>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Norwegia 2015

Status
Zamknięty.
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
ciekawie zapowiada sie mecz Molde-Sarpsborg 08. Chcialbym zagrac tu BTS i wygrana Molde. Mam jednak problem. Molde ostatnio gra bardzo zle, czy ktos orientuje co dzieje sie w klubie i dlaczego nie wygrali od 3 meczy, a 2 domowe mecze to porazka i remis
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Molde ma w głowie europejskie puchary, podobnie było gdy odpadli w LM z Legią, a potem chyba z Zoryą,
przegrali wtedy mistrza, teraz jest podobnie, to drugi taki dwuletni cykl.
Wg mnie over 2,5, bo h2h oraz ostatnie wyniki obu ekip do tego skłania, jak chcesz bts grać,
to bym zagrał over 2,5 + obie strzelą.
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Kjelsås - Tromsdalen under 5.5 FT @ 1.16 ⛔ 3-3 ech już za 1.01 stało
Ullern - Finnsnes under 5.5 FT @ 1.18 ✅ 0-2
Moss - Nottoden under 5.5 FT @ 1.22 ✅
AKO: @ 1.67 Expekt ⛔

Takie moje spostrzeżenie - w Expekcie zbyt życzeniowo podchodzą do niektórych spotkań tych dywizji pod względem ilości bramek. Prawdą jest, że mecze z 7 czy 8 bramkami nikogo tu nie dziwią ale są też spotkania gdzie praktycznie nic za strzelaniną nie przemawia, a kursy na undery na wysokich liniach nieprzyzwoicie wysokie.
Pierwsze spotkanie to mecz dwóch drużyn z czołówki tabeli, a w takich często możemy obserwować o wiele większy nacisk na defensywę. Kjelsås u siebie lubiło postrzelać w tym sezonie, ale gdy przychodziło do starć z drużynami z TOP4, Grorud, K. Oslo, czy ich obecny rywal Tromsdalen to w tych meczach padło odpowiednio 0, 0 i 1 goli. Tromsdalen w tym sezonie 0x over 5.5 / 15x under 5.5.
Drugie spotkanie rozgrywane jest na stadionie drużyny Ullern, jest to najbardziej underowy zespół swojej dywizji, w 15 meczach jak na razie 0x over 5.5. Meczów z dokładnie 5 strzelonymi w nich bramkami mieli 3, co ciekawe - w każdym z nich bramka nr 5 była strzelona w 89&#39; minucie lub później. Finnsnes z kolei często lubią postrzelać, ale jeśli już przekraczali tę linię to zazwyczaj były to spotkania z drużynami z bardzo niskiej lub bardzo wysokiej pozycji w tabeli. Mecz bez wyraźnego faworyta i myślę, że o 6 bramek będzie tu bardzo trudno. Gdy grali ze sobą w 3. kolejce mecz zakończył się remisem 1-1.
Ostatnie spotkanie - wice-lider tabeli podejmuje u siebie Nottoden, u siebie w defensywie prezentowali się naprawdę solidnie, ale statystyki mocno popsuł im ostatni domowy mecz z Fram przegrany 3-4. Stracili w nim tyle bramek ile łącznie przez poprzednie 7 spotkań. Było to ich jedyne spotkanie w tym sezonie w którym linia 5.5 bramek została przekroczona. Notodden mimo, iż mają sporą średnią bramek strzelanych w ich meczach to na wyjazdach grają dość skupieni w obronie, 1x over 4.5 / 6x under 4.5. Mieli dość dobry okres gry ale w ostatnich 2 kolejkach 0 punktów i myślę, że skupią się by nie stracić zbyt szybko bramki. Gdy grali poprzednio mecz zakończył się 2-3 dla Moss, ale 3 z tych 5 bramek padły później niż na 10 minut przed końcem spotkania. W zeszłym sezonie drużyna gości miała 3x over 5.5 / 23x under 5.5, prawie &quot;najgorszy&quot; wynik w dywizji.
Może schemat kuponu + liga, której mecze typujemy zniechęci niektórych do gry, ale w mojej opinii naprawdę niezły trebel po tym kursie. W Uni, które ogółem patrząc ma lepszego oddsmakera (i minimalnie niższą marżę) od niższych lig norweskich można to zagrać za mizerne 1.43.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Stabaek - Lillestrom
Stabaek @1.58 Pinnacle 4/10 ✅
Gospodarze mają dobry okres, 2 miejsce w tabeli i dobra forma oraz świetna gra u siebie. Lillestrom zdecydowanie gorzej sobie radzi a ostatnia porażka u siebie z Rosenborgiem 0:5 nie napawa optymizmem wobec wyjazdowego meczu z vice-liderem. Dodatkowo przyjezdni będą osłabieni. Z nazwiskami różne źródła podają różne wersje, ale wymienia się, że ma zabraknąć: Mikalsen (Obrońca 17M/1G), Kippe (Obrońca 16M/1G), Andersson (Pomocnik 12M/2G), Innocent (Pomocnik 12M). Gospodarze bez znaczących braków.
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Finnsnes - Kjelsås under 5.5 FT @ 1.25 ✅ 1-0
Alta - Moss under 5.5 FT @ 1.20 ✅ 0-1
Orn - Lorenskog under 5.5 FT @ 1.16 ✅ 1-1
Mjolner - Holmen under 5.5 FT @ 1.16 ✅ 4-0
Donn - Ull/Kisa under 5.5 FT @ 1.15 ✅ 1-2
AKO: @ 2.32 Expekt ✅ ✅

Kontynuuję pomysł z tasiemkami z underami na wysokich liniach w 2. dywizji Norwegii granych w Expekcie. Na dzisiaj też coś zagrałem ale nie miałem czasu się podzielić na forum.
Moss, Kjelsås to drużyny z czołówki swoich dywizji, które na wyjazdach są dość defensywnie nastawione. Wszystkie mecze rozegrane przez obie te drużyny na wyjazdach miały 5 goli lub mniej w nich strzelonych.
Orn u siebie to ewenement na skalę wszystkich czterech grup 2. dywizji, jak na razie średnia bramek w ich domowych meczach to 1.7 gola na mecz. Tracą bardzo mało bramek. Są tu faworytem i nie widzę więcej niż 1 trafienia ze strony słabych na wyjazdach gości.
Ull/Kisa w ostatniej kolejce wpadka u siebie i teraz mecz na wyjeździe, w tym sezonie każdy z ich 7 wyjazdowych meczów był poniżej linii 3.5! Gdy grali poprzednio z Donn dwa szybkie gole w 4&#39; i 5&#39;, a mimo to w meczu łącznie tylko 3 bramki.
Mecz Mjolner - Holmen to starcie dwóch drużyn ze strefy spadkowej, w takich meczach często ogląda się w tych ligach mało goli bo nareszcie jest szansa dla tych drużyn na jakieś punkty i nikt się za bardzo nie otwiera. Gdy grali poprzednio - Mjolner wygrało 1-2. Holmen na wyjazdach w tym sezonie tylko 1 strzelony gol w 7 spotkaniach. Mjolner najniższa średnia bramek u siebie w całej grupie.
Dla mnie wszystkie kursy zwyczajnie za wysokie i mamy mocny kupon po tym kursie, w Unibecie dla przykładu grać to można zaledwie za 1.84, jak komuś jakiś mecz pachnie strzelaniem to można wyrzucić i wtedy jest kurs 1.9-2.1, ale dla mnie 6 goli w którymś z powyższych to będzie niespodzianka większa niż wskazywałyby na to kursy i warto tak grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Wszystkie poniższe mecze między zespołami z grup 2. dywizji norweskiej:

Traeff - Elverum under 5.5 @ 1.17 ✅ 2-3
Orn - Fram under 5.5 @ 1.20 ✅ 0-1
Byasen - Stjordals Blink under 5.5 @ 1.20 ✅ 4-1
Ham-Kam - Strindheim under 5.5 @ 1.20 ✅ 3-2
AKO: @ 2.02 Expekt ✅ ✅

Po tym kursie naprawdę mocne ako. Traeff i Strindheim to jak na swoje dywizje bardzo underowe drużyny, w tym sezonie odpowiednio 0/19 i 0/19 na over/under 5.5. O Orn na swoim boisku pisałem post wyżej. Podobnym zespołem do nich jest Byåsen które u siebie ma póki co średnią bramek 1.9, a ich rywale mają 0/9 under/over 4.5 na wyjazdach, 5.5 oczywiście podobnie. Mecze w sobotę i niedzielę. Singlami można też:
Byåsen - Stjordals Blink under 4.5 @ 1.45 Expekt ⛔ 4-1 (90+4&#39; ...)
Orn - Fram under 4.5 @ 1.45 Expekt ✅ 0-1

Gjovik-Lyn - Nybergsund
13.09.2015 16:00
BTS @ 1.40 Otobet ✅ 2-2

Z 19 tegorocznych meczów Nybergsund tylko 2 nie miały BTSa - przeciwko zdecydowanemu liderowi oraz zdecydowanemu outsiderowi ligi, gdzie odpowiednio było najtrudniej strzelić i stracić bramkę. Gospodarze są lekkim faworytem w tym starciu i po porażce 3-0 z ostatniej kolejki będą szukać tu 3 punktów. Wynik ich starcia z końca maja to 2-1 dla Nybergsund na swoim boisku. Tutaj także widzę gola z obu stron.

Halden - Alta
13.09.2015 13:00
Halden DNB @ 1.53 Betvictor ✅ 3-1
1X @ 1.40 Betway ✅ 3-1
over 2.5 @ 1.38 Bet365 ✅ 3-1

Alta na wyjeździe gra bardzo ofensywnie, 9/0 over/under 2.5 na razie z dala od domu, mają passę 2 zwycięstw z rzędu ale będzie im bardzo trudno utrzymać ją w tej kolejce. Halden - 3. drużyna tabeli po znakomitej serii 6 wygranych grali w ostatnich 3 kolejkach z 1., 5. i 4. zespołem tabeli, wyniki to porażki 1-2, 3-1 oraz remis 1-1. Teraz gdy przeciwnik o wiele gorszy oraz mają przewagę własnego boiska po prostu muszą zrobić wszystko by wrócić na zwycięskie tory. Gdy grali pod koniec maja na boisku Alta mecz zakończył się remisem 3-3. Warto dodać, że Alta strzeliła gola na wagę punktu w 90. minucie, po wcześniejszej bramce kontaktowej na 10 minut przed końcem.

Singlami oprócz tego:
sobota:
Holmen - Ullern under 4.5 @ 1.44 Betfair ⛔ (87&#39;, 90&#39;, 90+2&#39;...); under 5.5 @ 1.18 Betfair ✅ 0-5
Odda - Vidar over 2.5 @ 1.30 Betsafe ✅; BTS @ 1.30 Betsafe ✅ 2-4
niedziela:
Flekkeroy - Fana BTS @ 1.35 Betsafe ⛔ 0-0
Harstad - K. Oslo under 4.5 @ 1.45 Expekt ✅; under 5.5 @ 1.20 Expekt ✅ 1-2
V. Haugesund - Ull/Kisa under 4.5 @ 1.38 Expekt ✅; under 5.5 @ 1.16 Expekt ✅ 1-0
Lyn - Mjolner under 4.5 @ 1.50 Expekt ✅; under 5.5 @ 1.22 Expekt ✅ 2-1
Senja - Kjelsås BTS @ 1.42 Betsafe ✅ 2-3
Egersunds - Eidsvold BTS @ 1.50 Otobet, Betway ✅ 4-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Wszystkie poniższe mecze między zespołami z grup 2. dywizji norweskiej, sobota:

Nybergsund - Halden under 5.5 @ 1.15 ✅ 2-2
Florø - Byåsen under 5.5 @ 1.16 ✅ 1-2
Nardo - Ham-Kam under 5.5 @ 1.15 ✅ 1-1

AKO: @ 1.53 Expekt ✅ ✅


Dla mnie spore value od oddsmakerów Expektu, dałbym na taki zestaw kurs 1.35.

Halden to o lepsza drużyna od gospodarzy, wyżej opisywałem ich mecz z Altą który zdołali wygrać przerywając stratę 3 meczów bez zwycięstwa. Na wyjazdach charakteryzuje ich bardzo defensywna jak na tę ligę gra, średnia 2.6 gola na mecz oraz 1/9 over/under na linii 4.5 gola! Warto dodać, że u siebie grają na sztucznej trawie, stąd nie dziwią o wiele gorsze wyniki na z dala od własnej boiska. Nybergsund u siebie mają wyższą średnią, ale over 5.5 padł tylko raz na 10 tegorocznych starć u siebie - 3-3 ze zdecydowanym liderem ligi Raufoss. Wcześniejszy mecz między tymi drużynami w tym roku skończył się 3-1 po już trzech golach w pierwszej połowie dla Halden, w tym jednym samobójczym.

Florø - gospodarze to faworyci starcia z Byåsen, ale może nie być im tak łatwo zforsować defensywę gości, gdyż ci grają ostatnio znakomicie w obronie - zaledwie 1 stracony gol w 4 meczach. U siebie nie grają zbyt otwarcie, 0/9 over/under na linii 5.5 gola. Byåsen na wyjazdach natomiast under 4.5 w każdym z 10 rozegranych spotkań oprócz dwóch - porażek 6-0 z Elverum (vice-lider tabeli) oraz 8-0 z Molde 2 (gospodarze wykorzystali wtedy zawodników z pierwszej drużyny, która jak wiemy była mistrzem Tippeligaen rok temu). Gdy grali ze sobą w czerwcu mecz zakończył się remisem 0:0.

Mecz nr 3 to starcie trzeciej i czwartej drużyny tabeli swojej grupy, w takich meczach jak już wspominałem na niższym poziomie ligowym często oglądamy zachowawczą grę w obronie i umiarkowaną liczbę bramek. Tym bardziej można się tego spodziewać teraz, bo Nardo gra u siebie a tam mają najniższą średnią bramek w całej lidze - 2.6/mecz, oraz póki co 0/10 over/under na linii 4.5! Ham-Kam ostatnio overowo, ale w meczach z drużynami prezentującymi podobny poziom często grali mecze z naprawdę niską ilością goli. W zeszłym sezonie gdy byli zdecydowanie najgorszym zespołem OBOS-ligaen (spadli z 7 punktami po 30 meczach), mieli over 5.5 na wyjeździe dwukrotnie tylko pod sam koniec sezonu gdy nie było już o co grać. Poprzednie starcie w czerwcu tych drużyn, podobnie jak Florø - Byåsen, to bezbramkowy remis.
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Niedziela:
Alta - Drammen Alta @ 1.10 ✅ 5-0
Mjolner - Harstad under 5.5 @ 1.18 ✅ 1-1
Ullern - Grorud under 5.5 @ 1.22 ⛔ 4-4
Kristiansund – Follo under 5.5 @ 1.07 ✅ 1-1
AKO: @ 1.69 Expekt ⛔

Gram dzisiaj, bo obawiam się spadków w dniu jutrzejszym.
Alta u siebie gra na sztucznej trawie. 20 z 28 punktów zdobyli na własnym stadionie (6-2-2 dom, 2-2-6 wyjazd). To pokazuje jak wielki handicap stanowi dla nich nawierzchnia u siebie i nie widzę zbytnio szans na porażkę z drużyną Drammen, która na 20 meczów w tym sezonie przegrała 18. Gdy zmierzyli się w czerwcu, Alta na wyjeździe rozgromiła ich 1-6. Nawet, gdyby ten wynik nie odwzorowywał tego co działo się na boisku, teraz mierzą się tam gdzie Alta jest groźna dla każdego, w ostatnich 5 domowych meczów minimalne przegrywali 0-1 z liderem i vice-liderem tabeli, z 5., 6. i 13. drużyną tabeli rozprawiali się łatwiutko, kolejno 3-1, 3-0 i 6-0.
Mjolner - Harstad dla mnie będzie zaciętym meczem i kurs 1.18 na underze linii 5.5 jest rzucony po prostu bezmyślnie, tu powinno stać jakieś 1.10-1.12 i raczej obejrzymy spadki. Harstad na wyjazdach najniższa średnia goli w swojej grupie (2.6/mecz), over/under 4.5 z dala od domu to 1/9, jedyny mecz z pięcioma golami to porażka 5-0 z 2. kolejki z silnym Grorud. Statystyki Mjolner u siebie to w zasadzie identyczna sytuacja jak Harstad na wyjeździe - najniższa średnia goli, 1/9 over/under na linii 4.5 gola, a jedyny mecz powyżej 4.5 to 0-5 (gole nr 4 i 5 w 86&#39; i 90&#39;) z kim? Z Grorud, z początku sezonu.
Wspomniane powyżej trzecie w tabeli Grorud mierzy się w tej kolejce na wyjeździe z 11. drużyną tabeli Ullern. Ullern u siebie 1/9 na linii 4.5 gola, jedyny mecz powyżej to dokładnie 5 goli (porażka 2-3, gole nr 4 i 5 w 88&#39; i 90+2&#39;). Mieli serię 4 meczów under 2.5 z rzędu (!), ale przerwał ją mecz wyjazdowy z Holmen, gdzie w przewadze zawodnika władowali w samej końcówce 3 bramki ostatniej drużynie tabeli. Grorud na wyjeździe o wiele „spokojniejsze”, na linii 4.5 over/under 1/9, jedyny mecz ponad tę linię to wspomniane przy opisywaniu Mjolner-Harstad spotkanie wygrane 0-5. Mieli serię 7 zwycięstw pod rząd, ale po tym grali z 3. i 4. drużyną tabeli i oba mecze przegrali. Powinni podejść do tego spotkania spokojnie by bez problemów wrócić na zwycięskie tory, ale tak łatwo jak u siebie w czerwcu (5-0, gol nr 5 w 90&#39;) im pójść nie powinno, gdyż Ullern u siebie potrafi bronić naprawdę znakomicie. Nawet, jeśli ten wysoki wynik zostanie powtórzony to i tak bet wchodzi.
Mecz z OBOS-ligaen - na under na tej linii niziutki kurs, ale w mojej opinii spokojnie można dorzucić. Oba teamy 0/23 na over/under 5.5 w tym sezonie, Kristiansund u siebie średnia zaledwie 2 gole na mecz, 0/12 na linii 4.5. Follo na wyjazdach też underowe, 0/11 over/under na linii 4.5. Powodem, dla którego mamy tu wyższy kurs niż pasujące mi 1.03 jest pewnie mecz z maja gdzie na boisku Follo Kristiansund pokonali gospodarzy 2-3, w tamtym meczu było szybkie otwarcie wyniku, dwa rzuty karne, czerwona kartka, bramka samobójcza, gol w 90+2’ - a i tak linia 5.5 nie została przekroczona.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Molde - Rosenborg 1 @2.60 betsson 1-0 ✅ ✅

Dziwią mnie tak duże kursy na Molde. Dlaczego?
Oni muszą wygrywać do końca ligi, grać na maxa bez względu na siłę rywala, by zagrać w europejskich pucharach. Sprawa mistrzostwa jest już niemal przesądzona i ciężko wyobrazić sobie, że Rosenborg straci 8punktową przewagę, gdy zostało 6 meczów do końca.
Do tego Rosenborg ma za 3 dni mecz w 1/2 pucharu Norwegii (gdzie nie gra się rewanżu) ze Stabaek. Myślę, że dziś mimo prestiżowego spotkania, trochę odpuszczą i gospodarze dopną swego i wygrają to spotkanie.
Mistrz Norwegii będzie miał zaległe spotkanie w środę ze Stromsgodset, również bardzo ważne. Ciężki okres, ale że są silni to pokazują też w LE.
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Finnsnes - Stabaek 2
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1 - Kolejka 21
21.09.2015 17:00

over 2.5 @ 1.30 Bwin ✅
over 3.5 @ 1.75 Bwin ✅
over 4.5 @ 2.45 SportingBet (@ 2.40 Expekt) ✅ ✅
wynik: 4-2


Dzisiaj przeciwko sobie zmierzy się drużyna Finnsnes i drugi zespół Stabaek. Ci pierwsi są w wielkim gazie, 5 wygranych pod rząd, m.in. z Kjelsås i wyjazdowo z Grorud. Stabaek 2 na wyjeździe, gdy nie są wspierani przez graczy z lepszego zespołu traci wiele goli, z reguły grają młodziakami i są bardzo ofensywnie nastawieni. Wszystko to powinno przełożyć się na wiele sytuacji bramkowych i w konsekwencji warto pakować się w overy, kursy jak najbardziej do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Ranheim - Brann

Oba zespoły mają o co walczyć, gospodarze muszą podgonić, żeby zagrać w barażach, goście żeby objąć fotel vicelidera i mieć delikatną przewagę nad Kristiansund, które na chwilę obecną jest ich największym zagrożeniem. Ranheim po serii domowych wygranych przegrali ostatnie spotkanie właśnie z Kirstiansund 0-1, ale wcześniejsze mecze wyglądały w ich wykonaniu bardzo dobrze. Wysokie wygrane, głównie z słabszymi zespołami, ale też trzy punkty zostały po meczu z liderem Sognal. Teraz też muszą powalczyć z teoretycznie mocniejszym rywalem i myślę, że w tym meczu gola z ich strony zobaczyć powinniśmy, bo w ostatniej kolejce przegrali z Jarv, które też walczy o awans i punkty są im potrzebne. U siebie ich gra wygląda lepiej, grają bardziej agresywnie z przodu przez co też więcej strzelają. W formie jest Reginiussen, Stene też przecież czołówka ligi pod względem bramek, do tego Aas, Gjertsen, czy Tronseth. Obrona u siebie dość mało traci, ale z groźniejszymi rywalami wypadają słabo.
Brann powinno w tym meczu powalczyć o trzy punkty i pewnie tak będzie, bo na moje remis tutaj nikogo do końca nie zadowoli. Ofensywnie grać powinni, chociaż wiadomo, że w obronie nie wyglądają najgorzej to mimo wszystko jak się odkryją to powinni coś stracić. Formę mają dobrą, bo nie przegrali od dziesięciu spotkań i raptem stracili osiem bramek. Ale w tym meczu bardziej skłaniałbym się ku temu, że zagrają bardziej otwartą piłkę, mając w głowach fakt, że właśnie Kristiansud stracił dwa punkty w meczu z Follo i jest szansa żeby ich przeskoczyć w tabeli. Z przodu wygląda to dobrze, bo w pięciu ostatnich meczach strzelili łącznie trzynaście bramek.
Kurs na bts nie za wysokich lotów, ale mimo to próbuję, bo coś czuję, że skromne 1-0 bądź w drugą stronę się nie skończy.
Ranheim - Brann @ BTS - 1,55 Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Stromgodset - Molde 3,3 u nibet

Jakiś głupek pomylił kursy albo wstawił je w złe miejsca.
Stromgodset u siebie ma super wielka formę, nawet jak Molde zdobywało
mistrza niedawno to nie byli tutaj faworytem.

http://www.betexplorer.com/soccer/norway/tippeligaen/stromsgodset-molde/2FXUlMKk/

u siebie na Godset z Molde nigdy nie było takiego kursu w ostatnich latach to skąd teraz ?


Molde na wyjazdach wygrało 3 z 8 spotkań i dla mnie w dniu meczu będzie surebet z tego.
mecz został przełożony, na dzisiejszy mecz kursy wyglądają tak

http://www.oddsportal.com/soccer/norway/tippeligaen/stromsgodset-molde-2FXUlMKk/

:grin:
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Floro - Stjordals Blink under 5.5 @ 1.16 ✅ 2-2
Byåsen - Elverum under 5.5 @ 1.16 ✅ 1-0
Grorud - Kjelsas under 5.5 @ 1.18 ✅ 2-1
Halden - Moss under 5.5 @ 1.18 ✅ 2-1
Orn - Notodden under 5.5 @ 1.20 ✅ 2-3

AKO: @ 2.25 Expekt ✅ ✅


Halden - Moss w niedzielę, pozostałe cztery w sobotę. Jak bardzo underowe jest Orn i Byåsen u siebie pisałem już wyżej, oba teamy spotykają się z lepszymi drużynami od siebie więc standardowo można spodziewać się ich defensywnej gry od pierwszej do ostatniej minuty. Grorud - Kjelsas i Halden - Moss to spotkania między czołowymi drużynami swoich grup i jak już wcześniej pisałem w tego typu meczach często ogląda się w tych rejonach mocno underowe wyniki (gdy grali ze sobą w czerwcu odpowiednio 0-0 i 2-0). W Floro - Stjordals Blink też nie zanosi się na strzelanie, odpowiednio Floro u siebie i Stjordarls Blink na wyjazdach jeszcze bez over 5.5.



Rodde - Brummundal
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 4 - Kolejka 22
26.09.2015 16:00

under 4.5 @ 1.44 1xbet ✅ 0-4


Brumunddal na wyjeździe gra wyjątkowo defensywnie, 0/10 over/under na tej linii z dala od domu jak dotychczas. Rodde under 2.5 w każdym z ostatnich 4 ligowych meczów. Pewnie kurs tak wysoki z powodu ostatniego starcia (4-3), ale obie drużyny grają inaczej zależnie od boiska, na dodatek tamten mecz tak się ułożył że gospodarze mogli pozwolić sobie na stracenie 2 goli na 5 minut przed końcem, bo prowadzili pewnie już od samego początku meczu. Oba pojedynki między tymi drużynami z 2014 under 4.5.



Harstad - Tromsdalen
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1 - Kolejka 22
26.09.2015 16:00

over 2.5 @ 1.32 Bet365 ✅ 3-3


Tromsdalen w znakomitej formie i czają się na powrót do OBOS-ligaen, obecnie 5 wygranych pod rząd, teraz na wyjeździe grają przeciwko 9. w tabeli Harstad. Co ciekawe, wynik spotkania z czerwca z boiska Tromsdalen to 0-2 dla gości (ich win stał po @ 15), szybka czerwona kartka i karny niewątpliwie miały spory wpływ na dalszy przebieg tamtego spotkania. Harstad u siebie overowo, Tromsdalen z dala od domu też potrafią stracić trochę bramek. Dochodzi do tego jeszcze chęć rewanżu za blamaż u siebie z 9. kolejki i dla mnie over 2.5 świetnym typem do jakiegoś dubla.



Fyllingsdalen - Eidsvold
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 3 - Kolejka 22
26.09.2015 15:00

over 2.5 @ 1.32 Bet365 ⛔ 2-0
BTS @ 1.35 Betsafe ⛔ 2-0


Wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki tych drużyn. Ostatnie 4 spotkania Fyllingsdalen to kolejno 7, 8, 6 i 5 goli. Eidsvold w ostatnich kolejkach wygrali u siebie z Odda 6-2 i przegrali na wyjeździe z Egersunds 4-2. Z dala od domu bardzo wysoka średnia bramek. Kursy niskie ale dla mnie powinny być jeszcze niższe.



Drammen - Nybergsund
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2 - Kolejka 22
27.09.2015 16:00

BTS @ 1.75 Betsafe ⛔ 0-9


Drammen z tragicznym bilansem 1-1-19 nie mają już o co grać, ale szczególnie gdy grają u siebie są w stanie strzelać bramki. Takiemu zespołowi jak Nybergsund to nie jest wielka sztuka - pisałem wyżej, że z ich wszystkich dotychczasowych meczów tylko 2 nie miały BTSa - właśnie domowy z Drammen (1-0) i porażka 5-0 z liderem Raufoss z pierwszej kolejki. Dla mnie jest tu całkiem niezła szansa na bramki z obu stron, szczególnie jak gościom uda się szybko objąć prowadzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Holmen - Senja under 5.5 @ 1.25 ✅ 1-3
Lyn - Finnsnes under 5.5 @ 1.25 ✅ 1-1
Halden - Moss under 5.5 @ 1.20 ✅ 2-1

AKO: @ 1.88 Expekt ✅ ✅


Halden - Moss under 4.5 @ 1.55 1xbet ✅ 2-1



Lżej dorzucam jeszcze tak, Halden - Moss opisane wyżej i ja to widzę underowo. Lyn u siebie ostatnio naprawdę niezłe rezultaty, w mojej opinii są w stanie postawić się mającym serię 6 wygranych z rzędu Finnsnes i nie stracić wielu bramek. Co prawda pierwszy mecz skończył się 4-2, ale Lyn na wyjazdach jest zupełnie inną drużyną (0-1-10 przy bramkach 8-35) i każdy im strzela wiele bramek. Wtedy na dodatek gospodarze prowadzili po 5 minutach już 2-0. Trzeci mecz to starcie słabych ostatnio Holmen i Senja, ci pierwsi u siebie nie tracą wielu bramek (jeśli już to gdy grają w osłabieniu lub przeciwko 1., 2. drużynie tabeli). 0/11 over/under na razie na własnym boisku na tej linii. Goście grają mocno w kratkę, ale nawet przy lepszym występie nie spodziewałbym się pogromu, gdy grali w czerwcu skończyło się 2-0.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Rosenborg - Viking BTS i over 2,5 @1.80 bet365

Powoli zmierzamy się ku końcowi w lidze norweskiej. Rosenborg już najprawdopodobnie z tytułem mistrza, Viking cały czas walczy o ligę europy. Dlatego dzisiaj muszą zepnąć poślady, potencjał w ofensywie jest, potrzebna jest tylko skuteczność. W ostatnich pięciu latach strzelali Rosenborgowi na wyjeździe, dzisiaj powinno być podobnie. Rosenborg ostatnio z Molde nie spinał się na bardzo, gospodarze wykorzystali to i wygrali 1:0. Dzisiaj, przed swoją publicznością powinien być zupełnie inny mecz, to oni powinni potwierdzić, że są mistrzami w tym roku i się wystrzelać. Widzę tu jakieś 3:1 dla Rosenborga.
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Senja - Grorud under 5.5 @ 1.25 ✅ 1-2
Ullern - Lyn under 5.5 @ 1.18 ✅ 1-3
Mjolner - K. Oslo under 5.5 @ 1.20 ✅ 0-2
AKO: @ 1.77 Expekt ✅ ✅

Ullern i Grorud odpowiednio u siebie i na wyjeździe bardzo niskie średnie i tylko raz przekroczyli tę linię - w szalonym meczu który grałem gdzieś wyżej, skończył się 4-4. Na pewno nim mocno zasugerował się oddsmaker expektu i wystawił bardzo zawyżone kursy. Ullern gra przeciwko Lyn, które złapało ostatnio formę i nie tracą wiele bramek, under 4.5 w każdym z ośmiu ostatnich spotkań. Grorud gra z Senja którzy u siebie mają 0/11 over/under 5.5, under 5.5 również w każdym spotkaniu z h2h. W spotkaniu Mjolner - K. Oslo kurs również za wysoki, gospodarze u siebie tylko raz przekraczali linię 4.5 gola (a gramy jeszcze o gola wyższą), K. Oslo w obecnej formie nie powinni im nastrzelać wielu bramek. Gdy grali poprzednio na własnym stadionie mecz skończył się 2-0. Taki trebel w mojej opinii wart jest max. 1.55.
 
R 15

relax

Użytkownik
17.10 13.00
Dywizja 2 grupa 1
Senja - Lyn 2 2,25 bet365
4/10
Sprawa jest prosta. Dwie kolejki do końca Lyn walczy o utrzymanie i naprawdę walczy bo widać to po ostatnich wynikach. Senja już na wakacjach i jej punkty niepotrzebne. Ekipa z którą walczy Lyn o utrzymanie to Ullern. Dzisiaj ma rezerwy Velerengi więc powinni zgarnąć trzy oczka. Lyn aby dalej walczyć też musi wygrać. Wtedy wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce gdyż między ekipami dalej będzie 3 pkt różnicy. Bilans h2h Lyn z Ullern na plus dla Lyn (remis u siebie i win na wyjeździe) Nie wiem czy u nich decydują bramki (tu Lyn jest w plecy) czy wspomniane H2H. Ostatnia kolejka to Lyn - Holmen (pewna 1) i Kfum Oslo - Ullern (Kfum lider). Jedynym minusem jest możliwość remisu Kfum i Ullern gdyż przy dzisiejszych zwycięstwach obu ekip remis zadowala obie drużyny ...ale to dopiero za tydzień. Dziś Lyn jedzie po win ????
3-4 FT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom