>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi w/g dziadka

zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Bilans wczorajszego dnia : ⛔ 8.29
Bilans tematu : ✅ 29.75

Wczoraj był wtorek i jak napisałem przy okazji jednego z zakładów, we wtorek w niższych ligach Angielskich czasem dzieją się cuda.
Niestety wczorajszy dzień był takim wtorkiem. Parafrazując tak modne w ostatni weekend stwierdzenie wczoraj był &quot;Black Tuesday.&quot;
Pozostaje mi tylko przeprosić i gramy dalej.
Dzisiaj oczywiście większość będzie się zastanawiać nad meczami w Champion League, ale jak napisałem wcześniej ja tych rozgrywek po prostu nie trawię.
Dzisiaj graja tez niższe ligi więc w Rumuni i we Włoszech i po prostu pozostanę przy swoich upodobaniach.
--------------------------------------------------------------------------------
Rumunia, 2 liga godzina 13.00
Sportul Snagov (2) – Arges Pitesti (4) FT : 1-0
Snagov wygra @ 2.35 Fortuna
Stawka 3/10
Mecz na szczycie tej ligi. Obie ekipy są kandydatami do awansu. Tutaj decydować będą niuanse, takie jak własne boisko. Co ciekawe Snagov zagrało tylko 8 razy na własnych śmieciach (6-2-0 bramki 15-3) więc tym bardziej szanuje ich pozycję w lidze. Goście 10-ć razy grali u siebie a wyjazdy to trochę neutralny bilans 3-3-2 bramki 10-10. Trochę na tak zwanego czuja, więc stawka nie najwyższa, ale myślę, ze zakład ma podstawy do pozytywnego rozstrzygnięcia.
✅ 4.05
Włochy, Serie C – grupa A godzina 14.30
Cuneo (8) – Entella (5) FT : 1-1
Entella wygra @ 2.15 Fortuna
Stawka : 4/10
Cuneo w poprzednim sezonie zajęło drugą od końca lokatę w lidze i jedynie temu,z ę z tych lig nie ma automatycznej degradacji tylko mecze playout pozostali w niej, bo wygrali swój pojedynek z Gavorrano wygrywając mecz na własnym boisku 1-0 i remisując na wyjeździe 0-0. Teraz teoretycznie lepiej wyglądają ale mają 11 mecz rozegranych i bilans 4-6-2. mają też trzy punkty odebrane przez federacje za nieprawidłowości finansowe, plus zakaz transferowy.
Entella już kilka razy w tym sezonie przyniosła mi radość a przypomnę, że zagrali tylko siedem meczy ligowych z których sześc wygrali.
Tutaj po prostu będę konsekwentny.
⛔ 4
---------------------------------------------------------------------------------
Bilans dnia : ✅ 0.05
Bilans tematu : ✅ 29.80
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dla wielu kolegów emocję dzisiejszych zakładów dopiero się zaczynają, bo przecież gra Liga Mistrzów ale dla mnie emocję zakończyły się już dzisiaj około godziny 17.00.
Prawie neutralny dzień dla mnie bo plus na poziomie 0.05 jednostki tak właśnie można nazwać.
Nie pozostaje nic innego jak tylko już dzisiaj zaproponować dwa zakłady na jutrzejszy dzień, a robię to tak szybko bo jeden z meczy w dublu rozpoczyna się już o godzinie 13.00.
---------------------------------------------------------------------------------

