>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowe programy bukmacherskie

bobule 72

bobule

Użytkownik
edi, po zainstalowaniu programu z twojego ostatniego linka pojawia się info &quot;The Beta version of this program is expired&quot;. Także davidrq7 miał rację :p
 
N 0

niepewnyjutra

Użytkownik
@edi8

Z tym odds Wizard&#39;em chodziło mi bardziej o to czy jest gdzieś dostępna jakaś pełna wersja. Przekopałem sporą część internetów, ale nie trafiłem na nic ciekawego.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Edi podawałeś mi kiedyś dwa linki do zamknięcia surebeta, ze stratą lub profitem. Pamiętam, że wymagał podania zmiennych 2 lub 3 kursy, 1 ze stawek. Resztę liczył sam.
Nie był to oddschecker, ani arb tylko coś innego.
W historii postów nie mogę już tego znaleźć. Linkniesz ponownie?
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Zablokował mi program. Inny adres PayPal przelew poszedł a inny login adres email. Czekam na wyjasnienie. Obejrzałem trening filmy to naprawde bardzo ciekawe materiały. Chciałem przetestować lecz na razie brak loginu.
Świetnie pokazuje jak wykorzystywać bonus freebety bez straty ako 4-6 spotkań stawiając pojedynczo zakład lay na dane zdarzenie. Oczywiście uwzględniając marzę buków a wychodzimy na +.
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
http://accumulatorgenerator.com/limited-offer.php
Kilka zdań na temat programu.
Główna zaleta programu są kupony ako które defacto w razie niepowodzenia jakiegoś meczu nie przegrywamy całej stawki!
System wyszukuje bukmacherów którzy oferują kupony aka z możliwym jednym błędem za który jest zwrot stawki lub 80% refundowane.Są to William Hill( niestety nie dla Polaków) Betway,Sportingbet, Bet Bictor, Dodał( niedostępny chyba) i inne.
Cały trik polega na kontrowaniu zakładu w Betfair jako Lay.
Program jest łatwy w obsludze, są filmiki instruktażowe w j.angielskim ale do ogarniecia.
Minusem jest koszt programu jak dla Polaka bo w funtach ???? oraz brak możliwości gry w William Hill gdzie jest pełno promocji pod program chociaż w Betway można chyba grać.
W razie pytań pisać na pw mam 14dni triala może ktoś skorzysta. Jeśli ktoś zainteresowany będzie zamieszczenie test w dziale systemy.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom