>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowość! Korzystaj z funkcję 'cashout' w Expekt

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dlaczego warto korzystać z cashout?
Expekt daje Ci teraz większą kontrolę nad wysokością wygranych z zakładów pojedynczych i wielokrotnych. Opcja cashout umożliwia Ci bowiem wycofanie się z zakładu, który nie idzie po Twojej myśli i zachowanie stawki (a czasem nawet części wygranej). Zakłady, w których dostępna jest funkcja cashout, są oznaczone specjalnym logiem.
Obejrzyj video z prezentacją wyjaśniającą, jak korzystać z cashout w Expekt.

https://www.youtube.com/watch?v=Vq2naZ4_UI0
 
W 0

wuwei

Użytkownik
Działał Wam dziś cash-out ? U mnie od godziny około 17 zawieszony. Pech chciał ze o niczym nie poinformowali wcześniej. I pełno kuponów z jednym meczem, który nie wszedł. Normalnie gdyby cash-out działał możliwe byłoby wypłacenie wcześniej pieniędzy.
Sytuacja wygląda co najmniej tajemniczo... Modernizacje o tej godzinie gdzie ruszała Bundesliga i Premier League ?
 
J 0

johnny-tomala

Użytkownik
Jak działą ta funkcje cashout w Expekt? Jak obstawiłem za 33 zł i mam ponad 16 zł w możliwym cashout, to jak zrobię cashout, to za resztę z tych 33 zł będzie to normalnie w grze, czy jak robię cashout, to te 16 zł mam na koncie, a zakład przepada?
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Jak działą ta funkcje cashout w Expekt? Jak obstawiłem za 33 zł i mam ponad 16 zł w możliwym cashout, to jak zrobię cashout, to za resztę z tych 33 zł będzie to normalnie w grze, czy jak robię cashout, to te 16 zł mam na koncie, a zakład przepada?
Robiąc cashout na konto wraca 16zl a zakład staje sie niewazny.
 
Do góry Bottom