Norwegia, baraż o awans do Tippenligaen
– godzina 18.00
Uwaga !!! - Rozgrywane jest tylko jedno spotkanie na boisku wyżej sklasyfikowanej w lidze ekipy.
Aalesund (3) – Sogndal (4) FT: 3-1 ????:cholerniezly:
Typ : under 2 bramki @ 2.22 1xbet
Stawka : 4/10
Ostatnio w półfinale Aalesunds wymęczył wygraną 1-0 z Nest Sotra. Goście im trochę pomogli bo od 70&#39;grali w 10 po czerwonej kartce dla pomocnika Faigi. Jednak nie pokazali w tym spotkaniu niczego specjalnego i tera się nie dziwie, czemu pod koniec sezonu nie grali zbyt ciekawej piłki nożnej. Songdal miał podobny mecz przeciwko Ull / Kisa. To był bardzo nudny pojedynek bez sytuacji pod bramkowych a szczęście w doliczonym czasie gry uśmiechnęło się do gospodarzy, choć mogło być zupełnie inaczej. Szczerze nie zdziwię się jeżeli tutaj padnie bezbramkowy remis. Waga meczu jest ogromną i nie sadze aby któraś z ekip zaryzykowała otwartą grę.
⛔ 4
Dubel :
Chindia Targoviste (2) – Energeticianul (8) Rumunia2 liga FT: 2-2
Chindia wygra @ 1.51
AC Milan - Dudelangen Liga Europy FT: 5-2
BTtS – Nie @ 1.49
AKO : @ 2.24
Bukmacher : 1xbet
Stawka : 5/10
W pierwszym meczu mamy gospodarzy, którzy już sezon wcześniej walczyli o awans. Przegrali dopiero w finale baraży o 1 ligę z Voluntari. Teraz wyglądają jeszcze bardziej ciekawie. Energeticianul to beniaminek ligi, ale spisuje się w miarę przyzwoicie, choć 24 z 27 punktów zdobywali na własnym boisku. Na wyjazdach zaledwie trzy remisy i trzy strzelone gole.
W drugim przypadku chyba komentarz jest zbyteczny. Nie wierze, że Milan straci bramkę na własnym boisku a że kursy jak dla mnie rewelacyjny na BTtS to dołączam ten mecz do ligi Rumuńskiej i wychodzi bardzo ciekawe AKO ????
⛔ 5
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Postanowiłem dodać jeszcze jeden zakład na dzisiaj,który męczył mnie od rana. Dubel nie wypalił i mogą to uważać niektórzy jako tzw. „kontrę” ale już wyprowadzam z błędu i odradzam takie reakcje bo one prowadzą jedynie do większych kłopotów.
No dobra koniec wykładu dziadka teraz do rzeczy.
Liga Europy – grupa B godz. 18.55
RB Salzburg (1) - RB Lipsk (2) FT: 1-0
RB Lipsk wygra @ 2.53 Fortuna
Stawka: 3/5
Salzburg ma awans w kieszeni i jak czytam sobie ich stronę klubową to trener dzisiaj da szansę kilku rezerwowym. Oczywiście na tym poziomie rozgrywek rezerwowi wcale nie muszą być gorsi nie mniej jednak jest to pewien argument za RB Lipsk, który Tak naprawdę dzisiaj musi zdobyć punkty bo osobiście nie wierzę, ze Celtic polegnie w Norwegii, a to oznacza, że potrzeba trzech punktów dla Niemców.
⛔ 3
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Bilans dnia : ⛔
11
Bilans tematu : ✅ 18.80
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Tak trochę nietypowo, ale mam mnóstwo zapytań o źródła informacji z jakich korzystam przy pisaniu moich opinii.
Podobno mało kto udostępnia strony z jakich korzysta, co dla mnie jest trochę dziwne bo przecież w informacji siła. No chyba, ze chce je wykorzystać do naciągania na płatne typy ????
Ponieważ postanowiłem otworzyć własnego bloga, który będzie w większości klonem mojego tematu , jedną ze stron poświęciłem własnie informacją o linkach do stron z jakich korzystam. Założę się, że większość z kolegów o niektórych z nich nie miała wiadomości, że istnieją.
Odwiedźcie ten adres, a na pewno znajdziecie tam wiele przydatnych informacji.
Pozdrawiam
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj tragiczny dzień. Cztery mecze i cztery pudła. No cóż nie zawsze jest niedziela.
Fortuna
Dundee od kilku sezonów stara się wrócić do SPL ale zawsze coś staje na drodze. Tym razem po raz kolejny wyglądają na silną ekipę i mają w planie walczyć o awans. Są ostatnio w dobrej formie. Cztery wygrane z rzędu. Ayr mała miejscowość w pobliżu Glasgow. Zazwyczaj na krawędzi 2 i 3 ligi Szkockiej, a teraz prowadzą w tabeli. Jakoś jednak nie wyobrażam sobie tej ekipy w walce o awans. Trzy z czterech ostatnich meczy na własnym boisku Dundee wygrało z Ayr.
⛔ 4
Dubel:
Mannheim (1) – Hoffenhaim II (8) - Regionalliga Sudwest FT: 3-3
Mannheim wygra @ 1.46
Helmond (20) – Sparta Rotherdam (2) Holandia, Eerste Division FT: 3-0
Sparta wygra @ 1.58
AKO: @ 2.30
Stawka : 4/10
Bukmacher : 1xbet
W obu przypadkach mecze mają silnych faworytów i inne wyniki niż ich wygrane będą niespodzianką.
⛔ 4
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Listopad zakończył się TRAGICZNIE. ????:worry:
Dwa dni z rzędu przegrana, ale to nie wszytko. Dwa dni z rzędu nie trafiłem żadnego spotkania które typowałem, a to jest już dziwne.
To podsumujmy:
Bilans dnia : ⛔ 10
Bilans tematu : ✅ 8.80

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GRUDZIEŃ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Grudzień zaczyna się jak końcówka Listopada. Dwa mecze z Ligi Japońskiej w plecy. Może ja dam sobie spokój z typowaniem ? ????
Tylko spokój może mnie uratować
We wtorek mieliśmy trochę cudów w niższych ligach, ale jak napisałem przy okazji jednego z zakładów tak czasem bywa, bo to zespoły w większości amatorskie, i ludzie tam wielkich pieniędzy nie zarabiają wiec dzielą pasję z pracą. Oczywiście nie tyczy się to wszystkich ekip, ale trzeba brać to pod uwagę.
Będzie dzisiaj trochę tego ale i zestaw par bardzo ciekawy.
National League
#10
AFC Fylde (4) – Sutton (8) FT : 1-1
Fylde wygra
(4/5)
⛔ 4
#11
Hartlepool (13) – Dagenhamn &amp; Redbrige (17) FT : 1-2
Dagenhamn &amp; Redbrige wygra
(2,5/5)
✅ 7.8
#12
Maidenhead (20) – Horrogate (5) FT : 1-2
Horrogate wygra
(3/5)
✅ 3.12
National League North
#13
Nuneaton (22) – Blyth Spartan (12) FT : 1-3
Blyth wygra (4/5)
✅ 7.2
#14
York City (17) – FC United FT : 2-0
United wygra (3/5)
⛔ 3
National League South
#15
Chippenham (8) – Weston super Mare (22) FT : 1-3
Chippenham wygra (5/5)
⛔ 5
#16
Concord Rangers (10) – Hamel Hampstead FT : 2-1
Concord wygra
(3/5)
✅ 4.14
#17
Truro (18) – St Albans (12) - Mecz przełożony z powodu podmokłego boiska.
Truro wygra (3/5)

Northern Premier League
#18
Mickleover (19) – Farsley (4) FT : 1-2
Farsley wygra (4/5)
✅ 5.24
Duble:
#19
Leyton Orient (1) – Gateshead (7) FT : 2-0
Billericay (1) – Oxford City (16) FT : 1-3
(5/5)
⛔ 5
#21
Welling (4) – Hungerford (20) FT : 3-1
Gainsborough (3) – Witton (18) FT : 1-1
(4/5)
⛔ 4
#22
South Shield (7) – Matlock (8) FT : 5-0
Kettering (1) – St Ivens (17) FT : 0-3 ????:cholerniezly:
(5/5)
⛔ 5
#23
Taunton (1) – Beaconsfield (8) odwołany z powodu opadów deszczu.
East Kilbride (2) – Gala Fairydean (9) FT : 3-0
(3/10)
✅ 0.3


Powodzenia wszystkim.
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Wow !!! ???? ???? ????
Dziadek dzisiaj zaszalał trochę na inaugurację nowego miesiąca, a teraz szaleje z zadowolenia.
Cześć Niemiecka dzisiejszych moich propozycji po prostu rewelacyjna. Dwie lokomotywy Hamburger i Stuttgart zadziałały idealnie, a potem w niższych ligach prawie bez niespodzianek.
Co do Angielskiej części to najbardziej się cieszę z wygranej Dag &amp; Red po rewelacyjnym kursie @ 4.12, a także nie zawiódł Blyth wygrywając swój wyjazdowy mecz. No i by było super, gdybym nie zagrał kilku dubli w Angielskich ligach. Generalnie bilans wygląda tak:
Bilans dnia : ✅ 28.65
Bilans grudnia : ✅ 28.65
Bilans tematu : ✅ 37.45

Jutro ogarnę trochę temat aby miało to ręce i nogi. Ładnie to wygląda na moim blogu ale niestety nie mogę go reklamować, wiec jak ktoś nie wie gdzie go szukać to pozostaje albo wyszukiwarka, albo proszę napisać na priv, a dam adres, oczywiście jak komuś pasuje moje podejście do tematu typowania tych lekceważonych przez wielu lig.
Teraz idę na długi spacer.
Dobranoc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam.
Na wstępie sprawa organizacyjna. Mam informacje od jednego z moderatorów forum, że muszę zmienić nazwę tematu bo reklamuje siebie. No cóż trochę nie zrozumiałe ale się podporządkuje i jak napiszę mi jak mam to zrobić to temat zmieni nazwę.
Teraz tradycyjnie w weekend pierwsza cześć moich propozycji a około 13.00 kolejna na mecze popołudniowe, więc zapraszam do lektury.
Single
#23
Royo Majadahonda (13) – Deportivo La Coruna (3) FT 0-0
Deportivo wygra
(4/5)
⛔ 4
#24
Hearts (4) – Rangers (3) FT 1-2
Hearts wygra lub zremisuje
(3/5)
⛔ 3
#25
Magdeburg (17) – VfB Bochum (5) FT 0-0
Bochum wygra
(3/5)
⛔ 3
Tripel
#26
Grossaspach (13) – Karlsruher (6) FT 1-2
Karlsruher wygra lub zremisuje
FC Gutersloch (17) – Ennepetal (4) FT 0-1
Ennepetal wygra
Freialdenhoven (3) – Merten (15) FT 3-1
Freialdebhoven wygra
(3/5)
✅ 4.38
Duble
#27
Stausberg (8) – Wisman (13) FT 2-1
Stausberg wygra
Hohenstein (11) – Luckenwalde (1) FT 0-2
Luckenwalde wygra
(4/5)
✅ 4.68
#28
Chindia Targoviste (4) – Politechniva Timisoara (12) FT 2-1
Chindia wygra
Erfurt (4) – Altglienickie (12) FT 7-1
Erfurt wygra
(5/5)
✅ 5.02
#29
Furstenwalde (10) – Chemitzer (1) FT 2-4
Chemitzer wygra
Kicker Offenbach (6) – Walldorf (18) FT 2-1
Kicker wygra
(5/5)
✅ 6
#30
Frisia Risum Lindholm (12) – TSV Lagerdorf (16) FT 1-0
Frisia wygra
Todesfelde (4) – VfR Neumuster (15) posp.
Todesfelde wygra

