>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Northern Ireland Open 2016 (14-20.11.2016)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Northern Ireland Open 2016
14-20 listopada 2016

Northern Ireland Open 2016 to drugi turniej z nowego cyklu Home Nations Series. Cały cykl składa z 4 turniejów rankingowych na terenie Wysp Brytyjskich, z których 3 to zupełnie nowe zawody, czyli English Open (10-16 Października), Northern Ireland Open (14-20 Listopada) i Scottish Open (12-18 Grudnia), które dołączyły do już istniejącego Welsh Open (13-19 Lutego). W każdym z tych turniejów weźmie udział 128 graczy w płaskiej drabince którzy walczyć będą o pulę nagród rzędu 366,000 funtów, w tym 70,000 dla zwycięzcy. Ale największą nowością cyklu i łakomym kąskiem dla zawodników jest bonus finansowy, czyli okrągły milion funtów dla gracza któremu uda się wygrać wszystkie 4 turnieje z cyklu.

Pierwsza edycja Northern Ireland Open zaplanowano w dniach 14-20 listopada, a wszystkie mecze odbędą się w Titanic Exhibition Centre w Belfaście. Format turnieju identyczny jak w całym cyklu: od 1 do 4 rundy włącznie mecze do 4 frejmów (Best of 7), ćwierćfinały to już gra do 5 frejmów (Best of 9), półfinały - do 6 frejmów (Best of 11) i wreszcie w finale zwycięzcą zostanie ten zawodnik który jak pierwszy wygra 9 frejmów (Best of 17).


Format turnieju
Drabinka turnieju
Livescore

Poniżej oferta na pierwszy dzień turnieju.

Promocja w OtoBet
Bonus Powitalny 100%





Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Układ turnieju pokusił mnie o zagranie taśmy 14 spotkań, które według mnie powinny być trafne chociaż wiadomo jak to jest ze spotkaniami na krótkim dystansie (7). Dla niektórych zawodników będzie to kolejny, już 4 turniej bez przerwy.
Wszystko BET 365
Shaun Murphy : Luca Brecel, @ 1.36
Dechawat Poomjaeng :Alex Borg : ,@ 1.30 No brawo. Maltańczyk wygrywa pierwsze spotkanie w tym sezonie... ????
Ricky Walden : Sean O.Sullivan, @ 1.22
Matthew Selt : Jamie Curtis-Barret , @ 1.16
Kyren Wilson : Hammad Miah, @ 1.16
Liang Wenbo : Nigel Bond, @ 1.14
Judd Trump : Peter Ebdon, @ 1.14
Ding Junhui : Y.D.L, @ 1.12
Anthony McGill : Fang Xiongman, @ 1.11
Allister Carter : Hamza Akbar, @ 1.10
Mark Davis : Jason Weston, @ 1.10
John Higgins : Paul S Davison, @ 1.10
R.O.Sullivan : David John @ 1.062

Joe Perry : Itaro Santos, @ 1.030
AKO @ 7.01
Murphy ostatnio w solidnej dyspozycji mimo, że Champion of Champions odpadł w pierwszej rundzie - gdzie John odciął go całkowicie od gry. Na przestrzeni miesiąceamoże i przegrywał sporo ale z klasowymi zawodnikami typu Trump, Bingham czy Wenbo - gdzie nawbijał sporo setek. Z drugiej strony młody Luca, który w ostatnich 4 turniejach odpadał w pierwszej rundzie i jutro nie powinno się to zmienić.
Dechawat coś tam powbijać potrafi jednak jest to bardziej typ przeciwko Borgowi. Doświadczony już maltańczyk dawno nie przebrnął pierwszej rundy turnieju rankingowego (8 turniejów). Moim zdaniem jutro stać go na max. 2 freamy.
Walden jest 2 levele wyżej jeżeli chodzi o doświadczenie i umiejętności. Z przeciętniakami radzi sobie w tym sezonie przyzwoicie. Ostatnio China Ch. odpadł w pierwszej rundzie z Allenem - jutro winno być inaczej.
Selt, Wilson, McGill również różnica klas - jednak tutaj mam pewne obawy.
Pozostałe typy pozostawiam bez słowa bo są to zawodnicy, którzy powinni wygrać i nie ma co się rozpisywać. Myślę, że Higginsowi i Ronniemu nie zabraknie motywacji a i niektórzy mają coś do udowodnienia (Wenbo, Trump)
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ja bym jednak nie ryzykował takich długich taśm, zwłaszcza w tak krótkich meczach i tuż przed UKC, kiedy forma faworytów nie musi być najwyższa, bo przecież za chwilę będą mieć najważniejsze zawody tej części sezonu i one są prioryte tem .
B.Hawkins vs M.O&#39;Donnell
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.89 ⛔ 4-0 zupełna pomyłka..

O&#39;Donnell to dużo lepszy gracz niż wskazuje jego ranking, sporo wyrównanych meczów z dużo lepszymi rywalami jak np przegrane na pełnym dystansie z Robertsonem, Wilsonem czy Fu. A że Hawkins cały czas gra w kratkę, żeby nie powiedzieć, że słabo, to nie widzi mi się łatwy mecz dla faworyta i o over może być dzisiaj jeszcze łatwiej. Mecz krótki więc tylko 2 frejmy wystarczą do overa.

R.Milkins vs S.Donaldson
Zakłady z handicapem: Donaldson, Scott (+1.5) @ 1.72 ✅ 1-4
Zwycięzca meczu: Donaldson, Scott @ 2.44 ✅

Trudno o bardziej chimerycznego gracza niż Milkins. Nawet w jednym meczu potrafi pokazać genialną grę, by za chwilę zbłaźnić się jak junior. Ostatnio w English Open miał Binghama na deskach, przez 4 frejmy grał jak młody bóg, prowadził 3-1 i miał przewagę snookera w następnym i w debilny sposób to wszystko zmarnował. Nie widzę, żadnej wartości w kursie na Anglika, raz że krótki format i nawet 2 frejmy wygrane z rzędu robią różnicę, a dwa, że Donaldson pokazał w ostatnich tygodniach, że powoli wraca do dobrej gry. Kilka cennych skalpów (Ebdon, Bingham, Brecel) plus par ę wyrównanych meczy z czołówką (Ding, Holt, McGill). Nieregularny Milkins na pewno nie jest od nich lepszy.

A.Stefanow vs J.Cope
Zakłady z handicapem: Stefanow, Adam (+2.5) @ 1.80 ✅ 2-4

Przede wszystkim typ przeciwko Cope’owi, który z ostatnich 9 meczów wygrał jeden. Stefanow to jeden z lepszych amatorów, może najlepsza szansa by Polak na stałe zawitał do touru. Widać ile dała mu wygrana z Woollastonem sprzed paru miesięcy, potem kilka innych wyrównanych meczy które powinien wygrać. Nie udało się, ale Polak już dawno nie jest chłopcem do bicia a już na pewno nie dla dołującego Anglika, 2 frejmy jak najbardziej w jego zasięgu.

S.Carrington vs M.Holt
Zwycięzca meczu: Holt, Michael @ 1.444 ✅ 3-4

Holt w tym sezonie wspiął się na poziom top16, w czym duża zasługa jego trenera Terry’ego Griffitha, chyba najlepszego w branży. Uspokoił się przy stole przynajmniej jeśli chodzi o stronę taktyczną, bo jeszcze zdarzają mu się ekspresyjne zachowania. I tą poprawę widać w wynikach, właściwie nie poszło mu tylko w European Masters i English Open, poza tym nie ma się do czego przyczepić: finał w Rydze, ćwierćfinały w Shanghai Masters, International Championship i China Championship plus sporo wygranych z czołówką w tym 2x z O’Sullivanem. Carrington może o takich wynikach tylko pomarzyć.

Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Z telefonu:
Higgins - Davison +2,5 frejma @ 2,00 ⛔ not even close

John wygrał masę kasy w turniejach w Chinach. Wątpię, żeby wyszedł mega zmotywowany na ten relatywnie bieda-turniej, więc szanse doga rosną. Davison fajnie powalczyl ostatnio z Selbym, tu tez dwie partie powinien ugrać
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Po meczu Murphy&#39;ego z młodym Brecelem doszedłem do jednego wniosku - nie grać grubiej tego turnieju. Obraz nędzy i rozpaczy. Murphy nie grzeszył formą ostatnio, ale oddać 0:4 mecz to trzeba naprawdę się postarać.
 
kidinho 4K

kidinho

Użytkownik
Po meczu Murphy&#39;ego z młodym Brecelem doszedłem do jednego wniosku - nie grać grubiej tego turnieju. Obraz nędzy i rozpaczy. Murphy nie grzeszył formą ostatnio, ale oddać 0:4 mecz to trzeba naprawdę się postarać.
Wnioskuję, że mecz śledziłeś jedynie livescorea, bo w innym wypadku byłbyś ignorantem. Chłopak wbija trzy brejki wygrywające plus jedno podejście +50, w trzeciej partii ma pot succes na poziomie 97%, komentatorzy w studiu mówią jasno, że z taką formą Belga dzisiaj nikt by nie miał szans bo po prostu się nie mylił a Ty piszesz, że Shaun musiał się postarać.......... Aha , spotkałem jeszcze Captaina Obviousa i powiedział mi, że format do 4 wygranych frejmów sprzyja niespodziankom i nie gra się go &quot;grubo&quot;.
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Po meczu Murphy&#39;ego z młodym Brecelem doszedłem do jednego wniosku - nie grać grubiej tego turnieju. Obraz nędzy i rozpaczy. Murphy nie grzeszył formą ostatnio, ale oddać 0:4 mecz to trzeba naprawdę się postarać.
Nie wyciągał bym z tej przegranej zbyt daleko idących wniosków, Brecel to talenciak jaki dawno nie pojawił się w snookerze, zresztą Murphy też forma nieokreślona jeszcze. Więc nie tyle nie grać tego turnieju, ale grać przeciwko wybranym faworytom, którzy akurat mają ogarniętych rywali. Turniej ma niefortunny termin, tuż przed prestiżowym UK Championship, które zaczyna się ledwie 2 dni po finale tego turnieju. Sporo graczy w ogóle go odpuściło, w sumie dziwię się że np Higgins się zapisał, przecież przed chwilą wygrał 300tys funtów za wygranie 2 turniejów, ja bym na jego miejscu sobie odpoczął przed UKC. Tak że lepiej się pilnować zwłaszcza przy takich formacie krótkim.
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Kilka propozycji na pierwszą sesję.

Mei Xiwen - Duane Jones
Zwycięzca meczu: Mei Xiwen @ 1.57 ⛔ 1-4

Robin Hull - James Cahill
Zwycięzca meczu: Robin Hull @ 1.664 ✅ 4-2

Overall odds: 2.612
1xbet

Dwa mecze, w których faworyci są dla mnie klarowni. Xiwen, czyli 34-letni debiutant w tourze ze swoim niewygodnym, defensywnym stylem szybko dołączył do grona ogarniętych średniaków, za słaby na czołówkę, choć potrafi się naprzykrzyć najlepszym, za to bez problemów radzi sobie z innymi średniakami. Jones wydaje się być na niższym poziomie, nie sądzę, żeby niewygodny Chińczyk był w jego zasięgu. W drugim meczu stawiam na Hulla, który miał różne perypetie zdrowotne i nie zawsze jest regularny, ale ma jedną zaletę: potrafi budować brejki, co pokazywał ostatnio w wyrównanych meczach z Murphym i O’Sullivanem. Potrzebuje tylko szans do punktowania, a mam wrażenie że od Cahilla będzie miał ich aż nadto. Młody Anglik ostatnio daje pograć prawie każdemu, nawet naszemu Stefanowowi, z którym męczył się w długim deciderze.

A.Higginson vs D.Wells
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.57 ⛔ 4-1
Zakłady z handicapem: Wells, Daniel (+1.5) @ 1.58 ⛔

Przesada z tym faworyzowaniem Higginsona, Anglik w tym sezonie do bólu nieregularny, potrafi męczyć się ze słabeuszami, a rywala ma dzisiaj solidnego. Wells w tym sezonie wyraźnie podniósł swój poziom i to widac w wynikach, seria wygranych z uznanymi graczami (Wilson, Ford, Allen, Carrington), do tego wyrównane mecze z czołówką (Carter, Holt). Naprawdę Walijczyk nie ma się czego wstydzić, a już na pewno nie przed Higginsonem, z którym zresztą ma dobre wspomnienia z poprzednich meczów.

L.Walker vs R.Clark
Zwycięzca meczu: Clark, Rhys @ 1.97 ⛔ 4-2

Myślę, że dobry kurs na młodego Szkota. Raz, że on sam już pokazał w szeregu meczach, że drzemie w nim potencjał, na rozkładzie ma już Linesa, Wilsona, Grace’a i właśnie Walkera, którego ograł niedawno w English Open. A że Walijczyk nie gra już tak solidnie jak to bywało w poprzednim sezonie, taktycznie pewnie będzie górował nad młodym Clarkiem, ale to może nie wystarczyć, bo gra punktowa zdecydowanie po stronie Szkota. Obaj pewnie dadzą sobie sporo szans na punktowanie, stawiam, że to Clark będzie je łatwiej zamieniał na frejmy.

K.Wilson vs H.Miah
Zakłady z handicapem: Miah, Hammad (+2.5) @ 1.77 ✅ 4-2

Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że kursy na Wilsona są mocno przesadzone w porównaniu z tym co Anglik ostatnio prezentuje. Forma z początku sezonu (finał Indian Open) gdzieś uleciała, nie mówiąc o poprzednim sezonie, w którym wymiatał. Pojawiły się za to szokujące porażki z dużo niżej notowanymi rywalami (Wells, Surety, Lisowski, Clark) i to często do zera. Miah to tylko średniak, który czasem potrafi się wznieść na wyższy poziom, nie mówię, że to będzie kolejna niespodzianka, ale 2 frejmy sa w jego zasięgu.

Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Kurt Dunham - Scott Donaldson Zwycięzca meczu: Scott Donaldson @ 1.375 ✅ 3-4
Luca Brecel - Jamie Cope Zwycięzca meczu: Luca Brecel @ 1.456 ✅ 4-2
Overall odds: 2.002 ✅
1xbet

Dla mnie dwa pewniaki na pierwszą sesję. Zarówno Donaldson jak i Brecel to autorzy niespodzianek (Donaldson ograł Milkinsa) czy wręcz sensacji (Brecel zdemolował Murphy &#39; €™ego 4-0 w świetnym stylu), i nie miało znaczenia, że rywale bardzo pomagali. W nagrodę w 2 rundzie dostali bardzo wygodnych rywali: Dunham to słabiak, który znalazł się w tourze bo wygrał mistrzostwa Oceanii czy coś w tym stylu, wygrana z jeszcze słabszym Koeganem (4-2) była dopiero jego drugą w sezonie i przerwaniem serii 14 frejmów przegranych z rzędu w 3 meczach. Z kolei Cope od dawna boryka się z formą, czego najlepszym dowodem były jego męczarnie ze Stefanowem (z 0-2 na 4-2). Dla mnie faworyci nie powinni mieć najmniejszych problemów.

J.Boileau vs H.Akbar
Zakłady z handicapem: Boileau, Josh (+1.5) @ 1.63 ✅ 4-2
Zwycięzca meczu: Boileau, Josh @ 2.24 ✅

Chyba po raz pierwszy w jego przygodzie z zawodowym turem Akbar jest faworytem i moim zdaniem to jest nieporozumienie. Pakistańczyk w końcu wygrał swój pierwszy mecz, ale to ciągle jego jedyne zwycięstwo, bo tutaj w drugiej rundzie znalazł się dzięki walkowerowi po absencji Cartera. Tymczasem wczorajsze zwycięstwo Boileau nad Dunnem (4-3) było już drugim w tym sezonie. Więc nawet pobieżny przegląd pokazuje, że nie ma powodów by faworyzować Akbara, obaj są na podobnym poziomie, a może i Irlandczyk na nieco wyższym, plus ma już przetarcie w turnieju.

F.O&#39;Brien vs M.Mann
Zakłady z handicapem: Mann, Mitchell (+1.5) @ 1.88 ⛔ 4-0 pomyłka na całej linii
Zwycięzca meczu: Mann, Mitchell @ 2.78 ⛔

Typ przeciwko O &#39; €™Brienowi. Irlandczyk od miesięcy w dołku formy, ogrywa tylko słabeuszy, albo graczy bez formy jak on. Dla Manna też to nie jest najlepszy sezon, ale w ostatnich tygodniach jakby przyszła poprawa: najpierw postraszył Dinga w IC, który musiał się gimnastykować z 2-5 na 6-5 (wprawdzie później Chińczyk wziął rewanż w English Open 4-0), a już w tym tygodniu łatwo ograł Leonga (4-1). O &#39; Brien ograł Pengfeia, który od miesięcy dołuje i nie jest zagrożeniem już dla nikogo. W takim kontekście kursy na Anglika są przesadzone, zwłaszcza na tak krótkim dystansie.

Z.Yuelong vs A.Taylor
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.72 ⛔

Typ na przeczucie, bo jakoś nie widzi mi się tutaj spacerek dla Chińczyka, raz że sam nie bryluje tak jak potrafi, a dwa, że Taylor ma smykałkę do wbijania i będzie umiał wykorzystać szanse, które mu sprezentuje rywal. Krótki dystans też sprzyja overowi.

Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Doherty - Hamilton 1 2.20 Sts⛔ bylo tak blisko ...

Dzisiaj proboje jedno wydarzenie z tego turnieju. Pisane z fona. Krotki dystans meczy wiec widze tutaj rowne szanse. Doherty w 1 rundzie mial latwego rywala i 4-0 w tym jedna setka. Hamilton bardziej meczyl sie ze swoim rywalem 4-2 ale w tym dwie duze setki. Doherty powinien byc zmotywowany i powalczyc z rywalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wieczorna sesja widzi mi się overowo, może poza meczem Rakiety z Jimmym, to właściwie w żadnym pojedynku trudno wskazać by przedmeczowego faworyta czekał spacerek, wręcz przeciwnie.

M.King vs L.Wenbo
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.67 ✅ 4-2
Zakłady z handicapem: King, Mark (+1.5) @ 1.99 ✅

King umie grać z Liangiem a że Chińczyk lubi mieć odpały i nie trzymać się taktyki, to może być dzisiaj do ugryzienia. Oczywiście wbijać to on potrafi, więc swoje frejmy też sobie zgromadzi, ale pograć rywalowi też da, więc zapowiada się otwarty mecz, a to idealne okoliczności do wyrównanego meczu.

A.Mehta vs A.McGill
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.76 ✅ 3-4

Mehta się nieco obudził ze swoją grą, a McGill dalej szuka formy sprzed paru miesięcy kiedy wygrywał Indian Open. To wyrównuje poziomy obu graczy, zwłaszcza na krótkim dystansie gdzie dogom łatwiej dotrzymać kroku faworytom.

K.Doherty vs A.Hamilton
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.60 ✅

Dwóch starych wyjadaczy, kawał historii snookera i długa historia bezpośrednich meczy, sporo w nich deciderów w tym na długim dystansie.Hamilton chyba w lepszej formie, ale żeby tu go czekał łatwy mecz to nie sądzę. Po 2 frejmy powinni obaj ugrać.

M.Fu vs S.Baird
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.62 ✅ 3-4
Zakłady z handicapem: Baird, Sam (+1.5) @ 1.79 ✅

Fu bez formy, męczy się z najprostszymi zagrania, wybiera idiotyczne uderzenia i jeszcze nie potrafi ich wykonać. Nie ma nawet sensu wchodzi w typy na jego wygraną, bo nie ma żadnej gwarancji jak zagra. Bairdowi też potrafi odwalić, ale wbijać potrafi, a Fu daje pograć ostatnio każdemu, więc i jemu nie poskąpi. Dla mnie kolejny papierowy faworyt i najbardziej pasuje mi tutaj over.

Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
D.Gilbert vs M.Williams
Zakłady z handicapem: Gilbert, David (+1.5) @ 1.615 ⛔ 2-4
Zwycięzca meczu: Gilbert, David @ 2.22 ⛔

Nie wiem czemu Williams jest tutaj faworytem, powinno być chyba odwrotnie. Walijczyk już dawno daleki od swojego optimum i to raczej już nie wróci. W tym tygodniu 2 wygrane ze słabymi ostatnio Grace’em i Steadmanem i trudno wyciągać z nich jakieś wnioski. Gilbert podnosi poprzeczkę o 2 poziomy, Anglik od miesięcy solidna forma, cały czas puka do top16, w tym turnieju pokazał już miejsce talenciakowi z Chin (4-1 z Xintongiem), później to samo zrobił z Barretem (4-1). Fajerwerków nie było ale nie były potrzebne. Gilbert nie ma też żadnych kompleksów wobec utytułowanego rywala, ograł go w 3 ostatnich meczach. Dla mnie Gilbert to dobra opcja.

S.Lam vs H.Vafaei
Zakłady z handicapem: Lam, Sanderson (+1.5) @ 1.59 ⛔ 1-4
Zwycięzca meczu: Lam, Sanderson @ 2.17 ⛔

Kursy wystawione po rankingu, bez uwzględnienia aktualnej formy, a trudno przechodzić obojętnie obok gry Lama w tym tygodniu. Nie było na jego meczach kamer, ale wygląda na to, że w tym tygodniu Lam czuje się bardzo dobrze. Niełatwym rywalom (Wang, McManus) oddał tylko 1 frejma, a większość frejmów wygrywał jednym podejściem (79, 62, 71, 59, 70), zwłaszcza demolka na McManusie może robić wrażenie. Vafaei po 2 ciężkich meczach z Lawlerem i Suretym i ciekawe będzie zobaczyć jak radzi sobie z gościem w formie. Dla mnie mecz z małym wskazaniem na Lama, więc takie kursy trzeba brać.

F.O&#39;Brien vs M.King
Zwycięzca meczu: King, Mark @ 1.666 ✅ 0-4

O’Brien zwykle to twardy orzech do zgryzienia, ale nie w obecnej formie. Nie straszy odstawnymi, nie punktuje, w tym tygodniu wprawdzie 2 łatwe zwycięstwa, ale rywale w jeszcze gorszej formie. Z Kingiem tak łatwo nie będzie, właśnie wywalił z turnieju Lianga (4-2), czyli zwycięzcę poprzedniego turnieju cyklu. Jeśli potrafił zatrzymać Chińczyka w formie, to z Irlandczykiem powinno pójść jeszcze łatwiej.

R.Walden vs D.Dale
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.63 ✅ 2-4
Zakłady z handicapem: Dale, Dominic (+1.5) @ 1.84 ✅
Zwycięzca meczu: Dale, Dominic @ 2.68 ✅

Przesadzone kursy na Dale’a, moim zdaniem małe szanse na łatwy mecz dla faworyta. Przede wszystkim Walden jest pod formą i w Belfaście nic się w tej materii nie zmieniło: 2 trudne mecze z przeciętniakami (4-2 z S.O’Sullivanem, 4-3 z Lertsattayatthornem). Dale 2 dość komfortowe wygrane z niewygodnymi Swailem (4-2) i Fordem (4-0), trochę powbijał i wyglądało to przyzwoicie. Z tak grającym Waldenem nie jest bez szans.

M.Allen vs R.Hull
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.727 ⛔ 4-1
Zakłady z handicapem: Hull, Robin (+1.5) @ 2.39 ⛔
Zwycięzca meczu: Hull, Robin @ 3.90 ⛔

Allen wczoraj katastrofalna forma, gdyby tego nie pokazali w TV to bym nie uwierzył. Gość z top16, na koncie parę wygranych turniejów, a tu najprostsze zagrania, najprostsze wbicia poza jego zasięgiem, nie mam pojęcia jak Georgiou to przegrał. Nie wiem, może Allenowi ciąży presja faworyta gospodarzy i przez to gra jeszcze gorzej niż wcześniej, a przecież już od dawna Irlandczyk pod formą. Faktem jest, że z taka grą z każdym ogarniętym graczem i na tak krótkim dystansie to jest spore ryzyko stawianie na niego. Hull potrafi łatwo budować brejki +50 i wyższe, więc szanse będzie wykorzystywał, a spodziewam się, że Allen kilka mu sprezentuje.

Kursy z Marathonu
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Sanderson - Vafaei 1 1.90 Toto
Widze tutaj faworyta w Sandersonie. Bardzo dobry jego mecz w 2 rundzie 4-0 z McManusem i 4 breaki 50+ czyli 62,71,59,70. Vafaei za duzo w tym sezonie nie pogral. Rankingowo jest faworytem ale aktualna forma wydaje mi sie ze rywal lepszy.
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jeszcze parę typów na setki bo widać w nich value.

Kyren Wilson v Akani Songsermsawad
Centuries w meczu: Powyżej 0.5 @ 3.40 ⛔ tylko blisko, Wilson 83
Centuries gracza: Kyren Wilson - powyżej 0.5 @ 4.50 ⛔

Może to zbyt wczesne, ale chyba są symptomy powrotu Wilsona do formy z poprzedniego sezonu. Wprawdzie ciągle męczy się z dużo niżej notowanymi rywalami (po 4-2 z Miahem i Brownem), ale zaczął w końcu solidnie punktować. Anglik w tych dwóch meczach wbił 3 setki (113, 109, 100) plus jeszcze kilka Borejków +50 (51, 63, 65). W takim kontekście tak wysoki kurs na setkę w tym meczu obiecuje powodzenie, tym bardziej, że Songsermsawad też potrafi przyłożyć w podejściu.

Zhou Yuelong v John Higgins
Centuries w meczu: Powyżej 0.5 @ 2.10 ⛔
Centuries gracza: John Higgins - powyżej 0.5 @ 2.62 ⛔

Z Higginsem chyba nawet bardziej oczywista sprawa. Szkot w wybornej formie w ostatnich tygodniach, wygrał 2 duże turnieje z rzędu i w tym tygodniu nie zamierza zwalniać tempa. W pierwszym meczu skromnie, tylko setka plus 2 brejki wygrywające (70, 71, 107), za to wczoraj w meczu z Craigie &#39; €™em już fajerwerki na całego, bo wbił 3 grube setki w tym maksa (137, 130, 147). Nie ma się co nawet zastanawiać.

Kursy z bet365
 
mr. 75

mr.

Użytkownik
Ogłądał ktoś mecz z Ronnim? Nie spodziewałem się, że odpadnie przed ćwierćfinałami, a transmisję przegapiłem.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Pierwsze trzy freamy jakby jakiś mało skoncentrowany - nerwowo spoglądał na swój kij (już przed spotkaniem). Być może był jakiś problem z tipem. Ale ogólnie początek bardzo, bardzo słaby. Kyren tez w tych podejściach nie czyścił stołu ale robił bezpieczną różnicę, której Ronnie nie był w stanie odrobić. Kolejne freamy popisowe - 3 setki z rzędu Sullivana (108,117,126) i szczerze byłem pewny, że pójdzie za ciosem w deciderze - ale było inaczej. Wilson z podejścia zrobił break 70 - i było pozamiatane.
Bardziej ciekawi mnie przegrany mecz Higginsa - po wczorajszym MAXie dzisiaj kolejny już raz ani jednej setki - ani jednego breaka over 50. I ani jednej punktówki w ostatnich dwóch partiach.
Na ten moment ciężko jest przewidzieć faworyta tego turnieju ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mr. 75

mr.

Użytkownik
Dzięki za streszczenie, to musiał być faktycznie emocjonujący mecz z takim powrotem Ronniego. Szkoda, że mu się nie udało, no ale cóż. Co do Higginsa też jestem zaskoczony, ale jakoś mniej. Nadal mam wrażenie, że w Champions of Champions wygrał, bo Sullivan był w słabszej dyspozycji.
Faworyta faktycznie ciężko teraz wyłonić, ja ciągle widzę na tym miejscu Allena, chociaż aktualnie jego losy decydują się w pojedynku z Willsonem.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Allen wczoraj katastrofalna forma, gdyby tego nie pokazali w TV to bym nie uwierzył. Gość z top16, na koncie parę wygranych turniejów, a tu najprostsze zagrania, najprostsze wbicia poza jego zasięgiem, nie mam pojęcia jak Georgiou to przegrał. Nie wiem, może Allenowi ciąży presja faworyta gospodarzy i przez to gra jeszcze gorzej niż wcześniej, a przecież już od dawna Irlandczyk pod formą.
To zobacz sobie jak grał w meczu z G. Wilsonem:]
Allen gra fatalnie, ale mimo to już jest w ćwierćfinale. Teoretycznie to on jest teraz głównym faworytem do zwycięstwa w całych zawodach, ale tylko teoretycznie. Trochę mi to przypomina Kyrena Wilsona z zeszłego sezonu, gdzie też w jakimś turnieju miał ogromne problemy z budowaniem brejków, pudłował proste bile, a jednak doszedł daleko(chyba do półfinału o ile dobrze pamiętam, chyba to był turniej Welsh Open, ale nie jestem pewien).
Zgadzam się też, że Allen od dawna jest pod formą patrząc na jego grę, ale wyniki robi konkretne- teraz co najmniej ćwierćfinał, wcześniej dwa półfinały. To też jest sztuka żeby grać źle, a jakoś wygrywać:razz:
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ogłądał ktoś mecz z Ronnim? Nie spodziewałem się, że odpadnie przed ćwierćfinałami, a transmisję przegapiłem.
Wszystkie mecze przecież szybko sa na do obejrzenia na YouTube.
Nawet na snooker.org przy każdym meczu masz link więc można samemu się przekonać co i jak.
http://www.snooker.org/res/index.asp?player=39
Pierwsze trzy freamy jakby jakiś mało skoncentrowany - nerwowo spoglądał na swój kij (już przed spotkaniem). Być może był jakiś problem z tipem. Ale ogólnie początek bardzo, bardzo słaby. Kyren tez w tych podejściach nie czyścił stołu ale robił bezpieczną różnicę, której Ronnie nie był w stanie odrobić. Kolejne freamy popisowe - 3 setki z rzędu Sullivana (108,117,126) i szczerze byłem pewny, że pójdzie za ciosem w deciderze - ale było inaczej. Wilson z podejścia zrobił break 70 - i było pozamiatane.
Bardziej ciekawi mnie przegrany mecz Higginsa - po wczorajszym MAXie dzisiaj kolejny już raz ani jednej setki - ani jednego breaka over 50. I ani jednej punktówki w ostatnich dwóch partiach.
Na ten moment ciężko jest przewidzieć faworyta tego turnieju :smile:
Dla mnie Wilson jest faworytem do wygranej, niewielu by się podniosło w deciderze z Ronniem, z 3-0 a on ci wbija 3 setki. Takie wygrana daje mu z automatu +10 do pewności siebie. No bo jak wygrywasz w takich okolicznościach z najlepszym graczem w historii, to już nic ci gorszego cię nie spotka.
A Jasiek był po prostu zmęczony, od 3 tygodni gra non stop plus jeszcze przelot z Chin itd. Kiedys musiał przyjść kryzys, a co jak co Williams wbijać potrafi jak dostaje szansę.
To zobacz sobie jak grał w meczu z G. Wilsonem:]
Allen gra fatalnie, ale mimo to już jest w ćwierćfinale. Teoretycznie to on jest teraz głównym faworytem do zwycięstwa w całych zawodach, ale tylko teoretycznie. Trochę mi to przypomina Kyrena Wilsona z zeszłego sezonu, gdzie też w jakimś turnieju miał ogromne problemy z budowaniem brejków, pudłował proste bile, a jednak doszedł daleko(chyba do półfinału o ile dobrze pamiętam, chyba to był turniej Welsh Open, ale nie jestem pewien).
Zgadzam się też, że Allen od dawna jest pod formą patrząc na jego grę, ale wyniki robi konkretne- teraz co najmniej ćwierćfinał, wcześniej dwa półfinały. To też jest sztuka żeby grać źle, a jakoś wygrywać:razz:
Allen forma beznadziejna, jak na niego i jak na standardy na tym poziomie, przecież to jakaś paranoja jakie pudła sadził w 2 ostatnich meczach. Porównaj sobie jego grę do meczu Wilson - Osa, no przecież z każdym z nich nie wygrałby nawet frejma. Po prostu Mareczek ma fuksa do łatwiutkiej drabinki Joyce, Georgiou, Hull, Wilson, a teraz ma Hamiltona.. no przecież to los wygrany na loterii żeby dojść do półfinału bez potrzeby ogrania gracza choćby z top32.. Ale zaraz trafi na kozaka i się skończy.
------------------------------
Na popołudniowe mecze ode mnie takie propozycje.
M.White vs B.Hawkins
Zwycięzca meczu: Hawkins, Barry @ 1.55 ✅ 2-5

Hawk w tym tygodniu jak maszyna, w 4 meczach oddał tylko 1 frejma, a rywali wcale nie miał łatwych czy wygodnych (O &#39; €™Donnell, Holt, Patrick, Lisowski). W grze punktowej też wszystko na swoim miejscu i myślę, że jest odpowiednim graczem, żeby osadzić na fotelu White’a, który w tym tygodniu po prostu punktuje jak szalony: 4 setki na koncie plus 4 brejki +80. Gra punktowa super, ale żeby zacząć, to ktoś cię musi dopuścić do wbijania, a z Hawkiem to nie będzie takie proste jak wcześniej. Zresztą Walijczyk też miał swoje problemy w tym tygodniu, choćby z Zhe kiedy musiał się wygrzebywać z deficytu 0-2 i 2-3. Ja stawiam na Anglika, jako bardziej regularnego.

Kyren Wilson - Mark Williams
Zwycięzca meczu: Kyren Wilson @ 1.975 ✅ 5-4
Łącznie frejmów: Powyżej 7.5 @ 1.81 ✅
1xbet

Nie nie powiem, zaimponował mi wczoraj Wilson. Stalowe nerwy w deciderze, jak w tamtym sezonie, w którym wdarł się do czołówki. Prowadzisz 3-0 z O &#39; €™Sullivanem, zaraz potem Ronnie w pół godziny wbija 3 setki z rzędu i budzisz w deciderze z rozpędzonym najlepszym graczem w historii . Scenariusz horroru, a on sobie z taką presją poradził. Moim zdaniem takie okoliczności wygranej dodały mu więcej pewności siebie niż wygrana 4-0, nie zdziwię się jak poprowadzi go to do finału a może zwycięstwa. Ale dzisiaj z Williamsem na pewno łatwo nie będzie, wczoraj Walijczyk klinicznie ograł chyba zmęczonego już Higginsa, po prostu wykorzystywał błędy rywala, a łatwość budowania brejków cały czas ma. Ciekawe zestawienie i to może być świetny mecz, stawiam na Anglika, który wydaje się wrócił do najlepszej formy, zwłaszcza na długich wbiciach zabójczy, a to może być kluczowe, ale nie będzie to łatwa wygrana.

Michael White v Barry Hawkins
Centuries gracza: Barry Hawkins - powyżej 0.5 @ 3.40 ⛔

Michael White v Barry Hawkins
Centuries gracza: Michael White - powyżej 0.5 @ 4.00 ⛔

Przesadzone te kursy na setki obu graczy. W pierwszym ćwierćfinale można się spodziewać solidnego punktowanie i wysokich brejków. Obaj gracze w tym tygodniu w świetnej formie punktowej: White 4 setki na koncie (137, 104, 117, 130) plus masa prawie setek i podejść wygrywających (86, 92, 92, 89, 92, 72), a Hawk niewiele gorszy, bo wbił 2 setki (126, 117) plus kilka innych wysokich podejść (80, 74, 73, 64, 60, 79). Dla mnie to aż nadto przesłanek, żeby uderzyć w setki w tym meczu, zwłaszcza że teraz już gramy na dłuższym dystansie (do 5 frejmów).

Kyren Wilson v Mark Williams
Centuries gracza: Kyren Wilson - powyżej 0.5 @ 4.33 ⛔ dzięki Kyren... 96 na liczniku, łatwa czarna na setkę i zachciało mu się popisywać.. zamiast prostego wtoczenia to na siłę i pudło..
Kyren Wilson v Mark Williams
Centuries gracza: Mark Williams - powyżej 0.5 @ 3.40 ⛔

Tutaj już bez większego opisu. Obaj punktować potrafią, Wilson 3 setki na koncie, Williams tylko jedną, ale jemu wystarczy tylko dobra szansa i setka może być w mgnieniu oka.

Kursy na setki z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom