>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Obrót promocją 500 zł

rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Aby saldo konta bonusowego zostało przeniesione na ekonto, klient musi w terminie 120 dni od
zasilenia konta bonusowego, dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania
dowolnych zakładów (z zastrzeżeniem ust. 6 poniżej) za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności
otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,91. Nadto, możliwość
wykorzystania bonusu kończy się kiedy wszystkie zawarte na koncie bonusowym kupony zostają
rozstrzygnięte, a saldo konta jest mniejsze niż 2 zł, co uniemożliwia dalszą grę.


I teraz tak, wpłacam przypuśćmy 500 zł i na koncie mam 1000 zł. Jak zagram pierwszy zakład po kursie 1,91 za 1000 zł to policzy mi do obrotu 1000 zł czy 500, bo tylko z bonusowych pieniążków? Przy wpłacie 500 zł obrót musi wynieść 1500 zł, więc to dość istotna kwestia. Dodam może jeszcze to, może ma istotne znaczenie:

Wypłaty pierwszego wpłaconego depozytu do kwoty 500 zł można dokonać dopiero po zawarciu
dowolnych zakładów za łączną stawkę odpowiadającą jednokrotności kwoty depozytu do 500 zł, z
minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,5. Część kwoty pierwszego wpłaconego depozytu
przewyższająca wartość 500 zł z wyłączeniem tej wartości, może być wypłacona w dowolnie wybranym
momencie bez konieczności spełnienia warunków zawartych w ust. 4 powyżej.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Otóż tak, po wpłacie mamy 500 zł bonusu i 500 zł depozytu. Nie da się postawić pierwszego zakładu za 1000 zł, a bonusem obracamy tylko z bonusu. Z Depozytu żeby wyplacic srodki musimy obrocic je @1,50.
 
edhelred 7

edhelred

Użytkownik
Hmm, to nie wygląda to źle, gorzej jakbyśmy musieli obrócić depozytem, aby móc korzystać z bonusu.
EDIT:
&quot;Otrzymany bonus nie może zostać wykorzystany na Zakłady Specjalne – „HIT DNIA” oraz MAXIKOMBI.&quot;
 
L 0

lodzio20

Użytkownik
Czy na początku kasa pobierana jest z automatu z konta bonusowego, czy trzeba coś zaznaczyć, że chcę grać za bonus?
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Można zaznaczyć, szkoda że odrazu nie można postawić 1000 zł tylko niestety 500 z jednego i 500 z drugiego :/
 
T 0

tylko_under

Użytkownik
Aby saldo konta bonusowego zostało przeniesione na ekonto, klient musi w terminie 120 dni od
zasilenia konta bonusowego, dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania
dowolnych zakładów
(z zastrzeżeniem ust. 6 poniżej) za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności
otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,91.
A ja bym chciał doprecyzowania tego sformułowania. Bo jeśli rozumieć je wprost to do obrotu liczą się TYLKO zakłady wygrane. Czy ktoś ma info, że rzeczywiście tak jest?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A ja bym chciał doprecyzowania tego sformułowania. Bo jeśli rozumieć je wprost to do obrotu liczą się TYLKO zakłady wygrane. Czy ktoś ma info, że rzeczywiście tak jest?
Tak, nie jest to żadna pomyłka - STS we wszystkich bonusach tak rozlicza obrót, że liczy do niego tylko wygrane zakłady.
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
Czy ktoś z osób, które skorzystały z tego bonusu potwierdzi mi, czy dobrze myślę.
Wpłacam 500, dostaję 2x po 500 na dwóch osobnych kontach. Te realne 500 mogę wypłacić po obróceniu zakładami z kursem &gt; 1.50 czyli uzyskując 750. Te bonusowe 500 jest niezależne i gram sobie nimi po kursach &gt;1.91 aż do uzyskania 1500. Przed każdym zagraniem mam prawo wyboru z której gram puli.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
wyprowadz sobie te kase arbitrazem i masz plynne srodki po kilku godzinach po co sie bawic w obstawianie jeszcze moze cos nie wejsc
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Czy ktoś z osób, które skorzystały z tego bonusu potwierdzi mi, czy dobrze myślę.
Wpłacam 500, dostaję 2x po 500 na dwóch osobnych kontach. Te realne 500 mogę wypłacić po obróceniu zakładami z kursem &gt; 1.50 czyli uzyskując 750. Te bonusowe 500 jest niezależne i gram sobie nimi po kursach &gt;1.91 aż do uzyskania 1500. Przed każdym zagraniem mam prawo wyboru z której gram puli.
Po 1. nie uzyskasz 750 po zagraniu kursem @1,50 tylko 660, po 2. Nie musisz osiągać wcale 1500. Wystarczy obrócić za 1500zł. w takim przypadku jest to
500*0.88*1.91 = 840
840*0.88*1.91 = 1411
W tym momencie obórcone masz już 1340 zł, teraz jeszcze tylko 160
160*0.88*1.91 = 268 zł
 
edhelred 7

edhelred

Użytkownik
Jak to w końcu jest z tą promocją? Strona główna informuje o bonusie do 500 złotych, a przy rejestracji i w mejlach piszą o bonusie do 200 złotych. Trochę to się ze sobą kłóci. Dodatkowo zakładka &quot;bonusy&quot; na stronie nie działa.
 
T 2

tom100

Użytkownik
@viren
wyprowadz sobie te kase arbitrazem i masz plynne srodki po kilku godzinach po co sie bawic w obstawianie jeszcze moze cos nie wejsc
A czy to jest wogóle możliwe żeby znaleźć tam coś takiego jak surebety przy takich kursach ?
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Obrót depozytem po kursie 1,50 jest łatwy bo wliczają też kupony przegrane i przy dobrej rozkminie można to bez problemu wykonać i mieć za free ten bonus 500
Ale tutaj już wyższa szkoła jazdy. Mi się udało to obrócić jakimś cudem i zrobiłem z tego ok. 1750zł gdy kwota z bonusu samoczynnie przeszła na depozyt, ale uważam że przy kolejnej próbie nie udałoby się tego dokonać.
STS to dziwna firma.
Wyrównany mecz live tenisowy a oni walą kursy 1,80 - 1,80 czyli totalne minimum a doliczając że jest podatek 12% to w zasadzie za postawioną stówkę na pierwszego czy drugiego zawodnika mamy do wygrania 158,40 zł czyli tak jakby były kursy u innego buka 1,58 - 1,58
 
Do góry Bottom