(4/5)
✅ 2
#31
Eintracht Northeim (1) – Wunstorf (14) FT 2-0
Eintracht wygra
Hannoverscher SC (2) – Gifhorn (12) FT 2-0
Hannoverscher wygra
(5/5)
✅ 7.65
To na razie ✅ 19.73
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
No to zmieniła się nazwa mojego tematu, ale to szczegół.
W drugiej części będzie dzisiaj trochę hardcorowo, przynajmniej jeżeli chodzi o single.
Znacie mnie już trochę i pewnie wiecie, ze nie bawi mnie gra na faworytów, przynajmniej w Anglii, więc po prostu trochę zabawy niech też będzie w przypadku FA Cup, a wielka frajda jak przynajmniej jeden zakład będzie trafny.
Generalnie ten FA Cup to dla odważnych, a dla mniej odważnych może jakieś podparcie remisem albo handicap.
Jednak to Wasze wybory, pamiętajcie o tym.
Single
#32
Arzachena (19) – Siena (6) FT 2-1 ????:sweat:
Siena wygra
(4/5)
⛔ 4
#33
Barnet – Stockport FT 1-0
Stockport wygra
(2/5)
⛔ 2
#34
Tranmere – Southport FT 1-1
Southport wygra
(2/5)
⛔ 2
#35
Anderlecht (4) – Gent (1) FT 0-1
Anderlecht wygra
(4/5)
⛔ 4
Duble
#36
Deutz (5) – Friesdorf (12) FT 2-5
Deutz wygra
SC Velbert (12) - Baumberg (2) FT 1-3
Baumberg wygra
(3/5)
⛔ 3
#37
Union Nettetal (9) – Homberg (1) FT 1-1
Homberg wygra
Osasuna (9) – Lugo (16) FT 1-0
Osasuna wygra
(5/5)
⛔ 5
#38
Numancia (14) – Gimnastica (22) FT 3-0
Numancia wygra
FCSB (3) – Gaz Metan (5) FT 2-1
FCSB wygra
(4/5)
✅ 6.2
#39
Horsen (7) – FC Kopenhaga (1) FT 1-6
FC Kopenhaga wygra
Pisa (7) – Albissola (18) FT 1-1
Pisa wygra
(4/5)
⛔ 4
To na dzisiaj tyle. wieczorem oczywiście podsumowanie części pierwszej i drugiej.
Trafnych wyborów i powodzenia.
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Choć to może się wydać nieprawdopodobne i dzisiaj jestem na plusie. Niewielkim ale zawsze plusie.
Cześć pierwsza dzisiejszego dnia była bardzo udana i ponad 19 jednostek , ale też jest część druga ????:cholerniezly: i tutaj mała bania.
Nie chodzi mi wcale o Angielski FA Cup bo ryzyko porażki było tutaj wkalkulowane choć Southport był bliski wynagrodzenia wszystkich niepowodzeń popołudnia, ale o delikatny brak szczęścia przy doborze meczy w dublach.
Trzy z czterech miały po jednym pudle i to spowodowało, ze jest tak a nie inaczej.
Bilans dnia : ✅ 1.93
Bilans Grudnia : ✅
30.58
Bilans tematu :
✅ 39.38
Zapraszam na jutro.
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam.
Po szaleństwach weekendowych, i dla mnie sporego zarobku, czas na kilka dni spokojniejszego grania.
Dzisiaj trochę nietypowo tutaj bo nie będzie żadnego zakładu z niższych lig Europy.
Ot taki mały zonk ????
Single
#40
West Bromwich Albion (4) - Brendford City (18) FT 1-1
West Bromwich wygra
(5/5) (opisany w typie dnia)
⛔ 5
#41
AGF Aarhus (11) - VB Vejle (13) FT 2-1
Aarhus wygra
(3/5)
✅ 2.83

#42
Arsenal Tula (11) - Zenit St Petersburg (1)
Zenit wygra
(4/5)
⛔ 4
Dubel

#43
Levante (11) - Athletico Bilbao (18)
FT 3-0
Atletico wygra lub zremisuje
1FC Norymberga (16) - Bayer Leverkusen (12) FT 1-1
Bayer wygra lub zremisuje
(4/5)
⛔ 4
To takie dzisiejsze moje typowanie, a teraz dziadek idzie trochę popracować.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bilans dnia : ⛔ 10.17
Bilans Grudnia : ✅ 20.41
Bilans tematu : ✅ 29.21
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Wczoraj pojechałem w dół, choć ostatnia minuta meczu West Brom będzie mnie długo prześladować. Nie było we wczorajszych moich propozycjach niższych lig, co dzisiaj się zmieni, ale na początek pewnie trochę kontrowersyjny zakład na Polski Puchar. Potem trzy mecze z Angielskich niższych lig w tym jeden trochę hardcorowy czyli dla odważnych, którzy czasem lubią adrenalinę.
Single
#44
Puszcza Niepołomice – Wisła Płock FT 3-1
Wisła wygra
(3/5)
⛔ 3
#45
Concord Rangers ( 5) – Hampton &amp; Richmond (16) FT 4-0
Concord wygra
(4,5/5)
Opisany w typie dnia
✅ 4.67
#46
Halesowen (19) - Alvechurch (6) FT 1-1
Alvechurch wygra
(3/5)
⛔ 3
#47
Beaconsfield (8) – Kings Langley (12) FT 4-2
Kings Langley wygra
(2/5)
⛔ 2
Dubel
#48
West Ham (13) – Cardif (16) FT 3-1
West Ham wygra
Metz (1) – Red Star (20) FT 2-0
Metz wygra
(3/5)
✅ 3.38
To na tyle na dzisiaj.
Można się śmiać :fubar:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bilans dnia : ✅ 0.5
Bilans grudnia : ✅ 20.91
Bilans tematu : ✅ 29.71
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Wczoraj mimo, że tylko dwie trafne propozycję z pięciu, bilans dnia na plusie. Oczywiście to wynik stawkowania.
Osobiście nie uznaje czegoś takiego jak „stawka liniowa” bo zakład, zakładowi nie równy.
Dzisiaj mam cztery propozycję dla Was.
Znowu będzie Puchar Polski, ale tym razem w wydaniu niższych lig Polskich wiec coś z moich klimatów. Jedyny odstęp od reguły to liga Rumuńska ale po prostu widząc kurs na FCSBB nie mogłem tego ominąć.
Dubel:
# 49.
Sandomierz – Odra Opole FT 0-1
Odra wygra
Motherwell (9) – Celtiic (2) FT 1-1
Celtic Wygra
(3/5)
⛔ 3
Single

# 50.
Viterbese (19) – Bisceglie (15) FT 4-0
Viterbese wygra
(3/5)
+ 3
# 51.
Sepsi (6) – FCSB (2) FT 4-2
FCSB wygra
(5/5)
( Dzisiejszy mój typ dnia )
⛔ 5
# 52.
Lewes (9) – Corintian – Casual (11) FT 3-0
Coorintian (ah+0) wygra
(3/5)
⛔ 3
Oglądnijcie film przedstawiający zespół Corintian - Casual nie przypadkowo ich nazwa nawiązuje do Brazylijskiej ekipy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bilans dnia : ⛔ 8
Bilans grudnia : ✅ 12.91
Bilans tematu :
✅ 21.71
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Tak sobie przeglądnąłem moje ostatnie zakłady i zauważyłem, że trochę zboczyłem z mojego kursu.
Inaczej nie mogę tego nazwać .
W tym tygodniu zagrałem kilka typów z 1-szych lig w kilku krajach.
Skutki ?
St Petersburg – przegrał, Bilbao – przegrało, Wisła Płock – olała Puchar Polski, czy w końcu wczoraj,
FCSB – kompromitacja czy w końcu Celtic stracił punkty w słabym Motherwell.
I sam siebie pytam, po co grać na faworytów ? ????
Oczywiście kilka porażek w zakładach z niższych lig, ale tam jakoś mnie to nie męczy bo po pierwsze kursy atrakcyjne, a i zaangażowanie zespołów w grę zawsze na wysokim poziomie i lekceważeniu rywala nie ma mowy.
Wnioski są takie.
Dzisiaj tylko jeden zakład i to przeciwko zespołowi z najwyższej ligi, a potem postaram się unikać jak ognia grania na wydarzenia takie jak wyżej opisane w najwyższych ligach Europy.
Singiel
# 53.
Genua – Entella FT 2-2
Entella (ah+1) wygra @ 2.00
(3/5)
(opis w typie dnia)
✅ 3
Zakład ryzykowny ale moim zdaniem warty spróbowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Śmiem twierdzić, ze sędzia spotkania Genua - Entella był lekko zryty i po stronie gospodarzy, ale w końcu moja Entella gra dalej i to mnie cieszy, podobnie jak dzisiejszy zarobek.
Co do komentarzy, komentatorów (jak napisał qowalsky6 wyżej) że Entella ma problemy w lidze to napiszę tyle.
6-2-1 bramki 16-8 to ich dotychczasowy dorobek ligowy.
Wiec jeżeli w/g komentatorów to są problemy w lidze to dla mnie komentatorzy maja problemy z szarymi komórkami i czytaniem tabeli ze zrozumieniem.
Niech zadzwonią do dziadka to im powiem o Entella co nieco ????
Bilans dnia : ✅ 3
Bilans Grudnia : ✅ 15.91
Bilans tematu : ✅ 24.71

Zapraszam na jutro.
Od rana będzie się działo bo to w końcu weekend, graja niższe ligi Niemiec i Anglii i już mam kilka ciekawych meczy na oku ????


 
Otrzymane punkty reputacji: +19
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Był w latach 80-tych film pod tytułem &quot;Dzięki Bogu, ze już Piątek&quot; Jak ulał pasuje do mojego tematu bo środek tygodnia delikatnie mówiąc trochę marny.
Dzisiaj przede wszystkim Niemiecka piłka nożna z niższych lig, ale też dwie propozycje z Superligi Danii, gdzie czuję się zawsze dobrze przy typowaniu i Bundesligi, gdzie wydaje mi się, ze Werder jest pod ciśnieniem, a mecz u siebie jest dobrą okazją do odreagowania.
Ale zaczniemy od.
Single:
#54 .
Hamburger SV (1) – Paderbourn (9) FT 1-0
▶Hamburger wygra @ 1.86
(5/5)
(Mój typ dnia)
✅ 4.3
#55.
Bayern II (2) – Schweinfurd (3) FT 4-0
▶Bayer II wygra @ 1.85
(4/5)
✅ 3.4

#56.
Hennef (4) – Hurth (7) FT 1-1
▶Hennef wygra @1.75
(4/5)
⛔ 4
Duble:

#57.
Nordhausen (6) – Oberlausitz (15) FT 6-1
▶Nordhausen wygra @ 1.40
Drochtersen / Assel (6) – BSV Rehden (15) FT 2-1
▶Drochtersen wygra @ 1.64
AKO: @ 2.28
(4/5)
✅ 5.12
#58.
FC Mydtjland (2) – Odense (3) FT 3-0
▶FCM wygra @ 1.77
Strausberg (8) – Malchover (16) FT 4-3
▶Strausberg wygra @ 1.23
AKO: @ 2.17
(4/5)
✅ 4.68
#59
Werder Breme (9) – Dusseldorf (18) FT 3-1
▶Werder wygra @ 1.66
Pescara (4) – Capri (17) FT 2-0
▶Pescara wygra @ 1.65
AKO: @ 2.73
(3/5)
✅ 5.19
#60
Monchengladbach II (6) – Wiedenbruck (16) FT 1-0
▶Monchebgladbach wygra @ 1.82
Victoria Koln (1) – Bonner (14) FT 2-0
▶Koln wygra @ 1.27
AKO : @ 2.31
(3/5)
✅ 3.93
To tyle na dzisiaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Mam nadzieję, ze ktoś skorzystał z moich dzisiejszych propozycji i cieszy się razem ze mną ????
Spodziewałem się, że może być fajnie, ale że będzie, aż tak fajnie to nie przypuszczałem.
Bilans dnia : ✅ 22.62
Bilans Grudnia : ✅ 38.53
Bilans tematu :
✅ 47.33

Jutro też będzie się działo.
Zapraszam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom