Jeżeli chodzi o dzisiejsze single to może wybory dla wielu z Was nie zbyt oczywiste, więc dobrze się zastanówcie nim coś pobierzecie i zagracie.
Tak czy inaczej powodzenia.
Anglia, National League – godzina 16.00
Havant &amp; Waterlooville (20) – Maidstone (18) FT : 5-2
Maidstone (ah+0) wygra @ 2.55 Fortuna
Stawka : 4/10
Gospodarze na własnym boisku bardzo przekonujący. Salford jest faworytem ligi to fakt, ale ostatnio grają bardzo wiele meczy. Ostatnio w środę w FA Cup i to w końcu musi kiedyś sprawić, zę przyjdzie słabszy mecz. Liczę na dzisiejszy występ.
⛔ 4
Anglia, FA Trophy – godzina 16.00
FA Trophy puchar dla zespołów od 5 ligi w dół z finałem na Wembley więc prestiż zapewniony a to oznacza, ze nikt tego nie odpuszcza

Southport – Chester
FT : 0-0

Southport wygra @ 2.50 Unibet
Stawka : 4/10
Obie ekipy z National League North ( 6 liga) i po raz kolejny jak już od trzech tygodni bęe popierał tutaj zespół Southport. Po słabiutkim początku ligi teraz wyraźnie pokazują,z ę mają ochotę na wielkie rzeczy w sezonie o czym zapewniali przed sezonem. Dla odważnych.
⛔ 4

Alfreton – Fasley Celtic FT : 0-2

Fasley wygra @ 2.74 1xbet
Stawka : 3/10
Gospodarze nic specjalnego nie prezentują w lidze (6-3-8) i zaledwie jedna wygrana w ostatnich sześciu meczach. Goście dwie klasy niżej, ale stracili tylko jedną z ostatnich 10 ligowych rozgrywek i byli solidni na wyjazdach. Jeden z głównych kandydatów do awansu, więc wszystko jest tutaj możliwe.
✅ 5.22
Duble:
Tonbridge (1) – Leatherhead (14)Anglia, Isthmian League FT : 0-2
Tonbridge wygra @ 1.66
Woking – Folkestone – FA Trophy FT : 2-0
Woking wygra @ 1.41
AKO : 2.50
Stawka 4/10
Bukmacher : 1xbet
W obu przypadkach jakość po stronie gospodarzy. Tonbridge po dwóch porażkach w lidze będzie bardzo zmotywowane, a Woking jest liderem swojej ligi
⛔ 4
East Kilbride – Gala Fairydean Szkocja, FA Cup FT : 1-0
East Kilbride wygra @ 1.39
Blyth Spartan – MarskeAnglia, FA Trophy FT : 4-1
Blyth wygra @ 1.51
AKO : 2.09
Stawka : 5/10
Bukmacher : 1xbet
East Kilbride mała miejscowość za Glasgow. Mieszkałem tam przez dwa lata więc trochę z sentymentu ale też fakty przemawiają za gospodarzami. Obie ekipy grają w Lowland League. Kilbride walczą o mistrza a goście 4-2-7 do tej pory. Ostatnie mecze między tymi ekipami to 4-0-0 bramki 14-3 więc co tutaj się może wydarzyć ?
Blyth to typowa ekipa na puchary i gra cztery poziomy rozgrywkowe wyżej.
✅ 5.45

Spennymoor - Halesowen
- Anglia, FA Trophy FT : 8-2
Spennymoor wygra @ 1.46
Truro City - GreenwichAnglia, FA Trophy FT : 3-0
Truro wygra @ 1.46
AKO : 2.13
Stawka: 5/10
Bukmacher : 1xbet
Spennymoor mają kolejny dobry sezon w National League North i świetnie się spisali w zeszłym sezonie. Truro naprawdę znalazło formę w National League South. Oni naprawdę powinni pokonać Greenwich, która znajduje się dwa poziomy niżej i wygrała tylko 3 mecze ligowe przez cały sezon
✅ 5.62
Sutton (7) – Maidenhead (22)Anglia, National League FT :0-1
Sutton wygra @ 1.54
King&#39;s Lynn (6) – Bedford (22) Anglia, Southern League Central Division FT : 1-1
King&#39;s wygra @ 1.43
AKO : @2.20
Stawka : 5/10
Bukmacher : 1xbet
Sutton po prostu jest za silny dla gości. Walczą o co najmniej playoff, więc nie powinno tutaj wydarzyć się coś dziwnego.. W drugim meczu mogę tylko napisać, ze wygrana jedną bramka gospodarzy to będzie niespodzianka.
⛔ 5
To tyle na dzisiaj ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Trochę mieszane uczucia po dzisiejszym dniu.
Generalnie jest plus, ale szczerze mówiąc spodziewałem się trochę więcej po Angielskiej lidze.
Zapraszam jutro ????
Bilans dnia : ✅ 6.42
Bilans tematu : ✅ 26.38
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam.
Trochę zaspałem więc szybko jeden zakład na wczesny poranek. Typ razem z Austrii.
Austria, 2 liga - godzina 10.30
FC Juniors (12) – SV Ried (3) FT: 0-1
SV Ried wygra @ 1.73 ( 1xbet )
Stawka : 4/10
Gospodarze to zespół młodzieżówy. W kadrze mnóstwo zawodników w wieku 17, 18 lat. Jedynie trzech powyżej 21 roku życia. Ze słabszymi ekipami jeszcze jakoś sobie radę dają ale już z silniejszą drużyna są kłopoty. Ried walczy o awans. Ostatnio porażka z Linz, bezpośrednim rywalem w walce o awans. Na kolejną stratę punktów nie mogą sobie pozwolić
✅ 2.94
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj będzie skromnie. Trochę zmęczony jestem po wczorajszym wieczorze i nie chcę robić czegoś na siłe. Do zakończonego pomyślnie zakładu w 2 lidze Austrii w uzupełnieniu jeden dubel na dzisiaj.
Dubel
Horsman FC – Bath City Anglia, FA Trophy FT : 1-2
Bath wygra @ 1.73
Aalesund - Nest Sotra Norwegia, baraż o awans do Tipenligean FT : 1-0
Aalesund wygra @ 1.55
AKO : @ 2.68
Stawka:4/10
Bukmacher : (1xbet )
W pierwszym meczu trzy klasy rozgrywkowe równicy powinny być wystarczającym argumentem,a dodatkowo Bath jest w dobrej formie w swojej lidze.
Aalesund jest w stanie wygrać nawet z ekipami Tippenligaen, a że są w barażach to konsekwencja kilku dziwnych remisów na wyjazdach, bo własne boisko solidne 9-3-3. Nest Sotra miłe zaskoczenie sezonu ale to w zasadzie wszystko.
✅ 6.72
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj było skromnie ale zysk większy niż wczoraj kiedy było bardzo dużo moich propozycji.
Daje to trochę do myślenia.
Bilans dnia : ✅ 9.66
Bilans tematu : ✅ 36.04
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj wcześniej ale jakoś spania nie było więc trochę sobie poczytałem i takie coś mi się wymyśliło.
Na prywatne wiadomości odpowiem później. Teraz idę się przespać ... trochę ????
Niemcy 2 Bundesliga -godzina 20.30
Hamburger SV ( 2 ) - Union Berlin ( 4 ) FT : 2-2
Hamburger wygra @ 2.02 ( betclic )
Stawka : 4/10
Union co prawda to mistrz remisów w wyjazdowych spotkaniach, ale tym razem postawie na gospodarzy bo po prostu to trochę inny wymiar zespołu w tej lidze. Mieli chwile słabości przegrywając dwa mecze z rzędu ale teraz już cztery wygrane i remis.
⛔ 4
Dubel :
AZ U-23 (17) – Twente (6) Holandia 2 liga FT : 1-2
Twente wygra
@ 1.59
Metz (1) – GFC Ajacio (14) Francja 2 liga – FT : 1-0
Metz wygra
@ 1.41
AKO : @ 2.24
Stawka : 5/10
Bukmacher : 1xbets
Twente spadkowicz z Eredivision ma jeden cel na ten sezon jakim jest awans. Po dwóch kolejnych porażkach z rzędu nie mogą pozwolić sobie na kolejną stratę punków.
Metz jest w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem i chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego.
✅ 6.2

Bilans dnia ✅ 2.2
Bilans tematu : ✅ 38.04
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Cześć,
bardzo cenię sobie Twoje typy i często żałuję, że nie mogę zagrać tych z niższych lig, ale te, które mam w ofercie buka i zobaczę tu na czas...podobają mi się.
Dziś jednak muszę wspomnieć że typ na HSV wydaje mi się dość ryzykowny. Na tyle dość, że więcej wartości typerskiej ma dla mnie 2 DNB w singlu niż nawet 1 DNB do jakiegoś duble. Czystej wygranej Hamburga nie ośmielam się zagrać. Zmrozila mnie po prostu różnica bilansu bramkowego jaką widzę między obiema drużynami.
Pozdrawiam serdecznie
i życzę dalszych sukcesów ku uciesze naśladowców (w tym i mojej)
m.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wreszcie jakiś normalny człowiek z doświadczeniem, a nie nastolatek z &quot;celem&quot; jak w kamerkach z 10zł zrobić 1mln w ciągu 10 dni... ????
Pamiętaj, że o o &quot;wartości&quot; typera nie świadczy super yield w ciągu miesiąca, tylko jakikolwiek yield na plus w ciągu 10 lat... ????
Powodzenia... Trzymam kciuki...
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Oj chyba zacznę się czerwienić.
Tyle dobrych słów od szanownych kolegów, że dziadek urósł o jakieś 10 cm w górę ????
Mam nadzieję że z biegiem czasu nie będzie gorzej, choć szczerze mówiąc proponując granie na nie zawsze popularne niższe ligi miałem spore obawy czy ktokolwiek będzie czytał to co napiszę, ale jak widzę były to bezpodstawne założenie.
No dobrze.
Co prawda jeszcze dzisiejsze propozycje są w grze, ale to nie przeszkadza aby napisać kilka zdań o jutrzejszym dniu, bo przecież gra nie tylko Liga Mistrzów (jak ja tych rozgrywek nie lubię !!!), ale tez Angielskie niższe ligi, więc zaczynamy.
Teraz kilka singli na jutro a wieczorem lub rano postaram się dodać jeszcze z dwa, trzy duble.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Anglia, National League - godzina 20.45
Hartlepool (12) – AFC Fylde (6) FT : 1-2
AFC Fylde wygra
@ 2.29
Stawka : 4/10
Bukmacher : Fortuna
Ostatnio w sobotę zagrałem przeciwko Salford i prawie się udało, bo bezbramkowy remis z Solihull Moors był raczej szczęśliwym wynikiem dla nich. Teraz ponownie przeciwstawię się magi wicelidera tej ligi, bo uważam, że wcześniej czy później Salford przegra i raczej będzie to wcześniej niż później, a Harrogate jest jedną z tych drużyn z którymi trzeba się bardzo liczyć w tej lidze.
Oczywiście zakład dla odważnych i naprawdę mocno się zastanówcie nim pójdziecie moim śladem.
⛔ 3

----------------------------------------------------------------------------------
Oczywiście mile widziane komentarze, a osobą piszącym do mnie wiadomości dziękuje i przepraszam,z ę nie zawsze nadążam na czas odpisać.
No to tyle na tą chwilę.
Może jeszcze wieczorem coś skrobnę ale na razie idę przewietrzyć szare komórki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Wczoraj niewielki plus ale cieszy ???? , a teraz obiecane uzupełnienie moich propozycji z wczoraj z niższych lig Anglii na dzisiejszy dzień
Duble:
#1
Exeter (6) – Macclesfield (24) League Two FT : 0-1
Exeter wygra @ 1.69
Kettering (1) – Redditch (16) Southern League, Central Division FT : 4-4
Kettering wygra @ 1.50
AKO : @ 2.53
Stawka : 5/10
Bukmacher : 1xbet
Kiedy jak nie w tym meczu Exeter ma przerwać złą passę pięciu meczy bez wygranej, jak nie w spotkaniu z beznadziejnym beniaminkiem Macclesfield ?
Kettering trochę nie pasuje do reszty tej ligi. To moim zdaniem wielki faworyt do awansu z tej ligi.
⛔ 5
#2
Leeds Utd. (3) – Reading (20) Championship FT : 1-0
Leeds wygra
@ 1.42
Luton City (4) – Bradford City (24) FT : 4-0
Luton wygra
@ 1.35
AKO : 1.91
Stawka : 5/10
Bukmacher : 1xbet
W obu wypadkach komentarz jest zbędny. Zaskoczeniem będzie jeżeli któraś z tych drużyn nie zdobędzie kompletu punktów.
✅ 4.55

---------------------------------------------------------------------------------
Bilans dnia : ⛔ 8.29
Bilans tematu : ✅ 29.75
 
Do góry Bottom