>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Northern Ireland Open 2017 (20-26.11.2017)

Status
Zamknięty.
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
XiWen - Craigie : 2 @ 1.848 1xbet✅
Cragie(-1.5) 2.53✅

Xiwen diwe wygrane ale tylko jeden brejk powyżej 50 w tym turnieju, no rozkładzie ma dwóch słabiutkich graczy, z Borgiem w każdej partii prawie na styku i chyba mogło to się inaczej skończy. Cragie za to kapitalnie gra w tym turnieju, najpierw Wilson(2x100 i 2xbrejk wygrywający) potem Wollaston(2x50+3x brejk wygrywający) ograni pewnie. No innego wyniku być nie może jak wygrana Sama.
Do tego Pengfej, Highfield i Bingtao wydają się być wielkimi faworytami, ale to już wyżej kolega psotnick wszystko super rozrysował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A.McGill vs L.Yuan
Handicap by Frames: Yuan, Li (+2.5) @ 1.67 ✅ 3-4
Zwycięzca meczu: Yuan, Li @ 4.80 ✅
Highest Break - Player: Yuan, Li @ 3.14 ⛔ 125-90
Marathon
McGill ostatnio nie wygląda jak gracz top16, wysoka forma gdzieś uciekła i trochę popadł w przeciętność, co jest o tyle dziwne, że jeszcze parę tygodni temu był w półfinale English Open. Ale od tego czasu nie zachwyca: w International Championship wylot już w 1 rundzie po wysokiej wtopie z Joyce&#39;em (2-6), w Champion of Champions to samo i wtopa do zera z Higginsem (0-4). W tym tygodniu w Belfaście w 1 rundzie dostał walkowera, a w drugiej przeciwko Duffyemu (4-1) nie pokazał niczego wielkiego, większość frejmów wygrana na kolorach. Natomiast Yuan chyba gra turniej życia, na razie 2 łatwe wygrane do zera z Mehtą (4-0) i Yongiem (4-0), a w żadnym z nich nie był faworytem, do tego wbita gruba setka (131) i myślę, że na tym nie koniec. Krótki dystans również sprzyja underdogowi, dlatego myślę, że taki kurs to przesada, podobnie jeśli chodzi o wysokiego brejka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
No dzisiaj O&#39;Sullivan i Higgins dali &quot;popis&quot;. Szybko skończyła się pogoń za milionem Ronniego, wyglądał przy Slessorze jak debiutant i zasłużenie wyleciał z turnieju. Przed chwilą z kolei Jasiek nie wiem jakim cudem przegrał z Wilsonem, wbił 3 setki z rzędu, prowadził 3-1 i pozwolił wrócić do meczu, potem jeszcze w deciderze spora przewaga, był przy stole i frajersko oddał wygrany mecz. Dziwne sprawy, generalnie dzień dogów i niektórych udało się przewidzieć, ale akurat w tych dwóch meczach się nie spodziewałem, a już że w takich okolicznościach to nikt by tego nie wymyślił.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Bingtao - Day : 1 @ 1.72✅
Obydwoje grają dobry turniej, Bingtao pewnie bardzo wygrywa wszystkie mecze, natomiast Day więcej troszke okazyjnych brejków od Yana. Ale przypominam sobie turniej champion of champions i wygraną Daya nad Hawkinsem w sesji południowej gdzie były chyba 2 setki i 2 wygrywające brejki(coś takiego mniej więcej), natomiast wieczorem totalna katastofa z Hamiltonem i słabiutka gra. Day jest straszni rozchwiany i nie jest długodystansowcem, do tego zdecydowanie dłuższe spotkanie dziś zanotował i ma prawo być bardziej zmęczony. Bingtao troszke miał rano problemy z kontrolą białej z tego co widziałem, natomiast wbijał kapitalnie. Jak tylko poprawi troszke tą kontrolę to znowu bedzie sżło wygrywający brejk za wygrywającym brejkiem. Nawet jeśli tak dobrze Chińczykowi nie bedzie szło to Day sam jest w stanie przegrać to spotkanie.
Highfield - Haotian : 2 @ 2.16 2:4✅
Forma dnia u tych Panów zdecydowanie na korzyść Chińczyka. Highfield straszne męczarnie z Dohertym, bardzo długi mecz, mało składnych podejść, gra non stop szarpana i chyba sporo pudeł(wnioski z relacji na livescoringu). Natomiast Haotian świetny mecz z faworyzowanym Un-Noohem, obydwoje grali szybko i robili duże brejki. Lyu 2 wygrywające podejścia i 1x50, Un-Nooh zresztą podobnie więc widać że mecz stał na wysokim poziomie. Całkiem inaczej wyjdą nastawieni na wieczorny mecz. Highfieldowi jak idzie to idzie a jak nie idzie to nie idze, a z Dohertym zdecydowanie mu nie szło jak w poprzednich meczach i z tą świadomością i po dużych emocjach z tego meczu(wiele partii na styku/na kolorach, z dogrywką na czarnej) ciężko mu się będzie grało.
kursy fortuna
no i kapitalna gra w tunieju G. Wilsona, dla mnie to jeden z faworytów do wygrania turnieju w tym momencie, ew Williams też póki co szaleje z grą ;)
dlatego mały doubelek jescze
Williams + Willson @ 2⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 211

morenowe

Użytkownik
O&#39;Sullivan już wczoraj pokazał przy stole, że nie ma ochoty na grę dalej. Wygrał bo przeciwnik nie chciał lub się bał wykorzystać wiele szans. Dzisiaj było podobnie, a Slessor wykorzystał to. Takie moje odczucie co do O&#39;Sullivan.
A w meczu Higgins - Wilson. Wyglądało to jakby chwilowo wróciły stare dobre czasy i 3 frejmy na plus. a pożniej wrócił i Higgins którego znamy. I tak zaszedł za daleko moim zdaniem, przy tym co prezentował.
Na faworyta wyrósł mi BINGTAO. i Chętnie zobaczę go w finale. Za 1,5h nie powinnien się strasznie męczyć z Day-em. Który jest po dłuuugiej walce z Robinem Hullem. Drabinkę ma fajną do samego finału. Bo i Walden i Milkins do ogrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
O&#39;Sullivan już wczoraj pokazał przy stole, że nie ma ochoty na grę dalej. Wygrał bo przeciwnik nie chciał lub się bał wykorzystać wiele szans. Dzisiaj było podobnie, a Slessor wykorzystał to. Takie moje odczucie co do O&#39;Sullivan.
A w meczu Higgins - Wilson. Wyglądało to jakby chwilowo wróciły stare dobre czasy i 3 frejmy na plus. a pożniej wrócił i Higgins którego znamy. I tak zaszedł za daleko moim zdaniem, przy tym co prezentował.
Na faworyta wyrósł mi BINGTAO. i Chętnie zobaczę go w finale. Za 1,5h nie powinnien się strasznie męczyć z Day-em. Który jest po dłuuugiej walce z Robinem Hullem. Drabinkę ma fajną do samego finału. Bo i Walden i Milkins do ogrania.
Cos jest na rzeczy. Faworytem buków Williams @3.5, ale jakoś mi się to nie widzi .Bingtao wyglądał jak mistrz, na zupełnie innym poziomie niż rywale, ale zobaczymy jak dziś. Kurs na win w turnieju @4.5 fajny, ale wolałbym wyższy. Za to w Wilsonie spore value na win w turnieju @19.00, juz raz grał w finale dużego turnieju, chyba China Open, więc nie byłaby to dla niego nowość. Może odkurzony Walden @12.00? Chociaż jego nie widziałem, chyba nie był jeszcze na stołach tv.
 
M 211

morenowe

Użytkownik
Na szybko:
Bingtao - Day : 1 1,62
Williams - Gilbert :1 1,45

Jak pisałem wyżej o Bingtao, a więcej dodał Urbaneq. Day zmęczony i sam może przegrać ten mecz. Bing gra fajnego snookera, nie boi się rywala. Nie buduje za wiele brjeków ponad 100pkt. ale solidne niższe pozwalające na wygraną.
Williams dzisiajiaj z akanim pomęczył tylko 1 frejma, póżniej wszystko wyglądało ok. Dawno tak nie grał. podchodzi bardzo pewnie do każdego meczu. Widać że chce grać.
mecz woldena z milkinsem tam bedzie boj do nocy. over 5,5
to samo Pengfei który dzisiaj tak szarpana grą (obserwacja z livescorinGu) jakos ugrał ten mecz. ale over 5,5 do gry
Krótka analiza, bo mało czasu. ale oglądam ten turniej cały, ze wzgledu na &quot;chorobowe&quot;. pozdrawiam
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Wilson vs Li poziom tego meczu jest żałosny takie pudła walą. Ten turniej to jakiś żart jest najlepsi odpadli i teraz grają takie cyrki
 
M 211

morenowe

Użytkownik
Yan Bingtao v Robert Milkins
Idę dalj w Binga. po obejrzeniu meczu z Day-em.
1.frejm -- dla mnie super snooker. pokazało mi to jak Bingtao chce walczyć. 3 snookery? mało brakowało. Cały mecz cisnął Daya - żeby sfaulował, wiele razy sie udało. Po tej stanowczej grze, to Bingtao teraz wyjdzie wroli faworyta. Kursów nie znam na razie, ale ide dalej w strone binga.
Jeśli wytrzyma presje... to wygra ten turniej
Kilka razy zmieniłem mecz na Willsona, i patrzac na kilka zagrań
Li Yuan-a. szok. Zaszedł tak daleko. jak widziałem go - podchodząc do czerwonej i za kazdym razem nonszalnacko spogladajac w ludzi, w rekwiczce. Dla mnie przeciwnik bez gry dalej, nie ruszam go, wygloadło mi to kilka ray jak jakiś kabaret. (ale wygrał mecz i to dosdanie z Wilsonem, więc cieżki rywal bez żadnych zachamowań)
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Northern Ireland Open. 2017
Winning Nationality: Any Other - Yes @ 2.20
Ciekawy typ na narodowość zwycięzcy turnieju po dość wysokim kursie Oczywiście “Any Other” oznacza Chińczyków, których jest w ćwierćfinałach aż czterech (i to wszystko bez Dinga i Wenbo!), czyli połowa wszystkich ćwierćfinalistów. W tym aż 3 w dolnej połówce drabinki, więc prawie pewne jest, że Chińczyk będzie w finale, bo nie widzę Milkinsa żeby miał tu błysnąć przeciw Bingtao. Widać, że idzie nowe, bo można wręcz namacalnie zauważyć nawałę chińskich młodych snookerzystów, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że faworyci może bardziej myślą o zaczynającym się za chwilę UK Championship. Tak czy siak szansa, że to Chińczyk wygra ten turniej spora, bo poza może Williamsem, wszyscy pozostali są w zasięgu każdego z 4 Chińczyków, a Williams również w zasięgu Bingtao i może Pengfeia.
L.Yuan vs E.Slessor
Zwycięzca meczu: Slessor, Elliot @ 1.77 ✅ 4-5

Jeśli Slessor powtórzy formę z poprzednich dni to weźmie ten mecz. Anglik ma ciekawe połączenie dobrej gry odstawnej, taktycznie bardziej rozwiniętej niż jego rówieśnicy, z dobrym zmysłem do budowania brejków. Chińczyk mam wrażenie korzystał na problemach rywali z jego grą.
Y.Bingtao vs R.Milkins
Zwycięzca meczu: Bingtao, Yan @ 1.70 ✅ 5-4
Jestem zaskoczony że Milkins doszedł tak daleko. Tyle ile on robił błędów na wbiciach to aż dziwi, że Robbo czy Walden nie potrafili tego wykorzystać. Chłodna głowa Bingtao powinna takie szanse czyścić do spodu.
Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
I jeszcze jeden typ, kurs nie zachwyca, ale nawet w takim kursie można znaleźć value. Przynajmniej moim zdaniem
M.Dunn vs M.Williams
Highest Break: Williams, Mark @ 1.444 ✅ 37-63
Marathon
Kurs oczywiście nie kosmiczny, ale adekwatny do prawdopodobieństwa, a może nawet wyższy niż powinien. Moim zdaniem wyższy brejk Williamsa pewniejszy niż jego wygrana @1.25, zwłaszcza patrząc na zadziwiający bilans bezpośredni, w którym Dunn wygrał wszystkie 4 mecze. Dunn to nie jest demon wysokich brejków, eufemistycznie mówiąc, doświadczony Anglik zupełnie w czym innym upatruje swoich przewag, czyli gra taktyczna, odstawne i generalnie w „brudnych” frejmach czuje się najlepiej. Ma zadziwiającą statystykę, w 4 meczach oddał rywalom tylko 4 frejmy, i w tym czasie wbił tylko 4 brejki 50+ i to raczej z tych skromniejszych (71, 59, 70, 50), Williams tyle potrafi wbić w 1 meczu, w tym jakąś setkę (żeby tylko przypomnieć mecz z Songsermsawadem), na razie w tym turnieju punktuje jak za swoich najlepszych czasów (55, 90, 92, 78, 113, 70, 59, 52, 106, 75, 52, 79, 63), zdecydowana większość frejmów wygranych za jednym podejściem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Patrząc na ten żenujący i nie kończący się pierwszy ćwierćfinał (zaraz zacznie się decider) mam wrażenie, że Yuan Li ma w sobie coś takiego że sprowadza przeciwnika do swojego poziomu. A potem pokonuje doświadczeniem ???? I wygląda na to że za chwilę Chińczyk faktycznie weźmie ten mecz.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
To ta rękawiczka, ona wysysa moc z rywali. Nawet przez ekran działa, bo ja już dwa razy zasnąłem przed laptopem. Tragiczne spotkanie...
 
M 211

morenowe

Użytkownik
Dzisiaj jeszcze bardziej &quot;cenię i lubię&quot; snooker.
Z nędzy do pieniędzy... Tak w przonośni można opisać dzień. Przyznam się nie widziałem jeszcze żadnego amatorskiego meczu. A dzisiaj właśnie zobaczyłem taki mecz. Jakim cudem doszli tak daleko? Jakim cudem aż tak łątwo się rozprawił się z Roonim, Bo prezenty w tamtym meczu nie tłumaczą tego napewno.
FENOMENALNY BINGTAO. Mecz super się oglądało. Sporo miał prezentów Milkins po swoich wbiciach, na fartem coś wpadło. Kilka razy i Bingtao dostał prezent. Ale ta końówka, piękna sprawa. z 3-1 na 3-3. i mieć brejka na wygrany mecz, pudło i decider. Kibicuję mu, żeby wygrał ten turniej, Na jutro nie ma innych opcji jak Willimas i Bingtao do finału. i mogą być to pokaźne wyniki.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Tak mi się przypomniało jak zobaczyłem w 2005 r pierwszy raz 17letniego Del Potro od razu pomyślałem,że będzie wybitnym tenisistą i będzie ogrywał Nadala czy Federera.Tak teraz patrząc na 17letniego Bingtao widać,że ten chłopak będzie wybitnym snookerzystą.Już gra bardzo dojrzale,jego opanowanie,spokój i pewność swoich umiejętności imponuje.Ograł zresztą niedawno i Ronniego i Higginsa.Rakieta nie grał pewnie z maksymalnym zaangażowaniem ale młody potrafił to wykorzystać.Jak dla mnie to on będzie lepszy od Dinga.Szkoda,że jutro gra z rodakiem bo zagrałbym go mocniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tak mi się przypomniało jak zobaczyłem w 2005 r pierwszy raz 17letniego Del Potro od razu pomyślałem,że będzie wybitnym tenisistą i będzie ogrywał Nadala czy Federera.Tak teraz patrząc na 17letniego Bingtao widać,że ten chłopak będzie wybitnym snookerzystą.Już gra bardzo dojrzale,jego opanowanie,spokój i pewność swoich umiejętności imponuje.Ograł zresztą niedawno i Ronniego i Higginsa.Rakieta nie grał pewnie z maksymalnym zaangażowaniem ale młody potrafił to wykorzystać.Jak dla mnie to on będzie lepszy od Dinga.Szkoda,że jutro gra z rodakiem bo zagrałbym go mocniej.
Też jestem pod wrażeniem pod wrażeniem jego gry, że ma dopiero 17 lat (choć umówmy się, nie wygląda na 17 lat, raczej 25), a gra jak rutyniarz, ale zachowajmy umiar. Grałem na jego win w turnieju, ale męczarnie w ostatnich 2 meczach z Dayem i Milkinsem, na pełnym dystansie i na kolorach w deciderach, to raczej nie powód by widzieć w nim następcę Dinga. Gdyby wczoraj Milkins nie miał w głowie siana to przecież by go nie nie było w turnieju (inna sprawa, że gdyby Milkins miał mental powiedzmy Kyrena Wilsona nie mówiąc o Selbym to maiłby na koncie już parę wygranych turniejów). Williams raczej nie miałby w tych meczach żadnych problemów. A wygrać z Ronniem czy Jaśkiem to ostatnimi czasy już nie jest żaden wyczyn, a raczej co raz częstszy obrazek. Porównania do Dinga są bardzo krzywdzące dla obu. Niech on coś najpierw wygra, wtedy pogadamy.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Y.Bingtao vs L.Haotian
Highest Break (Haotian, Lyu): Powyżej 69.5 @ 1.90 ⛔
Marathon
Chyba trochę zaniżona linia na brejk Haotiana. Wprawdzie młody Chińczyk w tym tygodniu nie zachwycał podejściami (59, 64, 50, 73, 67, 82, 75, 64, 65, 64), ale jednak parę 70+ wbił. Dzisiaj dystans meczu już solidny, do 6 frejmów, na pewno dostanie swoje szanse, bo nie wierzę w łatwa wygraną dla Bingtao. Trochę powinni pograć 8-9 frejmów minimum a może więcej. To wystarczająco dużo czasu żeby postarać się o wygrywające podejście.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Może się okazać, że Bingtao z Haotianem grają w tej chwili nie o awans do finału, ale o tytuł. Mark Williams napisał niedawno na twitterze, że może w ogóle nie wystąpić w finale z uwagi na problemy zdrowotne jego żony która została zabrana do szpitala.
934511940604514306
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
World Snooker szybko odpowiedział na te wieści o hospitalizacji żony Williamsa. Wygląda na to że finał się odbędzie zgodnie z planem, przynajmniej na ten moment tak się wydaje, może z żoną Marka nie było aż tak źle, oby tak było.
934526302702403592
Inna sprawa w jakiej formie psychofizycznej będzie Williams, po takich perypetiach kilkanaście godzin przed finałem. Tak czy siak, warto wiedzieć takie rzeczy jeśli ktoś planuje obstawiać finał. Ja wynik końcowy odpuszcza, postawiłem już parę dni temu na win Bingtao w turnieju @4.5 więc teraz nie ma sensu dublować typu po niższym kursie. Może coś w stronę brejków, ale to jeszcze do przemyślenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom