>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowe programy bukmacherskie

wicherek1992 7

wicherek1992

Użytkownik
Cześć ????

Mam pytanie czy są teraz dostępne jakieś nowsze programy bukmacherskie pomagające w typowaniu meczy??

Przeglądałem internet ale jakoś nie mogłem nic znaleźć. No może prócz Odd Wizard którego trochę nie ogarniam i jest płatny.
 
R 4

richard.4

Użytkownik
wicherek1992 : pisze w C++ zastanawiam sie nad napisaniem programu wspomagającego typowanie. Co powinno sie wg Ciebie w takim znalezc?
 
R 4

richard.4

Użytkownik
Narazie czekam na odpowiedz od kogos z zupelnie innej dziedziny jesli tamten odpowie ze nie chce mojego programu wtedy pewnie zabiore sie za program do statystyk. Mysle ze moze byc sens pisania czegos takiego bo jesli chodzi o polskie programy z tej dziedziny to chyba jest tutaj jeszcze spora nisza.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Co powinno sie wg Ciebie w takim znalezc?
Nakładka na Pinnacle... Marzenie, by strona dzialała szybciej. ;)
Dobry program, to taki, który eliminuje błędy gracza...
Jeżeli program ma działać w oparciu o Twoja wiedzę i przekonania, a tworzysz program by się wspomagać, bo nie szło bez niego... To &quot;z&quot; czy &quot;bez&quot; wychodzi na jedno. Nie dasz mu nic czego sam byś nie wiedział. W niczym nie będzie lepszy od ciebie... Jakaś proponowana stawka alternatywna do przekonania pokonująca marżę...
Kursowy stake manager, dywersyfikator i valuehunter w jednym. Słowem kombajm po polsku, nawet płatny. ;)
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Robi się cyrk, bo teraz nie typują już profesjonaliści, ale informatyk skład program do typowania i usiłuje kasę zwinąć od frajerów. Niemałą!
Oj ty moja naiwności!

Jeśli już, to tego typu &quot;programy typujące&quot; na rynku są już od dawna i są darmowe. Mają już swoją historię i jakieś wnioski można wyciągnąć.
A tu polska firemka jakiś algorytm skleciła (albo i nie) i od razu chce kasę, choć te ich typy są tyle warte co HGW
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@bmw14.5 - nie dziwię się temu Twojemu kolejnemu idiotycznemu wpisowi na FB , po tym jakie totalne bzdury niedawno napisałeś choćby w innym wątku:
[URL='http://forum.bukmacherskie.com/f44/3-kolejka-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-22-10-2013-wtorek-97509-6.html#post3964736']http://forum.bukmacherskie.com/f44/3-kolejka-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-22-10-2013-wtorek-97509-6.html#post3964736[/URL]

w poście #110 , wprost oskarżając tam Administrację o skorumpowanie przez firmy bukmacherskie...

................

.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
edi8
Ja o niebie, Ty o chlebie. Mam swoje zdanie o działalności for i nie uważam, by było idiotyczne. Ale jeden wpis z drugim nic wspólnego nie ma.

Mamy tu chorą sytuację, bo firma chce brać kasę za typy, choć spada z nieba i nic o niej nie wiadomo. Na ich stronie trzeba się mocno napocić, by dowiedzieć się, komu płacić.
Ty akurat znasz wiele stron działających na podobnych zasadach, choć może nie tak designerskich i nie uprawiających bajkopisarstwa, jak ta. No i mających lepsze wyniki, tylko że za darmo. Nazw nie wymieniam, by nikomu nie robić reklamy, a akurat Ty z pewnością wiesz o które strony mi chodzi.
Gdyby w identyczny sposób spadł z kosmosu tradycyjny serwis z płatnymi typami prowadzony przez Polaka lub polską firmę, to zostałby zmieszany z błotem. Bo jak ktoś chce brać kasę, to najpierw powinien wyrobić sobie opinię.
Tu mamy sytuację odwrotną.
Z tym, że typer zostaje tu zastąpiony przez algorytm lub nawet rzut monetą, bo nawet pewności co do tego algorytmu nie ma. Mamy za to bajkopisarstwo, że system bazuje na liczbach, bierze pod uwagę, czy pada deszcz, czy grad i na dodatek się uczy. I niech się pouczy, bo wyniki denne.
Całość stworzona przez jakiegoś informatyka, nie wiadomo, czy kiedykolwiek miał on z bukmacherką coś wspólnego.
Ja tych bajek nie kupuję.
I dziwię się, że akurat Ty dałeś się podpuścić, bo mam Ciebie za rozsądnego człowieka
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@bmw14.5

Tak samo jak firmy bukmacherskie przy wystawianiu kursów analizują całe spektrum czynników i nie robią tego na piechotę , a przy wykorzystaniu odpowiedniego oprogramowania* - tak samo dzieje się w zakresie technik prognozowania wyników i przymują one obecnie postać programów opartych o coraz bardziej zaawansowane algorymy.

* ładnych kilka lat temu na innym forum były już pracownik firmy bukmacherskiej podał informację , że stosowany w jego firmie program do wystawiania kursów wymagał wprowadzenia aż 33 rozmaitych danych poddawanych analizie

Nie ma obowiązku nabywania żadnego obecnego na rynku produktu zarówno spożywczego czy technicznego i to samo dotyczy także i rynku oprogramowania mającego w zamyśle wspomagać grających.
Tak więc to twarde prawa rynku decydują o tym kto na nim funkcjonuje a kto z niego schodzi w niesławie...

Zatem skoro podejmujesz krytykę tego akurat produktu w/w firmy , to dla mnie oznacza to iż:

a/ co inego robisz niż piszesz , bo już jednak kupiłeś ten program i jesteś nim zawiedziony , skoro Twój wpis zawiera informację o jego niskiej skuteczności

lub

b/ bijesz kolejny raz na FB pianę , bo zamieszczasz &quot;ocenę&quot; czegoś , czego nie znasz.

P.s: aby nie było wątpliwości: mój wpis ma charakter ogólny a nie odnoszący się wyłącznie do firmy Betegy , o istnieniu której dowiedziałem się dokładnie tego samego dnia , w którym zamieściłem w tym wątku znaleziony o niej w necie artykuł i nie jestem w żaden sposób z nią ( ani z żadną inną z tego rynku ) powiązany.

.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
edi8

Nie mam zwyczaju kupowania kota w worku więc nie mogę być zawiedziony. Strona ta jest reklamowana w kilku miejscach (program partnerski albo jakieś inne zasady - nie wnikam). Skuteczność z tego co widzę jest niska, a z całą pewnością gorsza od innej strony wykorzystującej podobne algorytmy tyle, że bezpłatnej.
Wszystko to o czym piszesz jest prawdą, ale co innego wystawić kurs, a co innego odgadywać wynik meczu. A jak ktoś (nie Ty, tylko ktoś na właściwej stronie lub reklamujący ją) usiłuje mi wcisnąć, że nauka jest w stanie przewidzieć wyniki meczów, to napiszę wprost (podobnie jak Ty na początku), że dla mnie taki ktoś jest skończonym idiotą.

Każdy ma swój portfel i kupuje co chce.
Moim zdaniem w chwili obecnej nie ma powodów by kupować typy od kogoś, kto spadł z kosmosu i w zasadzie nic o nim nie wiadomo.
Zdumiewa mnie tylko, że sporo ludzi jest podatnych na bajkopisarstwo, które pojawia się wszędzie, a na stronie Betgey jest porażające w sensie ściemy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
A tu polska firemka jakiś algorytm skleciła (albo i nie)[...]
... nie taka znowu tylko &quot;firemka&quot;
skoro &quot;stać ich&quot; na reklamę swojego start-up w CNN.
... Czy polska? Na pewno zarejestrowana w Polsce. Właścicielem nie jest Polak.

Najwięcej odwiedzających ich stronę pochodzi z RPA. Następnie, z Meksyku, Polski, Gruzji, Czech, UK, Serbii, Rumunii, Izraela.
Pracujący ???? mężczyźni, z wykształceniem średnim, niekiedy wyższym.
Nb. co do &quot;sklecania&quot; algorytmów to nawet gdyby była polska to cóż ... Polak niby nie potrafi?
-----------
Edit:
omawiana firma a konkretnie spółka z o.o. (właściciel &quot;Betegy&quot;) jest co najmniej w 30% niemiecka. Z ukraińskim prezesem.

I jeszcze coś. Spółka ta dostarcza prognoz dla stacji ESPN (jedyna oprócz Bloomberg Sport).

Napisałem o tym dlatego,
że przed rzuceniem słowa, warto mieć poparcie w konkretach na uzasadnienie swoich twierdzeń.
 
Do góry Bottom