• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Nowe konto z walutą PLN dane z Wielkiej Brytanii

Temat na forum 'Betsafe' rozpoczęty przez Roger12, Maj 16, 2018.

Więcej tematów od Roger12
    1. Roger12 Dobrze znany użytkownik

Roger12
      Polubienia:
      28
      Reputacje:
      80
      Witam
      Czy mogą się przyczepić mając walute PLN na danych z Wielkiej Brytanii? Jestem na terenie Anglii ale chciałbym korzystać z polskiego Skrilla dlatego ustawiłem walute PLN.
      Wcześniej grałem na dane z Polski jednakże betsafe jak i inni wycofali się z Polskiego rynku i chyba nie przeszkadza że, założyłem teraz nowe konto tylko że z adresem zamieszkania Wielkiej Brytanii.

Chciałbym także od razu wysłać dokumenty ale piszę iż Weryfikacja nie jest wymagana czy oni sami poproszą o weryfikacje czy ogólnie nie jest wymagana?

2. gasterosteus Użytkownik

gasterosteus
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      47
      moim zdaniem popelniles blad, zdublowales konto a to jest zlamaniem regulaminu, polecam udac sie na jakis support i wyjasnic sprawe, zamkna ci jedno konto ale bez obaw, najprawdopodobniej pozwola ci wybrac ktore i raczej bedziesz mogl wczesniej wyplacic zeń swoje srodki, mysle ze spokojnie mogles zalogowac sie i grac na starym koncie bedac w Anglii, pewnie dalej mozesz, radze wiec zamknac nowe konto i zostawic sobie weterana (no chyba ze nie jest on w PLN)

co do gry w PLN przy jednoczesnym przebywaniu za granica to nie ma zadnego problemu, ja gram ze Szwecji w PLN od dawna i musze oddac Betsafe ze maja naprawde przyzwoite przeliczniki walutowe (przynajmniej SEK do PLN bo GBP do PLN to juz nie wiem) i przyjmuja wplaty takze z polskich kont co nie u wszystkich bukmacherow jest mozliwe

ten bukmacher ma w dupie weryfikacje dopoki nie wyplaca sie pieniedzy, dopiero wtedy zostaniesz o nia poproszony i wtedy papiery musza sie zgadzac co do literki

Poleć forum