>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

nPower League One i nPower League Two 2011/2012

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Zgodnie z prośbą zakładam osobny temat dla tychże rozgrywek. Kilka osób dość regularnie śledzi rozgrywki w Legaue One , i League Two więc mam nadzieje , że i tutaj będą aktywnie działać ;)
Tak wiec temat służy do pisania analiz nt meczów , ciekawostek itp. Zachęcam do dyskusji ;)[/center]
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Spotkanie: Sheffield Utd - Yeovil (różnica zwycięstwa)
Typ: Sheffield Utd wygra różnicą 2 bramek
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
3 drużyna w ligowej tabeli podejmuje u siebie Yeovil (21 miejsce w lidze). Faworytem są oczywiście gospodarze, którzy wygrywając dzisiaj potwierdzą aspiracje do awansu.
Forma Sheffield Utd u siebie jest znakomita w ostatnich 4 meczach;
10.12 (d) Rochdale 3:0
27.12 (d) Notts Country 2:1
31.12 (d) Hartlepool 3:1
07.01 (d) Salisbury 3:1
Ostatnie dwa mecze wygrane dwoma golami, ten fakt utwierdza mnie w przekonaniu, że mój dzisiejszy typ ma spore szanse powodzenia.
Ekipa Yeovil na wyjazdach nie zachwyca ostatnimi czasy;
17.12 (w) Rochdale 0:0
02.01 (w) Exeter 1:1
Co prawda przywieźli punkty z tych dwóch meczy ale nie były to drużyny prezentujące poziom Sheffield Utd.
Yeovil ma kiepską linię obrony, zawodnicy poniżej 23 lat, no i weteran angielskich boisk 38-letni Nathan Jones.
Nie sądzę aby zatrzymał ogranych napastników z Sheffield;
* Ched Evans (17 meczy/11 goli)
* Richard Cresswell (21/5)
* Chris Porter (20/5)
* James Beattie (3/0)

Jak widzimy siła ataku gospodarzy jest dość spora, uważam, że Sheffield wygra to spotkanie z handi, typuję tutaj 2:0. Lepsza forma + gra u siebie + dość solidny atak powinno wystarczyć.
Edit//
4:0

 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Huddersfield Town - Oldham Athletic
Spotkanie przyniesie nam wiele emocji niema się co rozpisywac w drużynie Oldham jest kłopoty kadrowy w postaci obrońców. W dodatku ostatnio wyszły na jaw zarobki kilku i wielu wyraziło swoje niezadowolenie. Gospodarze grają wyśmienicie zreszta ich lider Rhodes jest w wyśmienitej formie ostatni mecz i jego 4 bramki o tym świadczą w meczu z Oldham spodziewam sie podobnego scenariusza.

Wygrana gospodarzy @@ 1,60
✅ ✅ ✅
KURSY LECA ŁEB NA SZYJE więc polecam tym bardziej.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wracam po drobnych problemach zdrowotnych widzę w dziale nadal zastój :!:. Ruszac dupy :!:.
Scunthorpe - Sheffield Wednesday
Sowy mają mały kłopot po powrocie do Stoke Bena Marshalla w środku pola pojawiła się luka i Gary Megson nalega na transfer zawodnika na tę pozycję. Przed potyczką ze Scunthorpe Megson niema problemów kadrowo-zdrowotnych więc może się w pełni skupić nad zwycięstwem. Jak wiemy ostatnia przegrana z Charltonem i remis z Hartpoolem nieco pokrzyżował plany ekipie. W tabeli zajmują czwartą lokatę a była okazja wskoczyć nawet na drugie. Gospodarze Scunthorpe mają w tym sezonie spore kłopoty i jest nawet obawa że mogą spaść z ligi. Gary Madine zostaje &#39;&#39;Powiedział menedżer Sheffield młodym i dobrym napastnikiem interesuje się wiele klubów z Championship. Ostatnie sześć meczów ekipy kończyło się pięcioma zwycięstwami i jedną porażką. Scunthorpe natomiast zaliczył fatalną serie czterech porażek i dwóch remisów. Jutrzejsze spotkanie zdecydowanie powinno się odbywać pod dyktando gości którzy są mocno zmotywowanie przez Megsona do wygrania tego spotkania.
Win Sheffield @@ 2,40 ✅ ✅
Strzelec gola : Medine @@ 2,30 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Nie piszę z reguły kontr analiz, ale tym razem się skuszę ????
Scunthorpe - Sheffield Wed
Dawid z Goliatem można by rzec patrząc na sytuację w tabeli. Gospodarzy życie nie rozpieszcza, tym bardziej, że grają bez.. trenera. Graham Westley opuścił Scunthorpe i przeniósł się do Preston, a tymczasową rolę pełni obrońca Mark Roberts. Do środy powinniśmy poznać nazwisko nowego szkoleniowca, a wśród nazwisk pojawiają się: Paul Ince, Martin Keown, Paul Buckle i były szkoleniowiec Wycombe Gary Smith. Na mecz z Sowami gospodarze wyjdą najprawdopodobniej takim samym składem jak ostatnio, ale trzeba otwarcie powiedzieć, że mają krótką ławkę z uwagi na kontuzje. W ostatnich 6 meczach zdobyli 7 punktów i widmo spadku się nieco oddaliło. Udało im się nawet pokonać Hartlepool odnosząc tym samym drugie zwycięstwo na wyjeździe. Sowy natomiast planowo przegrały z Charlton (które już właściwie może otwierać szampana, bo grają znakomicie) i zremisowały z Hartlepool. Co sądzę o tym meczu? Gospodarze nie złożą broni. Jak dla mnie najciekawszą opcją jest BTS @ 1.66 ✅ i przy odrobinie chęci myślę, że stać na gospodarzy na remis.
Remis @ 3.25 ⛔ 1-3 //walczyli ????
Ponadto polecam Charlton @ 1.9
 
psm 921

psm

Użytkownik
So 2012-01-28 16:00
Exeter - Charlton 2 1,90
expekt

Pojedynek 18 druzyny 3 ligi angielskiej ze zdecydowanym liderem,Charlton Athletic.Exeter gra u siebie przecietnie (4-5-4) z niekorzystnym bilansem bramkowym(-1).Ostatnio niezla forma bo nie przegrali od 4 spotkan raz zwyciezajac i pewnie stad dosyc wysoki kurs na Charlton,ale warto tez zauwazyc ze nie wygrali na wlasnym boisku od 3 meczy,remisujac zaledwie z takimi zespolami jak Hartlepool,Yeovil czy Scunthorpe,a sa to zespoly z samego dolu tabeli.Tym razem do xeter zawita najlepszy zespol ligi z wyjazdowym bilansem 10-2-2.Charlton wygrali ostatnie 3 spotkania w tym wyjazdowe z Sheffield W. na bardzo trudnym terenie i sa dla mnie zdecydowanym faworytem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Exeter - Charlton
Już dzisiaj o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie Exeter zajmujące 18 miejsce w tabeli z dorobkiem 27pkt. i znajduje się tuż nad strefą spadkową. Charlton lokuje się na pozycji lidera z przewagą 7pkt. Jest najlepszą drużyną w lidze i pierwszy półmetek to już pokazał, Chris Powell menedżer Charltonu czuje się dumny z pierwszej części sezonu i wierzy głęboko że drużyna wywalczy awans tak szybko jak będzie to możliwe. W dodatku jego podopieczni na dziewięć meczów wyjazdowych, sześć wygrali, dwa przegrali i jeden remisowali. Spotkanie wygląda na klasyczną dwójkę jednak łatwej walki podopieczni Powella mieć nie będą Exeter lubi zrobić słynny &#39;&#39;Autobus&#39;&#39; znany w świecie futbolu i grać z kontry które czasem bywają zabójcze. Jednak znając wyśmienitego Philipsa w ataku i niesamowicie szybkiego. W dodatku wielu innych &#39;&#39;kart&#39;&#39; graczy w talii Powella typuje pewne ich zwycięstwo.
Win Charlton @@ 2,00 ✅ ✅
Handicap 1:0 @@ 3,57
⛔

Dodatkowo polecam :

Strzeli gola @@ Jordan Rhodes @@ 1,75 ✅ ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Charlton - Bury
Zaraz po zwycięstwie kibice Charltonu mogli być szczęśliwi z jeszcze jednego powodu Bradley Wright-Phillips przedłużył swój kontrakt o rok :!: i wszyscy odetchnęli z ulgą na The Walley kibice drżeli aż do wczoraj gdy ogłoszono tę informacje. Charlton na własnym terenie nie przegrał meczu od ośmiu spotkań w tym czasie wygrali sześć spotkań i dwa zremisowali, Bury na ostatnie osiem wyjazdów cztery okazały się zwycięskie i cztery porażką. Zespół Powella pewnie zmierza w tej &#39;&#39;drodze&#39;&#39; do awansu 9pkt przewagi kryzys mają już za sobą. To jest ciekawe zjawisko że przeważnie drużyny które przez dłuższy okres prowadzą w Boxing Day tracą swoją lokatę potwierdziło się to także w tym roku. Charlton nie zaznał jeszcze u siebie porażki. I wątpie by w spotkaniu z Bury zaliczyli debiut.
Win Charlton @@ 1,50 ⛔
 
J 5

jgc

Użytkownik
Charlton - Bury
Ja ze swojej strony mogę zaproponować ciekawy typ dla grających w stsie. Podobny typ znalazłem w bet365.
Faworyt tej potyczki jest jasny, tym samym analizując ten mecz szukałem jakiegoś dodatku za małe pieniądze i wynalazłem coś takiego:
w której minucie padnie pierwsza bramka? 20-29 min 5,0 zł ⛔ nie zmienia to faktu, że w następnym meczu można pograć to samo :razz:
Kto poszpera ten znajdzie statystyki strzeleckie, z których jasno wynika, że Charlton strzela najwięcej bramek między 16 a 30 minutą gry - dokładnie jest ich 15. Kolejny przedział to 31-45 min i strzelone 10 bramek.
Z kolei Bury stracił 9 bramek (drugi wynik po 10) między 31 a 45 min. Przy odrobinie szczęścia może dzisiaj stracić kilka minut wcześniej i tym samym mój typ &quot;siądzie&quot;. Ze statystycznego punktu widzenia szanse są dość spore. Z punktu widzenia gracza i racjonalności - raczej mizerne :razz:
Gram to z czystej ciekawości i dla zaspokojenia pragnienia wygranej ;)
p.s. typ w bet365 różni się tym, że trzeba dodatkowo podać strzelca bramki. jest trudniej ale i kasa większa.
pzdr
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Czas sobie zrobić odskocznię od Npower Championship i zobaczyć co w niższych ligach piszczy. Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze, że warunki w Anglii są bardzo zimowe i kilkanaście meczy zostało na chwilę obecną odwołanych. Jutro pewnie dojdzie jeszcze parę, a te co będą rozgrywane mogą być... ciekawe.
Carlise - Chesterfield
Pojedynek 7 z 23 zespołem w tabeli. Pierwszy mecz wygrali pewnie jutrzejsi goście 4-1. Do składu gospodarzy powraca obrońca Peter Murphy, ale za to najlepszy napastnik drużyny Lee Miller (25/10) w ostatnim meczu ujrzał czerwoną kartkę i posiedzi przez trzy spotkania na trybunach. Miller to podstawowy gracz w kadrze, grał w 25 meczach i we wszystkich zaczynał w podstawowej 11. Na jego miejsce mogą wskoczyć Jordan Cook (Sunderland) lub Paddy Madden (0(6)/0). Kolejny podstawowy zawodnik - pomocnik Paul Thirlwell (24(1)/1) może nie pojawić się na boisku - problemy z łydką. Trzecim z podstawowych zawodników, który nie zagra jutro jest Matty Robson (26(1)/2) - obrońca, który wciąż leczy kolano. Poza nimi wciąż nieobecnych jest dwóch innych napastników - Rory Loy (21(4)/4) (złamana noga) i Craig Curran (4(11)/0) (kolano). Czyli Carlise zostaje tak naprawdę z jednym bramkostrzelnym napastnikiem - Francois Zoko 17(13)/9. Goście natomiast przyjeżdżają w pełnym składzie i z dodatkowymi wzmocnieniami. Widać, że szukają punktów do utrzymania i wg. mnie powinno im się chociaż urwać jeden punkt jutro.
Remis lub Chesterfield @ 2.10 ⛔ 2-1 // ale końcówkę zawalili
Chesterfield -0,5 @ 4.5
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Z powodu braku czasu opisze na szybko :

Sheffield Wednesday - Yeovil -------&gt; 1 @@ 1,56 ✅ ✅

Gospodarze u siebie radzą sobie całkiem nieźle w przypadku dzisiejszego zwycięstwa mogą wskoczyć na drugie miejscu w dodatku ich rywal mierzy się z Miltonem który dokonał ciekawych wzmocnień, W gronie gospodarzy większych absencji niema. A sam typ wydaje się ciekawy.
Charlton - Rochalde ------&gt; 1 @@ 1,51 ZWROT
Lider ostatnio nieoczekiwanie zgubił punkty lekka zadyszka podopiecznych Powella jednak dzisiaj jest szansa na kolejne punkty. Mierzą się z Rochalde które lokuje się w strefie spadkowej w dodatku na wyjazdach radzi sobie przeciętnie. Wierze dzisiaj w ekipe Powella.

Swindon - Burton ------&gt; 1 @@ 1,50
ZWROT
Swindon ostatnio zaliczył znakomitą serie 5 zwycięstw pod rząd, W dodatku do ekipy wracają już dzisiaj wszyscy po kontuzjach. Burton to zespół grający w kratkę i wątpię aby dzisiaj mogli sprawić niespodziankę na Country Ground.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Chesterfield - Charlton (szybko bo nie mam czasu)
Szukałem przyczyny dlaczego kursy na gości są tak wysokie i prawdę mówiąc nic nie znalazłem. Obie drużyny w niemal pełnych składach, ale miejsce w tabeli mają zgoła odmienne. W pierwszym meczu tych drużyn Charlton wygrał pewnie 3-1 i w rewanżu powinno być tak samo. Nic też nie wskazuje, żeby miały być jakieś machlojki. Dlatego biorę Charlton @ 1.90 i dorzucam 1 połowę powyżej 1,5 gola @ 3
Do tego Sheff Utd ✅ 3-0 i Crawley Town proponuję.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Southend - Crewe

Takiej sytuacji w League Two nie było dawno co prawda Southend jest nowym liderem jednak tyle samo punktów co on (56) mają dwie inne drużyny :!:. Natomiast czwarta i piąte drużyna ma zaledwie o jeden punkt mniej 55, co ciekawe szósta drużyna ma tych punktów dwa mniej 54. To tak po krótce sytuacja w League Two która wydaje się fantastyczna dla widzów. Southend które od nieadwna zaczęło walką o tytuł zmierzy się z Crewe jeśli podopieczni Sturrocka myślą poważnie o swej szansy muszą dzisiaj zwyciężyć po pięach depcze im wspomniana grupa pościgowa.

Southend Win @@ 1,77 ✅ ✅
inne typy :
Dagenham &amp; Redbridge - Cheltenham Town 2 @@ 2,35 ✅ ✅
Torquay United - Bradford City 1 @@ 1,75 ⛔


Przepraszam ze na szybko ale wyjeżzam i troche sie zagalopowałem z czasem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
http://pl.soccerway.com/teams/england/charlton-athletic-football-club/Charlton Athletic - Rochdale AFC
Na wstepie warto dodać że to kolejny z pojedynków Dawida z Goliatem, Charlton lider rozgrywek już tylko 6pkt przewagi, Rochdale strefa spadkową problemy zarówno kadrowe jak i finansowe. W tym spotkaniu nie wystąpi aż pięciu graczy z pierwszej jedenastki, Charltonem pełnym składem przystapi do tego spotkania, Goście nie wygrali na wyjeździe od Listopada, Zresztą ich bilans wyjazdów nie wygląda za dobrze zaledwie 9pkt jest najsłabszą drużyną na wyjazdach, Za to Charlton jeszcze w tym sezonie jako jedyny na własnym boisko nie przegrał :!: W tym spotkaniu również ekipa Powella nie powinna mistrzostwo w tym sezonie się im po prostu należy ???? .
Win Charlton @@ 1,50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Chesterfield - Charlton
Pojedynek ostatniej z pierwszą drużyną w League One wcale nie będzie jednostronnym pojedynkiem i buki zdają się to wiedzieć. W drużynie gospodarzy są pewnie problemy zdrowotne i menadżer Sheridan zmuszony jest aż do pięciu zmian w stosunku do poprzedniego meczu. U gości natomiast w składzie wszystko gra. Chesterfield ostatnio całkiem nieźle sobie radzi i wygrali 3 ostatnie mecze u siebie w tym z Sheffield Wed. Goście w tym roku jeszcze nie przegrali (2 porażki w sumie w tamtym roku) i w najgorszym wypadku powinni wywieźć chociaż 1 punkt. Ja jednak wierzę, że sobie poradzą. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się wygraną lidera 3-1 i BTS jest całkiem prawdopodobne.
Charlton to win @ 2.00 ✅ 0-4 //wkurzyli się po remisie z Rochdale ????
BTS @ 1.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Rochdale - Sheff Wed
Patrząc przez pryzmat ostatnich sześciu meczy gospodarze nie grają źle: 2 zwycięstwa, 2 remisy, 2 porażki. Jednak cały sezon nie jest dla nich udany i zajmują przedostatnie miejsce w lidze mając trzy punkty straty do bezpiecznego miejsca. Dodatkowo do tego meczu przystąpią bez napastnika Jean-Louis Akpa Akpro, co jak przyznaje sam menadżer, znacznie uszczupla i tak słabą linię ataku. A Sowy? Dave Jones został nowym trenerem po tym jak Gary Megson został zwolniony po wygranych derbach z Sheff Utd. Nowy trener z dość bogatym CV ma zapewnić awans Sowom. Nie ma on żadnych nowych problemów ze składem, ale przypuszczalnie pojawią się zmiany. Ja wierzę, że jak często w takich wypadkach gracze gości będą chcieli się pokazać z jak najlepszej stronie i wygrają - tym bardziej, że w pierwszym meczu wygrali gładko 2-0.
Sheff Wed to win @ 2.20 / 0-0
Polecam też:
Sheff Utd @ 1.50 (Oldham na problemy z zestawieniem pomocy) 2-3 samobój, 2 czerwone i karny :p
Cheltenham -1 @ 2.10 / 2-2
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Anglia 3
Yeovil - Scunthorpe
Over 3.5 gola
3.10
Sportingbet


Na dzisiaj wybrałem mecz z trzeciej ligi angielskiej. Zmierzy się ze sobą Yeovil i Scunthorpe. Gospodarze po 35 meczach są na 15 miejscu w tabeli, a goście plasują się na pozycji numer 18 (24 drużynowa liga).
Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Powodów argumentujących mój typ jest kilka. Przede wszystkim statystyka obu zespołów jeśli chodzi o over 3.5 gola. Gospodarze na 35 mecze mieli aż 15 razy over 3.5 gola co daje około 45% wszystkich spotkań. Dużo. Goście z kolei na 35 meczy mieli 12 razy over 3.5 gola czyli średnio co trzeci mecz zaliczają wysoki wynik gdzie padają 4 bramki lub więcej. Po drugie oba zespoły grają ze sobą bardzo ofensywnie, bezkompromisowo. W całej historii spotkań między tymi ekipami nigdy nie było remisu (na 11 meczy). 3 razy wygrywało Yeovil i 8 razy zwyciężali Scunthorpe. Moim zdaniem dzisiaj będzie podobnie. Gospodarze będą chcieli wygrać aby poprawić niekorzystny bilans meczy z Scunthorpe. Może im w tym pomóc ich najlepszy strzelec A. Williams, który w tym sezonie strzelił już 12 goli dla Yeovil. Mój typ to 3:1 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
wynik 2:2 ✅✅✅
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
AFC Wimbledon - Bradford City
Spotkanie na dole tabeli. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w ligowej klasyfikacji i ten pojedynek będzie przysłowiowym meczem o 6 pkt. Dzisiejsi rywale walczą o pozostanie w lidze. Bradford ma jedynie 5 pkt przewagi nad strefą spadkową, jednakże forma zespołu może wlewać nadzieję w serca kibiców. Zwyciężyli w poprzedniej kolejce z walczącym o PO Oxford. Gospodarze również odnieśli zwycięstwo, z najsłabszą drużyną całej Npower 2 League. Przed tą wygraną, mogli się &quot;poszczycić&quot; serią 8 meczy bez zwycięstwa. Historia pojedynków obu drużyn jest bardzo krótka. Zarówno Wimbledon jak i Bradford mają po jednej wygranej.
Do ekipy z Bradford powracają bardzo ważne ogniwa:
Simon Ramsden - podstawowy obrońca.
Michael Flynn - najważniejszy pomocnik drużyny. 4 bramki jak dotychczas.
Deane Smalley - napastnik wraca z wypożyczenia.
Niedawno wrócili również najważniejsi snajperzy - Fagan i Hanson. Siła napadu powinna się więc znacznie zwiększyć.
Dla bezpieczeństwa gram z podpórką
Bradford lub remis @ 1.50
Expekt
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Hartlepool United - Stevenage
Typ: Hartlepool United strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Stawka: 6/10
Rezultat:

Analiza: Tym razem spotkanie z League One. Na Victoria Park gdzie swoje mecze rozgrywa Hartlepool United przyjeżdża Stevenage. Właściwie dziwią mnie kursy na to spotkanie, dlaczego będące zaledwie trzy pozycje wyżej Stevenage jest w tym spotkaniu faworytem? Nie rozumiem do końca bukmacherów, którzy wystawili kursy. Ale zaczniemy od początku, dlaczego tak a nie inaczej. Na rozpoczęciu tej analizy trzeba zwrócić uwagę, że Stevenage po spotkaniu ligowym z Exeter City zremisowanym na wyjeździe 1:1 gra spotkania praktycznie co trzy dni... W przeciągu 10 dni od 03.03 do 13.03 rozegrali już cztery mecze w tym FA Cup na White Hart Lane.
03/03/12 - Exeter City 1-1 Stevenage
07/03/12 - Tottenham Hotspur 3-1 Stevenage
10/03/12 - Stevenage 2-2 Chesterfield
13/03/12 - Stevenage 1-0 Oldham Athletic
Nie wierzę w to, że podopieczni Gary&#39;ego Smitha nie odczuwają zmęczenia po takim maratonie, tym bardziej, że ich kadra wcale nie jest taka duża... 20 zawodników. O 16:00 zagrają z Hartlepool, które pomimo tego iż w ostatnich spotkaniach nie gra nic specjalnego a od trzech spotkań nie może wygrać notując dwa remisy i jedną porażkę, jest dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu. W ostatnich pięciu meczach na Victoria Park - Hartlepool United zdobyło 11 punktów! Wygrywając z Rochedale, Carlisle United, Notts County i remisując z AFC Bournemouth i Milton Keynes Dons.
Do składu gospodarzy wraca najlepszy strzelec drużyny - James Poole (21/7), oprócz niego wraca także pomocnik Gary Liddle (29/2) to dwa bardzo ważne powroty w drużynie Hartlepool. Zabraknie jednak u gospodarzy Sama Collinsa (29/1), którego ma zastąpić 18 letni - Jack Baldwin (11/0), poza nim niedostępny jest napastnik Colin Nish (19/4), Colin Larkin (2/0) i Noby Solano (14/2). Co nie zmienia faktu, że dwóch graczy, których wymieniłem wyżej a którzy powracają do składu, może odmienić losy spotkania...
Myślę, że zmęczenie Stevenage weźmie górę, a goście już do połowy spotkania zaaplikują im dwie bramki. Kurs? MIÓD!
Spotkanie: Aldershot Town - Bradford City
Typ: Bradford strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Stawka: 3/10
Rezultat:

Analiza: Nie zatrzymujemy się i pędzimy w głąb angielskich boisk. League Two i spotkanie pomiędzy dwunastym Aldershot Town i znajdującym się na osiemnastej pozycji Bradford City. Pomiędzy tymi drużynami można zauważyć tzw. &quot;trzy za trzy&quot; wymieniają się one na zmianę punktami już od 2008 roku. Ale zacznijmy od kontuzji, powrotów i braków w obu zespołach. U gospodarzy nie zagra drugi najlepszy pomocnik drużyny, który ostatnio był w formie - Adam Mekki (10/1) poza nim zabraknie także Michaela Doughty&#39;ego (3/0) i obrońcy Darrena Jones&#39;a (31/0), którego brak może być na prawdę odczuwalny, oprócz nich kontuzje leczą Michael Rankine (22/3), Alex Rodman (18/1) i bramkarz Ross Worner (22/0). Do zespołu wraca Troy Brown - walijski obrońca (7/1). Brandford City także ma parę braków a mianowicie pauzujący Craig Fagan (24/6) i Robbie Threlfall (17/0) do składu wraca jednak pomocnik Ricky Ravenhill (9/1), który zakończył pauzę za zebranie 10 żółtych kartek.
Obie drużyny grają w kratkę, dlatego też nie bardzo przekonuje mnie seria czterech zwycięstw na własnym stadionie ekipy Aldershot Town. Bradford City na wyjazdach dwie porażki z rzędu, jednak końcówkę lutego mieli bardzo udaną wygrywając na wyjeździe z Barnet 4:0 i Torquay United 2:1. W pierwszej kolejce tego sezonu, Bradford City grało na własnym stadionie i zgodnie z zasadą &quot;trzy za trzy&quot; przegrało swoje spotkanie 1:2. Dziś czas na rewanż, miejmy nadzieję, że udany. Bradford stać na powtórzenie wyniku z Coral Windows Stadium, jednak na ich korzyść.

PS. Jeśli są jakieś błędy, to z góry przepraszam pisałem do prawie 2 w nocy... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom