>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Nowa Strona betako.pl już dostępna

W 0

whitestripes

Użytkownik
Drodzy klienci!
Przed wami nowa odsłona strony betako.pl ! Na razie w wersji Beta na bieżąco poprawiana, jednak już niedługo coś na co wszyscy czekają.
Serdecznie zapraszamy!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Drodzy klienci!
Przed wami nowa odsłona strony betako.pl ! Na razie w wersji Beta na bierząco poprawiana, jednak już niedługo coś na co wszyscy czekają.
Serdecznie zapraszamy!
Tekst wygląda jakbyś był oficjalnym przedstawicielem firmy.
Mam nadzieję, że nie jesteś. Bo jak jesteś to nie świadczy najlepiej to o firmie...
Podstaw polskiej ortografii trzeba znać :?
 
R 13

reward

Użytkownik
Hm...
Strona jest ładniejsza to fakt, ale co z tego jak oferta firmy Betako tak jak była słaba tak pozostała, gdzie typy na ilość goli, wynik do przerwy itp. itd.
Betako.pl musi zmienić ofertę, mocno rozszerzyć. Jeśli tego nie zrobi to według mnie w perspektywie kilku lat stanie się &quot;marginalnym&quot; bukmacherem na polskiej scenie zakładów bukmacherskich.
 
W 0

whitestripes

Użytkownik
Tekst wygląda jakbyś był oficjalnym przedstawicielem firmy.
Mam nadzieję, że nie jesteś. Bo jak jesteś to nie świadczy najlepiej to o firmie...
Podstawy polskiej ortografii trzeba znać :?
Dziękuje za uwagę,nie jestem oficjalnym przedstawicielem firmy, już się poprawiłem, ale jak widzisz ty też zrobiłeś błąd.

pozdrawiam
 
W 0

whitestripes

Użytkownik
Strona jest ładniejsza to fakt, ale co z tego jak oferta firmy Betako tak jak była słaba tak pozostała, gdzie typy na ilość goli, wynik do przerwy itp. itd.
Betako.pl musi zmienić ofertę, mocno rozszerzyć. Jeśli tego nie zrobi to według mnie w perspektywie kilku lat stanie się &quot;marginalnym&quot; bukmacherem na polskiej scenie zakładów bukmacherskich.
Zgadzam się, pracujemy nad tym, dziękuję za komentarz. Czekam na wiecej konstruktywnych uwag.

pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dziękuje za uwagę,nie jestem oficjalnym przedstawicielem firmy, już się poprawiłem, ale jak widzisz ty też zrobiłeś błąd.
pozdrawiam
Piszesz, że nie jesteś przedstawicielem a później...
Zgadzam się, pracujemy nad tym, dziękuję za komentarz. Czekam na wiecej konstruktywnych uwag.
pozdrawiam.
Pracujemy? To dla kogo pracujesz?
Błąd poprzez brak kliknięcia/pominięcie jednej litery jest niczym w porównaniu z oczywistym błędem ortograficznym.
Przyjmuje się, że: Ty, Ciebie to zwroty grzecznościowe. Piszemy z wielkiej litery...
Pozdrawiam
 
E 0

eurokozak

Użytkownik
Ale Ty się Vader czepiasz jak rzep psiego ogona, a nowa strona BETAKO rzeczywiście o wiele ładniej teraz wygląda i jest o wiele bardziej funkcjonalna i przejrzysta w porównaniu z tym co było wcześniej. Gratki dla Was za to.
 
W 0

whitestripes

Użytkownik
Piszesz, że nie jesteś przedstawicielem a później...




Pracujemy? To dla kogo pracujesz?

Błąd poprzez brak kliknięcia/pominięcie jednej litery jest niczym w porównaniu z oczywistym błędem ortograficznym.

Przyjmuje się, że: Ty, Ciebie to zwroty grzecznościowe. Piszemy z wielkiej litery...

Pozdrawiam

nie jestem oficjalnym przedstawicielem Betako, jak również nie pracuje w Betako. Biorę udział w kilku nowych projektach i o efektach niektórych pozwoliłem sobie poinformować na forum. Rozwój tematu Betako jak i nowych ofert tej firmy może tylko wyjść wszystkim na dobre, więc rozumiem że Ty się również o to troszczysz wytykając mi moją ortografię.

pozdrawiam
 
Do góry Bottom