>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

obroty kasy po przyznaniu bonusu w betsson

S 0

simon186

Użytkownik
Witam! Wplacilem kase na betssona korzystajac z bonusu 111zl. W regulaminie napisane jest ze musze obrocic kase 6 razy. Jednak juz po powiedzmy 2 obrocie jakas czesc pieniedzy jest mi udostepniana do wyplaty. Gram takze na bah&#39;u i tam takiej sytuacji nie ma. Wiecie moze czy jest jeszcze taki bukmacher jak betsson, ktory oferuje takie ulatwienie przy wyplacaniu pieniedzy gdy korzystam z bonusu?
Prosze o pomoc
Pozdrawiam
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Witam! Wplacilem kase na betssona korzystajac z bonusu 111zl. W regulaminie napisane jest ze musze obrocic kase 6 razy. Jednak juz po powiedzmy 2 obrocie jakas czesc pieniedzy jest mi udostepniana do wyplaty. Gram takze na bah&#39;u i tam takiej sytuacji nie ma. Wiecie moze czy jest jeszcze taki bukmacher jak betsson, ktory oferuje takie ulatwienie przy wyplacaniu pieniedzy gdy korzystam z bonusu?
Prosze o pomoc
Pozdrawiam
Powiem Ci tak, nie wiem dlaczego, ale jak kiedys obracalem bonus w Betsson to zdazylem obrocic go moze ze 2 razy, a wedlug ich systemu mialem juz calosc obrocona wymagana ilosc razy (chyba 5 razy wtedy bylo) i bez problemu moglem calosc wyplacic. U innych bukow z czyms takim sie nie spotkalem.
Pozdro
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ja się spotkałem tylko w bet365. Obrót miał byc zrobiony po kursach ponad 2,00.
System do obrotu liczył i kursy 1,01 grane na live ;)
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ja się spotkałem tylko w bet365. Obrót miał byc zrobiony po kursach ponad 2,00.
System do obrotu liczył i kursy 1,01 grane na live ;)
No tak, ale to troche co innego ???? Tam rzeczywiscie system zaaliczal takie kupony, ale pozniej czesto sprawdzali wszystko &quot;recznie&quot; i byl problem ????
 
Do góry Bottom