>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

"Nowa Prawica"

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie chodzi o stałość poglądów.
Trochę pamięci, bo nie jestem wstanie przytoczyć linków. A FB miesza starsze, z nowszymi i nijak to szukać.
Kukiz powiedział, że z Korwinem nigdy po tym co zrobił podczas debaty. Oczywiście wszyscy myśleli, że to o tak powiedział. Ale w ostatnich dniach, tygodniach kiedy podobno toczyły się ustalenia Kukiz tego nie komentował. Można było wyczuć, że się nie klei. Do tego to info, że Wipler chciał się wkręcić bez Korwina w koalicję, pojawiło się u dwóch padów G w Do Rzeczy.
Reasumując Kukiz najwidoczniej też jest stały w poglądach i jak raz powiedział nie, no to nie.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Wpler ma dwa problemy zeby miec poparcie 30 a nie 5-7%
1. Jest za madry, za madrze tlumaczy
2. Zaklada inteligencje wyborcow, ze odbieraja to co mowi
Jak sobie z tym poradza i uproszcza przekaz, moga sie pojedynkowac z Kukizem
Poza tym juz powinni skonczyc pieprzyc o Kukizie, czas reaktywowac swoich wyborcow i pozyskiwac nowych wrogiem jest mafia, sluzby, specjalne czyli PO, Schetyna, Komorowski, Halicki, Gronkiewicz, Marcinkiewicz, to trzeba odsunac, a najlepiej potem powsadzac, Kopacz to kupa smiechu, rozpacz na sali
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Wpler ma dwa problemy zeby miec poparcie 30 a nie 5-7%

1. Jest za madry, za madrze tlumaczy
2. Zaklada inteligencje wyborcow, ze odbieraja to co mowi

Jak sobie z tym poradza i uproszcza przekaz, moga sie pojedynkowac z Kukizem

Poza tym juz powinni skonczyc pieprzyc o Kukizie, czas reaktywowac swoich wyborcow i pozyskiwac nowych wrogiem jest mafia, sluzby, specjalne czyli PO, Schetyna, Komorowski, Halicki, Gronkiewicz, Marcinkiewicz, to trzeba odsunac, a najlepiej potem powsadzac, Kopacz to kupa smiechu, rozpacz na sali
Wipler ma jeden problem, który ma 72 lata.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Tak naprawdę to mnie Korwin śmieszy bo niby od zawsze jest za JOW-ami, a jak jest taka możliwość, bo będzie referendum to nagle nakazuje bojkotować i nie wspiera Kukiza.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To jednak dobrze, że zabrakło głosów do wejścia do parlamentu:
http://bit.ly/1LKNj3L
Ma dużo racji, bardzo dużo. Taka kasa to sporo win i wódek, a dziecku da się cokolwiek - tak pomyśli wielu obecnych klientów opieki społecznej. Może więc to zwiększyć również pomoc z opieki społecznej, nie wiem czy PiS jakoś zrównoważy zasiłki z opieki z tymi 500zł dla dzieci. Ja głosowałem na Korwina bo co prawda nie zgadzam się z nim w poglądach na temat UE czy w obyczajowych, ale w gospodarczych ma od zawsze mnóstwo racji tylko Polacy mają zbyt dużą postawę roszczeniową żeby kiedykolwiek on mógł u nas rządzić no chyba, że wyeksponuje poglądy konserwatywne bo te w naszym narodzie mają poparcie. I prawda jest taka, że gdyby nie Kukiz zdmuchnął mu elektorat to mógłby mieć i z 10% albo i więcej. Błędy jakie popełnił to taki, że powinien prowadzić w kampanii walkę z Kukizem i go zmarginalizować bo to ten sam elektorat, zresztą ZL powinna momentalnie po debacie zaatakować RAZEM. To były błędy kampanii.
 
Do góry Bottom