>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nowy admin

xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Witajcie,

Od dzisiaj na forum pojawił się nowy admin. Jak widzicie konto stare, jednak nie aktywne. Pozwolę sobie napisać kilka słów aby uspokoić wszystkich a także uciąć od razu wszelkie plotki ;)

Kim jestem?
Z bukmacherką związany czynnie od bodajże 12/13 lat jakoś. Aktywny członek na wielu konkurencyjnych serwisach, pamiętający jeszcze czasy starego BetPlanet. Ktoś był tam? ;)

Po co tu jestem?
Reagujemy na zmiany jakie zaszły w PL i dotknęły całe nasze środowisko. Nie zamierzamy się tylko im przyglądać. Reagujemy i zmieniamy się; gwarantuję, że na lepsze.
Wkrótce aktualizacja silnika forum (zabezpieczająca technicznie nasz serwis) - szatę graficzną zostawiamy, spokojnie ;) Uruchomimy dla Was czat do luźnych wymian myśli. W ten sposób szybko będziemy mogli się komunikować między sobą. Ruszymy z dużą ligą typera z atrakcyjnymi nagrodami. Będziemy służyć pomocą w dalszym typowaniu. A zapomniałem o najważniejszym, będzie w końcu wersja mobilna forum. Nie wierzę, że nikomu jej nie brakowało ????

Co tu będę robił?
Krótko, zarządzał i przy Waszej pomocy rozwijał to miejsce najlepiej jak się tylko da. Liczę na Wasze wsparcie ????

Co z obecną ekipą?
Pracujemy wspólnie i chętnie podzielę się z nią swoim doświadczeniem w zarządzaniu forami, których miałem 3 w tym także stawiane od podstaw i zdecydowanie większych rozmiarów od tego. Na pewno będziemy się od siebie wiele uczyć a wiedza przełoży się na utrzymanie forum w doskonałej kondycji ????
Pozwolę sobie też*zaznaczyć, że bacznie będę szukał także świeżej krwi, która wzmocni nasz zespół moderatorski ????

Wierzę w dobre przyjęcie i chętnie wysłucham Waszych sugestii co do zmian, tego co Was tu wkurza najbardziej, co byście zmienili itd. Można tutaj, można na PW. Jestem dla Was ????

To będzie #dobrazmiana ;) Miłego wieczoru
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
Do góry Bottom