>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

North - Immortals CS:GO rozliczenie

pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
Sprawa tego typu, Immortals zostali ukarani walkowerem na mapie numer 1, mecz w systemie do dwóch wygranych map, drugą mapę wygrało North i cały mecz 2:0, mecz rozliczony jako zwrot mimo że w regulaminie nie ma regulacji odnośnie e-sportu a istniejące punkty regulaminu dotyczące ogólnie zakładów w STS nie wskazują że zdarzenie powinno być anulowane. Nie został przyznany walkower na cały mecz, tylko na jego część. Na ticket brak odpowiedzi, jest tu ktoś z STS kto może się odnieść do tej sytuacji?
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
Odpowiedź na ticket
Uzyskaliśmy informację z Działu Analiz, że zakład znajdujący się na kuponie o podanym numerze został rozliczony na podstawie naszego Regulaminu, punkt 11.2.1. Przesyłam Panu treść tego punktu: &quot;Wyniki zawodów mają z założenia oznaczać te wyniki, które osiągnięto na gruncie sportowej rywalizacji. Późniejsze protesty składane przez odpowiednie organizacje sportowe będą uwzględniane dla rozstrzygania o wyniku zakładów, lecz protesty złożone następnego dnia lub później nie będą uwzględniane (...)&quot;.
Pozdrawiamy,
Pomoc Online
STS
Problem w tym, że ten punkt regulaminu nijak się ma do zaistniałej sytuacji, ktoś ma pomysł co dalej robić w takiej sytuacji?
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Odpowiedź na ticket
Uzyskaliśmy informację z Działu Analiz, że zakład znajdujący się na kuponie o podanym numerze został rozliczony na podstawie naszego Regulaminu, punkt 11.2.1. Przesyłam Panu treść tego punktu: &quot;Wyniki zawodów mają z założenia oznaczać te wyniki, które osiągnięto na gruncie sportowej rywalizacji. Późniejsze protesty składane przez odpowiednie organizacje sportowe będą uwzględniane dla rozstrzygania o wyniku zakładów, lecz protesty złożone następnego dnia lub później nie będą uwzględniane (...)&quot;.
Pozdrawiamy,
Pomoc Online
STS
Problem w tym, że ten punkt regulaminu nijak się ma do zaistniałej sytuacji, ktoś ma pomysł co dalej robić w takiej sytuacji?
Niestety, ale po 1 kwietnia 2017 r. STS jest jak państwo w państwie i kompletnie nie szanuje graczy. Raczej nic w tym przypadku nie zrobisz, będą ciągle powoływać się na w/w punkt, aż wreszcie poproszą Cię o LISTOWNE przesłanie reklamacji, która z góry będzie skazana na niepowodzenie. Wiem bo przerabiałem to już kilka razy.
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
Tak też zrobili

W tej sytuacji informujemy, iż posiada Pan/Pani prawo do złożenia pisemnej reklamacji.
10.3. Reklamacje mogą być składane wyłącznie na piśmie w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia oficjalnych
wyników na adres:
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.
ul. Porcelanowa 8
40-246 Katowice
10.4. O zachowaniu terminu zgłaszania reklamacji decyduje data stempla pocztowego z zastrzeżeniem, że reklamacje, które wpłynęły do Bukmachera po upływie 1 miesiąca od daty nadania nie będą uwzględniane pomimo ich prawidłowego wniesienia zgodnie z datą stempla pocztowego.
10.5. Bukmacher jest zobowiązany wysłać decyzję o rozpatrzeniu reklamacji na adres uczestnika gry
podany w piśmie reklamacyjnym w ciągu 28 dni od daty jego wpłynięcia do STS.
10.6. Do momentu rozstrzygnięcia reklamacji dotyczącej wygranej zostaje wstrzymane prawo do wypłaty wygranej na okres nieprzekraczający 30 dni.
Roszczenia związane z udziałem w zakładach wzajemnych przedawniają się z upływem 6 miesięcy od
dnia wymagalności. Bieg przedawnienia roszczeń ulega zawieszeniu na okres od dnia wniesienia
reklamacji do dnia udzielenia odpowiedzi na reklamację.
W razie pytań prosimy o kontakt.
Do NIEWIDZENIA się z państwem.
/close
 
Do góry Bottom