>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
B 1

bear

Użytkownik
Moim zdaniem nie będzie tak źle ????
Polacy to naród kombinatorów i zawsze się coś wymyśli ;)
Nie ma co się przejmować za wczasu
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Tak sobie myślę teraz,że żeby taka gówniana ustawa przeszła to ładnie musieli lobbować bukmacherzy naziemni w tej sprawie.I jak już wejdzie w życie to już widzę tą zmowę ziemniaków dotyczącą kursów.No ale oczywiście oficjalnie wszystko w trosce o obywateli a tak naprawdę to powoli bardziej zbliżamy się do Białorusi niż do standardów UE.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
bo jak dobrze wiem prawo UE jest nadrzedne nad prawem Polski
No chyba ta ustawa obowiązuje już ponad rok. Tak jak pisałem wyżej, poczytaj poprzednie posty. Temat jest już szeroko omówiony. Gdzieś nawet w internecie czytałem, że nawet UE podpowiadała &quot;polaczkom&quot; jak mają zrobić ustawę, żeby było wszystko Ok.
Tak reagowała UE w licpu 2010.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/ustawa-hazardowa-niezgodna-z-prawem,1,3324535,wiadomosc.html
Ciekawe co zrobi tym razem.
&quot;Przedstawiciele branży wskazują jednocześnie na niezgodność nowych regulacji z prawem unijnym. Ich zdaniem zapisy zakazujące działalność stronom internetowym, których polska domena nie jest przypisana do polskich stron, spowoduje zaskarżenie ich do Trybunału Sprawiedliwości w Strasburgu, pod zarzutem ograniczenia swobody świadczenia usług.

- Mimo to nie ustąpimy, nowe prawo zostanie przyjęte - mówi Money.pl, Sławomir Neumann, poseł PO z sejmowej komisji finansów publicznych, która pracowała nad nowymi przepisami. - Wiem o kilku wnioskach, które już wpłynęły do Trybunału, ale i tak przegłosujemy nowe przepisy i zobaczymy co zrobi Trybunał.&quot;
Pośledź temat ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom