>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Offseason & Preseason 2017 - dyskusje i typy

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jesteśmy po drafcie i pierwszych dniach &quot;okienka transferowego&quot;, które przyniosło już sporo ciekawych transferów, a do tego rozpoczęła się Summer League! Zapraszam do dyskusji na temat tego co się dzieje w &quot;sezonie ogórkowym&quot; oraz podawania typów na Summer League!​
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dawid1892 w już zamkniętym temacie się zapytał, czy Houston z CP3 i Hardenem mogą coś osiągnąć. Moje zdanie jest podobne do Twojego, czyli raczej nie. Problemem jest nie tyle to, czy się dogadają, ale jak dla mnie Chris Paul to jest chyba najbardziej przereklamowany zawodnik NBA i ogólnie był wrzodem dla Clippers, teraz będzie wrzodem dla Rockets. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta- jest zbyt kruchy jak na NBA. Przecież co playoffy z nim jest problem. Po co drużynie gracz, który raz gra a raz nie. Nie ma się co oszukiwać- w dzisiejszym NBA jak wypada all-star ze składu, to drużyna nie ma czego szukać(pomijając Warriors, Cavs i Spurs).
Jak dla mnie to super dla Clippers, że się go pozbyli. Fajnie jakby jeszcze Griffina jakoś dobrze sprzedali, bo on też jest mocno kontuzjogenny. Jak chce się walczyć o mistrzostwo, to należy brać atletycznych koszykarzy, którzy bardzo rzadko łapią kontuzje. Wiadomo, że mało kto jest takim mutantem jak LeBron James, ale właśnie tego typu graczy trzeba szukać.
CP3 pewnie będzie dobrze grał w Rockets, będzie miał ładne statystyki, ale w pierwszej czy najdalej drugiej rundzie playoff znowu będzie miał pozamiatane, a przynajmniej zabraknie go w paru meczach.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Griffina raczej się nie pozbędą, bo z tego co wiem to doznał kontuzji i wypada na pół roku, a do tego zaproponowali mu nowy kontrakt. Również Igi, Lowry, Ibaka czy Korver pozostaną w zespołach, które reprezentowali w poprzednim sezonie.
Co do CP3 w Houston to z jednej strony zgodzę się z kolegami, gdyż jakoś nie widzę CP3 z Hardenem w jednym zestawieniu. Obaj Panowie muszą mieć piłkę w rękach. Co prawda Harden to nominalnie SG, które może biegać po zasłonach, ale po co w takim razie był poprzedni sezon, gdzie grał typowego PG? Nie wiem, zbytnio tego nie rozumiem. Small-Ball z Nene na Centrze i obsadzenie reszty składu shooterami może być fajną bronią na silne drużyny w PO jednak czy takie coś ma szansę w sezonie regularnym? Na zachodzie praktycznie każda wygrana będzie się liczyć, bo po wzmocnieniach przez OKC czy Minnesotą robi się co raz więcej chętnych do gry w PO, a miejsc mniej. Nie zgodzę się za to, że CP3 to przereklamowany zawodnik. Genialny PG, najlepszy ze &quot;starej szkoły&quot;, a do tego świetny obrońca zawodników obwodowych. Clippers wypadają z PO tak samo jak ekipa Chicago, która może być najgorszym teamem w całym NBA.
Ja chciałbym poruszyć za temat 76&#39;s. Wreszcie po paru latach tankowania mają DUŻO talentu. Embid, Fultz, Simmons. To może być kolejne wielkie big3, tylko dajmy im trochę razem pograć i módlmy się o zdrowie młodzieniaszków. GM Filadelfi podpisał również dwóch ciekawych weteranów, a mianowicie JJ Redicka oraz Amira Johnsona. Moim zdaniem to będą dwa genialne ruchy, które przyniosą 76&#39;s PO w tym roku. Jaram się w opór tą młodą drużyną tak samo jak moimi Bucks.
Minnesota TimberBulls - tak można powiedzieć o tym co zrobił TT w wilczym mieście. Po Butlerze ściągnął weterana Taja Gibsona. Ewidentnie są to dwaj zawodnicy do s5, którzy poprawią obronę ekipy &quot;Wilków&quot;. Butler razem z Wigginsem i KAT&#39;em może stworzyć fajny trzon zespołu, które może powalczyć o PO. Gdyby ta ekipa grała na wschodzie to byłbym skłonny powiedzieć, że jest to ekipa na finał konferencji. Wiadomo jak to wygląda na zachodzie, ale to chyba ten rok kiedy w końcu w Minnesocie będą oglądać PO w ich mieście. Fajny &quot;superteam&quot; złożony z perspektywicznych zawodników i trenera, którego trzeba szanować. Mam nadzieję, że TT nie zajedzie KAT&#39;a i Wigginsa tak jak to zrobił z Rosem.

W przypadku jakiś większych transferów to na pewno pojawią się informacje. Może ktoś ma zdanie na temat superduetu George i Westbroook? Zachęcam do dyskusji.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ciekawie robi się w drużynie Leśnych Wilków. Ściąga się tam graczy, którzy podobno wcześniej psioczyli na współpracę z TT. Z drugiej strony tyle talentu co jest w Minnesocie to nie ma chyba w całej lidze, a dojście JB tylko pomoże.
Ciekawa drużyna, szykuje się sezon z czasów Marburego i Garnetta.

CP3 w Houston to w mojej ocenie niewypał. Harden się nie przestawi na dwójkę i jego ego nie wytrzyma spadku statystyk ( dlatego przecież uciekł z OTC ).

Ogromny plus dla GSW za zatrzymanie Iggiego i Livingstona. Można robić na półeczce miejsce na kolejne pierścienie :cool:

Zapowiada się Phila ciekawie, ale zapowiadała się teżw tym roku i jak się skończyło każdy widział.

Z Nowości:

Milssap w Denver - będzie gwiazdą ale pierścienia to nie ujrzy... ( mówi się, że Denver powalczą o Hilla z Utah )

Lowry zostaje w Raptors - w sumie mnie to nie dziwi

Sacramento złożyło maksa za OTTO Portera Jr. - czy Wizz wyrównają ??
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
@up

Minnesota napapierze wyglada swietnie, ale nie we wszystkich aspektach. Duzym plusem powinna byc obrona, bo doszli Gibson i Butler. Coraz lepszy bedzie KAT
Szkoda troche Rubio, bo miniony sezon mial kapitalny i w mojej opinii jest graczem niegorszym niz Teaque.
Bardzo slabo wygladac beda rzuty zza luku bo skoro KAT ma trafionych wiecej trojek niz najleoszy strzelec to mowi wszystko.
Ciekaw jestem czy Tom zapanuje nad szatnia, ktora Butler w Chicago rozwalil.

Harden nie przejdzie na SG? przeciez sam namawial CP3 na przyjscie? Jednak sukcesu i tak nie wroze.
Milsap w Denver pierscienia nie zdobedzie, ale na koniec kariery moze go zalozyc w innym klubie
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Kolejne wieści:

Durantula zostaje w GSW - oczywiście chyba nikt o zdrowych zmysłach nie myślał, że będzie inaczej...

Szykuje się również trójkąt na Linii Atlanta-Denver-LAC. Najwięcej zyskają teoretycznie Clippers bo przyjdzie Galinarii, ale mając na uwadze jego problemy zdrowotne to ja nie wiem czy to jest duży zysk... ( chcą oddać Crawforda do Hawks ).

No i saga z Melo trwa ... - Cleveland, Houston teraz się mówi także o Bostonie jeżeli nie wypali im Hayward..
coś chyba tego Melo to tylko chcą na papierze..
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Teodosić w NBA. Fajny powiew świeżości. Nigdy gościa nie lubiłem, choć szanuję go jako koszykarza i chętnie popatrzę co tam w Clippersach podziała żywa twarz Euroligi.
Tymczasem Karnowski po przejściu z Hornets do Orlando w SL zaczyna szaleć. Najpierw 14 punktów. A dziś... 20 punktów, 9 zbiórek i 3 asysty. Wiadomo, to tylko SL, ale nawet jak nikt z NBA go nie weźmie, to robi sobie drogę do dobrych klubów w Europie. Mnie trochę przeraża jego &quot;klocowatość&quot;. Takich łebków z NCAA to może pod koszem demolował, ale w profesjonalnej karierze to już nie wypali według mnie. Poniżęj highlightsy z dzisiejszego występu &quot;Szemka&quot;.
https://www.youtube.com/watch?v=5wh6wa8K8gI
 
B 13

bettercallsaul

Użytkownik
Witam wszystkich. Korzystając z okazji że jest to aktywny wątek o NBA chciałem się Was zapytać czy ktoś z zacnego grona bawi się w Draftkings ?
Pozdrawiam
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers
Typ: Los Angeles Lakers
Kurs: 1.50
Bukmacher: STS

Finał Summer League, jak wszyscy wiedzą, Summer League to rozgrywki, w których decydują indywidualne umiejętności, a tych po stronie Lakers jest więcej. Przede wszystkim #2 tegorocznego draftu - Lonzo Ball, wszyscy gościa skreślali po pierwszym spotkaniu, ale patrząc na jego gre widać przewage w widzeniu pola, umiejętnościach technicznych nad innymi zawodnikami. Świetnie zarządza tempem gry, potrafi przyspieszyć gdy wymaga tego sytuacja. Do tego Kyle Kuzma który też gra bardzo dobrze, może za sprawą podań od Balla, do tego Ivica Zubac, Vander Blue i Matt Thomas którzy świetnie uzupełniają poprzednią dwójkę liderów. Przez całą lige letnią szło im dobrze, mieli ciężkich przeciwników (76ers, Celtics, Cavs, Brooklyn, Dallas). Po drugiej stronie drużyna PTB, którzy są według mnie niemałym objawieniem tej ligi, skład nie powala - nie gra wysoki pick w drafcie (Collins), a drużynę ciągnie Stokes, Guiterrez i Swaingain - rzucają zdecydowanie mniej pkt niż Lakers, i mieli łatwiejszych przeciwników w drodze do finału (Bulls, Raports, SAS i Memphis) tylko dwie ostatnie drużyny prezentowały jakiś poziom, SAS ze względu na Forbesa, Memphis ze względu na zespołowość. Niemniej widzę prostą wygraną LAL, radze poszukać może korzystniejszego kursu, ewentualnie jeśli znajdziecie gdzieś handicapy w granicach 3-4 pkt, również polecam pograć. (Znalazłem na szybko oferte kursy na STS, w późniejszych godzinach mecz zacznie wchodzić na innych bukmacherów również)

Pozdrawiam, i liczę na wygraną!

/edit

✅✅✅ Nie zagral Lonzo Ball, mimo wszystko 110-98 wynik bardzo sadysfakcjonujacy, wszedł również handicap o którym wspominalem 3-4 punktowy!
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Irving nie chce już być w cieniu LeBrona. Raporty wskazują na to, że chce odejść z Cavs, bo chce być numerem jeden w teamie. W Cleveland nie jest to możliwe. Podobno Irving widzi się w czterech drużynach - Knicks, Wolves, Heat i Spurs.
Niekończąca się saga z transferem Melo ma nowego konkurenta, bo teraz wszyscy będą żyć sprawą Irvinga. Mega odważny krok, ale jak lubiłem tego gościa wcześniej, to teraz lubię go jeszcze bardziej za tę decyzję. Inna sprawa to pytanie za kogo Cavs mogliby wymienić Irvinga, bo na pewno za jakiegoś innego superstara i pewnie draft picki.
Najnowsze raporty można śledzić na Roto, a TUTAJ info o całym zamieszaniu po polsku.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nic dziwnego że chce odejść. Lebron jest gwiazdą numer jeden i co by się nie działo, zawsze będzie w jego cieniu. Ale co najważniejsze, Lebron bardzo możliwe że odejdzie w przyszłym sezonie, teraz mają się pozbyć Love&#39;a, więc wtedy nie będzie w nikogo cieniu, ale bez perspektyw na cokolwiek. Pod uwagę brane są podobno 4 kluby, Spurs, Minnesota, NYK i Miami. Gdyby odszedł do Spurs, mógłby mieć spokojnie szansę na kolejny pierścień, w Minnesocie już powoli robi się dream team, a w Nowym Jorku mogliby pod niego zbudować zespół, chociaż to raczej dłuższa perspektywa, choć wiadomo że Nicks pod względem marketingu są w czołówce, jeśli nawet nie na pierwszym miejscu, więc też spory plus, wybierając ten kierunek. A co do Miami, nie bardzo rozumiem po co tam chce iść.
 
wcaleniee 195

wcaleniee

Użytkownik
Odejście Irvinga ma mniejszy związek z byciem w cieniu Lebrona, bardziej chodzi tu o braki w rozwoju tego zawodnika. Bo trzeba przyznać, że świetnie się rozwinął w ostatnich kilku sezonach pod względem strzeleckim i ofensywnym, poprawił także defensywę. Jednak nie zapominajmy, że Irving gra na pozycji rozgrywającego. Przez większość czasu to Lebron rozgrywa i to tworzy sporą dziurę w rozwoju Irvinga. Gość ma dopiero 25 lat, najlepsze dopiero przed nim. Ma szanse wejść na poziom Currego lub co najmniej Hardena, jednak Ci zawodnicy mają regularnie okazję rozgrywać i w tym elemencie rozwinęli się znacznie lepiej od Irvinga. Karierę ma się tylko jedną i trzeba podejmować odważne decyzje jeśli coś może jej zaszkodzić. Lepiej późno niż wcale.

Cavs po jego odejściu nadal będą faworytem wschodu. Moim zdaniem wiele osób przecenia Boston, a przecież gdyby nie to fartowne zwycięstwo, to zostaliby w zeszłym sezonie rozjechani przez Cavs rekordowo wysoko.

Najlepiej dla ligi jakby poszedł do Spurs, bo pojawiłby się pretendent do walki z GSW. Jednak nie widzę nikogo, kto mógłby pójść w zamian. Wątpię, żeby Lebron przyjął kilku średniaków. NYK może zaoferować Melo i to się wydaje całkiem realną opcją. Przecież Porzingisa nie oddadzą. Melo w ofensywie da porównywalnie wiele jak Irving, a Knicks mogliby zacząć budować zespół na duecie Porzingis - Irving, który byłby całkiem ciekawy i przede wszystkim bezkonfliktowy. Minnesota z Irvingiem też wyglądałaby świetnie, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że musieliby kogoś oddać. Miami podobnie jak Minnesota, ale mają mniej zawodnikow do potencjalnego trade&#39;u.

Podsumowując, moim zdaniem albo Lebron przekona Irvinga, żeby został jeszcze jeden sezon, ale myślę, że na to jest jakieś 40% szans, a jeśli trade to najlogiczniej wygląda opcja z NYK i Melo.
Po co Melo ma iść do Lebrona na 1 sezon? Za rok Lebron będzie wolnym agentem i raczej odejdzie z Cavs. Wtedy Melo zostanie sam na peryferiach NBA z pozostałą grupą &quot;dziadków&quot;. IMO tylko Houston wchodzą w grę przy wymianie Melo.
 
wcaleniee 195

wcaleniee

Użytkownik
Melo też za rok będzie wolnym agentem.
Kontrakt ma do 2019 z opcja zawodnika o ile mnie pamięć nie myli. Ostatni rok za 26 baniek. Melo z tego nie zrezygnuje bo nikt mu tyle nie da. Dla niego priorytetem jest gra z CP albo Lebronem a jak Lebrona w Cavs nie będzie to po co ma tam iść?
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Ciekawa decyzja Kyriego, lecz trzeba pamiętać o fakcie, że On może sobie chcieć odejść to raz, a dwa może sobie chcieć odejść do SAS, Miami, Minesoty lub NYK. Przede wszystkim piłeczka stoi po stronie Cavs, jeśli będą chcieli go wytransferować, to zrobią to do tej drużyny, która zaproponuje im najlepszą ofertę - patrząc na zasoby SAS, to mogą oddać LA (który w Cavs jest nie potrzebny) + do tego Danny Green + ewentualny pick = Dla Cavs ta wymiana jest zupełnie nie na rękę. Miami - zupełnie nie przychodzi mi tutaj nikt na myśl za kim Heat mogą handlować, bo nie wydaje mi się że puszczą kogoś z trójki Dragić, Whitesite, Waitres. Minesota - No tutaj jest czym handlować akurat, bo można poświęcić Teague, Wigginsa (Ci ludzie są do zastąpienia), a trio KAT/Butler/Kyrie wygląda bardzo obiecująco i przede wszystkim nowocześnie - tylko czy nowoczesny jest trener Minesoty(?), w NYK nie ma czym kolwiek handlować, nie licze Melo któremu w głowie tylko Houston, a w kolejce jeszcze stoją PTB.
Wydaje mi się, że w tym momencie informacji jest za mało żeby przewidywać gdzie on może odejść, i czy wgl może gdzieś odejść. Na pewno spory ból głowy mają teraz w zarządzie Cavs, bardzo możliwe że będą chcieli zatrzymać trzon swojego zespołu na ten sezon, i jeśli LeBron w następnym sezonie odejdzie (a takie plotki się już pojawiają), to Kyrie już może być numerem jeden nawet i w Cavs. Równie prawdopodobnie może odejść z zespołu, tak samo prawdopodobne jest że w nim zostanie, aczkolwiek sam jestem ciekaw jak się sytuacja rozwinie i czy w przypadku zostania Irvinga w zespole, morale zespołu będą takie jak w poprzednim sezonie i czy będą w stanie znów dotrzeć do finału NBA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom