>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NOXWIN - duży problem UWAŻAĆ na nich

T 0

tewkoj

Użytkownik
Witajcie. (będzie długie, ale bardzo proszę, przeczytaj)
Moja przygoda z NoxWin wygląda następująco: Konto założone jakiś czas temu. Zrobiłem depozyt, ugrałem 1900 zł i wypłaciłem (po weryfikacji konta).
Następnie dostałem na live chacie 20 Free Spins na wszystkie gry NETENT. Ugrałem z nich 130 PLN i zacząłem obrót. Grałem stawkami 6-12 PLN (tak, żeby robić obrót w/g regulaminu). W pewnym momencie gdy miałem ugrane ponad 800 PLN wypadły mi free falls w ELEMENTS. Nabiło ponad 250 zł i gra się wyłączyła z komunikatem: &quot; The game is currently not avalible. Try again later&quot; . Zawitałem na live chat , gdzie powiedziano mi, że oni nie widzą problemu, a do końca obrotu (po dokładnym sorawdzenie stawek przez obsługę) pozostało mi 7.00 PLN do postawienia. I tutaj zaczęły się schody. Żadna gra NETENT od ubiegłego czwartku mi nie działa. kilkanaście razy dziennie pisałem z nimi na live chat, za każdym razem od początku musiałem opisywać problem. Na kilkanaście wysłanych maili nie odpowiadają. przez 5 dni, byłem zbywany bez udzielenia pomocy. Mało tego, niekiedy obsługa kończyła chat w trakcie rozmowy, a jak pytałem potem czemu to mi mówili &quot; to pan się rozłączył&quot;. przez 6 dni gry nie działają. Wczoraj był nowy, miły pan na czacie i powiedział mi, żebym spróbował obracać mniejszymi stawkami. i otóż kilka razy zakręciło STARBURST i do końca obrotu zostało mi 0,05 PLN ---&gt; gra przestaje działać. Już nie licząc tych free falls z ELEMENTS (bo mi je skasowali) mam po wejściu w grę widoczne ponad 880 PLN , kilka złotówek swoich an koncie głownym, jednak przy próbie zakręcenia komunikat :&quot;There&#39;s no enough money&quot;.
Zgłosiłem sprawę do MGA, jednak oni mają na to 3-4 tygodnie. Domyślam się, że jutro (bo mija 7 dni) bonus zniknie. Dodam, że próbwałem grać na różnych urządzeniach, w róznych miejscach, żeby wykluczyć winę z mojej strony.
Ewidentnie system nie pozwoli mi dokonać obrotu, bym nie ugrał tej kasy, mimi iż max wypłaty z bonusu jest 50 EUR.

Nie polecam tego kasyna, obsługa wręcz chamska, zbywająca, brak odpowiedzi na maile no i....niewywiązywanie się z promocji.

W międzyczasie zgłaszania problemów prosili mnie 2 razy o wysłanie dokumentów do weryfikacji (mimo iż już raz wypłacałem i miałem zweryfikowane konto)..


Poradźcie co mam zrobić. Bonus znika jutro...
Będę wdzięczny za wszelką pomoc. Pozdrawiam!
 
Do góry Bottom