>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Oferta na tenis

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dzięki Panowie za info! To niezwykle istotna informacja, jakby ktoś jeszcze wiedział, widział gdzie co i jak to niech da znać w temacie ;).
 
H 902

hank

Użytkownik
Handi ujemne na doga, gra się, żeby podbić kurs. Myślę, że ziemniak, który kradnie 12% każdego kursu, nie jest rozwiązaniem.
Pytał, więc mu odpowiedziałem że mają, idąc Twoim tokiem rozumowania, w ogóle się u nich nie opłaca grać, bo przecież jest 12% podatku, a jednak klientów mają. I nikt Ci nic nie kradnie, grając u nich wiesz na co się piszesz. Poza tym są wypłacalni, i na pewno lepiej zagrać u nich (po wcale nie takich złych kursach, które dodatkowo można negocjować) niż w jakimś krzaku.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pytał, więc mu odpowiedziałem że mają, idąc Twoim tokiem rozumowania, w ogóle się u nich nie opłaca grać, bo przecież jest 12% podatku, a jednak klientów mają. I nikt Ci nic nie kradnie, grając u nich wiesz na co się piszesz. Poza tym są wypłacalni, i na pewno lepiej zagrać u nich (po wcale nie takich złych kursach, które dodatkowo można negocjować) niż w jakimś krzaku.
Troche zboczyliśmy z tematu, ale podejmę dyskusję.
Mają klientów, którzy grają za drobniaki i nie planują na tym zarobić. Na tym forum, ludzie chcą zarabiać, a w bukmecherce te kilka % marży lub podatku ma ogromne znaczenie, dlatego nie polecam nikomu grania tam i sam tam nie gram. Nie traktuje nawet tych firm jako bukmacherów, bo sorry, ale mając 10% marży i 12% podatku, to większe szanse na osiągnięcie zysku masz chyba nawet na automatach :grin:
Są firmy internetowe, bez podatku, z marżą 5% i w 100% wypłacalne.
 
H 902

hank

Użytkownik
Zgoda, ale mylisz się myśląc że ludzie grają tam za drobniaki. To że grywają tam emeryci, żeby przy kawie i ciastku po południu posprawdzać wyniki w telegazecie, nie znaczy że są to jedyni klienci. Przecież nikt nie trzymałby nierentownych punktów. A w Totolotku, przy wysokich kumulacjach totalizatorów, są gracze którzy grają spokojnie po 5k na kolejkę. Poza tym jest wielu graczy którzy chcą grać anonimowo.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Kwestia najważniejsza została już wyjaśniona i dajmy na spokój. Od rozkładania na czynniki pierwsze sensu grania u legalnych firm jak i stawek tam zawieranych jest kącik bukmacherski czy też działy poszczególnych bukmacherów.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jaki buk najlepszy do obstawiania tenisa,najwiecej opcji ?
Bet365 - najlepszy live, dużo itfów turniejów, opcje na wygrany punkt, ale wysoka marża, kursy słabe, nie ma opcji +1,5 seta, oferta średnia
1xbet - niby wszystko by było git, gdyby nie opinia o niewypłacalności itd.
Pinnacle - najwyższe kursy, fajna oferta, ale opcji na dokładny wynik nie ma, tylko w najbardziej prestiżowych meczach
Reszta ma ofertę podobną do siebie Betssony, Betclicki, Betsyfy, STS itd. Nie ma uniwersalnego buka z najlepszą ofertą.
Unibet ma czasami typy na ilość minut meczu under/over.
 
J 47

januszo

Użytkownik
Marathon bije na głowe resztę jeżeli chodzi o handicapy. +1.5seta można grać w każdym wystawionym meczu, czy to challenger czy ITF. Jeżeli ktoś jednak lubi live to nie jest tak fajnie
 
P 1

pavel45

Użytkownik
Dobra mam problem z płatnościami na koncie więc lipa, podajcie jakiegoś buka solidnego ktory oferuje handicapy setowe +1.5 seta
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Dobra mam problem z płatnościami na koncie więc lipa, podajcie jakiegoś buka solidnego ktory oferuje handicapy setowe +1.5 seta
Unibet 1xbet Iforbet.pl sportingbet na sportingbet i unibet i ruska mozna na zywo grac kto wygra punkt(tam musisz 7 sekund czekac na akceptacje i w trakcie wymiany moze Ci zatwierdzic pieniadze sa od zaraz jak wejdzie albo gema itd ????
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Orientujecie się może czy któryś z bukmacherów, którzy nie wycofują się z tego chorego kraju, w którym przyszło nam żyć, ma ofertę tenisową zbliżoną do Bet365? Chodzi mi o szerokość oferty, czyli możliwość obstawiania bardzo niszowych turniejów ITF, często nawet na żywo i często z możliwością obstawienia nie tylko samego zwycięzcy, ale nawet, na przykład, dokładnego wyniku.
Mam tu na myśli bukmacherów, którzy nadal będą w Polsce nielegalni, ale się nie wycofują.
 
Do góry Bottom