>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Offseason & Preseason 2015 - dyskusje i typy

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
https://twitter.com/JMcDonald_SAEN/status/654425746744680449
Spurs pierwsze trzy mecze w preseasonie przegrali ale jak wiadomo trener Popovich za duzej uwagi nie przywiazuje do tej czesci sezonu, pewnie nie gralbym dzisiaj na gospodarzy ale po takiej wiadomosci po prostu trzeba probowac na spurs. Nie zagra dzisiaj Parker ale wraca do ekipy Aldridge i Diaw wiec rotacja pod koszem wydaje sie wyjatkowo mocna : Duncan, Aldridge, Diaw, West. Parkera zastapi Mills, ktorego wielu kibicow domaga sie w wyjsciowej piatce na stale, jest jeszcze McCallum na pg wiec wielkiej tragedi z nieobecnosci francuza bym nie robil. Detroit tak jak Jacques wyzej pisal powinni zrobic kolejny krok do przodu bo wzmocnili sklad, wybrali bardzo ciekawego gracza w drafcie ale dalej potrzebuja czasu przy takiej liczbie zmian. Absolutnie nie twierdze, ze Pistons to slaba druzyna [ chociaz w meczu z Brooklynem gdzie tam nie zagrali prawie wszyscy wazni zawodnicy, skompromitowali sie doszczetnie] to przy dzisiejszych okolicznosciach nie daje im po prostu duzych szans. Po obu stronach parkietu przewaga Spurs i licze, ze dzisiaj nie zawioda trenera i spokojnie wygraja spotkanie.
Spurs -4,5 1,97 pinnacle⛔
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jak już wcześniej ktoś wspominał, betsson wystawił ofertę na typy długoterminowe dotyczące awansów do PO. Niestety nie można tych zakładów łączyć bo można by zrobić mega dobre ako jednak wynalazłem 3 fajne bety, które osobiście zaatakuje.
Detroit Pistons awansują do PO? - TAK
Kurs: 2.55/betsson

Pisałem już o drużynie &quot;Tłoków&quot; podczas karuzeli transferowej. Jako pierwsi dokonali świetnego transferu jakim było ściągnięcie Ilayasovy a oddanie Monroea (zresztą transfer dobry dla obu ekip). Wreszcie van Gundy ma zespół jaki chciał mieć. Ekipa zbudowana wokół fenomenalnego Centra, który może kręcić stale linijki 20/20 a także zawodników, którzy potrafią rozciągać obronę rzutami za 3. Drummond, bo o nim wcześniej wspomniałem ma przed sobą sezon, który może mu dać bilet na olimpiadę w Rio. Wystarczy, że zacznie grać tak jak lubi czyli niszczyć &quot;pomalowane&quot; przeciwników. Do tego mamy Jacksona, któremu zaoferowano bardzo wysoki kontrakt oraz paru innych dobrych grajków w tym Brandona Jenkinsa. Jak dla mnie ten zespół ma duże szanse na awans do PO na słabym wschodzie. Choć chętnych jest wielu (Heat, Bucks, Hawks, Hornets, Pacers, Knicks czy właśnie Pistons) to dla mnie miejsca są tylko 4. Ktoś z tej ekipy awansuje a ktoś odpadnie. Największe szanse daje Heat, Bucks i właśnie Pistons, którzy wreszcie są drużyną swojego trenera i jak na moje mają spore szanse na awans!
Utah Jazz awansują do PO? - NIE
Kurs: 1.96/betsson

Perełka, którą znalazł jeden z kolegów w poprzednich postach. Podpisuje się pod nią obiema rękoma oraz nogami. Na zachodzie mamy SAS, GSW, Houston, Memphis, OKC, NOP, LAC. Te 7 zespołów jest dla mnie pewne jeżeli chodzi o grę w PO. Na ostatnie miejsce mamy pozostałe 8 zespołów. Dużo wyżej stawiam zespoły z Dallas, Sacramento czy chociażby młodziaków z Minnesoty niż drużynę z Utah. Nie ma tam argumentów aby w tym sezonie walczyć PO. Co prawda jest dobry Hayward czy świetnie grający w obronie Gobert jednak nadal to za mało aby na silnym zachodzie dostać się do wielkiej ósemki. Jak dla mnie bet, który można atakować grubo!
Millwaukee Bucks awansują do PO? - TAK
Kurs: 1.5/betsson

Jak dla mnie 50% lokata. Drużyna Kidda w zeszłym sezonie była największą rewelacją sezonu. Teraz po dodaniu Monroe oraz pozbyciu się paru niepotrzebnych kontraktów ma bardzo perspektywiczną drużynę. Moim zdaniem jest to zespół, który w tym sezonie może walczyć o 2 rundę PO. Świetna defensywa składająca się z graczy o bardzo długich rękach, która wreszcie zyskała bestie w ataku jaką jest właśnie były Center drużyny z Pistons. Wreszcie może to zyskać ręce i nogi w ataku a nie można zapominać, że niedługo wraca Jarabi Parker, który mimo rozegrania małej ilości spotkań w zeszłym sezonie nadal będzie się rozwijał. Do tego Antek, który ma przed sobą kolejny progresowy sezon. Jak dla mnie wygląda to świetnie! Słaby wschód, więc miejsce dla takiej drużyny jak Bucks musi się tam znaleźć!
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
over 199,5 pkt + Pacers win @3,03
Ładne ako wyszło, dzisiaj w drużynie z Indiany zabraknie Jordana Hilla. Trener Vogel zapowiedział, że dzisiaj w pierwszej piątce wystąpi Lavoy Allen na 4, z czego na pewno cieszy się Paul George. Nie ma jeszcze żadnych informacji na temat jakichkolwiek absencji w drużynie z Chicago, grają jednak b2b i być może paru zawodników po prostu zagra mniej, lub wcale nie pojawią się na parkiecie. Do tego dorzucam overa bo myślę, że up-tempo graczy Indiany + niezła skuteczność obu ekip wystarczy do pokrycia linii i spokojnie drużyny przekroczą barierę 100 punktów.
over 196 pkt + Spurs win @2,86
Spurs już powoli zaczynają łapać niezły rytm, chcą dobrze wejść w sezon, brak problemu z kontuzjami, jakieś drobny uraz Aldridge&#39;a i nic poza tym. Z meczu na mecz nabierają pewności i zgrania i dzisiaj Suns nie powinni im zagrozić. Linia na over także imo niska i pobieram spokojnie do dubla z winem gospodarzy. W drużynie gości wraca Bledsoe, wypada Ronnie Price. Win Spurs + over to moja propozycja na to spotkanie.
under 197 pkt + Thunder win @2,86
Do Oklahomy przyjeżdżają gracze z Utah. W ekipie gospodarzy restowani Augustin oraz Kanter, z drugiej strony możliwy w drużynie Jazz jest występ Haywarda. Nie wydaje mi się, żeby dzisiaj strzelby z OKC narzucały dużo punktów, bo Utah to jednak i tak mocny defense, nawet bez prawdopodobnie restowanego Goberta, który odpoczywa jeszcze po tegorocznym Eurobaskecie. Widzi mi się dziś w Oklahomie wynik podobny do spotkania z Grizzlies, jednak tym razem na korzyść gospodarzy, dlatego na ten mecz pobieram under punktowy i zwycięstwo ekipy Billy&#39;ego Donovana.

Na sucho pobieram jeszcze:
Golden State Warriors @2,65
over 202 pkt Milwaukee Bucks - Minnesota Timberwolves @1,90

raz na wozie raz pod wozem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Preseason to raczej kiepski wyznacznik na kogo warto grać itd. Ile razy było tak że drużyny grały świetnie przed sezonem, by potem notować fatalne bilanse i na odwrót?
 
adrian277 1

adrian277

Użytkownik
Detroit Pistons awansują do PO? - TAK
Kurs: 2.55/betsson


Pisałem już o drużynie &quot;Tłoków&quot; podczas karuzeli transferowej. Jako pierwsi dokonali świetnego transferu jakim było ściągnięcie Ilayasovy a oddanie Monroea (zresztą transfer dobry dla obu ekip). Wreszcie van Gundy ma zespół jaki chciał mieć. Ekipa zbudowana wokół fenomenalnego Centra, który może kręcić stale linijki 20/20 a także zawodników, którzy potrafią rozciągać obronę rzutami za 3. Drummond, bo o nim wcześniej wspomniałem ma przed sobą sezon, który może mu dać bilet na olimpiadę w Rio. Wystarczy, że zacznie grać tak jak lubi czyli niszczyć &quot;pomalowane&quot; przeciwników. Do tego mamy Jacksona, któremu zaoferowano bardzo wysoki kontrakt oraz paru innych dobrych grajków w tym Brandona Jenkinsa. Jak dla mnie ten zespół ma duże szanse na awans do PO na słabym wschodzie. Choć chętnych jest wielu (Heat, Bucks, Hawks, Hornets, Pacers, Knicks czy właśnie Pistons) to dla mnie miejsca są tylko 4. Ktoś z tej ekipy awansuje a ktoś odpadnie. Największe szanse daje Heat, Bucks i właśnie Pistons, którzy wreszcie są drużyną swojego trenera i jak na moje mają spore szanse na awans!
Po takim kursie? Niezbyt się to opłaca. W tym momencie widze 8 druzyn lepszych od Detroit : Cleveland, Hawks, Bulls, Wizards, Bucks, Raptors, Heat i Pacers + 5 druzyn o podobnym potencjale : Celtics, Knicks, Magic, Hornets, Nets. Rożnie się to może skończyć, jak zwykle dużo bedzie zależało od zdrowia poszczególnych zawodników.
Po takim samym kursie można postawić awans Pacers do PO co w tym momencie wydaje mi się lepszym wyjściem.

Utah Jazz awansują do PO? - NIE
Kurs: 1.96/betsson


Perełka, którą znalazł jeden z kolegów w poprzednich postach. Podpisuje się pod nią obiema rękoma oraz nogami. Na zachodzie mamy SAS, GSW, Houston, Memphis, OKC, NOP, LAC. Te 7 zespołów jest dla mnie pewne jeżeli chodzi o grę w PO. Na ostatnie miejsce mamy pozostałe 8 zespołów. Dużo wyżej stawiam zespoły z Dallas, Sacramento czy chociażby młodziaków z Minnesoty niż drużynę z Utah. Nie ma tam argumentów aby w tym sezonie walczyć PO. Co prawda jest dobry Hayward czy świetnie grający w obronie Gobert jednak nadal to za mało aby na silnym zachodzie dostać się do wielkiej ósemki. Jak dla mnie bet, który można atakować grubo!
Nie nazwałbym tego typu perełką. Tak naprawdę walka o 8 miejsce powinna rozegrać się pomiędzy Suns, Mavericks, Kings i własnie Utah. Kompletnie nie widzę w tym towarzystwie Minnesoty a stawianie dużo wyżej Dallas czy Sacramento jest dla mnie &quot;troche&quot; dziwne.



w 100% popieram typ na Milwaukee.
 
chamberlain 451,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Chicago Bulls - Dallas Mavericks
Dallas Mavericks @ 2.75 Bet365 ⛔
Dallas Mavericks i over 205.0 pkt @ 5.25 Bet365 ⛔
było blisko ;)
Już za 5 dni startują rozgrywki NBA, nie za bardzo chciałem ruszać wcześniej spotkań w Pre-seasonie, ale dzisiaj zrobiłem wyjątek. Ale od początku, Chicago w tym roku postawiło na przedłużenie kontraktów, z klubu odszedł jedynie Nazr Mohammed, a przybyli wybrani w Drafcie Bobby Portis i Cristiano Felicio. Największą zmianą i najbardziej zauważalną jest na pewno zmiana trenera, Toma Thibodeau zastąpił trener debiutant w NBA Fred Hoiberg, który występował w Chicago Bulls jako zawodnik w latach 1999-2003, a do tej pory prowadził uniwersytecki klub Iowa State. Pod wodzą nowego trenera klub ma zmienić swój styl gry, jak im pójdzie i czy wyjdzie to na dobre, zobaczymy w trakcie sezonu. Zdecydowanie więcej zmian zaszło w Dallas Mavericks, Mark Cuban przewrócił skład do góry nogami, odeszli Al-Farouq Aminu do Blazers, Rajon Rondo do Kings, Tyson Chandler do Suns, Monta Ellis do Pacers, Richard Jefferson do Cavaliers, Amar’e Stoudemire do Heat, Bernard James, oraz Greg Smith, w ich miejsce przebyli Deron Williams z Nets, Wesley Matthews z Blazers, Zaza Pachulia z Bucks, JaVale McGee z Sixers, Jeremy Evans z Jazz, John Jenkins z Hawks, Samuel Dalembert, Salah Mejri z Realu Madryt, Justin Anderson wybór w drafcie, Maurice Ndour, oraz Brandon Asley. Mavs nie pozyskało tego, kogo chcieli najbardziej, czyli DeAndre Jordana. W tym sezonie może im być ciężko, ale to również wszystko okaże się w trakcie sezonu. Obie piątki drużyn aktualnie wyglądają tak:
Chicago Bulls
Derrick Rose
Jimmy Butler
Mike Dunleavy
Pau Gasol
Joakim Noah
Dallas Mavericks

Chandler Parsons
Dirk Nowitzki
Deron Williams
Wesley Matthews
Zaza Pachulia
Zmiany w Dallas według mnie na gorsze, ale teraz o jutrzejszym spotkaniu. W Chicago nie zagra Dunleavy, który leczy jeszcze kontuzję, Rose zagra na limitach, czyli zbyt długo go nie pooglądamy, nie ma co ryzykować w PS. W Mavericks zadebiutują dzisiaj Williams i Matthews, więc na pewno będą chcieli pokazać się jak z najlepszej strony, nie zagra za to Parsons. Według mnie warto spróbować, mimo, że gospodarze mają przewagę na papierze to zwycięstwo gości nie powinno nikogo zdziwić, tym bardziej, że są to dość specyficzne rozgrywki. Dodatkowo w tym meczu idę również w over, wiadomo Mavs to ofensywna drużyna, a Chicago to ich przeciwieństwo, ale skoro to ma się zmienić pod wodzą nowego trenera, to punktów nie powinno zabraknąć.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Wedlug mnie, Boston zrobilo bardzo fajna ekipe i playoffy powinny byc formalnoscia. Pozyskanie Davida Lee jest bardzo dobrym posunieciem, a przeciez jest jeszcze sprowadzony z Toronto Amir Johnson. Celtowie maja rowniez na prawde bardzo dobrych mlodych zawodnikow takich jak pozyskany w tym drafcie Rozier, czy jeden z moich ulubionych - Smart.
Co do meczu, w Phili szpital i pewnie kolejny mecz ze spora iloscia punktowa jednych jak i drugich, u Celtow Thomas (zapalenie sciegien) i Bradley wystep oby watpliwy. Overek mysle, ze jest najlepsza opcja, nie bede sie pchal w zadne handi bo to pre, a Stevens mowi o sporych rotacjach, wiec overek do gry jak najbardziej.

over 201 @1.90 ⛔
poziom meczu zenujacy
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wcześniej już pisałem o moich zakładach długoterminowych. Także dorzucam kursy z unibetu.
Detroit Pistons awans do PO - 4.0/unibet
Utah Jazz nie awansują do PO - 2.35/unibet

Teraz te kursy są naprawdę do gry. W szczególności, że na 8 pozycję na zachodzie będzie walka zacięta między (moim zdaniem) 4 drużynami. Dallas, Pheonix, Timbelwolves i właśnie Utah Jazz. Jak dla mnie najmniejsze szanse ma właśnie drużyna Jazzmanów. Do grania, wydaję mi się, że grubo.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Zwycięstwo w dywizjach:
OKC + Raptors + Cavaliers + Warriors + Spurs @4,02!
Moim zdaniem w taką opcję warto przyłożyć mocniej, nie widzę w tym sezonie innej możliwości. Kolejno, zaczynając od graczy z Oklahomy, rywalami Jazz, Blazers, Wolves i Nuggets, nie ma co tutaj nawet myśleć, że któraś z nich zagrozi Durantowi i spółce. Następnie Raptors, jedyną drużyną która może powalczyć są gracze z Bostonu, jednak i tak wydaje mi się, że nie ma tutaj o czym dyskutować, po prostu Raptors są z tej piątki najlepsi. Cavaliers, głównymi rywalami do zwycięstwa w Dywizji Centralnej są zdecydowanie Bulls, lecz w tym sezonie gracze z Cleveland są głównymi faworytami do tytułu, i jeśli nie trafi się jakaś wielka plaga kontuzji, to powinni spokojnie skończyć sezon na szczycie zarówno Dywizji, jak i Konferencji. Co do Warriors, jestem zdania, że kadrowo może i gracze Clippers mają więcej jakości, jednak widząc na parkiecie piątkę z Smithem, Stephensonem i Riversem, a kolektyw który jest niesamowicie zgrany, wybieram tą pierwszą opcję. Ostatni zespół, San Antonio Spurs, kolejny faworyt do finałów czy nawet zwycięstwa w tym sezonie. Świetne wzmocnienia w postaci głównie Aldridge&#39;a, ale także Westa czy McCalluma w połączeniu z zeszłoroczną kadrą i tak świetnym trenerem, jakim niewątpliwie jest Gregg Popovich, mogą w tym sezonie dać naprawdę świetne efekty i zwycięstwo w dobrze obsadzonej Dywizji z Rockets czy Grizzlies, a także moim zdaniem więcej, o czym niżej. Najgroźniejszą przeszkodą będzie niewątpliwie drużyna z Houston, jednak nie wydaje mi się, żeby w końcowym rozrachunku prześcignęli graczy z San Antonio.
Finał:
Cavaliers - Spurs @5,50
Szkoda, że niski kurs, ale zarówno moim zdaniem jak i bukmacherów, najbardziej prawdopodobne zestawienie tegorocznych finałów. Popovich niewątpliwie chce pierścienia, w tym sezonie z tak mocno obsadzoną drużyną ma na to bardzo duże szanse. Z drugiej strony LeBron i jego bardzo mocna ekipa z Cleveland, w zeszłym sezonie nie udało się głównie poprzez kontuzje m.in Irvinga, i Love&#39;a, jednak w tym roku, jeśli ominą ich kontuzje i urazy, to na Wschodzie nie powinni mieć sobie równych. Spurs za to czeka ciężka przeprawa, bo w tym sezonie Zachód jest niesamowicie mocno obsadzony. OKC, GSW, Clippers, Rockets czy też nawet Grizzlies, którzy zawsze są w stanie powalczyć z najlepszymi. Każda z tych drużyn ma chrapkę na tytuł, więc droga graczy z San Antonio nie będzie taka łatwa. Moim zdaniem jednak podołają zadaniu, i w tegorocznym finale zatrzyma ich dopiero lokomotywa z Cleveland.​
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP

LeBron James over 24,5 pkt średnio w sezonie zasadniczym -&gt; 1,87 -&gt; Betano

NBA dziś już startuje, więc pora na długoterminówki. Jest kilka fajnych zakładów, ale tutaj napiszę analizę do swojego głównego zakładu jakim jest średnia pkt LeBrona Jamesa wynosząca ponad 24,5 pkt w sezonie jaką oferuje bukmacher Betano. Osobiście szukając linii za zawodników na średnie w sezonie spodziewałem się linii 26,5 i moim zdaniem taka byłaby odpowiednia. Jest kilka argumentów przemawiających za typ typem.
1) Plaga kontuzji.
- Zespół Cleveland prześladuje pech. Najpierw wyleciał im Varejao, potem Shumpert, Love i Irving, i kto wie co by było gdyby nie te kontuzje. Teraz Varejao, Love są już zdrowi, Irving i Shumpert nadal są w stanie rekonwalescencji( przypuszczalny powrót to grudzień/styczeń). Organizacja z Ohio już zapowiedziała, że w sezonie zasadniczym ich rozgrywający będzie oszczędzany na PO, co powoduje oddawanie mniejszej ilości rzutów oraz nie tak częste wjazdy pod kosz.
2) Nowi zawodnicy
- W Cleveland zdecydowali się podpisać takie nazwiska jak: Richard Jefferson, Mo Williams, Sasha Kaun czy Tristan Thompson(podpisali ostatnio go). Zdecydowali się postawić na weteranów, czy to wypali jestem sam ciekaw, bo wątpię by 35 letni Jefferson czy Jones przebywali długo na parkiecie. Mo Williams to świetna opcja jako zmiennik Irvinga. W końcu to były zawodnik Cavs, a w tamtym sezonie rozegrał swój najlepszy sezon w karierze od ponad 5 lat. Sasha Kaun to dobre rozwiązanie na środku za Mozgova.

3) Statystyki LeBrona
- LBJ podczas 12 sezonów na parkietach NBA ma średnią 27,3 pkt
- Tylko w 1 sezonie nie zrobił tej linii, był to jego 1 sezon gry w NBA i jako rookie osiągnął w sezonie średnio 20,9 pkt/mecz
-To był jeden z gorszych sezonów Jamesa pod względem skuteczności od kilku sezonów która wyniosła zaledwie 48,8% a mimo to osiągnął 25,3 pkt na mecz w sezonie. Na linii był to jego 2 najsłabszy sezon w karierze 71% skuteczności.
4) Ranking NBA/ABA w całej historii.
- ABA - istniejąca w latach 1967-1976, została rozwiązana w czerwcu 1976 roku. Biorąc pod uwagę zawodników obu lig w 1 tabeli, LeBron jest na 25 miejscu(24913pkt zdobytych). Jednak sam ranking NBA LeBron jest na 20 miejscu i do 10 miejsca które zajmuje Hakeem Olajuwon traci 2033pkt, co na 82 mecze( dobra wiadomo że tyle nie zagra ale przypuszczalnie) daje 24,79pkt/mecz. Taki zawodnik jak LeBron na pewno o tym wie i będzie chciał wspinać się jak najwyżej w rankingu.

Podsumowując
Moim zdaniem Cleveland Cavaliers w tym sezonie znowu będzie musiał ciągnąć LeBron James i to na nim będzie spoczywać rola zdobywania pkt. Owszem, Kevin Love to ważne ogniwo w zespole z Ohio, jednak nie wydaje mi się, żeby to on był 1 opcją strzelecką. Poza tym 24,5pkt to nie jest zbyt wysoka linia i ktoś te pkt musi zdobywać. Zespół Cleveland nie ma zbyt dobrego rosteru jak się nie patrzy na BIG3, bo weterani to są gotowi na kilka-naście min gry nie więcej a większość z nich to zdobywa pkt tylko po akcjach catch&amp;shoot. Poza tym, rankingi :] LeBron jest za bardzo ambitny żeby dać się zepchnąć na 2 plan, w PO pokazał na co go stać będąc w jednym meczu 3,4 rozgrywającym czy środkowym.

Źródła z jakich korzystałem:
1. http://www.basketball-reference.com/
2. http://zaspany.com/
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom