>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Northern Ireland Open 2017 (20-26.11.2017)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Northern Ireland Open 2017
20-26 listopada 2017
W tym sezonie już druga edycja cyklu Home Nations Series. Northern Ireland Open 2017 to drugi turniej z tego cyklu, który składa się z 4 turniejów rankingowych na terenie Wysp Brytyjskich, czyli English Open (16-22 Października), Northern Ireland Open (20-26 Listopada), Scottish Open (11-17 Grudnia) i Welsh Open (26 Lutego-4 Marca 2018). W każdym z tych turniejów reguły takie same: 128 graczy w płaskiej drabince którzy walczyć będą o pulę nagród rzędu 366,000 funtów, w tym 70,000 dla zwycięzcy. Ale największą nowością cyklu i łakomym kąskiem dla zawodników jest bonus finansowy, czyli okrągły milion funtów dla gracza któremu uda się wygrać wszystkie 4 turnieje z cyklu. Przed kilkoma tygodniami Ronnie O&#39;Sullivan w cuglach wygrał English Open 2017 i to on ma szansę na rzeczony milion funtów.
Tegoroczną, drugą już, edycję Northern Ireland Open zaplanowano w dniach 20-26 listopada 2017, a wszystkie mecze odbędą się w Waterfront Centre w Belfaście. Format turnieju identyczny jak w całym cyklu: od 1 do 4 rundy włącznie mecze do 4 frejmów (Best of 7), ćwierćfinały to już gra do 5 frejmów (Best of 9), półfinały - do 6 frejmów (Best of 11) i wreszcie w finale zwycięzcą zostanie ten zawodnik który jak pierwszy wygra 9 frejmów (Best of 17). Tytułu sprzed roku będzie bronił Mark King, dla którego był to pierwszy wygrany turniej w karierze i szczególny moment.

Format turnieju
Drabinka turnieju
Livescore

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Peter Lines - Ken Doherty :1 @ 2.54 2:4
Zawyżony kurs na Linesa, Doherty ostatnio bez zadnej rewelacji, kurs zaniżony ze względu na ranking i nazwisko. Lines ostatnio forma zwyżkowa i parę przyzwoitych meczyków.
Higginson - Maflin: 2 @ 1.93 Mocny Maflin cały czas 1:4 dla Norwega
Świetny występ Maflina w Chinach, forma dobra. Jeśli utrzyma poziom powinno spokojnie starczyć na Higginsona
Greene - Perry :2 @ 1.45 3:4
przegrana z ronnim w Chinach ale w pierwszej rundzie w końcu jakiś super mecz Perrego. Licze na przebudzenie tego zawodnika. Greene tragiczna gra z Williamsem w Szanghaju.
Castle - Brennan :1 @ 1.63 4:2
Castle więcej już ograny od Brennan, całkiem solidnie ostatnio się prezentuje jak na kwalifikanta z Qschoola
Akbar - Saengkham: 2 @ 1.41 ,Saengkham(-1.5) 1.8 / 4:3 dla Noppona, słabiutki mecz
Tu zdecydowanie lepszy zawodnikiem Noppon, ostatnio pare meczyków nie poszło, ale nie wątpliwie potencjał znacznie większy niż Akbara. Wbity maks z dwa tygodnie temu na sparingu. Gładka wygrana powinna być dla Taja.
kursy 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
O&#39;Sullivan R. (Eng) - Kleckers L. (Ger): Ronnie -2,5 @ 1,445 1xbet 4:2 kurna jednak oddał 2 ????
Z Rakietą różnie bywa więc nie zaryzykuje, że wygra do 0 bo myślę, że tego jednego frejma może oddać ale powinien być skupiony bo jeszcze jako jedyny ma szanse zgarnąć ten milion funtów premii za wygranie wszystkich turniejów w cyklu więc chyba zagra bez nonszalancji i luźnej gry ;) Nie widziałem w akcji Kleckersa ale po wynikach widze, że umie urywać frejmy dobrym grajkom ale ten milion funtów przekonuje mnie, że Ronnie nie da mu za wiele pola do popisu.
 
D 1,5K

dawid3009

Użytkownik
Pograłem delikatnie zwycięstwo w turnieju Marka Allena @13.
Gra u siebie, patrząc na drabinkę też ma całkiem spore szanse dojścia do finału.
Higgins, Ronnie, Williams, Trump w drugiej połówce. W ćwierćfinale dopiero może mieć przeciwnika, który powinien być faworytem spotkania z Allenem czyli myślę, że ktoś z dwójki Wenbo/Murphy. Półfinał Robertson/Lisowski. Także każdy z tych zawodników jest w zasięgu gospodarza.
Pistol to jedyna nadzieja Irlandczyków z północy, a kursik całkiem przyjemny.
Oczywiście mega delikatnie pograne
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Zastanawiam się czy warto do Ako N. Robertsona 1.30 Meczyk w Eurosporcie
Jeśli się zastanawiasz to pewnie nie warto ????
N.Robertson vs J.Jones
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.71 ⛔ 4-1
Ja w tym meczu widzę bardziej over, raz że Robbo daleki od swojej najlepszej dyspozycji, a dwa że Jones grać potrafi, ma smykałkę do wbijania wysokich podejść, a od rywala szanse na pewno dostanie.

L.Highfield vs M.Davis
Zwycięzca meczu: Davis, Mark @ 1.63 ⛔ 4-3 jak na karuzeli.. 2-0 &gt; 2-3 &gt; 4-3
Dobry kurs na Davisa, który w ostatnich meczach wyglądał dobrze. Przegrywał tylko ze ścisła czołówką (McGill, White, O’Sullivan), i to zwykle po zaciętych meczach, za to na rozkładzie m.in. Selta i Higginsa. Dla mnie to wystarczająca rekomendacja do grania przeciwko Highfieldowi, który ma dobre momenty, jego gra wygląda płynnie, dostojnie wręcz, ale do pewnego momentu. Dlatego stawiam na rutynę.
Kursy z Marathonu
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dla mnie to wystarczająca rekomendacja do grania przeciwko Highfieldowi, który ma dobre momenty, jego gra wygląda płynnie, dostojnie wręcz, ale do pewnego momentu. Dlatego stawiam na rutynę.
No właśnie w EO dostojnie się prezentował Highfield, un-noohem i o&#39;brienem po setce i brejku wygrywającym i z murphym dwa razy breki wygrywające i jedna 50 i to mi własnie wsyrtarczyło żeby pograć w drugą stronę ;)
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Śmieszne są te pierwsze rundy turniejowe, oj śmieszne. Wilson to chyba przyjechał na trening, wbił jedno podejście over 100, w kolejnych klapa.Te jego odstawneeeee to tragedia, w ostatnim freamie nie mając pomysłu wystawił białą po całym stole licząc na pomyłkę przeciwnika. Sporo się mylił bo młody Sam miał skuteczność 97 %. Fakt, że Craigie wykorzystał i zbudował 88, 106, 110 pkt - wielka klasa. Ostatnimi czasy mamy taki natłok gier turniejowych, że taki Wilson już na mecz przychodzi z miną jak kot... wiadomo co robiący na pustyni ???? niech żyją Dogi. ????
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Mehta - Yuan Li : 1 @ 1.744
Aditya bardzo fajnie grał w EO, trzy zwycięstwa pewne z Zfianem który ograł dziś murphyego, z craigiem, który ograł dziś Wilsona oraz z Preecem, który też potrafi pograć, porażka dopiero z Robertsonem, nie grał w Chinach teraz, dlatego licze że bez problemu przejedzie się po Chińczyku w pierwszej rundzie

Donaldson - Yuchen: 1 @ 1.71

świetny mecz Donaldosna z Selbym w pierwszej rundzie EO niestety przegrany, nie wygrał meczu od el. MŚ czyli już prawie pół roku, ale ostatnim którego pokonał był Yuchen i to 10:2, niewątpliwe Donaldsona potrafi grać, sezon tragiczny(może skupił się na czymś innym na początku i jakieś roztrenowanie po MŚ) ale widać było ostatnio że stac go na powrót do przyzwoitych wyników, niewątpliwie spory potencjał.
Gary Wilson - Ursenbacher : 2 @ 2.056
świetna forma Szwajcara ostatnio, każdy pamięta pewnie jak w EO sprawił sporo niespodzianke, porazka w Szanghaju w pierwszej rundzie ale z samym Higginsem po bardzo przyzwoitej grze z obu stron. Chwilowo wydaje się być w lepszej formie od Wilsona.
McManus - Sijun : 2 @ 2.225
Na krótkim dystansie McManus nie zdąży zmęczyć Sijun, młody Chińczyk w bardzo dobrej formie ostatnio, potrafił w EO ograć Perrego a w el. do Szanghaju Murphyego, dobrze buduje brejki, jak będzie grał swoje i nie wda się w jakieś taktyczne przepychanki z dużo bardziej doświadczonym McManusem to powinien wygrać ten mecz.
kursy 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Pograłem delikatnie zwycięstwo w turnieju Marka Allena @13.
Gra u siebie, patrząc na drabinkę też ma całkiem spore szanse dojścia do finału.
Higgins, Ronnie, Williams, Trump w drugiej połówce. W ćwierćfinale dopiero może mieć przeciwnika, który powinien być faworytem spotkania z Allenem czyli myślę, że ktoś z dwójki Wenbo/Murphy. Półfinał Robertson/Lisowski. Także każdy z tych zawodników jest w zasięgu gospodarza.
Pistol to jedyna nadzieja Irlandczyków z północy, a kursik całkiem przyjemny.
Oczywiście mega delikatnie pograne
Allen to nie wiem czy drugą rundę przejdzie. Oglądałem wczoraj jego mecz to aż oczy bolały od tego antysnookera. Gość kompletnie bez formy. Osobiście zagram za drobne na Pengfei.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Taka ciekawostka jak Trump zakończył dzisiaj mecz ???? akcja 18:00
No mógł być wkurzony. Raz że jetlag po powrocie z Szanghaju, dwa że mu zaginął kij przy którejś przesiadce na lotnisku i było ryzyko że w ogóle nie zagra (w sumie to nie wiem czy grał swoim czy pożyczonym?), a na koniec kiepska forma wynikająca pewnie z mieszanki powyższych przyczyn. Dobra gra Carringtona tez nie pomagała, bo co chłopina dostał to zwykle kończył.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
No mógł być wkurzony. Raz że jetlag po powrocie z Szanghaju, dwa że mu zaginął kij przy którejś przesiadce na lotnisku i było ryzyko że w ogóle nie zagra (w sumie to nie wiem czy grał swoim czy pożyczonym?), a na koniec kiepska forma wynikająca pewnie z mieszanki powyższych przyczyn. Dobra gra Carringtona tez nie pomagała, bo co chłopina dostał to zwykle kończył.
Szkoda, że nikt wcześniej o tym nie napisał ... teraz już wiem skąd ten spadek kursu na Carringtona.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Szkoda, że nikt wcześniej o tym nie napisał ... teraz już wiem skąd ten spadek kursu na Carringtona.
Nikt nie pisał, bo info było takie, że jak się kij nie znajdzie to po prostu się wycofa z turnieju. Tak pisał on sam na swoim koncie na twitterze, tak mówili nawet wczoraj komentatorzy Eurosportu. Więc po co podawac typ który będzie rozliczony jako zwrot? Zresztą to chyba jasne, że jak w sobotę grał finał w Szanghaju to 3 dni później nie może być najświeższy, trzeba takie rzeczy brać pod uwagę, bez względu na to czy ktos ci to napisze czy nie, to chyba oczywiste.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
B.Hawkins vs Z.Xintong
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.615 ✅ 3-4
Handicap by Frames: Xintong, Zhao (+1.5) @ 1.86 ✅
Zwycięzca meczu: Xintong, Zhao @ 2.79 ✅
Dwa wieczorne mecze w których dogi mogą mieć sporo do powiedzenia. Hawkins coś tam się przebudził w Szanghaju, 2 cenne zwycięstwa z Wellsem i Whitem, ale wszystko przykryła sromotna porażka z O’Sullivanem 0-5 w następnej rundzie. Wcześniej bardzo przeciętna forma w tym sezonie i nie zdziwię się jak znowu wróci do mizerii, a rywal bardzo groźny. Xintong to duży talent, z dobrym temperamentem, już wielu świetnych graczy ma na rozkładzie. Jak dostanie szanse to je wykorzysta bo flow w podejściu ma wrodzony.
D.Wells vs D.Gilbert
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.61 ⛔ 0-4
Handicap by Frames: Wells, Daniel (+1.5) @ 1.80 ⛔
Zwycięzca meczu: Wells, Daniel @ 2.66 ⛔
Już bez większego opisu, ale też mi się wydaje, że Gilbert może być papierowym faworytem w tym zestawieniu. Ostatnio bardzo nieregularna forma, w Szanghaju najpierw do zera ograł Joycea, a potem do zera wtopił z Wenbo, i tak cały sezon. Myślę, ze na najkrótszym dystansie Wells może mieć dużo większe szanse na niespodziankę, zwłaszcza jak dobrze wejdzie w mecz.
Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Xiwen - Borg : 1 @ 1.448✅✅ 4:1, Chińczyk wypunktował zgodnie z planem
Xiwen (-1.5) @ 1.86

Xiwen jest lepszym zawodnikiem i tyle, Borg już za stary na dobrą gre w snookera, wymęczyli się wzajemnie z Ebdonem. W pierwszej rundzie dopiero druga wygrana w sezonie Alexa. Starczy na kolejne pare turniejów tego wygrywania. Xiwen pare ostatni meczy całkiem przyzwoitych, na pewno grajac na swoim poziomie rozjedzie Borga gładko, tylko z grą na swoim poziomie wielu zawodnikó ma tu kłopot, no ale 4:0 dla Chińćzyka w pierwszej rundzie pozwala w to wierzyc.

Stevens - Dunn : 1 @ 1.41⛔/ Stevens do garów ..0:4....
Stenes(-1.5) @ 1.79

Dunn ostatnio slaba gra, pojedyncze wygrane ze słabiutkimi graczami, sporo gładkich przegranych ze średniakami pokroju Stevensa, Mathew też ostatnio bez szału, ale jest z pewnością zawodnikiem dużo lepszym.
J.Robertson - Xintong : 1 @ 2.056✅/ 4:3 dla ciekawskich Robertson spudłował ostatnią czarną na mecz z punktu przy białej na wprost.. da się? ale Xintong tez potem nie trafił już dużo trudniejszej i do środka wbice zotawił Jimmiemu
Nie wiem czy ktoś miał przyjemność oglądać wczorajszy mecz snookerowy Hawkinsa z Xintongiem, ale to był istny cyrk na kółkach z obu stron. Wynikiem fair byłoby odpadnięcie obu zawodników z turnieju. Xintong to młody zawodniki i nie wierze, żeby po wczorajszej paskudnej grze potrafił tak z dnia na dzień się odbudować. Robertson lepsza gra zdecydowanie w pierwszej rundzie i to jego upatruje w roli faworyta tego meczu i nie mam pojęcia skąd te kursy się wzięły.
Xiongman - Wakelin : 2 @ 1.55✅ pewne 1:4
Wakelin(-1.5) 2.03✅

Wakelin wczoraj ograna Tottena 4:0, Xiongman walkowerem przeszedł do kolejnej rundy. Kapitalny mecz Wakelina z Selbym w Szanghaju pomimo przegranej 4:5, ale wbitych aż 7 50tęk! A więc forma z ostanich meczów Wakelina + brak meczu Xiongmana w pierwszej rundzie tworzą z Anglika zdecydowanego faworyta.

Highfield - Wenbo : 1 @ 3.6 ✅ 4:1
Tak jak kolega psotnick wyżej pisał Liam ma momenty gdzie gra świetnie, dla mnie to jest gracz który potrafi ograć każdego i z każdym przegrać. Jak oglądałem mecze Allena, Higginsa, Trumpa, Hawkinsa, Murphyego czyli jednych z tych najbardziej eksploatowanych graczy ostatnimi czasy to wdiać po każdym z nich już mocne zmęczenie. Wenbo też ostatnio dużo ilość meczy i może go taka niemoc złapać. Highfield na świeżości, po paru niezłych ostatnio wynikach. Dużo będzie zależeć od tego jak Panowie wejdą w ten mecz. Kurs jak najbardziej zachęcający do pogrania w stronę Highfielda. W pierweszj rundzie ograł Davisa 4:3 natomiast Wenbo młodziutkiego i słabszego PAge 4:1. Fajerwerków z obu stron nie było, ale wydaje się że dosyć solinda gra.
kursy 1xbet
a i do tefo Castle po 8.8 / 4:0 dla Neila ale w 3 partiach dużo do powiedzenia miał Castle ,niestety błedy w decydującyh momentach/ z Neilem Roberstonem, głupi kurs i warto za drobne spróbować. Wczoraj pograłem po praiwe 10 kursie. Jeśli Neil będzie grał swoje to nie ma wątpliwości że wygra, ale jak będzie średnio dysponowany to Castle na pewno jest w stanie nawiązać walkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Y.Sijun vs L.Haotian
Handicap by Frames: Haotian, Lyu (+1.5) @ 1.73 ✅ 1-4
Zwycięzca meczu: Haotian, Lyu @ 2.52 ✅

Nie wiem czemu Haotian jest tutaj dogiem i to dość wyraźnym. Dla mnie to większy talent, z większym doświadczeniem już na zawodowych turniejach, bo przecież gra od kiedy miał 15 lat. Sijun to 17-latek, wciąż na dorobku, bez wielkich nazwisk na rozkładzie. Wczoraj obaj ograli weteranów, Haotian Swaila (4-3), Sijun McManusa (4-1), pewnie kursy takie bo Sijun wbił setkę i pewniej ograł rywala, ale to nie ma sensu większego.

R.Walden vs J.Lisowski
Zwycięzca meczu: Lisowski, Jack @ 1.69 ⛔ 4-2 Walden chyba wraca do żywych..
Lisowski dobra forma ostatnio, oczywiście nie będzie wszystkiego wygrywał jak leci, ale akurat z Waldenem to dobry matchup dla niego. Ricky daje sporo szans swoim rywalom, nawet w wygranej 4-0 z Miahem prawie każdy frejm wygrywany na kolorach. Szanse były tylko rywal nie umiał ich podnieść. Z Lisowskim takie granie nie przejdzie, jak się mu da szanse na wbicie to w obecnej formie najpewniej wyczyści stół, a przynajmniej szybko zrobi przewagę. Gdyby to był stary Walden ze starą formą to może, a i tak nie byłoby pewności.
B.Woollaston vs S.Craigie
Handicap by Frames: Craigie, Sam (+1.5) @ 1.75 ✅ 2-4
Zwycięzca meczu: Craigie, Sam @ 2.57 ✅
Dobry kurs na Craigie, który wczoraj zaimponował łatwo ogrywając świetnego przecież Wilsona (4-1) i w tym meczu nie brał jeńców. Wszystkie 4 frejmy wygrane wysokimi brejkami w tym 2 setki (106, 110, 88, 81) i nawet jeśli rywal grał poniżej swoich możliwości to takie wbijanie musi budzić szacunek. Jeśli młody Anglik powtórzy taką grę to z Woollastonem szybko sobie poradzi. Ben wczoraj wieczorne męczarnie z Joyce’em, fajnie odwrócił mecz z 0-2, ale fakt że w ogóle musiał się tak gimnastykować nie napawa optymizmem. W każdym razie szanse doga wydają się większe niż wskazuje kurs.
Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
M.King vs Y.Bingtao
Zwycięzca meczu: Bingtao, Yan @ 1.48 ✅ 1-4

R.Milkins vs N.Robertson
Zwycięzca meczu: Robertson, Neil @ 1.363 ⛔ 4-3 Robbo zagrał jak junior w deciderze

A.Songsermsawad vs M.Williams
Zwycięzca meczu: Williams, Mark @ 1.35 ✅ 1-4
Dla mnie najpewniejsze typy dzisiaj. King niby broni tytułu, ale od czasu jak go zdobył udowadnia przez cały rok, że to był jednorazowy wyskok, bo szybko wrócił do swojego normalnego przeciętnego poziomu. Tutaj jako obrońca tytułu rozstawiony z nr 1 wiec drabinkę miał bardzo wygodną (Bolton, Hugill) więc musiałby się bardzo starać, żeby nie awansować. Ale teraz poziom rywala rośnie o jakieś 7 klas. Bingtao po 2 z rzędu porażkach z Allenem wrócił do wysokiej formy, nie stracił jeszcze frejma, a rywali miał lepszych niż King (Williams, Barrett). Podobna sytuacja z Robbo i Williamsem, obaj w sumie oddali 1 frejma, a rywale nie byli ogórkami. Rywale nie obliczalni trochę, ale też z wrodzonym genem nieregularności, co przeciwko takim wybitnym breakbuilderom jak Australijczyk i Walijczyk to jest samobójstwem.
K.Doherty vs L.Highfield
Zwycięzca meczu: Highfield, Liam @ 1.79 ✅ 3-4

T.Pengfei vs N.Saengkham
Zwycięzca meczu: Pengfei, Tian @ 1.56 ✅ 4-2
Nie ma co zamykać oczu na dobrą formę Highfielda, na rozkładzie ma Davisa i Wenbo czyli graczy na poziomie top16 (byłym lub obecnym). Dobrze punktuje, a za rywala ma weterana, który po świetnym początku sezonu trochę spuścił z tonu, a tutaj za bardzo nie miał z kim przegrać (Lines Sr, Zhuang). Typ na Tiana też dużo obiecuje, Chińczyk wczoraj ograł faworyta gospodarzy Allena po emocjonującym meczu, dobrze punktuje, w każdym meczu setka i parę innych robiących brejków, a jego rywal mocno przeciętny, potrzebuje cudów żeby ograc słabeuszy. Jak to miało miejsce w 1 rundzie z Akbarem gdzie w deciderze odrobił stratę 3 snookerów i wygrał, wczoraj znowu kolejny wygrany decider. Myślę że z ogarniętym Tianem nie będzie miejsca na takie cuda.
Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom