>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Norwegia (Tippeligaen | Addecoligaen) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Molde wygra ligę 3,1 Expekt 4/10
Czy uda się po raz trzeci w rzędu zdobyć mistrzostwo ?
Z klubu odeszli Forren oraz najlepszy strzelec Angan.
Rywale nie wzmocnili się znacząco, a raczej stracili na swojej sile.
-400zł (niecałe)
Molde DNB - Rosenborg 2,02 unibet
Ja zagrałęm dziś wcześnie i nadal można, dla mnie to Molde było faworytem i teraz jest dla większości buków.
W tym sezonie Molde nie obroni mistrzostwa, Rosenborg walczy o tytuł,
dlatego Molde będzie chciało wygrać ten mecz i zagra jak o życie :cool:
Gospodarze ostatnio z bilansem 4-1-0, od meczu z Honefoss 1-5 nie przegrali u siebie.
Goście grają najlepiej poza domem w całej lidze.
W pierwszym meczu Molde nie przegrało w 10, teraz też minimalnie remis ugrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ham Kam - Ranheim 1,9 bwin
Hak Kam u siebie ostatnio 4 wygrane, przegrał tylko raz w tym sezonie na własnych śmieciach.
Ranheim na wyjazdach wygrał 7 spotkań, ostatnio bez formy, wygrali może z liderem na wyjeździe, ale słabo punktują, nie interesuje ich gra o awans, więc jak dziś przegrają, Mjondalen wygra, nie będą grali w barażach.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Stromsgodset - Haugesund @1.33 [10/10]
Molde - Start @1.50 [8.5/10]

[email protected] Unibet [8.5/10]


Stromsgodset to typowe 10/10 jak dziś Ventspils. Potrzebują zwycięstwa, są w bdb formie i zagrają u siebie z Haugesund, którzy tydzień temu przypieczętowali ich 3 miejsce, dzięki czemu zagrają w LE. Już nie mają o co grać. Zakończyli sezon u siebie w najlepszy dla siebie sposób i teraz tylko dograć. Gospodarze muszą wygrać, by zdobyć mistrzostwo. Tuż za nimi czai się Rosenborg, który gra z Lillestrom, którzy się utrzymali i pewnie jakiś tam opór postawią, zważywszy na to, że zagrają przed własną publiką. Stromsgodset u siebie niepokonany, tylko 2 remisy i same zwycięstwa. Nie schrzanią tego!
To samo w meczu Molde. Trzeba się dobrze pożegnać z ligą u siebie, Rywal idealny, bo Start, który tydzień temu zapewnił sobie utrzymanie w lidze. Nie sądzę, by chcieli jeszcze sprawić problemy piłkarzom gospodarzy. Molde może jeszcze wskoczyć na 4 miejsce przed Aalesund, bo ci z kolei grają na wyjeździe z Sogndal, którzy jeszcze muszą ugrać jakiś punkt, by na spokoju się utrzymać.
Ode mnie zagrane dość grubo. Tydzień temu prawie same zwycięstwa gospodarzy. Dlatego, że tu własny stadion jest sporym handicapem. Szczególnie na koniec sezonu warto jeszcze się dobrze zaprezentować.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Lilleström-Rosenborg 2 1,75 40=30 Pinnacle
Dzisiaj ostania kolejka norweskiej ekstraklasy i cały czas mnie kusi coś zagranie, wahałem się pomiędzy Strömsgodset a Rosenborgiem, bo zebraniu kilku informacji doszedłem do wniosku że lepiej będzie pójść w tą drugą opcje. Zacznę może od osłabień w drużynie z Rosenborga nie wystąpi Mikkelsen, poza tym trener ma do dyspozycji cały zespół, Lillestrom jest to obecnie norweski średniak nie grający o nic, trener gospodarzy ma trochę mniejszy ból głowy ponieważ w jego zespole zabraknie najlepszych strzelców Moena i Riise którzy strzelili odpowiednio 8 i 5 goli. I najważniejsze, do zagrania skłoniło mnie to że wiele osób na forach wypowiada się że dzisiaj może by jakaś niespodzianka bo obecny lider może po prostu nie wytrzymać dzisiaj ciśnienia, ponadto w drużynie Strömsgodset zabraknie kluczowego zawodnika który robi różnice na boisku. Krążą także plotki że tu cytuje:’ fani Lillestrom będą bardzo szczęśliwi jak ich drużyna pokona Strömsgodset’. Wydaje mi się że na tą ostania kolejkę w lidze norweskiej lepszym wyborem będzie wybranie Rosenborga.

Za drobne zagram:
Strömsgodset-Haugesund 2DNB 7,85 10=68,5 Betsafe
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Sarpsborg 08-Ranheim over 2,5 @1,6 Bet365⛔
Z racji ubogiej oferty, pod lupę wziąłem spotkanie barażowe o awans/utrzymanie w Tippeligaen. Przeglądając statystyki z całego sezonu da się zauważyć, że miał najgorszą defensywę w lidze. W 30 meczach stracili 58 bramek- sporo jak dla mnie. W lidze na 30 meczy w 19 padał over 2,5. Ten fakt również przemawia do mnie za tym typem. Z drugiej strony ekipa z Adeccoligaen Ranheim w 30 meczach strzelili 49 bramek. Jednocześnie byli najlepiej grająca ekipą na wyjazdach na zapleczu norweskiej ekstraklasy. W zeszłym roku obie ekipy spotkały się w Adeccoligaen dwukrotnie i dwukrotnie padał over 2,5.
28.10.12 Ranheim-Sarpsborg 08 1 : 2
06.05.12 Sarpsborg 08-Ranheim 2 : 2
A z racji tego, że jest to mecz o wysoką stawke, spodziewam się otwartego spotkania z conajmniej 3 bramkami. :smile:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom