>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Odmowa wydania nagrody

Status
Zamknięty.
M 6

maslanam

Użytkownik
NA wstępie mam 15 lat. W fortunie spotkała mnie przykra sytuacja - odmowa wydania mi nagrody.. Kupon był wygrany , dokladnie 39,95 do wydania , jednakże kasjerka tłumacząc się , iż nie mam dowodu nie wydała mi należnej kwoty. I ja sie pytam... Co to ma być do holery ? Skoro zakład najpierw przyjęła , a teraz nie chce mi wydać nagrody... Kto ma prawnie racje i czy kasjerka powinna wydać mi nagrode. Proszę o szybką odpowiedź
 
G 5

gremlin5

Użytkownik
ty nawet nie masz tam wstepu ???? zacznijmy od tego zarabiaja na takich dzieciach ???? wyslij starszego kolege i po klopocie
 
C 0

cinekkk

Użytkownik
Się ciesz , że kuponu Ci nie zabrała i wtedy byś już nic nie zrobił ! To po co obstawiasz jak nie masz 18 lat i wiesz jakie możesz mieć problemy z puszczeniem kuponu albo odebraniem pieniędzy ..
 
M 6

maslanam

Użytkownik
No sory ale jeżeli kupon poszedl to raczej mam prawo domagać sie rozliczenia kuponu ? to ich sprawa czy sprawdzaja czy nie dowody... zreszta slusznie przyjde z kumplem ;&gt;
 
M 6

maslanam

Użytkownik
Obstawiam bo umiem na tym zarobic , po wielu nieudanych probach odnalazłem metode i wchodza mi kursy nawety powyzej 5.00 ... w sts nie ma problemu z dowodem : )
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
jeśli ta sama kolektorka przyjęła ci wcześniej kupon, to postąpiła chamsko, jeśli inna to postąpiła słusznie ponieważ według regulaminu/prawa grać nie możesz

ty nawet nie masz tam wstepu
przesadziłeś od dawna wiadomo że w punktach przymykają oko na wiek
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
I ja sie pytam... Co to ma być do holery ?[...] Kto ma prawnie racje i czy kasjerka powinna wydać mi nagrode.
????
Masz pietnascie lat i probujesz upatrywac swoich racji w prawie(cokolwiek rozumiesz pod pojeciem tego slowa);)?
Tez obstawialem jak nie mialem jeszcze &quot;18&quot;,ale nigdy nie mialem pretensji jak nie udalo mi sie puscic kuponu,bo gdzie ja wtedy mialem jakas racje?
Zastanow sie chlopie zanim bedziesz mial na przyszlosc do kogos pretensje:]
 
B 18

brooodkaaa

Użytkownik
odezwali sie Ci co w wieku 18 lat puscili swoj kupon haha a teraz na necie pokazują swoje &quot;dorosłość&quot;, tragedia


a ty jestes chyba totalnie nieogarniety, żeby nie wiedzieć co zrobić z takim kupon, dajesz 1 lepszej osobie dorosłej i po klopocie, a Ty zakladsz tematy na forum hahaa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom