>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Obserwator (M) Typuje... Rozdział kolejny

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Błędy, pomyłki, value itp często i gęsto grane. Czasem coś wrzucę. Rozliczamy rzecz jasna realnie, więc spora część to będą zwroty, no ale spora nie znaczy wszystko. Z resztą wiadomo jak jest w moim temacie i na czym bazuję...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zacznę od przedziału, bo to jedna z rzeczy, tfuuu to podstawa mojej gry. Tu będę wrzucał te najlepsze, rzecz jasna te będące surebetami też, bo innych już praktycznie nie grywam. Może ktoś coś se wybierze, a stawkę przyjmę jakąś płaską w stylu tematu Obserwator (M) Typuje - Rozdział II (100jnp)
#1 Przedział
Juventus - Pescara
-2 @ 2.02 Marathon
+2.25 @ 2.11 Dafabet itp
Oby się skończyło 2-bramkowym zwycięstwem ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#1 Grosjean - Perez 1 @ 1.45 Unibet kwalifikacje 1/10
Jak dla mnie, to McLaren póki co nie powinien być w ogóle zestawiany w parach z TOP 4 konstruktorów. Jeszcze Button może i znowu powalczy o Q3, ale Perezowi dużych szans na to nie daję, a jeśli już to w Q3 miejsca 9-10. Groszek Q3 powinien spokojnie zaliczyć.
W Australii miejsca na treningach 1-3 i kwalifikacje :
Groszek - 10,5,1,8
Perez - 11,13,18,15.
W tydzień McLaren z gó.na bata nie ulepi, a bolid jest niedopracowany. Lotus wręcz przeciwnie. Stawka 1/10, bo poczekam na treningi jeszcze, po nich zapewne znajdą się większe peffunie rodem chociażby z OddsRing, bo po 1.GP wnioskuję, że nie mają zbytnio pojęcia o F1...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Stawka 1/10, bo poczekam na treningi jeszcze, po nich zapewne znajdą się większe peffunie rodem chociażby z OddsRing, bo po 1.GP wnioskuję, że nie mają zbytnio pojęcia o F1...
Mówisz masz. Jakby coś to sporo surebetów jest w parach z tego samego teamu, więc do nabijania oringów, jeśli ktoś potrzebuje jak znalazł ;)
#2 Chilton - Bianchi 2 @ 1.50 Oddsring 2/10✅
#3 Hulkenberg - Gutierrez 1 @ 1.50 Oddsring 1/10✅
#4 Alonso - Button 1 @ 1.30 Oddsring 4/10✅
Widzę, że mam już ulubionego bukmachera od F1:razz: Jeszcze gdyby dało się tam tworzyć ako, to po prostu bym ich pokochał, a tak pozostają single...
Zacznę od najpewniejszej pary w powyższym zestawieniu :
Alonso - Button. Na obecną chwilę Ferrari jest dużo przed McLarenem i tak jak już wspominałem, póki co McLarena zestawiałbym z Force India itp, a nie z obecnie TOP 4 wśród konstruktorów, bo są po prostu słabsi.
Treningi i kwalifikacje w Australii :
Alonso - 3,6,2,5
Button - 9,11,17,10.
2 treningi w Malezji :
Alonso - 4,4
Button - 11,12.
Już przed tygodniem pisałem, że Guzik powalczy o awans do Q3 maksymalnie, a tam odegra ew.rolę statysty. Alonso zajmie na starcie miejsce w jednej z 3 pierwszych linii.
Bianchi - Chilton - różnica klasy po prostu jest widoczna gołym okiem. Tak jak przed tygodniem tym razem również powierzam swe pieniądze Bianchiemu;)
W Australii Jules lepszy od Chiltona o 0.904, 0.913, 12sekund:razz: oraz niemal 0.8sekundy w kwalifikacjach. Treningi w Malezji i ponownie Bianchi&gt;&gt;Chilton o 0.167 i blisko 2 sekundy.
Hulkenberg - Gutierrez - kolejna z par gdzie h2h treningowo kwalifikacyjne wynosi póki co 6:0. Treningi australijskie to 0.685, 1.41, ten sam czas, ale wcześniej osiągnięty:razz:, 11-18.miejsca w Q.
Malezja 0.150 i 0.577. Nico bije swojego rywala klasą i doświadczeniem, więc ponownie mu zaufam.
Ze stawkami nie ma co szaleć, bo to Malezja i burza może przyjść w każdej chwili, a prognozy tradycyjnie zapowiadają możliwość ich wystąpienia.
__________________________________
Surebety na Kwalifikacje :
Bianchi @ 1.50 Oddsring Chilton @ 3.55 Tobet
Maldonado @ 1.50 Oddsring Bottas @ 3.20 Tobet Bwin
Hulkenberg @ 1.50 Oddsring Gutierrez @ 4.00 Tobet
Z innymi też da się tworzyć, aczkolwiek kursy ciut niższe, więc okazja do nabicia oringów jest bdb;)
___________
___________
7 = 9,7
 
simons 646

simons

Forum VIP
Widzę, że mam już ulubionego bukmachera od F1:razz: Jeszcze gdyby dało się tam tworzyć ako, to po prostu bym ich pokochał, a tak pozostają single...
2-3 bety i masz limity po 50 pln także się nie przyzwyczajaj ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#6 Vive - Skopje 1 @ 2.00 BETRedsKings 8/10 (prawdopodobieństwo, bo ja na to mogę zagrać raptem 40e)
kurs na spotkanie rewanżowe 28.kwietnia ! nie wiem, o co im chodzi, ale na Vive jest 2.00 na wyjeździe w 1.spotkaniu i właśnie wystawili ofertę na spotkanie rewanżowe ???? bardzo możliwe zwroty, ale nie znam zbytnio ich praktyk, bo gram tam raptem miesiąc i 1.raz &quot;łapię&quot; takie cuda u nich....
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#8 Sileks - Shkendija 1 @ 2.00 Bet770 2/10⛔
macedońska nożna, bardzo duże spadki, a poleci jeszcze... +1 @ 1.97 Marathon a zapewne będzie i @ 2.00, więc grać 1, zabezpieczać się +1 i czekać na jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#4 przedział, bułgarska siatka MEGA ????
Marek - Gaborovo
over 175.5 @ 1.85 Bet365
under 185 @ 2.24 Marathon
ew.jeszcze są linie over 181.5 @ 2.00 Bwin
under 182.5 @ 2.08 BetCity
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#9 Przedział, Nożna Concacaf
Monterey @ 1.85 Marathon
LA +0.75 @ 2.19 Sbobet
i oby gospodarze wygrali 1 bramką...
________________________________
#10 Przedział, to samo
Santos - Seattle
over 2.5 @ 2.10 Marathon
under 2.75 @ 1.90 Sbobet
przy okazji sure 4.21% Santos-1.25 @ 2.20 Marathon +1.25 @ 1.98 Sbobet
 
Do góry Bottom